Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-12, 09:57   #4021
marioladabr
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Poczytam w takim razie o ty RoC...
Viol... dla mnie 10-15 minut rano to zbyt długo... ja musze nałożyć krem, umyć zęby i nałożyć makijaż - max 5 min....

Do kociar... jak nauczyć kociaka żeby do kuwetki robił... raz robi, raz nie.., mąz chce wyeksmitować kociaka
marioladabr jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:05   #4022
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

się przywitam

ja tradycjonalistka, dobrze mi zawsze służył loreal (teraz chyba jest seria z kolagenem - nie próbowałam jeszcze - miałam p. mimicznym) ale zużywam już 2 opakowanie vichy myokine (do suchej) - super, szybko się właśnie wchłania i nawilża, że używam i na noc i na dzień, bo go tak lubię. No i obydwa nie rolują sie z ha i innymi dodatkami. Więcej nie próbowałam - na razie
atoja jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:07   #4023
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Violl a które serum tak Ci pasuje?
Ja mam Granat Eco, ale warto poczytać na BU - może cerze po 30. roku życia lepiej podejdzie inne

Mariola a Bright&Even? Mnie ten krem zaskoczył, bo jednocześnie jest treściwy i bardzo dobrze się wchłania. Przynajmniej ta wersja bez kropek... ciekawe jaki ja dostanę, bo już leci...

310813
Viollet87 jest teraz online  
Stary 2009-11-12, 10:12   #4024
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Violl, B&E na mnie zostawił tłustą, niewchłanialną, lepiącą warstwę Też mam ten bez kropek, od nieocenionej Naamah Ale gdybyś, Mariolu, chciała spróbować, to chętnie przekażę próbkę Może przy okazji fitomedu?
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:14   #4025
cansada
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

[QUOTE=WhiteInnocent;15228 189]Pije i je- to drugie bardzo chętnie. Poza tym wodę będę mu chyba strzykawką wlewać żeby więcej przefiltrować nerki.

WI jak pisala Rozwielitka, jesli je to sa karmy ktore unormuja po czasie pewne problemy. moja kuku to w ogole do jedzenie ciezka, nic tylko swiezy kurczak i cielecinke.....Ale TZ mowi ze to moja wina.....

Aha dzien dobry , ide na kawke ..dzis powinien byc luzik ......

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2009-11-12 o 10:19
cansada jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:17   #4026
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja mam Granat Eco, ale warto poczytać na BU - może cerze po 30. roku życia lepiej podejdzie inne

Mariola a Bright&Even? Mnie ten krem zaskoczył, bo jednocześnie jest treściwy i bardzo dobrze się wchłania. Przynajmniej ta wersja bez kropek... ciekawe jaki ja dostanę, bo już leci...
Miałam Granat i zużywam do ciała bo jakoś nie był dla mnie za dobry. Wole lemona ale tez na noc, bo na dzień zbyt tłuste (nawet z hialuronem) i źle makijaz się robi.

A ten Bright&Even to dokładnie jaki zamówiłaś?
marioladabr jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:18   #4027
beafrance
Zadomowienie

WI przykro mi bardzo slyszec smutne wiesci. Trzymam kciuki za kotka i za Was.
Mariola polecam ci forum miau.pl . z pewnosci znajdziesz tam watek ktory dotyczy tego problemu. Przyjazni ludzie i duzo dobrych rad (tak jak tu ).
Co do kremu to ja uzywam na dzien B&E . martwi mnie ta nowa wersja z kropkami bo to moj ulubiony krem. Ktos jej uzywa? i jak?
ROC -ow uzywalam , jak dla mnie fajne ale "bez szalu "
co do frakcji - tez nakladam ja na noc, fajnie nawilza, ale ciezko rozprowadzic , jest strasznie "tepa" . czym ja zmywacie rano ? bo ja sobie nie moge poradzic, czuje jakbym miala wosk na buzi - chyba tylko lekki peeling jest w stanie to sciagnac . i dzien dobry i kawusia

Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-11-12 o 10:20
beafrance jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:21   #4028
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Violl, B&E na mnie zostawił tłustą, niewchłanialną, lepiącą warstwę Też mam ten bez kropek, od nieocenionej Naamah Ale gdybyś, Mariolu, chciała spróbować, to chętnie przekażę próbkę Może przy okazji fitomedu?
O, chętnie... tylko ten fitomed jeszcze nie przyszedł

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
WI przykro mi bardzo slyszec smutne wiesci. Trzymam kciuki za kotka i za Was.
Mariola polecam ci forum miau.pl . z pewnosci znajdziesz tam watek ktory dotyczy tego problemu. Przyjazni ludzie i duzo dobrych rad (tak jak tu ).
Co do kremu to ja uzywam na dzien B&E . martwi mnie ta nowa wersja z kropkami bo to moj ulubiony krem. Ktos jej uzywa? i jak?
ROC -ow uzywalam , jak dla mnie fajne ale "bez szalu "
co do frakcji - tez nakladam ja na noc, fajnie nawilza, ale ciezko rozprowadzic , jest strasznie "tepa" . czym ja zmywacie rano ? bo ja sobie nie moge poradzic, czyje jakbym miala wosk na buzi - chyba tylko lekki peeling jest w stanie to sciagnac . i dzien dobry i kawusia
Ja jej rano nie zmywam, ona ładnie wchłania mi się przez noc, rano tylko przemywam twarz hydrolatem. Frakcję mam nową (niedawno zamawianą) i jest inna od poprzedniej - ma mniej grudek i lepiej się rozprowadza
marioladabr jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:29   #4029
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
moja kuku to w ogole do jedzenie ciezka, nic tylko swiezy kurczak i cielecinke.....Ale TZ mowi ze to moja wina.....

TŻ ma kotkę ośmioletnią, pupilka jego mamy - jak ja widzę co ten kot z nią robi... Jak w misce nie ma świeżego mięska to kot urządza istną awanturę, miauczy, piszczy, wbija pazury w łydki swojej pani, odbija się od mebli... sucha karma - ok, ale zielonych granulek nawet nie powącha. Jak nikt nie zauważy i nie dosypie a w misce same zielone to znowu kocia afera ta to wie jak na siebie uwagę zwrócić. Szynki nie zje - bo za dużo konserwantów chyba... ja jem, a ona nie zje

Ale fakt faktem, że bardzo o nią mama TŻta dba. Chyba bardziej niż o własne dzieci... (mawia: Wszystkim się wszystko może stać, ale nic się nie może stać Mordzie... taka fajna normalna kobita a takie rzeczy wygaduje ). Kot ma swoją pufę w sypialni, swój kocyk na skórzanym wypoczynku w salonie (a przecież dywan też mają fajny mięciutki). Skacze po klamkach jak chce na zewnątrz wyjść. Pije tylko bieżącą wodę ewentualnie taką świeżo nalaną do umywalki. Cyrki z tym kotem ogólnie.

Pewnie się tym trochę wielbicielkom kotów narażę, ale uważam, że kot na skórzanym wypoczynku to już gruba przesada... Jasne że trzeba dbać, dopieszczać i tak dalej, sama zwierzęta kocham (przykład: moja Mucha ma w firmie taty ode mnie prawdziwą poduszkę, na której śpi), ale bez takich szaleństw na litość...

Uf... Cansado ten powyższy tekst to nie do Ciebie tylko ogólnie tak mi się przypomniało

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
A ten Bright&Even to dokładnie jaki zamówiłaś?
Lemon też mam, ale to tak jak napisałaś na noc używam, na dzień się nie powinno wg BU.

A B&E... a są jakieś rodzaje..? zamówiłam po prostu krem, bez zgłębiania, na stronce nie widziałam jakichś różnych. Ostatnio Dominka w wątku EGM wklejała foto, że dostała raz taki, drugi raz inny...

310813
Stary 2009-11-12, 10:29   #4030
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
co do frakcji - tez nakladam ja na noc, fajnie nawilza, ale ciezko rozprowadzic , jest strasznie "tepa" . czym ja zmywacie rano ? bo ja sobie nie moge poradzic, czuje jakbym miala wosk na buzi - chyba tylko lekki peeling jest w stanie to sciagnac . i dzien dobry i kawusia
Rano myję twarz żelem normalizującym Ziaja Pro, ale po frakcji zwykle ani śladu, przez noc się wchłania. Moja ma raczej małe grudki (w październiku albo już w listopadzie do mnie przyleciała).
Kawusia :brzdęk:

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-11-12 o 10:44
Stary 2009-11-12, 10:39   #4031
cansada
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Viol no to mnie zalatwilas.... dobrze ze TZ po polsku nie czyta. Kiedys to ja slyszac takie wlasnie historie to sie w czolo pukalam.....
Ale dzis.......zakochani jestesmy w Kuku, wszystko jej przejdzie na sucho, wkleje Ci kiedys zdjecia gdzie sobie drzemki ucina, padniesz kobieto. Moja jak nie ma jedzenia to sobie idzie na polowanie na jaszczurki mlode......zadnych tego typu cyrkow nie ma. Jedynie glosna sie robi jak chce sie przytulic .
Jak zginela na kilka dni po przeprowadzce do nowego domu to my zamiast sie cieszyc nowym domem zalobe mielismy...........
cansada jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:43   #4032
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Viol, ale ma kocyk na skorzanym wypoczynku (fotelu?) wiec sie nie liczy, bo lezy na kocyku
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:43   #4033
beafrance
Zadomowienie

Cytat:
Rano myję twarz żelem normalizującym Ziaja Pro, ale po frakcji zwykle ani śladu, przez noc się wchłania. Moja ma raczej małe grudki (w listopadzie do mnie przyleciała).
Kawusia :brzdęk:
kurde moze ja za duzo jej nakladam?
no wosk normalnie
Viol po prostu nie jestes "kociara" i nie zrozumiesz ze mozna miec kota na punkcie kota Uwierz mi ze pozwolenie kotu lezenia na skorzanym wypoczynku na kocyku to nie szczyt - zaledwie poczatek a co do kotki mamy twojego TZ-ta - no coz kot sklada sie z materii, antymaterii i fanaberii
beafrance jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:51   #4034
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Ja zapomniałam napisać, że EGM mi odpisało, że skład jest udoskonalony i że jeżeli byłam zadowolona z poprzedniego, to z tego też będę. Raz użyłam dla sprawdzenia i był dobry, ale że to był dla siostry, to nie wiem jak jej się tam sprawuje, bo się widujemy ras na ruski rok Co do wielkości to mi odpisali, że przedtem nie mieli tych małych słoiczków więc pakowali w duże i sprzedawali większą ilość poniżej wartości po prostu. Teraz mają właściwe to pakują tak jak powinni od początku.
Mariolu a jak ten Synesis Ci się sprawował, bo pamietam że próbki miałaś?

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:52   #4035
peorth
Zadomowienie

Tadziu

Cytat:
I przypomniałyście mi o monoi, który stoi w lodówce i jeśc nie woła...
A ja miałam poprosić o próbkę jak zamówienie robiłam i zapomniałam

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Właśnie do mnie idzie Granat łiiiiiii....!

Cytat:
i dzien dobry i kawusia
No to kawusia I pyszna francuska bułeczka z bekonem

Dzięki za info o spotify. Szkoda że się nie załapałam.

Mam dziś EGM na buźce. Formuła YG. Ma świecące drobinki, ale całość wygląda nieźle, coś czuję że będę sobie pluć w brodę że nie zamówiłam biga na promocji

I czekam na listonosza z paczuszką od Beafrance, Edm, Blushe, i MAD, aha, no i Earthnicity, ale z nimi to jest jakiś problem, bo wysłano zamówienie 28/10 i do dziś nie doszło, a to przecież z Uk jest
peorth jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:56   #4036
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
kurde moze ja za duzo jej nakladam?
no wosk normalnie
Viol po prostu nie jestes "kociara" i nie zrozumiesz ze mozna miec kota na punkcie kota Uwierz mi ze pozwolenie kotu lezenia na skorzanym wypoczynku na kocyku to nie szczyt - zaledwie poczatek a co do kotki mamy twojego TZ-ta - no coz kot sklada sie z materii, antymaterii i fanaberii

no u mnie też tak frakcja jakaś dziwna się robiła, niby okejos, ale szału po niej nie miałamani jej specjalnego działania tez nie zauwazyłam, po prostu nie robiła mi krzywdy??? może jej nie podobałam się??? lecz po 1,5 tygodnia jedynie co zauwazyłam, że kocha ją moja poduszka. poszła do prania. A jak się uparłam to z tępa buzią garnierem sobie radziłam. a soja cieszy za to moją sis.
atoja jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:56   #4037
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ale dzis.......zakochani jestesmy w Kuku, wszystko jej przejdzie na sucho, wkleje Ci kiedys zdjecia gdzie sobie drzemki ucina, padniesz kobieto. Moja jak nie ma jedzenia to sobie idzie na polowanie na jaszczurki mlode......zadnych tego typu cyrkow nie ma. Jedynie glosna sie robi jak chce sie przytulic .
Koniecznie wklej
kotka mojej koleżanki wchodzi do każdego pudełka / miski / torby po zakupach jakie tylko znajdzie i tam sypia świetnie to wygląda

A co do jaszczurek - no widzisz, zaradne kocisko. Morda TŻtowa to nawet pazurkiem niczego żyjącego nie tknie, arysKOTratka

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Viol, ale ma kocyk na skorzanym wypoczynku (fotelu?) wiec sie nie liczy, bo lezy na kocyku
Liczy! Bo jak schodzi z kocyka to czasem się jej skręci najpierw na skórę, dopiero później na dywan...

Cytat:

Na pewno coś w tym jest, że nie mam hopla na punkcie kotów miałam dwa w swoim życiu, uwielbiałam je i też miały królewskie warunki, ale nie dałam się zwariować

Zresztą kotkę TŻtową też lubię, często do mnie na kolana przychodzi (mina mamy TŻta w tym momencie: bezcenna spojrzenie spod oka, zawias i ciche zdanie - coś o kocim zdrajcy ) i tak dalej. Ale są pewne kocie granice których w ich domu nie ma

Lecę do tej Galerii dziewczyny. Zapolować na płaszczyk, może dżinsy (o ile tata wesprze finansowo ) i obwąchać co się da.

310813
Stary 2009-11-12, 11:09   #4038
IlonaP
Zakorzenienie

dzieńdoberek
nadrobiłam w końcu
wczoraj obejrzałam wreszcie Batman-Mroczny Rycerz, wiem, wiem, mam niezły refleks, rola Jockera faktycznie powala, a ogólnie bardzoo przygnębiający film
a i wreszcie wybrałam telefon - Sony Ericsson Aino, ma porządny aparat i nawet makro

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

na mnie frakcja wchłania się do zera, na to primer silikonowy i minerały a pod nią też jeszcze coś niecoś
Stary 2009-11-12, 11:20   #4039
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Mroczny rycerz jest bardzo przygnębiający, bo w ogóle nie jest już komiksowy to zrobiony w realistczny sposób. I ta muza ciężka przez cały film bez przerwy ...

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-11-12, 11:21   #4040
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Mariola- radziłabym pobrać mocz do pojemniczka (grosze w aptece- taki jak dla ludzi) i zanieść do weta do laborki. Badanie moczu na Białobrzeskiej wyniosło mnie 20zł plus dodatkowo kreatynina (polecam) 7zł. Kot najczęściej bez powodu nie zaczyna załatwiać się poza kuwetą- chce Ci coś powiedzieć. Dla mnie niezrozumiałe jest to co pisałaś wcześniej, że jego dawna Pani serwowała kotom kuwetę bez żwirku. Nie znam kota, który ciągle załatwiałby się do kuwety bez żwirku więc może to jest przyczyną. Tak czy inaczej badania aby wykluczyć jakieś zapalenie pęcherza czy inne problemu dolnego układu moczowego.

Tadzio czuje się troche lepiej. Częściej trafia do kuwety i mniej miauczy. Niestety w nocy mało wody ubyło z misek, a rano też niechętnie pił. Muszę obmyśleć jak tu go nawodnić.

Ja koty rozpieszczam i kocham to robić Jakby mnie było stać to własną skórzaną kanapę bym im zakupiła :P

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-11-12, 11:23   #4041
vril
Zakorzenienie

Ja mam chyba trfeny olej Monoi, bardzo slabo pachnie, jak go naloze na wlosy, to przebija zapach szamponu, nie wiem gdzie ten oszalamiajacy zapach a'la perfumy Mam go z BU i pamietam, ze jak go otwieralam to "kapsel" nie byl przyklejony. Mozliwe, ze dostal mi sie jakis zwietrzaly? Wlasciwosci wygladzajacych tez za bardzo nie widze, sam olej kokosowy sprawdzal sie o wiele lepiej, a ten monoi, to jest jak woda na wlosach. Robilam na BU tylko dwa zamowienia i w obu przypadkach nie bylam zadowolona, chyba sie pozegnam z nimi calkowicie.
vril jest offline  
Stary 2009-11-12, 11:36   #4042
marioladabr
Zakorzenienie

Domi, ten kremik Synesis był fajny, nałożyłam raz wieczorem i raz rano - i próbki sie skończyły Po nocy czułam rano ściągnięcie i suchość skóry i to samo jak nałożyłam rano - juz pod koniec dnia czułam dyskomfort - a mam skórę skłonną do przetłuszczania i nie za często miewam takie uczucie. Kremik ładnie się wchłania, ale jego działanie jakieś za krótkie. (Przy jego cenie troszkę nie do końca fajny efekt).

Peorth - podaj adres na PW to wyśle Ci troszke tego monoi.

White, ja swojemu Kiciusiowi kupiłam żwirek i udaje mu się załatwić ładnie, ale nie zwsze. Może przyczyna jest taka, że właśnie w poprzednim domu bez żwirku była kuwetka i on u mnie w domu "nie odróżnia" jeszcze miejsca gdzie musi sie załatwić... nie wiem. Myślę, że chory nie jest bo nie posikuje co chwilkę, on czasami po prosu idzie sobie za drzwi w kącik i sika albo włazi za kanapę i robi kupkę... ale też miło zaskakuje i potrafi zrobic do kuwetki - np. dziś rano

Edit: poczytam forum kocie i będe mądrzejsza
marioladabr jest offline  
Stary 2009-11-12, 11:53   #4043
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Mariolu- mój Tadeusz też nie sikał co chwile ani małych ilości- normalne dawki moczu- 3 razy do kuwety, 1 raz do łóżka. Koszt niewielki, a jakby za jakiś czas okazało się, że to pęcherz czy nerki to koszt będzie znaaaacznie większy i niestety kot bardziej chory. Tak czy inaczej z takim problemem zgłosiłabym się do weta i z nim porozmawiała. Na forum.miau i tak zapewne poradzą Ci badania moczu I niestety nie zgodzę się z teorią, że na forum.miau są bardzo mili ludzie Są i nie są- jeżeli ktoś się nie zna na kotach to bardzo szybko znajdzie się ktoś kto ostro skrytykuje

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-11-12, 11:57   #4044
peorth
Zadomowienie

Cytat:
Peorth - podaj adres na PW to wyśle Ci troszke tego monoi.
Kochana ślicznie dziękuję, już idzie PW.
peorth jest offline  
Stary 2009-11-12, 12:07   #4045
beafrance
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
I niestety nie zgodzę się z teorią, że na forum.miau są bardzo mili ludzie Są i nie są- jeżeli ktoś się nie zna na kotach to bardzo szybko znajdzie się ktoś kto ostro skrytykuje
buraki
beafrance jest offline  
Stary 2009-11-12, 12:35   #4046
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Właśnie odebrałam gratisowego Flat topa od Pixie Cosmetics
Musiałam się pochwalić A teraz idę tłumoczyć dalej protokół z rozprawy
Stary 2009-11-12, 12:36   #4047
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja mam chyba trfeny olej Monoi, bardzo slabo pachnie, jak go naloze na wlosy, to przebija zapach szamponu, nie wiem gdzie ten oszalamiajacy zapach a'la perfumy Mam go z BU i pamietam, ze jak go otwieralam to "kapsel" nie byl przyklejony. Mozliwe, ze dostal mi sie jakis zwietrzaly? Wlasciwosci wygladzajacych tez za bardzo nie widze, sam olej kokosowy sprawdzal sie o wiele lepiej, a ten monoi, to jest jak woda na wlosach. Robilam na BU tylko dwa zamowienia i w obu przypadkach nie bylam zadowolona, chyba sie pozegnam z nimi calkowicie.

Vril a ktory mialas?Ten czy ten bo jest pomiedzy nimi bardzo duza roznica jezeli chodzi intensywnosc zapachu
Mialam kilka razy obie wersje i tez wole olej kokosowy do wlosow-duzo lepiej sie spisuje.

Frakcje sojowa jestem w stanie nalozyc tylko na noc -nie ma mowy abym dala rade nalozyc na nia makijaz ale przyznam sie,ze porzucilam ja na rzecz gotowych kremow.
Ostatnio wogole jakos tracilam serce do BU,Mazidel i innych-stawiam na gotowe kosmetyki.Mimo wszystko lepiej mi sluza na dluzsza mete.

Mialam kota,ktory byl moim pierwszym i jedynym-nie sadze abym zdecydowala sie ponownie,nie dlatego ze nie chce ale wiem,ze jego miejsca nie zajmie zaden inny kot i bardziej sklaniam sie ku ponownemu posiadaniu psa.Ale nie o tym chce.
Kubus byl rozpuszczony do reszty i przez wszystkich dopieszczany jednak mimo wszystko wiedzial/czul co mu wolno a czego nie i kiedy przekraczal granice.
Pomimo,ze to zwykly dachowiec byl dla mnie najwspanialszym kocurem i tak juz zostanie.
Stary 2009-11-12, 12:55   #4048
ferguusson
Zakorzenienie

dzien dobry

Cytat:
Właśnie odebrałam gratisowego Flat topa od Pixie Cosmetics
Musiałam się pochwalić A teraz idę tłumoczyć dalej protokół z rozprawy
i jak i jak?? luuuubie pedzle... do twarzy.. a te mi wygladaja na wyjatkowo miekkie i bogate we wlosie

jakie irytujace sa te reklamy (w podkresleniach)

aaaa.. i dostalam blushe:emotka skaczaca z radosci: musze sie podzielic cieniami

MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-11-12 o 12:57
ferguusson jest offline  
Stary 2009-11-12, 12:59   #4049
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
i jak i jak?? luuuubie pedzle... do twarzy.. a te mi wygladaja na wyjatkowo miekkie i bogate we wlosie
Dopiero co odebrałam, w pracy jestem, więc chwilowo nie wypróbuję Ale wygląda, jak EDMowy FT. Natomiast stojący mały kabukiś jest cudowny Nie mam jeszcze porównania z EDMowym kabukisiem, ale ze zdjęć wynikało, że jest mniejszy, więc ciężko będzie mu pobić Pixie
Stary 2009-11-12, 13:41   #4050
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Dopiero co odebrałam, w pracy jestem, więc chwilowo nie wypróbuję Ale wygląda, jak EDMowy FT. Natomiast stojący mały kabukiś jest cudowny Nie mam jeszcze porównania z EDMowym kabukisiem, ale ze zdjęć wynikało, że jest mniejszy, więc ciężko będzie mu pobić Pixie
wyglada on na o wiele bardziej nabity wlosiem(owlosiony) i strasznie mi sie podoba.. Troche przypomina Mac'owskiego kabuki, ale nie lubie pedzli Mac'a wiec-pora przetestowac Pixie
dziekuje za info

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
hobby, kosmetyki, mineralne, misz masz, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości