Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-22, 13:39   #271
kamilawu
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A poradzicie coś na sińce pod oczami ???
Wrodzone? Dużo spać Nabyte? mocny korektor. I dużo spać

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A mam kąpiel paznokciowa w olejku rycynowym do miseczki wlej trochę ciepłej wody, wkrop kilka(naście) kropelek olejku (do kupienia w aptece) i mocz paznokcie kilka minut ten olejek działa też super na brwi i rzęsy (polecam na noc).
Obgadamy to w sobotę Już nie mogę się doczekać Chyba że moje pazurki to kiepski temat do rozmowy
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-22, 13:48   #272
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dzięki Może jeszcze jakieś inne propozycje, sprawdzone sposoby?
Mnie zawsze pomagał Falvit, ale nie jest dedykowany paznokciom, raczej ogółowi, ale paznokcie zawsze miałam mocniejsze po nim. Ostatnio kumpela mi poleciła na cerę i paznokcie Merz Spezial (czeka, aż Falvit skończę ).

Cytat:
A poradzicie coś na sińce pod oczami ???
I mi! I mi! Wprawdzie sądzę, że takich, jak Sel, nie mam, ale cienie pod oczami to moja zmora

Cytat:
A mam kąpiel paznokciowa w olejku rycynowym do miseczki wlej trochę ciepłej wody, wkrop kilka(naście) kropelek olejku (do kupienia w aptece) i mocz paznokcie kilka minut ten olejek działa też super na brwi i rzęsy (polecam na noc).
Moje rzęsy wzmocniła, o dziwo, oliwka Hipp, której używam do demakijażu. Jestem pod wrażeniem. A olejek rycynowy nakładany na rzęsy nawet w małej ilości powodował, że budziłam się z wielkimi opuchniętymi powiekami To samo maść z wit. A

Edit: dużo snu u mnie nic nie zmienia

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-10-22 o 13:53
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2009-10-22, 13:49   #273
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Kamilko..olej rycynowy, nawet nie mieszaj z woda , delikatnie podgrzej odrobinke i masuj pazurki Działa
Korektor mam , aczkolwiek moja skóra jest jak oblana woskiem , tłusta śiweci się i jeszcze na dodatek łuszczy. Czym oni mnie smarowali....Podejrzewam że żaden makijaż nie będzie z tym współgrał
Stary 2009-10-22, 13:51   #274
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Mnie zawsze pomagał Falvit, ale nie jest dedykowany paznokciom, raczej ogółowi, ale paznokcie zawsze miałam mocniejsze po nim. Ostatnio kumpela mi poleciła na cerę i paznokcie Merz Spezial (czeka, aż Falvit skończę ).
Zeżarłam trzy opakowania Merz Spezial, było lepiej, ale na chwilę. Teraz jest dramat

Cytat:
Korektor mam , aczkolwiek moja skóra jest jak oblana woskiem , tłusta śiweci się i jeszcze na dodatek łuszczy. Czym oni mnie smarowali....Podejrzewam że żaden makijaż nie będzie z tym współgrał
No to klapa
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-22, 13:52   #275
selene211
Zakorzenienie

Fanko...mi dziewczyny poradziły na sińce pod oczami żel ze swietlikiem z Flos Leku. dokupiłam do tego z tej samej serii ze świetlikiem i arniką- naprawdę była duża poprawa
Stary 2009-10-22, 13:58   #276
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Popieram na całej linii i dodaję eutanazję. Na TAK oczywiście.
I podpisuję się pod wszystkimi wypowiedziami Hexxany.
No i o eutanazji zapomniałam- też TAK

Nie rozumiem kompletnie sprzeciwianiu się zapłodnieniu in vitro. Nie każdy ma możliwość zajścia w ciążę w sposób naturalny, a uważam, że na siłę nie można możliwości posiadania własnego dziecka kobiecie odbierać. I gwarantuję, że większość osób przeciwko in vitro urodziła pewnie naturalnie więc problemu bezpłodności nie zna.

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:00   #277
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Nie tyje, ale też NIE CHUDNIE. A to że jesz 3 posiłki - ok, jak większość ludzi. Jednak prawidłowo jest jeść 5 MAŁYCH posiłków (ta sama ilość co podczas trzech, rozłożona na pięć - bo człowiek powinien jeść żeby żyć, a nie żyć żeby jeść ). Sprzyja to także lepszemu "obrotowi" cukru w organizmie (skądś się wzięło zalecenie, by cukrzycy jadali kilka regularnych posiłków). Jeździłam z mamą po klinikach odchudzających, po innych lekarzach, sporo na ten temat czytałam (i wcale nie mówię o poradnikach czy czasopismach dla pań) i nikt mi nie wmówi, że źle prawię. Nie twierdzę, że Twój sposób odżywiania jest zły - skoro Ci służy to tylko się cieszyć. Jednak prawidłowe odżywianie wygląda trochę inaczej (odżywianie, nie jedzenie - bo to też różnica).
W takim razie jestem zaprzeczeniem tej teorii, bo ja chudne. Co do prawidlowej ilosci posilkow i "obrotu cukru" - nie jestem cukrzykiem, moj ojciec mial cukrzyce insulinozalezna ale to nie znaczy, ze zdrowi ludzie maja sie stosowac do zasady 5 malych posilkow, bo tak jest lepiej dla cukrzykow. Moj cukier na czczo to 81.

Co do dyskusji powyzej, rowniez zgadzam sie z kazdym slowem Hexx - przede wszystkim licze sie ja, moje zdrowie i moje zycie, a nie gdybanie nad istota, ktorej jeszcze nie ma na swiecie. Aborcja powinna byc ogolnie dostepna bez wielkiego halo i nie wierze, ze ta dostepnosc w masowy sposob uczynilaby z tego zabiegu metode antykoncepcyjna. Umowmy sie - tabletki, spirala, prezerwatywy, plastry, etc. sa jednak tansze i bezpieczniejsze.
vril jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:00   #278
beafrance
Zadomowienie

Mam wieelka prosbe, ktos sie chwalil ze zna niemiecki (Viol ) ??
Czy moglabys rzucic okiem na ten tekst i jesli sie da to przetlumaczyc?

"Leider mussen wir Ihnen mitteilen, dass die Karten fur das von Ihnen gewunschte Spiel bereits restlos vergriffen sind. Aufgrund der sehr hohen Nachfrage unserer Mitlieder und Kunden reicht das zur Verfugung stehendeKontingent leider bei weitem nicht aus, um Ihre Bestellung zu berucksichtigen .
Es tut uns leid, dass wir Ihnen fur dieses Spiel keine Eintrittskarten zur Verfugung stellen konnen, wurden uns jedoch freuen, wenn wir Sie bei einem anderen Spiel unserer Mannschaft begrusen konnen.
Aus Sicherheist - und Datenschutzgrunden werden Ihre Bestellunterlagen von uns vernichtet.
Die aktuelle Ticketsituation konnen Sie unserer Homepage ....
beafrance jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:04   #279
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Obgadamy to w sobotę Już nie mogę się doczekać Chyba że moje pazurki to kiepski temat do rozmowy
Dobry jest

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość

A olejek rycynowy nakładany na rzęsy nawet w małej ilości powodował, że budziłam się z wielkimi opuchniętymi powiekami To samo maść z wit. A
Merz Special jest strasznie drogi rozmiawiałam z aptekarką, poleciła Belissę jako tańszy zamiennik

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Mam wieelka prosbe, ktos sie chwalil ze zna niemiecki (Viol ) ??
Czy moglabys rzucic okiem na ten tekst i jesli sie da to przetlumaczyc?
Da się zrobić tylko czy mogę za godzinkę? Bo teraz muszę wyjść z domu na chwilę, do banku z bratem jechać. Jak wrócę to się zabiorę za przetłumaczenie

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:09   #280
beafrance
Zadomowienie

Cytat:

Da się zrobić tylko czy mogę za godzinkę? Bo teraz muszę wyjść z domu na chwilę, do banku z bratem jechać. Jak wrócę to się zabiorę za przetłumaczenie
dzieeekuuuujeee
beafrance jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:14   #281
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
No i o eutanazji zapomniałam- też TAK

Nie rozumiem kompletnie sprzeciwianiu się zapłodnieniu in vitro. Nie każdy ma możliwość zajścia w ciążę w sposób naturalny, a uważam, że na siłę nie można możliwości posiadania własnego dziecka kobiecie odbierać. I gwarantuję, że większość osób przeciwko in vitro urodziła pewnie naturalnie więc problemu bezpłodności nie zna.

o, zapamniałam dodać ze jestem jak najbardzej za in vitro, i żeby jeszcze było refundowane

na paznokcie to takie kapsułki z gala wcieram, Dominika polecała na brwi, a że tam idzie kapka, to resztę w paznokcie wcieram
a na włosy to nie wiem co, bo mi garściami wychodzą
Stary 2009-10-22, 14:17   #282
Miciel
Wpisz tu zomzing

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
przede wszystkim licze sie ja, moje zdrowie i moje zycie, a nie gdybanie nad istota, ktorej jeszcze nie ma na swiecie. Aborcja powinna byc ogolnie dostepna bez wielkiego halo i nie wierze, ze ta dostepnosc w masowy sposob uczynilaby z tego zabiegu metode antykoncepcyjna. Umowmy sie - tabletki, spirala, prezerwatywy, plastry, etc. sa jednak tansze i bezpieczniejsze.
niomk

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Chodzi mi jedynie o to, że w oczach osoby postronnej, takiej jak ja, twoje wypowiedzi brzmią jak nieuzasadniony atak. Masz prawo do własnego zdania, szanuję to, ale razi mnie forma, w jakiej je przedstawiasz.
które wypowiedzi?

Miciel jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:28   #283
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
które wypowiedzi?
Te, po których Atoja poczuła się urażona i zdecydowała się wyłączyć z rozmowy. Ale tak jak już pisałam, nie jestem jej adwokatem.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:36   #284
Miciel
Wpisz tu zomzing

Cytat:
Te, po których Atoja poczuła się urażona i zdecydowała się wyłączyć z rozmowy.
tego nie zauważyłam, żeby poczuła się urażona, zresztą uważam, ze taka wolna platforma wymiany myśli to nie miejsce ani na urażenia, ani na lansowanie swoich jedynych-i-słusznych-poglądów, a tylko wolna wymiana myśli: ktoś uważa tak, ktoś inny dokładnie odwrotnie, i to jest właśnie to

Miciel jest offline  
Stary 2009-10-22, 14:45   #285
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
tego nie zauważyłam, żeby poczuła się urażona, zresztą uważam, ze taka wolna platforma wymiany myśli to nie miejsce ani na urażenia, ani na lansowanie swoich jedynych-i-słusznych-poglądów, a tylko wolna wymiana myśli: ktoś uważa tak, ktoś inny dokładnie odwrotnie, i to jest właśnie to
I tak to zostawmy
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-22, 15:23   #286
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Wyluzujcie, please Ostatnio tak gorąco tu było, jak dyskusja na temat wiary się toczyła ...
Lepiej mi doradźcie, jak mam ratować swoje paznokcie, bo strasznie mi się sypią
Nail Tek jest dobry i podobno kreatyna mazidłowa - ale podobno, bo sama nie próbowałam, tylko gdzieś w wątku mazidłowym wyczytałam.

Na sińce pod oczami to nie wiem - nie mam problemu tego....
marioladabr jest offline  
Stary 2009-10-22, 15:27   #287
selene211
Zakorzenienie

Kamilko Ja tez narzekałam na paznokcie niedawno- przez ten stres i wydarzenia o nich zapomniałam, za to włosy mi zaczeły wyłazić..hihiih. Nie można mieć wszystkiego kochana Ty będziesz miała piekne włosy a ja paznokcie
a co u renifera słychac?
Stary 2009-10-22, 15:35   #288
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
"Leider mussen wir Ihnen mitteilen, dass die Karten fur das von Ihnen gewunschte Spiel bereits restlos vergriffen sind. Aufgrund der sehr hohen Nachfrage unserer Mitlieder und Kunden reicht das zur Verfugung stehendeKontingent leider bei weitem nicht aus, um Ihre Bestellung zu berucksichtigen .
Es tut uns leid, dass wir Ihnen fur dieses Spiel keine Eintrittskarten zur Verfugung stellen konnen, wurden uns jedoch freuen, wenn wir Sie bei einem anderen Spiel unserer Mannschaft begrusen konnen.
Aus Sicherheist - und Datenschutzgrunden werden Ihre Bestellunterlagen von uns vernichtet.
Die aktuelle Ticketsituation konnen Sie unserer Homepage ....
Niestety nie rozumiem wszystkich związków słów (efekt tego, że od 3 lat styku z niemieckim prawie nie mam ), ale ogólnie chodzi o to, że przepraszają i jest im przykro, ale wszystkie bilety zostały wyprzedane, nie spodziewali się takiego popytu i nie mogą uwzględnić Twojego zamówienia. Jest im przykro, że nie mogą Ci sprzedać żadnych wejściówek, ale z radością zapraszają Cię na inne przedstawienia / mecze swojej drużyny (? ). I piszą, że z pewnością Twoje zamówienie zostanie zniszczone (chodzi o ochronę danych zapewne). Akutalną sytuację biletową możesz sprawdzić na stronie internetowej.

matko aż się zgrzałam. Mogłam coś poprzekręcać ale sens jest taki jak napisałam.

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-10-22, 15:36   #289
vril
Zakorzenienie

Hexx paczka dotarla, dziekuje

Aha, nie polecam olejku rycynowego na brwi i rzesy, stasznie zapycha pory i potem wyskakuje drobna kaszka, brr...

Wrocilam wlasnie z mikrodermabrazji diamentowej, buzie mam gladka jak silikon albo guma

Co do dyskusji - kazdy ma prawo pisac co chce, pod warunkiem, ze nie rzuca bluzgami. Jasne jest, ze mamy odmienne zdania ale to nie znaczy, ze jedni maja czuc sie urazeni pogladami innych i wycofywac z rozmowy, prosze bronic swojego stanowiska, a nie wycofywac sie. Nadinterpretacja, zla rzecz, wiec umowmy sie, ze nikt tu swiadomie nie atakuje nikogo osobiscie ale broni swoich racji. Za konstruktywna polemika jestem zawsze
vril jest offline  
Stary 2009-10-22, 15:38   #290
beafrance
Zadomowienie

Cytat:
Niestety nie rozumiem wszystkich związków słów (efekt tego, że od 3 lat styku z niemieckim prawie nie mam ), ale ogólnie chodzi o to, że przepraszają i jest im przykro, ale wszystkie bilety zostały wyprzedane, nie spodziewali się takiego popytu i nie mogą uwzględnić Twojego zamówienia. Jest im przykro, że nie mogą Ci sprzedać żadnych wejściówek, ale z radością zapraszają Cię na inne przedstawienia / mecze swojej drużyny (? ). I piszą, że z pewnością Twoje zamówienie zostanie zniszczone (chodzi o ochronę danych zapewne). Akutalną sytuację biletową możesz sprawdzić na stronie internetowej.

matko aż się zgrzałam. Mogłam coś poprzekręcać ale sens jest taki jak napisałam.
Viol jestes gwiazda dziekuje bardzo. To dla kolegi z pracy, probowal zamowic bilety na mecz no i... dostal odpowiedz po niemiecku dzieki jeszcze raz juz mu przekazalam .
beafrance jest offline  
Stary 2009-10-22, 15:41   #291
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Mi rycynowy krzywdy nie zrobił, ale na brwi wolę Gal. Naprawdę mam wielką różnicę po tych niebieskich rybkach Tylko na rzęsy te rybki są słabe, bo mają olejek herbaciany i szczypie niestety. Muszę wypróbować ten Hipp do demakijażu, może mi rzęsy urosną
A Nail Tek II na paznokcie jest świetny, ja nawet lubiłam bez tej wierzchniej błyszczącej warstwy, ten mat podkładu mi się podobał

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-10-22, 15:42   #292
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Aha, nie polecam olejku rycynowego na brwi i rzesy, stasznie zapycha pory i potem wyskakuje drobna kaszka, brr...
Pewnie jak zwykle zależy od "osobnika" mnie olejek nie uczynił żadnej krzywdy. A masz może jakiś swój patent do wcierania w brwi / paznokcie? Jakiś olej z mazideł czy coś?

Bea - nie ma sprawy cieszę się, że mogłam pomóc.

Hehe Dominiko, no mat też dobry jest ja tej błyszczącej prawie nie używam z tego względu, że nie mogę się oderwać od ukochanego Inglota nr 82 (coś jakby ecru?). Kładę matowy podkład, a na to 2-3 warstwy Inglota i miodzio choć żeby kuracja przynosiła super efekt, to powinno się malować tym błyszczącym na mat, codziennie jedną warstewkę dodawać.

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-10-22 o 15:45
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-10-22, 15:44   #293
selene211
Zakorzenienie

Cytat:
Hexx paczka dotarla, dziekuje

Wrocilam wlasnie z mikrodermabrazji diamentowej, buzie mam gladka jak silikon albo guma
:
Mi nic po rycynowym nie wyskoczyło, widocznie każdy reaguje inaczej.
A co do mikrodermabrazji diamentowej - cudo, uwielbiam ten zabieg. Mam nadzieję że dojde szybko do siebie i będę mogła z niego przed wyjazdem skorzystać...
Stary 2009-10-22, 15:54   #294
vril
Zakorzenienie

Szczesciary, a ja mialam taki wysyp po olejku rycynowym
Osobiscie zauwazylam, ze sciemnialy mi i szybciej odrastaja brwi po odzywce Lancome Brow Expert - mam kolor Taupe i uzywam jej do makijazu, wcale nie traktowalam jej jak kuracji, a prosze, cos tam jednak robi. Medyczna z Pierre Rene chyba tez cos tam dziala, tylko slabo "trzyma" brwi w ryzach.
Na rzesy stosowalam Mavale ale mialam wrazenie, ze po niej jeszcze bardziej mi rzesy wypadaly, odstawilam i jest lepiej, wiec boje sie ponawiac kuracje.
Na skorki wokol paznokci nie mam patentu, ciagle mam suche zadziory Chyba sie za ciepla oliwe wezme, ponoc dziala. Ogolnie mam suche rece, zadne kremy nie pomagaja, niedlugo bede miala dlonie jak zgrzybiala staruszka, wstyd i hanba przy takiej ofercie pielegnacyjnej jaka mamy
vril jest offline  
Stary 2009-10-22, 16:10   #295
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Nail Tek jest dobry
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A Nail Tek II na paznokcie jest świetny, ja nawet lubiłam bez tej wierzchniej błyszczącej warstwy, ten mat podkładu mi się podobał
A gdzie to cudo można kupić i za ile?

Cytat:
a co u renifera słychac?
Dziękuję, wszystko dobrze Tylko bardzo zapracowany jest.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-22, 16:24   #296
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
o, zapamniałam dodać ze jestem jak najbardzej za in vitro, i żeby jeszcze było refundowane

na paznokcie to takie kapsułki z gala wcieram, Dominika polecała na brwi, a że tam idzie kapka, to resztę w paznokcie wcieram
a na włosy to nie wiem co, bo mi garściami wychodzą
Dawno mnie tu nie bylo

Ostatnio znowu zauwazam poprawe wlosow po MSM jeszcze nie jest bardzo dobrze, bo zbyt nieregularnie biore ale wyraznie mniej wypadaja

Brwi i rzesy ciagle slabo
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-10-22, 16:26   #297
selene211
Zakorzenienie

A możesz rozwinąc skrót MSM ??? Kamilko..Ty masz piekne włosy..kiedyś pisałaś juz co uzywasz ale byłam na etapie minerałów więc nie zapisałam...
Stary 2009-10-22, 16:36   #298
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Kamilko..Ty masz piekne włosy..kiedyś pisałaś juz co uzywasz ale byłam na etapie minerałów więc nie zapisałam...
Faktycznie, już kiedyś pisałam. Jakoś specjalnie włosów nie wzmacniam. Codziennie drogeryjny szampon i odżywka, raz w tygodniu maska. Suplementy doraźnie, co parę miesięcy (ostatnio wspomniany tu juz dzisiaj merz special). Jedynym profesjonalnym kosmetykiem do włosów, jakiego używam, jest polecony mi przez zaprzyjaźnioną fryzjerkę wygładzający perfect care cristali liquidi (eurostyl professional cosmetics).

Lecę spotkać się z Angel. Do cukierni na ciastko
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-22, 16:48   #299
Viollet87
Zakorzenienie

Kamila - ja mam swojego Nail Tek II z Allegro.

Selene - gdzie av?

Rzaba

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

No wiecie co... ręce i piersi opadają! Właśnie się dowiedziałam, że moja najbliższa kuzynka, lat 30, mieszkająca 2 km ode mnie, z którą ostatnio dość często się spotykam (niestety na mszach za jej tatę a mojego wujka, który zmarł w lipcu, zawsze pod kościołem zamieniamy parę słów) jest w szóstym miesiącu ciąży Nosz kurna, powiedzcie mi jak można najbliższej rodzinie nie powiedzieć, nie pochwalić się Jej mama to samo, dosłownie wczoraj u nas była i pary z ust nie puściła (a jak problem mają to pierwsze do nas lecą, nie wymawiając...). Ja nie wiem, czy to dziecko to jakiś powód do wstydu czy co? Nic tylko siąść i płakać "rodzina" pfff... Przed chwilą TŻ kuzynki przyjechał koła zmienić i ot tak stwierdził, że Asia to chyba przez tę ciążę taka nerwowa, a my " jaka ciąża?"

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-10-22 o 16:49
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-10-22, 16:52   #300
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:
A możesz rozwinąc skrót MSM ??? Kamilko..Ty masz piekne włosy..kiedyś pisałaś juz co uzywasz ale byłam na etapie minerałów więc nie zapisałam...
Niestety komp mi tak krzaczy, ze nawet google nie chce dzialac
ale na podstawie tego http://www.msmsupplement.com/ znajdziesz wiecej informacji

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Rzaba

Cytat:
No wiecie co... ręce i piersi opadają! Właśnie się dowiedziałam, że moja najbliższa kuzynka, lat 30, mieszkająca 2 km ode mnie, z którą ostatnio dość często się spotykam (niestety na mszach za jej tatę a mojego wujka, który zmarł w lipcu, zawsze pod kościołem zamieniamy parę słów) jest w szóstym miesiącu ciąży Nosz kurna, powiedzcie mi jak można najbliższej rodzinie nie powiedzieć, nie pochwalić się Jej mama to samo, dosłownie wczoraj u nas była i pary z ust nie puściła (a jak problem mają to pierwsze do nas lecą, nie wymawiając...). Ja nie wiem, czy to dziecko to jakiś powód do wstydu czy co? Nic tylko siąść i płakać "rodzina" pfff... Przed chwilą TŻ kuzynki przyjechał koła zmienić i ot tak stwierdził, że Asia to chyba przez tę ciążę taka nerwowa, a my " jaka ciąża?"
Ano mozna
Ja w 6 m-cu ciazy wzielam slub i wyjechalam z kraju a o ciazy i slubie wiedzieli tylko rodzice (zreszta swiadkami byli)
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
hobby, kosmetyki, mineralne, misz masz, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości