chce w koncu coś zmienic!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-20, 16:54   #1
Koko88
Raczkowanie

chce w koncu coś zmienic!!!!!

Witajcie,
Całe życie mialam włosy ciemny brąz, gdyz zawsze wszyscy mi mowili ze mam egzotyczną urode, inni, że włoską, hiszpanska i tak dalej wiec mialam te ciemne wlosy i musialam sie pogodzic, ze tak zostanie juz zawsze. Ostatnio jednak pomyslałam, ze ciemniejsze dziewczyny sie farbuja na blond i wygladaja rewelacyjnie np. J, Brodzik, Trzebiatowska...może mi tez by tak naprawde bylo nie najgorzej? Oto moje fotoshopowe metamorfozy. mi sie podobaja, ale potrzebuje waszej obiektywnej opinii
jesli macie jakies propozycje innych ocieni to piszcie!!!

ps: dla porownania dodalam moja fotke w naturalnym kolorku.
Koko88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:06   #2
dwudziestolatka
Zakorzenienie

Dot.: chce w koncu coś zmienic!!!!!

moim zdaniem najładniej Ci w naturalnym kolorku
dwudziestolatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:27   #3
Koko88
Raczkowanie

no wiem, ale nie chce juz takiego!!!!!!
Stary 2009-10-20, 18:14   #4
1206
Przyczajenie

Lokalizacja: Polandia nasza ojczysta z domieszką świętokrzyskiego

Witaj ja bym Ci radziła ten trzeci kolorek, ew coś w odcieniu ciemnego blondu ze złotymi pasemkami, ladnie by Cie rozświetlilo
1206 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:38   #5
gusiagatko
Zakorzenienie

mnie sie bardzo podoba na 3 fotce

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:07   #6
Marzeniatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Witaj!

Jeżeli już koniecznie chcesz zmienić kolor włosów to ten brązik z 3 zdjęcia, jednakże Twój obecny kolor doskonale podkreśla Twoją urodę i nie chcę Cię martwić, ale farbowanie czarnych włosów wymaga cierpliwości. Farby często nie chcą się przyjąć i zabarwić włosów.

B L O G

Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:13   #7
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Jeśli już tak bardzo chcesz zmienić kolor, to najlepszy będzie taki jak ten trzeci. Ale mimo wszystko nie będziesz w nim wyglądać tak dobrze jak w naturalnym.
Stary 2009-10-20, 22:21   #8
Koko88
Raczkowanie

dzieki za odpowiedzi. tak, chce koniecznie cos zmienic, ale moze powinnam wybrac sie do dobrego fryzjera, powiedziec mu, ze chce sie znacznie rozjasnic i on mi dobierze odcien, medote itp. moze i dobrze mi w ciemnych wlosach, ale uwierzcie mi, jak w zimie jestem blada i w dodatku nie zrobie makijazu to przy tych ciemnych wlosach wygladam jak śmierć i czuje sie jak skonczona anemiczka zawsze marzylam o ożywieniu, nie lubie swojej chłodnej kolorystyki. noszenie czarnych ciuchow w zimie absolutnie nie wchodzi w gre, staram sie ubieraz kolorowo ale to tez nie zawsze przynosi zadowolenie. Nie moge sie napatrzec na cieple blondynki, wygladaja tak kobieco, wesoło, żywo...
Stary 2009-10-20, 22:26   #9
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Jeśli nie chcesz być blada zimą, to może spróbuj jakiegoś kremu opalającego do twarzy? Choć nie ukrywam, że jako biała Królewna Śnieżka wyglądałabyś zachwycająco...
Stary 2009-10-21, 09:07   #10
Koko88
Raczkowanie

zachwycająco? hmmm moze jakbym miala niebieskie krystaliczne oczy, nie miala wiecznie sińców pod oczami, nie miala piegów i byla porcelanowo blada to tak. problem w tym, ze niestety jest na odwrot. Od kilku dni smaruje sie kremem nivea brazujacym ale marne sa efekty. moze powinnam od razu z samoopalaczem zadziałac...

oj chyba juz sie zdecydowalam, ze chce raz w zyciu byc blondynką i nic mnie juz nie powstrzyma, nawet mąż ktory kocha tylko i wylacznie brunetki i mi tu protestuje
nie wiecie moze czy w kazdym salonie fryzjerskim jest ktos taki jak fryzjer - kolorysta??
Stary 2009-10-21, 11:13   #11
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Koko88 Pokaż wiadomość
oj chyba juz sie zdecydowalam, ze chce raz w zyciu byc blondynką i nic mnie juz nie powstrzyma, nawet mąż ktory kocha tylko i wylacznie brunetki i mi tu protestuje
nie wiecie moze czy w kazdym salonie fryzjerskim jest ktos taki jak fryzjer - kolorysta??
Tylko idz do dobrego salonu. sa kolorysci, ktorzy sie tylko tym zajmuja a za kolorowanie licza sobie miliony, ale wychodzi im to pieknie. Pewnie ci zrobia blond balejazem. Mysle, ze w jakims zimnym z elementami srebrnego moze byc ok. Ja mialam taki blond robiony i choc nikt nie uwazal, ze moze mi byc w nim dobrze okazalo sie, ze jednoglosnie wszystkim bardzo sie podobalo. Chlopakowi tez, chociaz tez woli brunetki Tylko nie idz od razu na calosc. Zeby bylo ladnie potrzeba bedzie kilku wizyt. A jak Ci blond nie bedzie pasowal to nic latwiejszego niz droga powrotna do ciemnych wlosow. Good luck!
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 11:25   #12
Koko88
Raczkowanie

No własnie szukalam kogos takiego jak kolorysta we wroclawiu ale nie moge znalezc a jak zadzwonilam do ulubionego salonu zebysie umowic i spytalam "kto sie u was najbardziej specjalizuje koloryzacją" to babka miala tak zdziwiony glos i odpowiedziala "yyyy noo wszyscy tutaj zajmujemy sie rowniez koloryzacją" wiec nie wiem czy nie brac tego jak zły omen co myslicie???
Stary 2009-10-21, 12:09   #13
Loretta8
Rozeznanie

Mi tam najbardziej się podobasz w swoich naturalnych, ciemnych włosach. Wyglądasz na rasową brunetkę, a w jaśniejszych tak jakoś mdło

Ale to oczywiście tylko moje zdanie

Loretta8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 12:45   #14
ewelinusia88
Raczkowanie

wygladasz świetnie w swoich naturalnych włosach. co ja bym dała żeby takie mieć
ewelinusia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 17:14   #15
Koko88
Raczkowanie

ewelinusia: ile ja bym dala, zeby byc blondynka...
Stary 2009-10-22, 21:00   #16
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

cholercia, musze przyznać ze genialnie wyglądasz w ciemnych włoskach, jak jakaś ponętna Włoszka, jeszcze na dodatek są kręcone. Chociaz o dziwo w tym brązie nr3 tez mi się podobasz, tylko troszke gasi Twoją urodę, ale wiadomo, że to tylko photoshopowa metamorfoza, wiec na zywo mozna dobrac odpowiedni makijaz itp. dla podkreślenia urody. Wyglądałabyś w nim mniej drapieżnie, bardziej słodko niewinnie i grzecznie. A czy o to chodzi? Myśle ze z koloru powinnas schodzic stopniowo, najpierw brąz, pozniej jak włosy odrosną ewentualnie rozjaśnić je na blond, tylko nie wiem czy akurat taki żółtawy a nie ciemniejszy , bardziej zimny. Myślę , że brąz na początek będzie najbezpieczniejszą opcją, zreszta od razu sliczny blond (nie zalatujący tandetą) nie powstanie z tak ciemnych włosów wybierz się do fryzjera i popytaj jak to widzą.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

nie miało byc "odrosną" tylko "odpoczną", w sumie mała gafa, bo jedno z drugim się wiąze pośrednio ;D

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

u mnie na profilu w albumie są jeszcze zdjęcia jak wyglądam w ciemnych włosach gdy jestem blada, to tak dla większego poglądu i pomoc w podjęciu decyzji

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

oj nie na ten wątek kliknelam mialo byc na moj, autoreklama a nie myslalas o pastelowym ciemnym blondzie ....?
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 21:03   #17
Koko88
Raczkowanie

no wlasnie, drapiezna włoszka. zanim zaszlam w ciaze chcialam pokazac ze mam charakterek, bylam temperamentna, spontaniczna, emocjonalna i bardzo pasowalo mi, ze jestem brunetka, a teraz jak urodzilam dziecko w dodatku o blond wloskach i wszyscy sie pytaja czy to oby na pewno moje, mam ochote sie troche do niego upodobnic, szczegolnie ze tez ma ciemne oczka i ma cos ze mnie a jednak ma bardzo jasniutkie wloski i dobrze wyglada to moze ja tez bede hahaha poza tym jestem teraz juz duzo delikatniejsza, wrazliwsza i kobieca i blond by to podkreslil. no zobaczymy, w piatek ide do fryca i mi babeczka powie co o tym mysli i cos zaproponuje. juz sie nie moge doczekac!!!! ach kobieta zmienna jest....
Stary 2009-10-22, 21:03   #18
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s
albo taki balejaz (zwroc uwage ze dziewczyna ma ciemne odrosty)

rozumiem, zmiana charakteru pod wpływem macierzyńskich hormonów ;D czyli tak jak u mnie, przemiana z ostrego wizerunku na "słodki"

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-10-27 o 14:47 Powód: post pod postem
Stary 2009-10-22, 21:05   #19
Koko88
Raczkowanie

jaki to jest pastelowy ciemny blond??? Dagmara ale ty jestes zakrecona zaraz powklejam jakies inne moje fotki z wakacji kiedy to mam nieco jasniejsze wloski...
Stary 2009-10-22, 21:10   #20
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s
kolejna rozjasniana brunetka ku inspiracji

no i jeszcze takie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-10-27 o 14:47 Powód: post pod postem
Stary 2009-10-22, 21:13   #21
Koko88
Raczkowanie

no nie chce wlasnie baleyagu, ale jak nie bedzie wyjscia zrobie ale duzo delikatniejszy niz ma ta laska na zdjeciu, bo ona ma taki wlasnie drapiezny look a ja tak nie chce :P

to stara fotka z wakacji idealnie pokazuje jak mi sie lekko od slonca wlosy rozjasniaja. ale jak bylam mala rozjasnialy sie jeszcze bardziej (jakby co to nie jestem gruba tylko w ciazy :P:P:P )

ooooo super ta druga !!! bardzo ma ladny kolorek. ale jak tak na nia patrze to nawet w jasnym blond byloby jej ladnie...kurka cos mi sie zdaje ze jedyny sposob to sie przefarbowac i juz. pamietam jak ktos mi kiedys powiedzial "brodzik sie zrobila na blond" i pierwsza moja mysl "o nieee!!!" jednak jak ja zobaczylam bylam w szoku, ze tak dobrze. teraz wiekszosc ludzi mowi, ze w blond bylo jej njalepiej. Dagmara jak chcesz moge ci zrobic w fotoshopie jakas metamorfoze ale wyslij mi fotki: jedna twoja a druga jakas z internetu z wymarzonym kolorkiem, ale w podobnych pozycjach ustawienia glowy (jesli umiesz to sorki, chce tylko pomoc)

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

oj chyba wydrujuje sobie ta fote tej drugiej dziewczyny i pojde z nia do fryzjera...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-10-27 o 14:48 Powód: post pod postem
Stary 2009-10-23, 12:45   #22
caffeine
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 10

Jesteś śliczna, twój naturalny kolor włosow jest naprawde piękny.
Jesli chcesz coś zmienić, poeksperymentuj z fryzurą, nowym stylem ubierania się, biżuterią...
Twoje naturalne piękno jest najcenniejsze, farbowane włosy nigdy nie będą tak ładne. Pigmenty wypłukują się po jakims czasie, kolor traci intensywność i połysk, ciągle farbowanie niszczy strukturę włosów i cebulki. No i odrosty... koszmar.
Wystarczy, że delikatnie podkreślisz swoją urodę, a na pewno będziesz się wyrożniać.
caffeine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 13:01   #23
weronikka
Raczkowanie

Kobiety nigdy nie sa zadowolone ze swojego wygladu. Ja mam odwrotna sytuacje. naturalne wlosy mam ciemny blond, farbuje wlosy od 15 roku zycia (tak wiem bardzo madrze), bo wykladalam okropnie. Mam ciemna oprawe oczu i ogolnie urode brunetki a wlosy mialam dosc jasne. Uparcie farbuje wlosy na czarno bo mi pasuja choc przed pierwszym farbowaniem wszyscy mnie przestrzegali ze czarny to przesada, a teraz jak pokazuje zdjecia z przeszlosci nikt mi nie wierzy ze moglam byc blondynka. Jesli uwazasz ze w jakims kolorze bedzie Ci lepiej, postaw na swoim, w koncu to ty masz sie dobrze czuc
weronikka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 13:27   #24
Koko88
Raczkowanie

Otoz to, Weronika. Blondynki chca byc brunetkami i odwrotnie, kręcone chca miec proste i na odwrot, blade opalone, a wysokie niskie. Ja jedynie jestem zadowolona, ze jestem wysoka i mam brazowe oczy (nie zaminilabym ich nigdy w zyciu), ale mimo, ze mam figurre modelki i wszyscy mi tego zazdroszcza wolalabym miec okraglejsze ksztalty takie kobiece, poza tym marze zeby byc blondynka o prostych wlosach, czyli wszystko odwrotie niz mam i to zadna nowina wiekszosc moich kolezanek chce miec to czego nie maja. coz...takie juz jestesmy!

coffeine: ja podkreslam swoje atuty itd ale jestem dosc ograniczona, bo nie wszystko mi pasuje a jak zmienilabym kolor wlosow to byloby inaczej. jednak dzieki za rade, byc moze powtorze twoje slowa za jakis czas jak bede zalowac ze sie przefarbowalam hehe

oto moja nowa metamorfoza z kolorkiem wymarzonym
Stary 2009-10-23, 17:59   #25
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

no koko ja juz po pierwszej metamorfozie, kolejne rozjasnianie balejazem za 1,5 m-ca tak umowilam sie z fryzjerką. nie bylo zadnego problemu z rozasnieniem, najpierw nalozyla dekoloryzator na wybrane pasma (nie na calosc jak chcialam by zrobila) a pozniej miodowym calosc, jak wyszlo wrzucilam na szybko na swoj wątek, na zywo ladniej sie to prezentuje,ale aparat z tel, zle sztuczne swiatlo i pozowanie na szybko (tlumacze sie ze swojej brzydoty hahaha ;d). ogolem jestem zachwycona, nawet blondy się wydzierają z pasm. Więc teraz z ręką na sercu moge Ci powiedziec ze taki kolor o jakim marzysz moze sie udać ! ja jestem zadowolona
Stary 2009-10-27, 11:26   #26
Koko88
Raczkowanie

A co myslicie o tym kolorku???
Stary 2009-10-27, 18:37   #27
karojen24
Raczkowanie

ten kolor pasuje jak ulal!
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:47   #28
Lilly33
Przyczajenie

Tak, myślę że ten kolor bardzo do Ciebie pasuje. W końcu ładnemu we wszystkim ładnie
Lilly33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 21:42   #29
Koko88
Raczkowanie

no to super, bo taki juz pokazalam fryzjerce
Stary 2009-10-28, 10:28   #30
Ilena
Zakorzenienie

najlepiej w swoich włosach
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości