Masakra po zdjęciu tipsow u "STYLISTKI" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-19, 18:29   #1
nikusia1986
Przyczajenie

Masakra po zdjęciu tipsow u "STYLISTKI"

Dziewczyny za poltora tygodnia mam wesele przyjaciela .
Co ja mam zrobić z tymi paznokciami czy ja moge je przedluzyc jeszcze ? WYGLADAJA FATALNIE ta kobieta mi je tak zdejmowala ze ja sie jej wprost zapytalam .... czy ona to potrafi bo jesli nie to pojde gdzie indziej ...
Wystarczy spojzec to moje paznokcie po miesiecznej kuracji odzywka Peggy Sage ... widac ze odrastaja ale to miejsce gdzie mialam tak mocno spilowane nadal jest czerwone rosna mi straaaaaaaaaasznie dlugo . Czy ja moge za poltora tygodnia je przedluzyc juz mam Pania u ktorej to zrobie ... profesjonalnie to tak poszlo metoda lancuszkowa i wiem ze ona mi krzywdy nie zrobi .
Prosze powiedzcie czy to az tak fatalnie wyglada ? Ja musze miec jakos wygladajace dlonie ... na tym slubie bede świadkową
Te miejsca tak popekane to ... sa po prostu tak kruche lamliwe paznokcie

Edytowane przez nikusia1986
Czas edycji: 2009-10-19 o 18:32 Powód: poprawka
nikusia1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 18:43   #2
244
Zadomowienie

Dot.: Masakra po zdjęciu tipsow u "STYLISTKI"

Uu.. Ni zazdroszczę.. Na szczęście mi nigdy się coś takiego nie zdarzyło bo bym ubiła
A powiedz mi bo chyba nie zrozumiałam: Ty chcesz jeszcze raz iść do tej samej kobiety? Bo ja bym nie poszła.. Za nic w świecie.. Chyba że inna która zna się na rzeczy, uratuje sytuacje.. Ale to już musisz iść osobiście do pani od paznokietków i zademonstrować jej te Twoje nieszczęścia.. I wtedy zobaczysz co ona Ci doradzi.. Ja osobiście to bym im pozwoliła odrosnąć. Niech odpoczną od tipsów. A na wesele pomaluj je jakimś porządnym lakierem pod kolor sukienki a nie męcz tipsikami. Jak odrosną to wtedy pomyśl o przedłużeniu.
Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam
zdobią swe ciało tatuażami.

Grzeczne dziewczyny słuchają radia
kochają słodką muzykę,
złe wolą słuchać starych winyli
rock&roll zmarnował im życie
.
244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 18:48   #3
Albertyna
Zakorzenienie

Na pewno zmieniłabym stylistkę. UCiebie wyraźnie widze, w którym miejscu odrasta zdrowy paznokcieć, a gdzie były przedłużone...
Ładnie Ci odrastają i sadze, że za póltora tygodnia możesz iśc do DOBREJ styliski.
Stary 2009-10-19, 19:02   #4
EndlessDark
Raczkowanie

GG do EndlessDark Send a message via Skype™ to EndlessDark

Ja uważam, że jeśli znajdziesz dobrą specjalistkę od paznokci, to spokojnie możesz zrobić nowe tipsy.
Jakieś 3 lata temu miałam podobny problem. Pani rzekomo po wszystkich kursach tak strasznie zniszczyła mi paznokcie, że po zdjęciu musiałam nawet w szkole podczas zajęć smarować odżywką, żeby nie bolały. I to właśnie nowe, profesjonalnie zrobione tipsy uratowały mi życie...
Pani zrobiła mi porządne pazurki i po kilku miesiącach moje były takie jak dawniej...
EndlessDark jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 19:27   #5
nikusia1986
Przyczajenie

Nie niema mowy nie ide do tej papiruniastej stylistki chyba bym na glowe upadla gdybym do niej poszla .
Wiec mowicie ze za poltora tygodnia moge spokojnie ... przedluzyc ... bo mi wstyd isc z takimi paznokciami do kogo kolwiek pojdedo ej pani co mi tutaj rodzina poleca ale ja oczywiscie muaialam isc do jakiegos konowala
najbardziej to mnie ten kciuk boli widzice jak on sie łamie ? No straszliwie
Kupilam te odzywke 70zl :| mam malowac cow ieczoru przez dni dni i na czwarty dzien zmyci i potem mlowac raz jeszcze ...
Pocieszylyscie mnie troche ... ze bede mogla je razjeszcze przedluzyc ja je zdjelam dlatego ... ze ... po prostu te paznokcie ktore mi zrobila ta **** zapowietrzaly sie . ./ i chccialam zeby je zdjela
Stary 2009-10-19, 19:28   #6
Angel22
Raczkowanie

Faktycznie fatalnie to wygląda,
według mnie wystarczy abyś stosowała tą odżywkę i do wesela się zagoi

Kiedyś miałam podobny problem, zmieniłam kosmetyczkę i nigdy więcej się to nie powtórzyło.

Pozdrawiam
Angel22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:30   #7
nikusia1986
Przyczajenie

Wiec jak myslicie drogie wizażanki .. poczekac te poltora tygodnia i isc aby ta Pani polecona przez rodzinke mi przedluzyla paznokcie ? Czy odpuscic sobie ...
Stary 2009-10-19, 20:32   #8
244
Zadomowienie

Jutro idź do Pani polecanej i zapytaj jakie jest jej zdanie. Skoro jest przez rodzinkę polecana to zna się na rzeczy i pewnie krzywdy Ci nie zrobi
zdobią swe ciało tatuażami.

Grzeczne dziewczyny słuchają radia
kochają słodką muzykę,
złe wolą słuchać starych winyli
rock&roll zmarnował im życie
.
244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 22:40   #9
byliczka
Zakorzenienie

Jak wyżej, nadmień jedynie że jak widać paznokcie są po przejściach i prosisz o maksymalną delikatność przy piłowaniu.
Stary 2009-10-20, 07:57   #10
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Jeżeli kobieta naprawdę jest profesjonalistką, na pewno będzie wiedziała co z tym fantem zrobić.

< biedactwo. >
Stary 2009-10-20, 09:10   #11
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

wedlug mnie twoje pazurki nie wygladaja juz tak zle... domyslam sie, ze byly w fatalnym stanie, przepilowana plytka baaardzo boli i pazurki dlugo sie regeneruja. Jezeli bardzo ci zalezy na przedluzeniu pazurkow, to proponowalabym ci w tym przypadku przedluzyc je na szablonach- przy opracowaniu progu tipsa, moze znowu dojasc do przepilowania plytki (chociaz gdy robi to profesjonalna stylistka, to nie powinno byc mozwy o takich rzeczach). Poza tym, nie szalej z dlugoscia - dlugi pazurek jest bardziej narazony na np. uderzenia, a wtedy to moze bolec prawidlowo wykonane pazurki na szablonach sa tak samo trwale jak przy tipsach a wygladaja o wiele naturalniej i kiedy ja mam do czynienia z taka wlasnie plytka u ktorejs z moich klientek, to od razu proponuje szablon. Pozdrawiam i trzymam kciuki!!
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 09:20   #12
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Cytat:
Napisane przez nikusia1986 Pokaż wiadomość
Nie niema mowy nie ide do tej papiruniastej stylistki chyba bym na glowe upadla gdybym do niej poszla .
Wiec mowicie ze za poltora tygodnia moge spokojnie ... przedluzyc ... bo mi wstyd isc z takimi paznokciami do kogo kolwiek pojdedo ej pani co mi tutaj rodzina poleca ale ja oczywiscie muaialam isc do jakiegos konowala
najbardziej to mnie ten kciuk boli widzice jak on sie łamie ? No straszliwie
Kupilam te odzywke 70zl :| mam malowac cow ieczoru przez dni dni i na czwarty dzien zmyci i potem mlowac raz jeszcze ...
Pocieszylyscie mnie troche ... ze bede mogla je razjeszcze przedluzyc ja je zdjelam dlatego ... ze ... po prostu te paznokcie ktore mi zrobila ta **** zapowietrzaly sie . ./ i chccialam zeby je zdjela
Ta odżywka jest naprawdę świetna. Koelzanka ją stosowała, a miała jeszcze bardziej przepiłowane pazurki przez panią STYLISTKĘ z kilkunastoletnim doświadczeniem... Pazurki odrosły o wiele mocniejsze, niż były przed przedłużaniem. Zastanów się więc, czy nie lepiej zacisnąć zęby i przeczekać aż pazurki odrosną? Jeśli jednak jesteś nastawiona na przedłużanie na to wesele, to może warto zrobić bankietówki? W każdym razie idź do dobrej, polecanej stylistki i poproś by była delikatna. Chociaż dobra stylistka i bez uprzedzania będzie wiedziała co i jak

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 10:20   #13
dorotkajaz
Raczkowanie

hmmm.... najlepiej byłoby dać im teraz spokojnie rosnąć, ale jeśli zależy Ci na tym żeby mieć przedłużane paznokcie na wesele to możesz to zrobić tylko u PROFESJONALISTKI i tylko u profesjonalistki je ściągaj a nic wielkiego nie powinno się dziać. Potem możesz dać im trochę odpocząć
dorotkajaz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 12:57   #14
CyrkoniaKasia
Raczkowanie

obawiam sie ,ze te paznokcie nie przezyja tipsów
ja bym wykonała przedlużenie na formie
CyrkoniaKasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:15   #15
sunniva2007
Rozeznanie

to wlasnie napisalam kilka postow wczesniej - tipsy nie, szablony tak!!
Stary 2009-10-20, 19:11   #16
Violetyna
Rozeznanie

GG do Violetyna

Magali, bankietówki? to wymaga tyle samo piłowania co przedłużanie na tipsie... nie polecam.
Popieram dziewczyny, formy-tak, tipsy-nie
Stary 2009-10-21, 10:39   #17
nikusia1986
Przyczajenie

Hej dziewczyny . Bylam u tej kobiety . A ona mi powiedziala ... ze zrobi tylko te paznokcie jesli tak bardzo sie upieam nadaja sie pod tipsy . Pod forme absolutnie nie ... poniewaz ... spojzcie na tamtego kciuka . On by musial odratstac z miesiac .
I to jest najgorsze . On jest wyrwany troche ze srodka w sensie tak sie złamal .
I sa za krotkie na forme tak powiedziala
Stary 2009-10-21, 13:40   #18
byliczka
Zakorzenienie

Nikusi błagam, nie wracaj już więcej do tej baby! One się pod tipsa nie nadają, a pod formę JAK NAJBARDZIEJ! Za pomocą formy udaje się zregonstruować nawet najbardziej zniszczoną i wygryzioną płytkę więc niech się lachon nie bawi w Braci Grimm i bajek nie opowiada. Wychodzi na to że to najzwyklejsza tipsiara która formom mówi nie bo" SIĘ NIE TRZYMAJĄ " LoL
Stary 2009-10-21, 14:28   #19
ruda czarownica
Przyczajenie

tak jak mowi Byliczka....tylko formy cie uratuja... a pani polecana przez rodzine widocznie nie jest tak dobra ,jak sadza....forme mozna podciac,wyciac ,dopasowac do jakiegokolwiek ksztaltu .
Prawda jest,ze wymaga to troche cierpliwosci , czasu i wprawy ale
jest absolutnie wykonalne...
Sprobuj poszukac prawdziwej stylistki,ktora nie idzie na latwizne.
Trzymam kciuki.
ruda czarownica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 15:01   #20
paula211
Rozeznanie

dokładnie zgadzam się z dziewczynami. Wczoraj rekonstruowałam paznokcie obgryzione do połowy tam prawie nic nie było i dało się ale trzeba się trochę namęczyć. Jak ktoś nie potrafi to mówi że się nie da bo tak łatwiej
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:31   #21
sunniva2007
Rozeznanie

Cytat:
Hej dziewczyny . Bylam u tej kobiety . A ona mi powiedziala ... ze zrobi tylko te paznokcie jesli tak bardzo sie upieam nadaja sie pod tipsy . Pod forme absolutnie nie ... poniewaz ... spojzcie na tamtego kciuka . On by musial odratstac z miesiac .
I to jest najgorsze . On jest wyrwany troche ze srodka w sensie tak sie złamal .
tak, jak napisaly dziewczyny - ta pani chyba nie do konca jest tak dobra jak mowi rodzina. Z reguly te laski, ktore ida na latwizne i ktore nie maja zielonego pojecia o przedluzaniu paznokci beda tak mowic, niektore nawet o formach nie slyszaly. nie robia, bo to jest za duze dla nich wyzwanie -a tipsa bach, przykleja, niewazne, ze moze byc za maly, ze nie bedzie sie trzymac przy np obgryzionym paznokciu, ze bedzie wygladac nienaturalnie przy szerokiej plytce itd, itd. Ja tez bylam wygodna i o formach nie chcialam slyszec, moja kolezanka schowala mi wszystkie pudelka z tipsami i powiedziala, ze mam zaczac robic formy, chociaz sprobowac i tak juz zostalo. Trzymam kciuki za udane poszukiwania odpowiedniej stylistki
Stary 2009-10-21, 18:54   #22
fenomi
Raczkowanie

Cytat:
powiem tak- nie jestem jeszcze stylistka, jestem w trakcie kursu ... ale jak mozna powiedziec ze sa za krótkie na forme !! ??ktos kto sie na tym zna nie zna takiego sformulowania... zgadzam sie z dziewczynami polecam forme !! twoje paznokcie kolejnego przedluzania na tipsie nie przezyja.. pozatym zauwazylam ze robione na formie nie sa takie straszne po zdjeciu. mowilyscie o odzywkach ... zdjelam wczoraj moje pierwszo robione paznokietki i az bylam zdziwiona sa w niezlym stanie ale na wszelki wypadek zakupilam sobie odzywke nailtek... tez ponoc jakas rewelacyjna.. ze tego w wzgledu ze pierwszy raz wykonywalam sobie akryle to w jednym miejscu delikatnie przepilowalam plytke i powiem wam ze jak nalozylam ta odzywke to nie boli mnie jak dotykam w tym miejscu... ale ja osobiscie to polecalabym wstrzymac sie.. kupic dobrze kryjacy lakier.. podkladowo uzyc odzywki.. kazda klientka do ktorej pojdziesz powie ci: robimy robimy a tak naprawde liczy sie kasa... malo ktora doradzi ci aby dac sobie spokoj.. ja boje sie po prostu o stan twoich paznokci po zdjeciu po weselu np za meisiac jesli bys zdecydowala sie na ich przedluzenie

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
tak, jak napisaly dziewczyny - ta pani chyba nie do konca jest tak dobra jak mowi rodzina. Z reguly te laski, ktore ida na latwizne i ktore nie maja zielonego pojecia o przedluzaniu paznokci beda tak mowic, niektore nawet o formach nie slyszaly. nie robia, bo to jest za duze dla nich wyzwanie -a tipsa bach, przykleja, niewazne, ze moze byc za maly, ze nie bedzie sie trzymac przy np obgryzionym paznokciu, ze bedzie wygladac nienaturalnie przy szerokiej plytce itd, itd. Ja tez bylam wygodna i o formach nie chcialam slyszec, moja kolezanka schowala mi wszystkie pudelka z tipsami i powiedziala, ze mam zaczac robic formy, chociaz sprobowac i tak juz zostalo. Trzymam kciuki za udane poszukiwania odpowiedniej stylistki

no, nie jedna boi sie podjac robienia na formie jest o wiele trudniej i trzeba sie nameczyc z uformowaniem ksztaltu paznokcia... kazdy glupi na tipsie sobie poradzi... jesli ktos zacznie od poczatku robic na formie to bedzie łątwiej wiem to po sobie
Stary 2009-10-21, 21:42   #23
Albertyna
Zakorzenienie

NIE MA OPCJI by paznokcie były "za krotkie" na forme!
Przedłuzałam paznokcie na obgryzionych paznokciach, kiedy sama płytka miała ze 3 mmm, a wystający opuszek 4-5 zatem, o czym my tu mówimy?
Pani widac po prostu nieumie/nie lubi robić na formach, dlatego je odradza.
Stanowczo poszukaj DOBREJ (!!!) styliski, bo na razie, to nie masz szczęścia
Stary 2009-10-21, 21:59   #24
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Skąd ja to znam.... Jak nie umieją czegoś robić, to mówią, że się nie da... I przychodzi mi później klientka i mówi, że ona by chciała coś tam, ale już jej powiedziano, że się nie da, więc mam robić coś innego DA SIĘ! Nie takie rzeczy się da Zazwyczaj nie potrzeba do tego jakichś specjalnych umiejętności, wystarczy po prostu pomyśleć.

Znajdź jakąś porządną stylistkę. Nie wiem skąd jesteś, ale może warto poszukać kogoś na wizażu?

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:19   #25
tourquise
Raczkowanie

GG do tourquise

Ja przed kursem tez nie chcialam robic na formie... Raz sie babon uparl, ale ona miala paznokcie dlugosci 3 mm opuszek na pol centymetra do gory... Nie zrobilam jej tego i wtedy zdecydowalam isc na kurs... teraz to tipsy odradzam ;D bo nawet kleju nie mam hhahha...
tourquise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 13:15   #26
a_gusiaczek
Raczkowanie

GG do a_gusiaczek

dziewczyny dobrze piszą zdecydowanie formy i nie za długie przedłużenie - może nawet tylko leciutko za opuszek, żeby nie narażać paznokci na urazy

na szablonie da się zrobić każde paznokcie, choćby były nie wiem jak nierówne przy wolnym brzegu - wystarczy dociąć szablon lub zrobić zaczepkę

moja galeria http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=432201

zapraszam
a_gusiaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 16:18   #27
paula211
Rozeznanie

hmm turkusku ja też nie pracowałam na formach dopóki nie poszłam na kurs teraz to tipsów nie używam ale klej mam lecz używam go do przyklejania wszystkiego co się da
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 05:16   #28
tourquise
Raczkowanie

GG do tourquise

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
hmm turkusku ja też nie pracowałam na formach dopóki nie poszłam na kurs teraz to tipsów nie używam ale klej mam lecz używam go do przyklejania wszystkiego co się da
ja szczerze mowiac wole pracowac na tipsie... jakos te formy mi jeszcze nie wychodza... tunel sie nie chce robic i wogole, ale fakt trzymaja sie ladnie na kazdej plytce... dopiero w sumie 3 razy robilam na cudzych łapkach forme wiec wszystko przedemna...

W kazdym razie dzis robilam forme na mocno dziurawych pazurkach i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok... tipsa bym nie przykleila nawet za chiny...
tourquise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 00:20   #29
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
tipsa bym nie przykleila nawet za chiny...
bo czasem to nawet nie ma na czym
Turkusku, więcej wiary w siebie, poćwicz, a sama zobaczysz, ze szablony to super sprawa
Stary 2009-10-24, 09:55   #30
nikusia1986
Przyczajenie

Hej dziewczyny bylam wczoraj w studiu sun flower... zaplacilam 110 zl i mam pazurki robione na formie tylko jest jedno ale ...
BOLA mnie dzisiaj wczoraj jeszcze tak nie boally ale dzisiaj sza tak tkliwe ...
To znaczy jak naciskam delikatnie tipsa do opuszki w sensie przyciskam to nie ale jak na przyklad pisze terz na klawiaturze to bola ...
co ja sobie znowu narobilam kupilam sobie oliwke to skorek
Ale ta kobieta wczoraj mi tak wsyginala palce by dokladnie wypilowac ze dizisiaj mnie tak bola ze szok conmajmniej jakbym je sama solbie robila mam nadwyrezone miesnie kazdego palca moznma jakos odrobine zniewloac ten bol ? tkliwosc?
paznokiety nie sa dlugie zastosowalam sie do Waszych uwag .
Probowalam troche wetrzsec takiego musujacego kremu z lawenda ale nie pomaga jak pisze teraz to pobolewaja paznokcie ((( czy ten bol przejdzie?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości