Kursy i szkolenia-watek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-21, 21:08   #181
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez prosperito18 Pokaż wiadomość
misiu dziekuje bardzo... juz jestem zdecydowana na 99%

fashionistka ja byym byla za tym zeby wybrac kurs po ktorym masz i papierek i wiedze bo skoro juz placisz to wymagaj, napewno instruktor doradzi ci jak polepszyc wiedze itp, ja bym wybrala pryznajmniej tak
No problem

Dokładnie jestem tego samego zdania, przecież nie musisz na tych firmach pracować, skoro ze swoich jesteś zadowolona ... a może coś spodoba ci się bardziej i wymienisz produkty na inne

Poza tym, klientki teraz dużo po necie szperają i nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaką wiedzę posiadają
ja bym się jednak wolała szkolić u kogoś znanego i polecanego - tym bardziej, że cena pakietu szkoleń jest podobne do tej z Twojej stronki (i jest to szkolenie indywidualne)

Ale decyzja należy do Ciebie i mam nadzieję, że bez różnicy na co się zdecydujesz będziesz zadowolona i wyniesiesz z tego jak najwięcej
Życzę powodzenia w otwieraniu salonu i wielu zadowolonych klientek
misiu235 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 23:32   #182
fashionistkaaa
Raczkowanie

GG do fashionistkaaa

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
No problem

Dokładnie jestem tego samego zdania, przecież nie musisz na tych firmach pracować, skoro ze swoich jesteś zadowolona ... a może coś spodoba ci się bardziej i wymienisz produkty na inne

Poza tym, klientki teraz dużo po necie szperają i nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaką wiedzę posiadają
ja bym się jednak wolała szkolić u kogoś znanego i polecanego - tym bardziej, że cena pakietu szkoleń jest podobne do tej z Twojej stronki (i jest to szkolenie indywidualne)

Ale decyzja należy do Ciebie i mam nadzieję, że bez różnicy na co się zdecydujesz będziesz zadowolona i wyniesiesz z tego jak najwięcej
Życzę powodzenia w otwieraniu salonu i wielu zadowolonych klientek

Dziękuje bardzo A znacie jakieś kursy we Wroclawiu lub Opolu ale nie z SPN bo tej firmy naprawde nie lubie

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

znalazłam ciekawy kurs ale oni tez na spn ahh;(
http://www.madeleinestudio.com.pl/szkolenia_g.html

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

A zna któraś z was firme Golden Nails? Znalazlam ciekawe szkolenie
http://www.tipsy.wroclaw.pl/szkolenia.html

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Lub Perfect Beauty
http://www.amazingstudio.pl/szkolenia.html

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Znalazłam tez kobietę która szkoli indywidualnie
http://g-nails.blog.onet.pl/
fashionistkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 18:58   #183
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

Nuki (czyli g-nails) tak szybko zniknęła z forum jak się pojawiła - prace naprawdę niezłe, ale jako o instruktorce usłyszałam negatywne opinie...

To może spróbuj w Perfect Beauty - bardzo fjną galerię dziewczyny mają i czytałam o nich pozytywne opinie
Stary 2011-01-23, 01:29   #184
PaannaMiigotka
Przyczajenie

W Opolu zapytaj się w Centrum Szkoleniowym Ambra strona www.salonambra.pl lub www.centrumambra.pl. W czerwcu byl u nich warsztaty z Eurofashion i wiem że szkolą na wielu produktach róznych marek aby nauczyć techniki a nie jedynie sprzedac produkt.
PaannaMiigotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 08:25   #185
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

Galerii nie mają za ciekawej...
ja bym się tam nie chciała szkolić
Stary 2011-01-24, 15:58   #186
fashionistkaaa
Raczkowanie

GG do fashionistkaaa

Cytat:
Napisane przez PaannaMiigotka Pokaż wiadomość
W Opolu zapytaj się w Centrum Szkoleniowym Ambra strona www.salonambra.pl lub www.centrumambra.pl. W czerwcu byl u nich warsztaty z Eurofashion i wiem że szkolą na wielu produktach róznych marek aby nauczyć techniki a nie jedynie sprzedac produkt.

Dzwoniłam dziś. Ale jakoś nie jestem przekonana. 2tys za pełny kurs akryl+żel hmmm cena zadowalająca ale czy czegoś nowego się nauczę?
fashionistkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:16   #187
prosperito18
Przyczajenie

ja spotkałam sie z pania Karolina dzisiaj rano i od razu pisze
:d ide na szkolenie!!!! jestem zdecydowna na 100% juz

poza tym skusiłam sie na dwie metody zel plus akryl plus zdobienia kolorowym akrylem :d płace 1550 zł za całość a w programie mam zel na tipsie i na formie:d akryl tak samo uzupełnienie, renowacje, prace z frezarka, dostake teorie dla siebie, dodatkowo szkolenie z manicure i nawet jest promocja na pedzelki wiec bede miala 3 nowe

mysle w porównaniu z innymi firmami ze to bardzo atakcyjne cenowo, a instruktorka bardzo rzeczowa, napisze jak było ale szkolenie trwa 8 dni wiec troche mi zejdzie bo dodatkowo po ostatnim dniu miesiac pozniej spotykamy sie na 9 dzien

prosperito18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 20:49   #188
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

Gratuluję wyboru i czekamy na relacje
Stary 2011-01-26, 19:32   #189
prosperito18
Przyczajenie

misiu 235 dziekuje
Stary 2011-01-27, 08:57   #190
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Ja czekam wciąż na moje szkolenie, a rozpoczynam je już jutro. Babka z New Nails powiedziała, że będziemy się szkoliły w grupie 3 osób. W takiej grupie łatwiej będzie mi się nauczyć czegokolwiek. Koleżanki opowiadały mi jak na szkoleniach pracowały w grupach po 12 osób ;-)
bonifacy34 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 23:01   #191
byliczka
Zakorzenienie

Bonifacy według mnie 3 osoby to już za dużo na szkolenie.
Stary 2011-01-28, 09:24   #192
bonifacy34

3 to za dużo? Nie wydaje mi się - to w sam raz. Moja koleżanka dużo wyniosła ze szkolenia, na którym uczyły się w 5 osób. Instruktor nie może siedzieć nad każdym i co chwile dawać uwagi. Mnie by to nawet wkurzało. Wydaje mi się, że przy 3 osobach wiele się nauczę, ale to dam znać po weekendzie jak to przebiegało. Przez 2 dni będę odcięta od netu. Za parę minut jadę do New Nails z nadzieją na naukę ;-)
Stary 2011-01-29, 09:47   #193
Albertyna
Zakorzenienie

Instruktorka może siedzieć cały czas przy kursantce, a wręcz jest to wskazane, bo przy stylizacji paznokci w momencie, gdy ktos popełnia błąd trzeba pomóc od razu, a nie czekac, az np akryl zastygnie, bo wówczas już po ptakach
Byłam niegdys na wielu szkoleniach- zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych- w duzych grupach, jak i kilkuosobowych i osobiście zawsze polecam szkolenia indywidualne, bo więcej można się nauczyc.
Nie ma presji "Wszyscy juz przykleili tipsa, a ja nie" a instrukotrka może cała uwage poswięcić osobie, która naucza.
Każdy ma inne tempo nauki, jednemu cos pójdzie lepiej, a na cos innego trzeba poswięcić więcej czasu. Pracując w grupie- nie ma takej mozliwości....

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2011-01-29 o 09:50
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 21:42   #194
another1
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

witam wszystkie kobitki, mam takie pytanko czy któraś z was wybiera się na warsztaty albo pokaz w marcu do poznania lub wrocławia z mistero milano., jestem z okolic kłodzka , więc możemy wybrać się razem jeśli ktoś ma ochotę. pozdrawiam
another1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 08:35   #195
bonifacy34

Witajcie ponownie ;-) Pierwsze godziny szkolenia mam już za sobą. Tak jak pisałam, uczyłyśmy się z grupie 3 osób, co oceniam pozytywnie. Instruktorka bardzo zainteresowana naszymi zdolnościami i ich poprawieniem, a z doświadczenia wiem, że nie zawsze tak jest. W sumie spędziłam już na szkoleniu 20 godzin, przede mną jeszcze 20. Przerobiłyśmy już wzornictwo, regenerację, część manicure i pedicure. Na razie jestem na kursie "dobry start", ale jeśli dalej będzie ok, to zapiszę się również na kolejne, bardziej zaawansowane. Na razie New Nails się sprawdza.
Stary 2011-01-31, 12:40   #196
stormm
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
3 to za dużo? Nie wydaje mi się - to w sam raz. Moja koleżanka dużo wyniosła ze szkolenia, na którym uczyły się w 5 osób. Instruktor nie może siedzieć nad każdym i co chwile dawać uwagi. Mnie by to nawet wkurzało.

bonifacy nie wiesz chyba co mówisz! Instruktor jak to napisałaś dając uwagi nie ma zamiaru Cię równać z błotem tylko nauczyć, a jeżeli co chwilę popełniasz jakiś błąd to chyba powinno się go natychmiast wyeliminować i właśnie tylko w momencie kiedy instruktor jest przy Tobie cały czas jest w stanie to wyłapać. Piszesz że koleżanka wyniosła dużo ze szkolenia w grupie 5 os, a ja jednak myślę, że tak jej się tylko wydaje.
stormm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 08:51   #197
bonifacy34

Wiesz... wyznacznikiem tego, czy się czegoś nauczyła jest dla mniej szybkość z jaką znalazła pracę. Po dwóch rozmowach dostała najpierw umowę zlecenie, a po miesiącu umowę o pracę, więc chyba nauczyła się dostatecznie. Wiem co mówię - instruktorzy potrafią wtrącać się na siłę, a to też nie jest dobre. Oczywiście merytoryczne uwagi są zawsze mile przeze mnie widziane.
Stary 2011-02-01, 13:51   #198
charolina
Zadomowienie

bonifacy mylisz się i to grubo.... pracę w salonie nie jest ciężko znaleźć... są salony w których robią grube, płaskie TIPSY za 100zł, babki w życiu formy na oczy nie widziały a pazury odpadają po wyjściu z takiego salonu... po to płacisz żeby czegoś Cię na tym szkoleniu nauczyli, a nie za to żeby pani instruktor mówiła : "tak, pięknie, ślicznie" a w rzeczywistości wcale tak nie jest... potem będziesz robiła paznokcie w domu i będą Ci się łamały, zapowietrzały a Ty nie będziesz znała powodu, nie będziesz wiedziała co zrobić gdy klientka przyjdzie Ci z mega obgryzioną płytką... wiesz co wtedy takie stylistki mówią? że na takich paznokciach nie idzie nic zrobić i albo to rzucisz w cholerę ze złości za przeproszeniem ale będziesz biegać na doszkolenia i dalej wydawać kasę.... jak można roztroić swoją uwagę na 3 osobach na raz? no pomyśl trochę... nigdy nie zapłaciłabym za szkolenie w grupie... dla mnie to nie szkolenie tylko wyłudzanie kasy przez tą firmę... i to Ci powie każda stylistka na tym forum ale Ty i tak wiesz swoje, pozdrawiam....
Stary 2011-02-01, 13:57   #199
stormm
Raczkowanie

hmmm generalnie dla mnie niestety nie jest to żadnym wyznacznikiem, dziwne jest to że piszesz że znalazła prace tak szybko, dobry salon i osoba która naprawdę zna się na rzeczy nie zatrudnia osób od razu po kursie, bo takie osoby najzwyczajniej w świecie nie mają jeszcze wprawy, nawet po najlepszym kursie, w tym zawodzie potrzeba czasu na doskonalenie swoich umiejętności, ale niestety nie każdy sobie zdaje z tego sprawę i później biedne klientki płacą 120 zł za paznokcie z salonu które nie są estetyczne, zapowietrzają się i nie wytrzymują nawet tygodnia... no i nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc że instruktorzy potrafią wtrącać się na siłę? chyba jeżeli nie popełnia się błędu, dobrze trzyma pilnik, prawidłowo operuje pędzlem etc to do czego ma Ci się wtrącać, bo jeżeli coś robisz nie tak to normalne że poprawia Twoje błędy, nie wiem ale z tego co piszesz to chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego że jeżeli źle się nauczysz na kursie, albo coś przeoczysz to złe nawyki Ci pozostaną i prędzej czy później będziesz inwestować w doszkolenie korygujące błędy, a wtedy już nie będzie tak łatwo, więc czy nie lepiej się na początku przyłożyć i zwyczajnie słuchać instruktora, a owe pieniądze zainwestować w szkolenie na wyższym poziomie, czy też jakieś ciekawe warsztaty.
Stary 2011-02-01, 23:33   #200
prosperito18
Przyczajenie

ja podchodze do tego tak- jak ubie cukierka to zjadam go sama nie dziele sie z nikim, jak mam faceta to jestesmy razem nie dzile sie z nim
;d jesli i de na szkolenie to chce sie duzo nauczyc i chce zeby instruktr mnie nauczył

a jesli wytyka bledy a ja je popelniam to super bo wtedy wiem na co zworcic uwage

mnie sie wydaje ze osoba ktora pisze ze nie chce zeby jej instruktor patrzatl na rece to jest prozna i chce tylko pochwal, zdobyc papier i zarabiac kase
prawda jest taka ze ja np chce sie naucyzc to nie chcesz sie dzielic z instruktorem i tyle
ja nie poszlabym na szkolenie grupowe jesli zavzynam od pocaatku i dlatego wybralam takie szkolenie jak nie inne
zaczynam 7 lutego i juz sie nie moge doczekac:d
Stary 2011-02-04, 08:58   #201
bonifacy34

Ja nie wiedziałam w tym problemu - 3 osoby były ok. Pozostałe dwie osoby, z którymi się uczyłam (a jestem po kolejnej partii szkoleń), również były zadowolone i zamierzają jeszcze się pojawić w New Nails. Odnośnie pracy - nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale u mnie z pracą jest tragedia i dlatego byłam pod wrażeniem koleżanki, której udało się ja znaleźć tak szybko. Czasami dziewczyny znajdują nawet pracę szybko, ale na ćwierć etatu, a kasa wypłacana na lewo (i też niewielka).
Stary 2011-02-23, 16:41   #202
Jelonek_Bambi
Przyczajenie

Dziewczyny, ja juz pisalam w innych wątkach o tym że ja konczylam z kolei kurs w gowork (jakis miesiąc temu), bylam naprawde zadowolona (nie ma konczylam w zadnych innych firmach wiec nie mam porownania) , pracowalismy na dobrych produktach a instruktorka mega cierpliwa i wyrozumiała. od marca ide do salonu pazurków do pracy jako asystentka stylistki. Wiem ze na poczatku bedzie pewnie podaj, przynies, pozamiataj ale i tak sie bardzo ciesze!!!!!!! ) Fakt faktem ze zawsze lubiłam się "bawić" w paznokciach wiec mam duzo swoich szablonow itd, moze tez dlatego dała mi szanse! juz nie moge sie doczekac
Jelonek_Bambi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 19:41   #203
prosperito18
Przyczajenie

ja naisze o szkoleniu u Pani Karoliny Musiał jestem bardzo zadowolona został mi jeszcze jeden dzien- bo szkolenie jestw odstepie zebym cwiczzyla, ale tak cierpliwej osoby nie znam ciagle tlumaczy, mowi o paznockiach jaktrzymmac pilnik, jak pedzelek, co robie nie tak a jak robie dobre to chwali juz wiem ze bede sie szkolic dalej bo bardzomi sie podoba sstylizacja, choc wiem ze jeszcze duzo pracy przede mna ale do Pani Karoliny napewno wróce- moge a kazdemu polecic profesjonalistka dobrze tlumaczy a poza tym bardzo mila osoba
Stary 2011-02-25, 07:22   #204
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

Cieszę się, że jesteś zadowolona
Stary 2011-02-26, 09:23   #205
prosperito18
Przyczajenie

ja tez,, bo powim ze jak czytam jak dziewczyny trafiaja na skolenia to balam sie zzebym nie wywalila kasy i nic sie nie nauczya:d ale mialam szczesciee ze trafilam tam gdzie trafilam
Stary 2011-02-27, 21:21   #206
byliczka
Zakorzenienie

Może ja z innej planety jestem, ale właśnie po to jest ten instruktor, żeby Ci patrzył na ręce i siedział przy Tobie na okrągło! W innym wypadku szkolenie mija się z celem. Znam wiele przypadków szkoleń grupowych, gdzie "instruktorka" powiedziała: róbcie, jak skończycie to przyjdźcie pokazać! Litości. 2 osoby na szkoleniu są optymalne, powiedziałabym nawet że osobiście bardziej mi to odpowiada, bo każdy z nas robi inne błędy, i na bierząco są one od dwóch osób przez instruktora wychwytywane i wyjaśniane obydwu osobom.
I wybaczcie, może będe niemiła, ale jak czytam wypowiedzi osób początkujących, które szkoliły się w grupach i na jakiś "lewych" produktach o których mało kto słyszał, że są super, że polecają powiem jedno: Przeróbcie jeszcze kilkanaście szkoleń i warsztatów, wróćcie tutaj za 2 lata i wtedy wymienimy poglądy czy ten pierwszy kurs był faktycznie taki super.
Stary 2011-02-28, 17:57   #207
charolina
Zadomowienie

byli, to chyba z tej samej planety jesteśmy
Stary 2011-02-28, 21:02   #208
stormm
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Przeróbcie jeszcze kilkanaście szkoleń i warsztatów, wróćcie tutaj za 2 lata i wtedy wymienimy poglądy czy ten pierwszy kurs był faktycznie taki super.
I to jest chyba najlepsze podsumowanie wszystkiego, nie ma się co wybebeszać i próbować przekonywać, bo te co tak zachwalają grupowe kursy i tak będą zadowolone dopóki z czasem nie zobaczą jak bardzo ich prace pomimo czasu i ćwiczeń odbiegają od profesjonalnie wykonanych stylizacji.
Stary 2011-03-02, 11:36   #209
byliczka
Zakorzenienie

no i ave!
po kilku latach na wizażu wiem, że nie warto pisać poematów, wystarczy krótko i zwięźle, Ci co mają zrozumieć- zrozumieją, reszta czy po chińsku czy nawet cyrylicą nie pojmie
Stary 2011-04-02, 00:09   #210
another1
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez prosperito18 Pokaż wiadomość
ja naisze o szkoleniu u Pani Karoliny Musiał jestem bardzo zadowolona został mi jeszcze jeden dzien- bo szkolenie jestw odstepie zebym cwiczzyla, ale tak cierpliwej osoby nie znam ciagle tlumaczy, mowi o paznockiach jaktrzymmac pilnik, jak pedzelek, co robie nie tak a jak robie dobre to chwali juz wiem ze bede sie szkolic dalej bo bardzomi sie podoba sstylizacja, choc wiem ze jeszcze duzo pracy przede mna ale do Pani Karoliny napewno wróce- moge a kazdemu polecic profesjonalistka dobrze tlumaczy a poza tym bardzo mila osoba
witam kobitki nawiązując do kursu u Pani Karoliny , jest szansa na warsztaty w Jeleniej Górze( one stroke, ) , myślę że warto się na nie wybrać, co o tym sądzicie? pozdrawiam
another1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
a-studio, quality nails, world nails

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości