Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-16, 00:17   #4891
cotka
Zadomowienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
U mnie do poprawy zawsze były wykresy bo złe dane... ale gdyby tamta miała robić te sprawka to w ogóle byłoby wszystko źle, musiałam jej pomagać z tymi prostszymi, nic, napracowałam się sporo, ale przynajmniej zaliczone laborki były - druga panna była taka, że miała oddać JEDNO sprawko (na cały rok JEDNO zrobiła i to z łaską wielką) pod koniec semestru już akurat, to nalge stwierdziła, ze ona to ze studiów rezygnuje i żebyśmy sobie same to tam pozałatwiały - myślałam, że ją zabije jak ja spotkam, bo tu był taki problem, że laborki musiały być zaliczone przed konicem semestru ileś tam tygodni... a tu taki kawał nam wycieła :/
Ogólnie byłam zła, bo większość sama zrobiłam, a ocena dla wszystkich była jednakowa...
U mnie tez trzeba te laborki zaliczyc wczesniej, ale dzieki bogu ledwie 3-4 zostaly z tej fizy
Trzymajta kciuki w tym tyg, zobaczymy jak sie spisze z dostarczeniem mi obliczen do piatku

Kamilo jaki watek
Chociaz notatki pozyczam w obie strony i to mi jakos nie robi, ale jak robie cos z kims to musi byc podzial pracy i koniec
za to sprawozdanie mojej kolezanki krazy po calym roku, bede miala ubaw jak babka dostanie 150 takich samych wstepow
no ale fakt, ze mi etz ulatwilo zycie bo nie mialam pojecia jak robic te obliczenia

Cytat:
U mnie na roku byla dziewczyna, notujaca szczegolnie dokladnie i
majaca piekny charakter pisma. Nie musze dodawac, ze jej notatki
byly kserowane i rozprowadzane po wszystkich. Ze absolutnie wszyscy
z nich kozystali wydalo sie jak kiedys caly rok zrobil ten sam blad
na egzaminie. Skonfundowany profesor doszedl do wniosku, ze to on
musial sie pomylic na wykladzie i przeprosil. Sprawdzilam: w moich
prywatnych notatkach bledu nie bylo.
OMG

Notatki ojca mojej kolezanki do dzis kraza na jego uczelni

Eh ide spac, TZ byl ale cos pogrzebal przy komputrze i polazl ehh No ale kochany chlop, ze mi te kartki przywiozl.

Dobranoc
Stary 2009-11-16, 00:23   #4892
Lemirka
Zakorzenienie

Pastereczko, wysłałaś może do mnie paczuszkę?
Lemirka jest offline  
Stary 2009-11-16, 00:24   #4893
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

I do mnie
selene211 jest offline  
Stary 2009-11-16, 07:21   #4894
IlonaP
Zakorzenienie

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie wolno wcale wina i juz- ja w tym temacie jestem nieprzejednana

nie wiem czy nie zamotalam Wam- to lozeczko na zdjeciu jest tylko do 5 roku gdzies i jest z USA- na all go sprzedają i jeszcze podobny sliczny model

a aljaka dawala drewniane z Ikea rosnace kosztuje mniej niz 500 i do tego kolo 300 materac sprezynowopiankowy 3dzielny
ja biore ten wlasnie materac i lozeczko metalowe w tym stylu
łózko świetne, sama miałam chrapkę jako leżankę postawić na tarasie
ale nie boisz się, że się bedzie obijała o szczebelki
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Atojko, niestety, ujeżdżanie koni to tylko żart taki był kilka tygodni temu.
Na koniu jeździłam raz w życiu- w Meksyku Nawet nie miałam szans z niego spaść, bo był tak nauczony, żeby nie biegać, jak kogoś ma na grzbiecie.
Teraz mieszkam dość niedaleko stadniny, może na wiosnę się wybiorę
w sumie to wiele nie straciłaś - spadanie nie jest fajne

zimno, ide się jeszcze trochę podgrzać do łóżeczka
jutro Bati do przedszkola a OLi to się zobaczy
Stary 2009-11-16, 08:52   #4895
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Czesc

Kawa gotowa!!
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-11-16, 09:02   #4896
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
U mnie tez trzeba te laborki zaliczyc wczesniej, ale dzieki bogu ledwie 3-4 zostaly z tej fizy
Trzymajta kciuki w tym tyg, zobaczymy jak sie spisze z dostarczeniem mi obliczen do piatku

Kamilo jaki watek
Chociaz notatki pozyczam w obie strony i to mi jakos nie robi, ale jak robie cos z kims to musi byc podzial pracy i koniec
za to sprawozdanie mojej kolezanki krazy po calym roku, bede miala ubaw jak babka dostanie 150 takich samych wstepow
no ale fakt, ze mi etz ulatwilo zycie bo nie mialam pojecia jak robic te obliczenia

OMG

Notatki ojca mojej kolezanki do dzis kraza na jego uczelni

Eh ide spac, TZ byl ale cos pogrzebal przy komputrze i polazl ehh No ale kochany chlop, ze mi te kartki przywiozl.

Dobranoc
Ciekawostka z tymi notatkami... Jak byłam na historii to testy na jeden z egzamin krążyły w wersjach sprzed 3 lat włącznie i z 2 kierunków na których ten egzamin jest urządzany. A ja glupia zakuwałam też z podręcznika, a wystarczyło dobrze się nawkuwać tych testów...

Koleżance też te testy dałam (jakieś 3 kilo) i jej rok na tych kserówkach zaliczał i teraz też w styczniu pewnie będzie wielkie kserowanie testów

A na politologii ludzie tacy dziwni, nie każdy daje notatki - na szczęście kumpela, która ma najlepsze notatki i ładne pismo zawsze użyczała na ksero swoje dzieła No ale politolodzy to odrębny gatunek człowieka nie dający z siebie niczego jeśli nie ma w tym jakiegoś interesu - takie moje zdanie, zwłaszcza po skonfrontowaniu z historykami...

A tak w ogóle dzień dobry! Właśnie siedzę w biurze samotnie i zastanawiam się, czy posiedzieć nad ksiażką czy zacząć odsypiać weekend - miałam zjazd na podyplomówce...

I wiecie co? Chyba na święta Bożego Narodzenia pojadę do rodziny Tż-a... Jakieś postępy robimy w naszym zwiazku czy co?

Selenko, czekam na fotki Chcemy zobaczyć nowy nosek - i najlepiej pochwal się, jak żyjesz wśród norków

Evelinek - pamiętam, ze po weekendzie mialaś popatrzeć na japoński, pamiętam o tym!

Czy może mi ktoś polecić sprawdzone akumulatorki paluszki do aparatu? Kupiłam jakiś czas temu Energizera z ładowarką i porażka totalna - to już moje 3-letnie lepiej się sprawują i dłuzej trzymają...

Dziś na śniadanie herbatka i ciasteczka

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-11-16, 09:07   #4897
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

U nas najleiej sprawdzily sie Vipow ale nie wiem czy sa jeszcze dostepne
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-11-16, 09:09   #4898
KKZJ
Zadomowienie

Pastereczko, masz zapchną skrzynkę PW.. próbuję się dobić do Ciebie..
KKZJ jest offline  
Stary 2009-11-16, 09:16   #4899
saming
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Czesc

Kawa gotowa!!
U mnie też kawa, ale zbożowa

saming jest offline  
Stary 2009-11-16, 09:27   #4900
ferguusson
Zakorzenienie

dzien dobry medluje sie z... woda

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ciekawostka z tymi notatkami... Jak byłam na historii to testy na jeden z egzamin krążyły w wersjach sprzed 3 lat włącznie i z 2 kierunków na których ten egzamin jest urządzany. A ja glupia zakuwałam też z podręcznika, a wystarczyło dobrze się nawkuwać tych testów...

Koleżance też te testy dałam (jakieś 3 kilo) i jej rok na tych kserówkach zaliczał i teraz też w styczniu pewnie będzie wielkie kserowanie testów

A na politologii ludzie tacy dziwni, nie każdy daje notatki - na szczęście kumpela, która ma najlepsze notatki i ładne pismo zawsze użyczała na ksero swoje dzieła No ale politolodzy to odrębny gatunek człowieka nie dający z siebie niczego jeśli nie ma w tym jakiegoś interesu - takie moje zdanie, zwłaszcza po skonfrontowaniu z historykami...

A tak w ogóle dzień dobry! Właśnie siedzę w biurze samotnie i zastanawiam się, czy posiedzieć nad ksiażką czy zacząć odsypiać weekend - miałam zjazd na podyplomówce...

I wiecie co? Chyba na święta Bożego Narodzenia pojadę do rodziny Tż-a... Jakieś postępy robimy w naszym zwiazku czy co?

Selenko, czekam na fotki Chcemy zobaczyć nowy nosek - i najlepiej pochwal się, jak żyjesz wśród norków

Evelinek - pamiętam, ze po weekendzie mialaś popatrzeć na japoński, pamiętam o tym!

Czy może mi ktoś polecić sprawdzone akumulatorki paluszki do aparatu? Kupiłam jakiś czas temu Energizera z ładowarką i porażka totalna - to już moje 3-letnie lepiej się sprawują i dłuzej trzymają...

zastanawiam sie.. czy jesli ponad pol roku opracowywalam zagadnienia na egzamin licencjacki.. cala literature angielska od czasow beowulf'a do .. no moze bez wladcy pierscieni bo ten ogrom sobie odpuscilam, a w tym samego shakespeare'a ponad miesiac -czy jesli mlodszym rocznikom zaproponowalam sprzedaz wszystkich materialow-tylko za cene iles tam procent wartosci kserowek-nawet nie polowy wartosci(a bylo tego chyba jakies 3-4tysiace stron) to czy naprawde wyszlam na totalna sknere?? Przeciez oni i tak musieli by to wszystko kserowac-wiec to co ja zaoferowalam bylo przeciez jeszcze okazja(nie wspominajac ile siedzialam i opracowywalam to..).. Oczywiscie kazdy to olal. telefony i masowe wiadomosci na nk zaczely sie kurcze w marcu nastepnego roku. tiaaa.....

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-11-16, 10:04   #4901
IlonaP
Zakorzenienie

sorry dziewczyny, ale skoro ja poświeciłam swój czas na opracowanie czegoś, to czemu u diabła powinnam się tym dzielić na prawo i lewo
na studiach mieliśmy fajna zgrana grupę i system, że każda osoba obiera sobie cześć materiału i ją opracowuje w postaci skryptów a następnie dzieli się z pozostałymi członkami na zasadzie wzajemności [dzięki temu jakoś przebrnęliśmy przez historię filozofii np]
wychodzę z założenia, że skoro ja mogłam poświęcić swój czas i masę energii to inni też mogą, i to nie ma nic wspólnego złośliwością itd
Stary 2009-11-16, 10:04   #4902
vril
Zakorzenienie

Tunczyk, kukurydza, ogorki kiszone w kostke, jajka na twardo w kostke, starty ser zolty, majonez, pieprz
vril jest offline  
Stary 2009-11-16, 10:06   #4903
IlonaP
Zakorzenienie

aha, składam protest - własnie zaginęły mi trzy skarpetki od pary pomiędzy praniem a suszeniem
Stary 2009-11-16, 10:07   #4904
vril
Zakorzenienie

Na mnie nie patrz
vril jest offline  
Stary 2009-11-16, 10:08   #4905
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tunczyk, kukurydza, ogorki kiszone w kostke, jajka na twardo w kostke, starty ser zolty, majonez, pieprz
vril, padłam.. aż się obejrzałam, czy w mojej kuchni nie siedzisz dokładnie to samo Tylko słonecznik jeszcze wpakowany I ser w kostkę
Dzień dobry
cathy jest offline  
Stary 2009-11-16, 10:13   #4906
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
sorry dziewczyny, ale skoro ja poświeciłam swój czas na opracowanie czegoś, to czemu u diabła powinnam się tym dzielić na prawo i lewo
na studiach mieliśmy fajna zgrana grupę i system, że każda osoba obiera sobie cześć materiału i ją opracowuje w postaci skryptów a następnie dzieli się z pozostałymi członkami na zasadzie wzajemności [dzięki temu jakoś przebrnęliśmy przez historię filozofii np]
wychodzę z założenia, że skoro ja mogłam poświęcić swój czas i masę energii to inni też mogą, i to nie ma nic wspólnego złośliwością itd
aaa.. moja grupa tez byla fantastyczna pod tym wzgledem. i wogole pod kazdym wyjsc czwartkowo-piatkowych, imprez(zazwyczaj u mnie -nawet pomagali, ba, sprzatali pozniej) uczenia razem, pomocy. Naprawde wyjatkowi ludzie.. Szkoda ze teraz kontakt sie troche oslabil.. ale zycie

Cytat:
aha, składam protest - własnie zaginęły mi trzy skarpetki od pary pomiędzy praniem a suszeniem
to ja, zwalcie na mnie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
vril, padłam.. aż się obejrzałam, czy w mojej kuchni nie siedzisz dokładnie to samo Tylko słonecznik jeszcze wpakowany I ser w kostkę
Dzień dobry

witaj Cathy jak bylo? udane spotkanie?

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-11-16, 10:16   #4907
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Na mnie nie patrz
no akurat nie w Twoim rozmiarze jak mniemam bo styl to by nawet pasował

dobra, jedna się znalazła
Stary 2009-11-16, 10:29   #4908
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
witaj Cathy jak bylo? udane spotkanie?
Hej
oj, bardzo, bardzo udane Tylko ten weekend tak potwornie szybko minął, że nie zdążylam się nim nacieszyć.. ale za to przez pełne dwa dni ( i noce) w końcu należycie się zrelaksowałam ...
Tylko filmu 2012 nie polecam (zresztą, obsmarowałam go już na moim drugim blogu )

Tak czytam o tych Waszych skarpetkach i czytam i wiecie co? Ja nie mam żadnych takich fajnych. Serio
Od kilku lat nie kupiłam ani jednej pary normalnych skarpetek. Chyba, ze cienkie tez się liczą
cathy jest offline  
Stary 2009-11-16, 10:32   #4909
gabs
Zadomowienie

Ferg, ja cię nie uważam za sknerę - skoro wydałaś ileś tam pieniędzy (3 tys stron kserówek na pewno kosztowały duuużo za duzo) to masz prawo to odsprzedać. Ale u mnie to taki wyścig szczurów był dziwny i pożyczanie notatek było, a i owszem, ale wybranym ludziom - dziwny system. Inna kwestia, ze u mnie to nikt się jakoś zgrać nie mógł, jak już nam prawie wyszło to jedna dziewczyna skłóciła nam grupę - i to tak genialnie, że teraz mało kto chce się kolegować blizej. No po prostu nic tylko marzyć o szybkim skończeniu studiów. Po wszystkim będę pewnie utrzymywać żywszy kontakt tylko z kumplem, z którym się zaprzyjaźniłam na tych studiach i teraz się sobie zwierzamy z wielu rzeczy. Oj, wielu...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-11-16, 10:34   #4910
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Hej
oj, bardzo, bardzo udane Tylko ten weekend tak potwornie szybko minął, że nie zdążylam się nim nacieszyć.. ale za to przez pełne dwa dni ( i noce) w końcu należycie się zrelaksowałam ...
Tylko filmu 2012 nie polecam (zresztą, obsmarowałam go już na moim drugim blogu )

Tak czytam o tych Waszych skarpetkach i czytam i wiecie co? Ja nie mam żadnych takich fajnych. Serio
Od kilku lat nie kupiłam ani jednej pary normalnych skarpetek. Chyba, ze cienkie tez się liczą
hm, iść czy nie iść ... oto jest pytanie
Stary 2009-11-16, 10:37   #4911
peorth
Zadomowienie

Cytat:
Czesc

Kawa gotowa!!
Moja też, dzieńdobryyyy!

Cytat:
Mniam mniam.
Brzmi kusząco. ok, idę nadrabiać. Miałam sobie darować, ale skarpetki to moja słabość więc idę popatrzeć na poprzednie strony
peorth jest offline  
Stary 2009-11-16, 10:41   #4912
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Moja też, dzieńdobryyyy!

Mniam mniam.
Brzmi kusząco. ok, idę nadrabiać. Miałam sobie darować, ale skarpetki to moja słabość więc idę popatrzeć na poprzednie strony
Jak juz pisalam ostatnio w temacie skarpetkowym u mnie spokojniej
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-11-16, 10:43   #4913
marioladabr
Zakorzenienie

Cześć maniaczki!

Ja juz po kawie ...

Będę przy tym kakadu w ZT, będe w różowej czapce i różowym szaliku.... (mam nadzieję, że znjdę to kakadu, bo nie za bardzo znam ZT gdyby coś, to poczekajcie na mnie chwilkę).

Łóżeczko bardzo ładne, które wstawiła Pastereczka. Ja mam podobne z Ikei, drewniane ale bez takich boków wysokich. Mój syn ma 5,5 roku i ciesze się, że łóżko bez takich boków kupiłam. Mały nigdy nie spadł a często siada na łóżku i ogląda TV lub je przy małym stoliku... gdyby były te boku to miałby mniej miejsca... No i czasami ja się do niego kładę, jak czytamy bajkę... troche mało wygodnie by było z tymi bokami.

To metalowe tez ładne, ale ja wolałam takie które rośnie a nie jestem pewna czy te metalowe też się rozkładają.

Idę Casiu na Twój blog zobaczyć co napisałaś o filmie... mnie się podobały efekty , fabuła oczywiście przegięta jak to w takich katastroficznych filmach (prawie jak w kreskówkach... rozpadająca się ziemia prawie doganiała bohaterów..., czy sadające głazy po wybuchu wulkanu...) Ale jak ktoś lubi to czemu nie, mnie ogólnie się podobał.
marioladabr jest offline  
Stary 2009-11-16, 11:03   #4914
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:

U mnie by to nie przeszło- raz, że często podręczniki kupowane (ekhem, ekhem) w październiku, w marcu już są nieaktualne, to samo z kserówkami, no chyba, że z przedmiotów typu filozofia prawa, dwa, że to chyba normalne, że pożycza się 'wybranym osobom'- no bo po co mam dawać lali, która na korytarzu udaje, że mnie nie widzi i nosi nos wyżej niż inną część ciała, albo gościowi, który notorycznie 'gubi' to, co pożycza. Albo może jakaś wredna jestem

Ja mam ten komfort, że dość nieczytelnie piszę, bynajmniej nie celowe, ale za to mam dobre 'merytorycznie' notatki, więc często siadywaliśmy przed kołem ze znajomymi i tłumaczyłam im, co tam jest nabazgrane.
Ale grupy jako takiej nie miałam zgranej, teraz na piątym roku to szczególnie widoczne

Poczytaj Ja ostatnio pociągnęłam trylogię Canavan, ale zacznę pewnie dopiero w przyszłym tygodniu, bo w tym

Zdecydowanie, ciekawe tylko od kogo ten pomysł wyszedł

Od wczoraj ściągam chomikowe i insze zasoby Coraz bardziej się cieszę, że wreszcie się za to zabrałam. Taki niezdrowy entuzjazm

GP alkaiczne, albo jakoś tak, w każdym razie takie złote

U mnie soczek malinowy na ciepło

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Pastereczko, masz zapchną skrzynkę PW.. próbuję się dobić do Ciebie..
To chyba ja dopchnęłam

Cytat:
Zgadzam się, najgorsze są osoby, które ciągle tylko chodzą po ludziach i pożyczają, a samemu o się nawet nie chce na zajęcia przyjść.

Cytat:
Takie week&y zawsze mijają za szybko Ja nie lubię pończochowych, zakładam tylko jak muszę. To samo z rajstopami- wolę pończochy albo legginsy.

A tak w ogóle, to mnie ząb boli, ósemka konkretnie. Wyrzynają mi się te 8 już od kilku lat, tak etapami i dziadostwo piekielnie rani mi wewnętrzną część policzka. Nie chcę usuwać, mogą sie przydać na starość, zresztą moja dentystka powiedziała, że i tak trzeba poczekać, aż caly ząb wyjdzie, ale doprowadza mnie to do szału. Od kilku dni jadę praktycznie wylącznie na płynach, nawet muesli nie mogę, bo trzeba gryźć. A moja dentystka paręset km stąd, zobaczę ją dopiero na BN. Co ja mam robić

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-11-16 o 11:08
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-11-16, 11:08   #4915
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Te z misiami są przesłodkie

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-11-16, 11:26   #4916
gabs
Zadomowienie

Evelinek, ty nie ściągaj na razie tylko kanę ćwicz! Bo dziwnym trafem po kilku lekcjach roomaji znika i trzeba ciągle do tabelki zaglądać żeby przeczytać co oni napisali...

A zapał się chwali. Ja tyż mam zapał, codziennie wprowadzam kilka znaków do Anki, mam już zawrotną liczbę 30 - jeszcze 50 i złożenia i można certyfikat N5 zdawać

I właśnie moja kolekcja powiększa się o kolejną książkę do japońca - Kanji Pict-o-Grafix. Przed weekendem na empiku pisali że stoi po 75 zł, a dziś patrzę - 57 Pewnie czeski błąd, ale jaka radość dla mnie. Od razu zamówiłam też n-tą ksiażkę o wampirach.

Empik to ZUOOOO!

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-11-16, 12:03   #4917
Viollet87
Zakorzenienie

Melduję się z kakao

kurka, chciałam więcej zacytować ale widzę, że mi zeżarło no i nie pamiętam za wiele...

Selenko, ja mam aparat na akumulator - po prostu dokupiłam drugi, który noszę w torebce. Jak jeden się rozładuje to wyciągam drugi i tyle a później ładuję i od nowa. Na wakacjach na wycieczce fakultatywnej niemal cały dzień pstrykałam zdjęcia na jednym drugi musiałam wyjąć pod koniec dnia. A warto dodać, że ja wszystko fotografuję TŻ się śmieje i mówi mi wtedy "Ty Japończyku"

zawsze przypomina mi się w związku z tym dowcip który uwielbiam:

Japończyk po powrocie z wakacji rozmawia z kolegą. Ten pyta go:
- No i jak, gdzie byłeś?
- Nie wiem, jeszcze nie obejrzałem zdjęć...

Gabs - gratuluję dojrzewającego TŻta ja też się ostatnio rajcuję, że mój ma coraz częściej "poważne" przebłyski
a można wiedzieć ile już jesteście razem..?
i w ogóle w jakim przedziale wiekowym Ty jesteś? to pytanie już tak poza tematem, ze zwyczajnej ciekawości

I czy wy w końcu zaczniecie prać te skarpetki w tych siatkach takich?

Cytat:
hm, iść czy nie iść ... oto jest pytanie
Moja mama była zadowolona ogólnie, chociaż mówi że było kilka momentów tak totalnie przegiętych i z bajki wziętych, że nie wiedziała czy się śmiać, czy płakać
pierdoła, ale dla relaksu można iść

Cytat:
O rany ale świetne te w misie!
U mnie jeszcze spokojniej, bo skarpetki gładkie albo z jakimś tam paseczkiem czy fakturą, głównie czarne i szare, trochę białych, jakieś fioletowe czy brązowe też bym znalazła... no i podkolanówki-antygwałty

Cytat:
Empik to ZUOOOO!
Zgadzam się prawie nie ma razu, żebym z czymś stamtąd nie wyszła jak nie książka to gazeta to jakaś pierdoła rodem z Nici to kalendarz taki "książeczkowy"... (a właśnie, muszę kupić na kolejny rok, pewnie już mają... uwielbiam wzornictwo TYCH, teraz mam akurat pierwszy od lewej z czwartej fotki, czerwono-złoty ).

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-11-16, 12:10   #4918
IlonaP
Zakorzenienie

znalazły się
Stary 2009-11-16, 12:11   #4919
gabs
Zadomowienie

Violl, mam 24 lata i jestem na ostatnim roku studiów, mój Tż jest 3 lata starszy. Wieku swego nie kryję, bo nie widzę powodu. Cóż, przyznam się, że nakierowałam rozmowę na to co robimy ze świętami - dotąd było tak, że na święta wracałam niejako do mamy, ale ostatnio jest to mało efektywne... No i w końcu po co z sobą mieszkać jak święta spędza się oddzielnie?

A co do empiku - kilka miesięcy temu szukałam sobie sensownego notatnika do torebki. Miał być niewielki i niedrogi. I po przeglądaniu w empiku jakiejś setki wzorów i rodzajów wzięłam zamiast 200 kartek za 20 zł jakieś 80 za 40... Umysł mi się chyba wyłączył.

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-11-16, 12:31   #4920
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

czy słyszycie jak VI część wątku puka do drzwi? puk, puk, puuuk, puuuuk

dzień dobry wszystkim

Tagi
hobby, kosmetyki, mineralne, misz masz, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości