Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-07, 21:22   #3211
evelinek_r
Wtajemniczenie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Co do dzieci, to moje zdanie jest takie że dzieci mogą czegoś nie chcieć czy nie mieć na coś ochoty i mają prawo, jak dorośli, powiedzieć NIE. Ja często nie umiem odmawiać, bo nikt mnie tego nie nauczył, ale zawsze starałam się nauczyć córkę, że ma prawo do własnego zdania. Niestety musiałam tego uczyć również moją teściową, która potrafiła się obrazić jak Julka nie chciała iść za rękę
I też tak sądzę jak Pastereczka tzn jeśli dziecko mówi spadaj to jakaś przyczyna tego jest Niestety ciężko wyłączyć emocje w takim momencie, ja też reagowałam i reaguję na różne odzywki emocjonalnie niestety. Ważne tylko żeby się nie zapędzić, to my jesteśmy rodzicami i musimy problem logicznie rozwiązać.
Rzabbko masz 75 staników???
Ad1. Do tej pory pamiętam, że byłam "złą dziewczynką" (i nadal jestem) bo nie chciałam obśliniać się ze wszystkimi ciociami i wujkami A ja zwyczajnie nie jestem przytulańska, albo raczej jestem, ale we własnym gronie, w stosunku do ludzi, wśród których czuję się bezpiecznie i co by nie mówić, komfortowo Niestety, niektórzy nawet dorosłym odmawiają prawo do własnego zdania i nie dotyczy to wyłącznie pełnoletnich dzieci, ale również np. współpracowników.

Ad2. Choć te przyczyny bywają różne Ale koniec końców wszystko sprowadza się do tego, żeby słuchać drugiego człowieka

Ad3. Jak we wszystkich kontaktach międzyludzkich. Szczególnie zależy nam na dobrych kontaktach z osobami, które są dla nas ważne, cenne, dlatego staramy się kontrolować i wyjaśniać nieporozumienia.

Rzabciu pokłony biję

A w ogóle- Pastereczko, Domi jesteście moimi drogowskazami, w jakim kierunku chciałabym kształtować swoje relacje z przyszłymi pociechami i dla Was.
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-11-07, 21:28   #3212
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/u
ja chce tak jutro sie wymalowac..... eh

Dominiko mamy takie samo podejscie do wychowywania

Rzaba kiedys opisze stan ubraniowy......
od tego dziś właśnie zaczęłam

ja muszę czasami bronić dzieciaki przed nagabywaniem cioć, babć i komentarzami typu - "niedobra dziewczynka nie chce buzi dać", normalnie mnie wtedy rzuca, zamordowałabym z zimna krwią
jak zechcą / przyzwyczaja się do sytuacji czy osoby to same się pójdą połasić
Stary 2009-11-07, 21:55   #3213
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:
http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/u
ja chce tak jutro sie wymalowac..... eh

Dominiko mamy takie samo podejscie do wychowywania

Rzaba kiedys opisze stan ubraniowy......
eee tutaj jakos bez szalenstw

chociaz dzisiaj kupilam sobie kurtke i bluzke bawelniana

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Rzabciu pokłony biję
Lepiej w czolko mnie puknij
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:06   #3214
marioladabr
Zakorzenienie

Rzabbko, przez Ciebie poszłam na allegro i kupiłam stanik
marioladabr jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:09   #3215
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Dziękuję Evelinko Nie zawsze jest tak kolorowo, ale staram się
I też generalnie niedotykalska jestem
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

ja muszę czasami bronić dzieciaki przed nagabywaniem cioć, babć i komentarzami typu - "niedobra dziewczynka nie chce buzi dać", normalnie mnie wtedy rzuca, zamordowałabym z zimna krwią
Ja też nigdy tego nie lubiłam i zawsze mnie to wkurzało No i polska definicja słowa grzeczna czyt. posłuszna

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:16   #3216
aljaka
szyciowa specjalistka :)

halo, j a też ma ludzkie podejście do dzieci....dostałam za nie OPR od Tż dzisiaj!
ale już mu wszystko wytłumaczyłam.....ale mnie to zmęczyło, ąz winko wypiłam, już mi tak wesoło i Tż ma polew...
Bo dziecko ma prawa jak my, jedyne w czym się od nas różni, to to że nie wie....ile jest 64 x 40

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:22   #3217
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:

swoją drogą, to dobre Ci kolory powiedzialam z blusche?
idealnie vanilia latte-i colombian na opalone dni

Cytat:
ciii, niedługo zmieniam komórke to może i zdjęcia będą lepsze

kurcze, Aga też mi proponowała taki zestaw a ja się po prostu w brązie nie widzę
zreszta pokaż mi chłodny brąz bo ja jakoś nie umiem

]
np na tej stronie masz ciebie isadory, pierwsze co mi wpadlo do glowy a tu widać to wyraznie:
cieplym brazem bedzie np: kolor 31 Gold, neutralnym, choć juz chlodniejszym brazem jest kolor 20 Classic brown, a chlodnym odcieniem jest kolor 51 Cappuccino..
Moze te fotografie tego nie oddają, ale sama mialam Cappuccino i Gold i roznica jest ogromna!
Chlodny braz jest z domieszką bieli, szarosci(stal) i czerni, a do cieplego dodaja pigment złoty, zółty, czerwony, miedziany..

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:23   #3218
Dominkab

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
halo, j a też ma ludzkie podejście do dzieci....dostałam za nie opr od tż dzisiaj!
Ale już mu wszystko wytłumaczyłam.....ale mnie to zmęczyło, ąz winko wypiłam, już mi tak wesoło i tż ma polew...
Bo dziecko ma prawa jak my, jedyne w czym się od nas różni, to to że nie wie....ile jest 64 x 40
2560??? :d :d :d

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-11-07 o 22:26
Dominkab jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:23   #3219
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:

A ja bym swoje dziecko wręcz broniła przed "całuśnymi" krewnymi - taka ciotka potrafi mieć niezłą kolekcję bakterii i wirusów w ślinie, dziękuję, sama nie lubię obcałowywania na dzieńdobry i dowidzenia, nie mam zamiaru nikogo do tego zmuszać.

Nie mam dzieci, ale dookoła mnie maleństwa są i nie staram się ich na siłę przyciągnać i wylizać jak talerz.

Chyba mam wśród przodków jakiś azjatów czy co bo nie lubię jak ktos zbyt blisko mnie jest - mój balonik jest spooory. Przez to mimo wyższych kosztów wolę jeździć autem niż jeździć autobusem - bliskość innych pasażerów mnie dobijała...

Dziś z kumpelą ćwiczyłyśmy pismo japońskie i zaczęłam ją uświadamiac mineralnie - dziewczyna mi ufa bo raz że jesteśmy kupę czasu przyjaciółkami, to na uświadomieniu stanikowym zyskała sporo na samoocenie.

A tak w ogóle to KONBANWA - Dobry wieczór

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:27   #3220
angel of sadness
Zadomowienie

Fergie czyżby z EDM pasował Ci kolor multi-tasking ? (jeśli kiedykolwiek używałaś EDM )
angel of sadness jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:30   #3221
pastereczka
Organizatorka

Gabs wănshàng hăo
a do CHin wobec tego nie jedz:P ba takich Azjatow w przodkach nie masz, zreszta Japonczcy sa specyficznymi Azjatami

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-11-07 o 22:31
pastereczka jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:31   #3222
aljaka

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
2560??? :d
Ala zostawiła ziemniaczki na obiad..i sie to nie spodobało babci..... a ja luz, no kurcze, najadła sie tak.... automatycznie miałam pytanie czym sie różni dziecko od dorosłego (moim zdaniem) skoro wszystko mu wolno.
Nie musi sie przytulać, przepraszać za wszystko, wszystko zjadać, ....a parzcież to jest dziecko - usłyszałam, nie dorosły, to co wg ciebie go od nas różni, ...no to podałam (up)

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:41   #3223
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Fergie czyżby z EDM pasował Ci kolor multi-tasking ? (jeśli kiedykolwiek używałaś EDM )
tak, używalam/uzywam: mutitasking ale troche za rozowy.. albo olive fair z fln ale za ziemisty.. a polaczyc ich ze soba nie mialam odwagi wiec wyprobowalam blusche i tam Vanilia latte jest idealna..

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Ala zostawiła ziemniaczki na obiad..i sie to nie spodobało babci..... a ja luz, no kurcze, najadła sie tak.... automatycznie miałam pytanie czym sie różni dziecko od dorosłego (moim zdaniem) skoro wszystko mu wolno.
Nie musi sie przytulać, przepraszać za wszystko, wszystko zjadać, ....a parzcież to jest dziecko - usłyszałam, nie dorosły, to co wg ciebie go od nas różni, ...no to podałam (up)
nie moge poprostu znieśc takiego podejscia.. dzieko do przytulania, jedzenia, spania i bawienia sie. Nie slyszy, nie rozumie, za małe..

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:45   #3224
Dominkab

Dziecko to mały człowiek po prostu. Ja do niejedzenia do końca przekonywałam jednym zdaniem : przecież z głodu nie umrze, jak będzie glodna to powie
A która napisała kiedyś, że jej odpowiedź na pytanie czemu jesteś taka blada po powrocie z wakacji to nie chce wyglądać jakbym wróciła z sianokosów??? Bo taka odpowiedź działa

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:48   #3225
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Gabs wănshàng hăo
a do CHin wobec tego nie jedz:P ba takich Azjatow w przodkach nie masz, zreszta Japonczcy sa specyficznymi Azjatami
Nie wybieram się do Chin. Chyba źle bym się tam czuła... Naprawdę obco, bo jednak z japońską kulturą się oswoiłam trochę.

A swoją drogą - podziwiam samozaparcie do nauki chińskiego - dla mnie to totalna czarna magia, jak słyszę o ich akcencie (tonalny czy toniczny? nie odróżniam, a wiem że Chińcczycy mają jeden a Japończycy drugi...) to słabo mi się robi - i ich pismo, gdzie trzeba znać naprawdę dużo kanji... Chyba by mnie to przerosło...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:52   #3226
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie

gabs - a Ty uczysz się japońskiego tak? bo gdzieś mi tak mignęło że chyba pisałaś o tym.. powiedz- trudno się nauczyć samemu? bo ja strasznie jestem zafascynowana samym językiem i myślę o zapisaniu się do szkoły jęz. ale w sumie jeśli "da się" to chciałabym sama spróbować.
KawaMarcepanowa jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:53   #3227
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Muszę wam powiedzieć, że zakochałam się w mice Winterveld CS Niech was nie zwiedzie ten róż na zdjęciu, ta mika to prawdziwe pawie oko, po roztarciu jest bardzo przejrzysta, mieni się na niebiesko / srebrno / zielono / różowo Chyba po raz pierwszy zamówię więcej niż sampla.
Kamila gdybys zamawiala i chciala wziac duze opakowanie to daj znac-chetna na polowe jestem.Pare miesiecy temu kupilam 1oz. i malo z tego co zostalo....kolor bajeczny a taki niepozorny.
Jest to ulubiona mika obok Chrome carmine

Cytat:
szukam jakiegoś delikatnego, stonowanego makijażu do pracy ale z charakterkiem/pazurkiem [choć ostatnio przeholowałam z grzywką ]
Super grzywka bardzooo mi sie podoba,nadaje charakteru
Stary 2009-11-07, 22:56   #3228
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kamila gdybys zamawiala i chciala wziac duze opakowanie to daj znac-chetna na polowe jestem.Pare miesiecy temu kupilam 1oz. i malo z tego co zostalo....kolor bajeczny a taki niepozorny.
Jest to ulubiona mika obok Chrome carmine
Dobrze, będę pamiętać Ale to nie tak szybko, sample mik CS są spore.
Co to za pożar w pracy?
kamilawu jest offline  
Stary 2009-11-07, 22:57   #3229
pastereczka
Organizatorka

tonalny
ja odwrotnie mam niz Ty zamilowanie
i co do kultury itd, as ludzie tacy przyjazni
ja sie lenie ostatnio z nauką straszliwie, w sensie co rusz mi cos sie wydarza co moznaby rzec ze mnie usprawiedliwia no ale daloby sie wiecej, daloby

a ziemniaczki nie sa specjalnie dobr dla dzieci w wiekszych porcjach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-11-07, 23:04   #3230
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Sama prawda o dzieciach i wychowaniu w całowaniu. Moja z kolei jest baaaardzo całuśna, aż mnie to irytuje samą I też niechętnie patrzę na całowanie. Nie pozwalam jakimkolwiek obcym babciom, paniom i panom na poczcie i gdziekolwiek indziej na jakiekolwiek dotknięcie mojego dziecka czy pogłaskanie za rękę i to nie ze wzgl na wychowanie by unikać kontaktów z obcymi (czy zboczeńcami). I wywołuję burzę, bo gdy odsuwam najpierw dziecko (w widoczny i znaczący sposób) następnie ostro komunikuję; nie zyczę sobie by pan/i dotykała moje dziecko. Niestety to nagminne przy takiej wesołej zagadującej wszystkich dziewczynie, choc myskałam ,że "takie zachwyty"to minie jak wyjdzie z wózka. A jak znajomi (choc chyba nikt tego nie robi) mówią no choć daj buzi, to ja wówczas: To wstań i Ty pocałuj ją...i nikt nie ruszy swojej de
Myslę, że jak się kocha swą małą istotke to myśli się przez pryzmat myśli dziecka i takie podejście jest zdrowe i naturalne u mam (tylko chyba)... co do słow które nie biorą się z ksiezyca, przypomniało mi się jak na początku roku byliśmy na zakupach i mój małż mierzył spodnie, a obok byli kolesie siarczyście klnący na jeansy a dziecię me półtoraroczne biegało przed przymierzalnią i tak jej się podobało,że zaczęła soobie nucić na melodie sto lat: kulnanac, kulnanać... Wszyscy we wszystkich kabinach się chichrali, a chłopaki zwłaszcza i przestali. Ale długo była to jej piosenka...
---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Ila tak bardzo szlachetnie wyglądasz, elegancko, z klasą, nietuzinkowo no tak jakoś brak mi określenia. makijaż mógłby być dla mnie w tych niebieskościach cały ja też brązy wielbiłam (dzięki Domi poznaję, że są inne kolory). Może po prostu jakaś Vanilla maca na całą ppowieke i kreska dołem i góra? No a tą micę musze obczaić. Lubię takie holograficzne na oku a w minerałach to baardzo rzadkość

mam pytanko: co to za dziwna przesyłka (z ebay, hongukongu), bo ja już nic nie czaję. jakieś kruczki???

Shipping
We will ship the item to worldwide with the same Shipping & Handling cost (S&H). Shipping & Handling cost includes the postage, packing and our handling cost to proceed your order. The Item will be shipped by REGISTERED AIR MAIL from Hong Kong via Hong Kong Post Office Internaitonal Airmail Service within 3 working days upon receiving your payment.
Terms of Sales
All sales are Final and No Returns. Buyers should read through all Terms & Conditions before bidding.
If you place a bid, it means that you have agreed with all the listing's terms and conditions.
Please contact me if you would like Insurance or combine Shipping & Handling Costs!
Should you have any enquiry, please feel free to contact.

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-11-07 o 23:30
atoja jest offline  
Stary 2009-11-07, 23:06   #3231
aljaka

ja to małpa jestem (do tego obecnie nie-czeźwa) i po takiej akcji chodzę i do Tz=ta
a co to
najadłem się
nie no ,zostawiłeś
przestań
nie no zjedz, no za Alusię, za Piotrusia, nie wstaniesz jak nie zjesz

itd

pastereczko to ja zapamiętam z Zimniakami

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-11-07 o 23:08
aljaka jest offline  
Stary 2009-11-07, 23:14   #3232
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
tak, używalam/uzywam: mutitasking ale troche za rozowy.. albo olive fair z fln ale za ziemisty.. a polaczyc ich ze soba nie mialam odwagi wiec wyprobowalam blusche i tam Vanilia latte jest idealna..
a współgra Ci z tym jakiś mineralny korektor? Jeśli tak to możesz udzielić rąbka tajemnicy jaki?
Stary 2009-11-07, 23:18   #3233
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Kochana! W życiu nie olala Nie było mnie troche i może nie zauważyłam... a teraz nie mogę znaleźć...

jak mogę Ci pomoc??
Teraz to już tylko pozmywać można dobre było

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-11-07, 23:27   #3234
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
a współgra Ci z tym jakiś mineralny korektor? Jeśli tak to możesz udzielić rąbka tajemnicy jaki?
hmm.. z edm używałam morning pod oczy jak 5 godzin snu, mint na zaczerwienienia i multitasking/mutiintense na mniejsze zaczerwienienia albo nalozony na mint by nie przebijalo. (tak brzmi tapetkowato, ale nie bylo tego duzo na skórze).
Z Blusche nadal uzywam Morning i Mint ale juz jako "ogolny" korektor poprostu podklad nalozony punktowo.

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Teraz to już tylko pozmywać można dobre było
\

ajjjj no.. Przepraszam Nastepnym razem cos fajnego wymyslimy
a co robilas i jak sie wieczor udał..?

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-11-07, 23:29   #3235
angel of sadness
Zadomowienie

Jak czytam Wasze wypowiedzi na temat wychowania dzieci, to jestem pełna podziwu. Jest w Was tyle mądrości i zrozumienia

Od siebie mogę tylko dodać, że wszelkie babcie, ciocie, dziadkowie i wujkowie (zuo wcielone czasami..) oprócz tego, że przytulaja, całują to potrafią strasznie ranić słowem - teksty w stylu "brzydko śpiewasz' "ale pulchniutka jesteś", "jesteś zła" itp. doprowadzają mnie do szału. Właśnie sobie przypomniałam jak miałam 5-6 lat i chciałam zaśpiewać dziadkom piosenkę razem z bratem (on ładnie śpiewał, ja nie) usłyszałam, że Ciebie nie chcemy słuchać, bo brzydko śpiewasz. Dżizas mam 22 lata, a jak sobie przypomniałam jak się wtedy poczułam, to się normalnie poryczałam....
Stary 2009-11-07, 23:31   #3236
Viollet87
Zakorzenienie

Dziewczyno przecież nie masz za co przepraszać

Ugrillowałam fileta z kurczaka pokrojonego w paski (z ziołami i czosnkiem - a jakże), podsmażyłam pora zmieszanego z krążkami cebuli, wysypałam na talerz, mięsko zalałam sosem czosnkowym i włala proste, szybkie i pyszne. Może nie wyglądało to tak efekciarsko jak Twój wczorajszy talerz ale...
a w ogóle to że też Ci się chce i że masz pomysły takie cudawianki tworzyć

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-11-07, 23:34   #3237
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
gabs - a Ty uczysz się japońskiego tak? bo gdzieś mi tak mignęło że chyba pisałaś o tym.. powiedz- trudno się nauczyć samemu? bo ja strasznie jestem zafascynowana samym językiem i myślę o zapisaniu się do szkoły jęz. ale w sumie jeśli "da się" to chciałabym sama spróbować.
Samemu to trudno - jak każdego innego jezyka, no i trzeba się odezwać czasem do kogoś i lepiej żeby ktoś korygował błędy. Chodzę na kurs i pomału zaczynam się wdrażać, aczkolwiek wiem, że moje stwierdzenie że już w sumie sporo umiem tylko trzeba to ułożyć sensownie było bardzo... głupie

Da się, jeśli chcesz, to idź, jak nie dasz rady, to trudno, a jak dasz, to będziesz mogła się pochwalić znajomością egzotycznego i trudnego jezyka, a poza tym - fajnie czasem zrozumieć bez napisów co w anime mówią...

edit:
Zapamiętać - Chinczycy mają akcent tonalny, a Japonczycy toniczny... A ja i tak akcentów nei słyszę, więc mi to wsio ryba.

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2009-11-07 o 23:37
gabs jest offline  
Stary 2009-11-07, 23:37   #3238
angel of sadness
Zadomowienie

Fergie też mam minta i multi-intensive i za nic w świecie nie mogę zakryć swoich przebarwień... Może to też kwestia pędzla Przepraszam, że tak męczę..ale jakim nakładasz korektor?

Matko... ale się rozkleiłam, już mi przeszło, ale nie mam pojęcia co mnie tak napadło
Stary 2009-11-07, 23:40   #3239
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
Jak czytam Wasze wypowiedzi na temat wychowania dzieci, to jestem pełna podziwu. Jest w Was tyle mądrości i zrozumienia

Od siebie mogę tylko dodać, że wszelkie babcie, ciocie, dziadkowie i wujkowie (zuo wcielone czasami..) oprócz tego, że przytulaja, całują to potrafią strasznie ranić słowem - teksty w stylu "brzydko śpiewasz' "ale pulchniutka jesteś", "jesteś zła" itp. doprowadzają mnie do szału. Właśnie sobie przypomniałam jak miałam 5-6 lat i chciałam zaśpiewać dziadkom piosenkę razem z bratem (on ładnie śpiewał, ja nie) usłyszałam, że Ciebie nie chcemy słuchać, bo brzydko śpiewasz. Dżizas mam 22 lata, a jak sobie przypomniałam jak się wtedy poczułam, to się normalnie poryczałam....

Nie wiem jak inne mamy, ale ja nie ogarniam wcale tej wielkiej teori, sie po prostu zachowuję intuicyjnie. Potem to najwyżej mogę pięknie opisac i w teorię ubrac.No ale jakieś ogólne zasady są i to przychodzi z chwila macierzyństwa wię nie ma sie co martwic na zapas i podziwiać. Potem zaczniesz siebie podziwiac, za zmiany sposobu myslenia, akceptowania nieakceptowalnego, dokonania niemożliwego itp....
atoja jest offline  
Stary 2009-11-07, 23:40   #3240
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Fergie też mam minta i multi-intensive i za nic w świecie nie mogę zakryć swoich przebarwień... Może to też kwestia pędzla Przepraszam, że tak męczę..ale jakim nakładasz korektor?

Matko... ale się rozkleiłam, już mi przeszło, ale nie mam pojęcia co mnie tak napadło
Każdy ma czasem takie dni, że drobiazg potrafi wyprowadzić z równowagi. Grunt to wrzucić na luz i przeczekać - panta rei, czyli minie i zapomnisz

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
hobby, kosmetyki, mineralne, misz masz, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości