Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-24, 14:52   #571
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Dobrz to Ferg ujęłaś..nie potrafiłam nawet sięwysłowic.Cos ze mną ostatnio nie tak- bo sama nie wiem co mam na mysli . Najczęściej ludzie oceniają Cie na podstawie Twojego wyglądu...W sumie ja tez kilka razy w zyciu dałam się zwieść pozorom
Stary 2009-10-24, 15:12   #572
vril
Zakorzenienie

Padlam na cycki
http://www.youtube.com/watch?v=2i5qkSxF60U
vril jest offline  
Stary 2009-10-24, 15:33   #573
selene211
Zakorzenienie

Vril Ale ma cerę sliczną- jak ja gdy miałam 2 latka ...Mejkapu chyba nie trzeba komentować
Stary 2009-10-24, 15:45   #574
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
moze poprostu miałaś pecha poznajac osoby na zywo.. Albo inaczej-spotykajac kogos face to face i widzac fizycznosc danej osoby juz ksztaltujesz sobie pierwsze wrazenie na temat tej osoby. I pozniej czasami ciezko to przelamac, nawet przez dlugi czas. Tutaj-online-duuuuzo rozmawiamy i poznajemy sie od tej innej strony. Pozniej przychodzi czas na zdjecia i spotkania w realu. I to jest ogromny plus-bo nie uprzedzamy sie do nikogo. Mi wiele osob mowi ze zyskuje na blizszym poznaniu, a pierwsze wrazenie to raczej nie jest tak super pozytywne (ludzie najczesciej mysla ze jestem dosc pewna siebie i nieco zarozumiala.. Ja??? Taki zbior kompleksow??(nie tylko wizualnych, nie krzyczec mi tu!) A po jakims czasie sie przekonują do mnie(miałysmy taka rozmowe z dziewczynami na 2 roku studiow i analizowalysmy jakie bylo pierwsze wrazenie.. w 90% kazda z nas miala inne zdanie na temat drugiej osoby zabawne..)

Uwielbiam poznawac ludzi przez internet(swojego meza tu poznalam) bo mam mozliwosc porozmawiania z ciekawymi osobami z zupelnie innych "swiatow", takich ktorych normalnie, bez uzycia komputera nie mialabym mozliwosci spotkac. Nie tylko ze wzgledu na odleglosc(choc to jest kluczowe) ale i roznica wieku, praca w zupelnie innej branzy itp. W realu jestem ograniczona do tych ktorych spotykam na codzien w pracy lub wczesniej na uczelni itp.. Tutaj-bogactwo mozliwosci....

i tez sie ciesze ze Was poznalam..
uff.. esej
tiaaa, mam to samo
wiele osób mówiło mi, że się mnie po prostu bało, bo sprawiam wrażenie zimnej i nieprzystępnej, księżniczka udzielna
nie wiem, czy nasz typ urody ma tu coś do rzeczy

muszę stwierdzić, że pisząc tu z Wami bardzo wiele zyskuję

vril, no, hm... cudna czołówka
Stary 2009-10-24, 16:05   #575
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Gabs baw się dobrze, wygrzej sie na słonku (tylko sie nie spal ) i cykaj fotki, ale takie, żeby Ciebie też na nich było widać

Nie miałam netu przez pół dnia

Ja jestem raczej zamknięta w sobie więc też często pierwsze wrażenie chłodne raczej

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-10-24, 16:09   #576
selene211
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość

Ja jestem raczej zamknięta w sobie więc też często pierwsze wrażenie chłodne raczej
Twój avek tez bardzo ciepły
Stary 2009-10-24, 16:21   #577
Dominkab

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-10-24, 16:21   #578
86Paula
Zakorzenienie

hmm... ja zawsze lubilam zawierac znajomowsci internetowe swego meza tez poznalam na forum, pozniej spotykalismy sie w grupce znajomych z tego forum, no a na koniec spotykalismy sie sami i tak zostalo.

ja tez mam raczej pecha do kolezanek... swiadczyc o tym moze nawet fakt ze jedna z nich nagle jakby zapomniala o moim istnieniu, jak tylko urodzilam mala... do szpitala razem z moja mama jak na skrzydlach przyjechala moja imienniczka- przyjaciolka od zawsze. co prawda rodzilam daleko od nich i nie oczekiwalam ze bedzie do mnie jechac ale ona nawet sie nie odezwala. widzialysmy sie pozniej raz jak bylam u rodzicow, a teraz nawet sms'a nie napisze... coz trudno.
z moja imienniczka tez coraz slabszy kontakt...

no, posprzatalam, zrobilam sobie male spa zjedlismy obiadek, a teraz pieke mufinki moze tym razem wyjda lepsze. mam nadzieje...
86Paula jest offline  
Stary 2009-10-24, 16:22   #579
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

dla Domi
marioladabr jest offline  
Stary 2009-10-24, 16:36   #580
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kocham Michelle wszystkie jej makijaże mi się podobają

a jej Sailor Moon normalnie padłam - nie dość że to moje Ukochane Anime to i super wykonanie

a wdziałaś te?

http://www.youtube.com/watch?v=qg-2r...eature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=cDUlc...eature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=eH82b...eature=channel

i z tego co mi się wydaje część kosmetyków których używa to chyba ona firmuje swoją osobą.

chyba tą firmę http://iqqubeauty.com/int/index.php/

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2009-10-24 o 16:42
Lemirka jest offline  
Stary 2009-10-24, 16:37   #581
IlonaP
Zakorzenienie

vril. to Ty pytałaś o brązowy cukier?
ja zamieniłam biały na brązowy całkowicie, na codzień używam nierafinowanej Demerara a do wypieków czy deserów Muscovado [jest jasny i ciemny]
Stary 2009-10-24, 16:38   #582
Dominkab

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość

dla Domi
dla Ciebie też

Muscovado

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-10-24, 16:49   #583
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
vril. to Ty pytałaś o brązowy cukier?
ja zamieniłam biały na brązowy całkowicie, na codzień używam nierafinowanej Demerara a do wypieków czy deserów Muscovado [jest jasny i ciemny]
Vril pytala o cukier trzcinowy przyznaje sie,ze tez zrezygnowalam z bialego a ten nierafinowany Demerara jest swietny,szkoda tylko ze nie wszedzie moge go dostac.Rozejrze sie jeszcze za Muscovado bo zaciekawilas mnie,ze jest jasny i ciemny-co prawda nie pieke ale desery mniam

Odnosnie znajomosci internetowych to....na Wizazu poznalam fantastyczna osobe i nie sadze abym miala okazje poznac ja w realu,co wiecej jest to dla mnie bardzo cenna znajomosc poza tak jak wspomniala Ferguusson na necie mamy okazje poznac ludzi z roznych bajek,co w swiecie realnym nie zawsze jest mozliwe-a to jest pewien smak roznorodnosci
Mam grono przyjaciol zdominowane przez mezczyzn,niewiele kolezanek ale za to sprawdzonych.
Ocena kogos nowego zawsze nastepuje w pewnym stopniu nawet jezeli poznajemy sie "przez slowo pisane"to takze nastepuje pewne pierwsze wrazenie przynajmniej dla mnie.
W realu chcac nie chcac zwracam uwage na pierwsze wrazenie,nikogo nie oceniam tylko odbieram pewna energie-jeszcze mnie nie to nigdy nie zawiodlo a wrecz przeciwnie,sprawdza sie w 100%.

Dla wielu osob w pierwszym kontakcie wydaje sie niedostepna,zbyt pewna siebie,boja sie odezwac i ponoc mam cos dominujacego i wladczego w sobie-moze cos w tym jest ale wiem,ze zanim kogos do siebie dopuszcze musze byc pewna,ze chce to zrobic.
Jestem ekstrawertykiem ale potrzebuje czasu na "oswojenie" jak to mawia jeden z moich przyjaciol
Stary 2009-10-24, 17:01   #584
IlonaP
Zakorzenienie

Hexx, ja kupuję demerara w większych ilościach na Bogutynie.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

mamy taka małą świąteczną tradycję, że oprócz sernika wiedeńskiego robię ajerkoniak własnej roboty no i któregoś razu dodałam zamiast białego właśnie trzcinowy cukier - wyszła kopia Baileys`a przepyszna
Stary 2009-10-24, 17:10   #585
Dominkab

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Hexx, ja kupuję demerara w większych ilościach na Bogutynie.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

mamy taka małą świąteczną tradycję, że oprócz sernika wiedeńskiego robię ajerkoniak własnej roboty no i któregoś razu dodałam zamiast białego właśnie trzcinowy cukier - wyszła kopia Baileys`a przepyszna
To ja poproszę o przepis na ten ajerkoniak, o ile to nie tajemnica Nigdy nie robiłam ajerkoniaku, ale Baileysa uwielbiam

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-10-24, 18:03   #586
86Paula
Zakorzenienie

dziewczyny to teraz wszelkie pytania kulinarne zadawac na gotowalni czy nie?bo chcialam sie dowiedziec czy moze miec znaczenie ze jedna porcja muffinek wyszla mi lepsza (w sensie ciasto bardziej geste, przylegajace do lyzki, i ladniej sie wypiekla) niz druga. do jednej porcji skonczylam jedna make, a do drugiej dalam juz innej firmy bo taka akurat mialam.
z pierwszej porcji juz prawie nic nie ma...
86Paula jest offline  
Stary 2009-10-24, 18:25   #587
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziewczyny to teraz wszelkie pytania kulinarne zadawac na gotowalni czy nie?bo chcialam sie dowiedziec czy moze miec znaczenie ze jedna porcja muffinek wyszla mi lepsza (w sensie ciasto bardziej geste, przylegajace do lyzki, i ladniej sie wypiekla) niz druga. do jednej porcji skonczylam jedna make, a do drugiej dalam juz innej firmy bo taka akurat mialam.
z pierwszej porcji juz prawie nic nie ma...
a typ mąki był taki sam?
każdy typ inaczej chłonie płyny, dużo zależy też od temperatury i wilgotności przy przechowywaniu

wstawiłam na gotowalnię ajerkoniak, mam nadzieję, że mnie nikt za rozpijanie młodzieży nie pogoni
Stary 2009-10-24, 18:30   #588
pastereczka
Organizatorka

Alez dziewczyna ma cere! Alez pieknie maluje...

oraz dzieki Wam wiem jak rozciągnąc buty bez szewca genialne:
http://www.youtube.com/watch?v=qf5mJ...eature=related

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-10-24, 18:31   #589
Dominkab

Eee Tu chyba nie taka młodzież aż Dziękuję jeszcze raz
A w pierwszym poście na gotowalni Vril napisała, że można tam dyskutować o przepisach i gotowaniu I napisala jeszcze: sio z plotkowego

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-10-24, 18:36   #590
86Paula
Zakorzenienie

dzieki za odpowiedz. hmm. typ chyba byl ten sam, nie chce mi sie grzebac po smieciach zeby sprawdzac. w kazdym razie sadze ze to od maki zalezalo bo wszystko tak samo zrobilam.
dobra to teraz bede pytac na gotowalni w razie czego.

ide oblukac ten ajerkoniak.
86Paula jest offline  
Stary 2009-10-24, 18:53   #591
IlonaP
Zakorzenienie

wiesza mi się ten film..
czyli, co? wsadzić to potem do zamrażalnika i woda zmieniając stan skupienia rozepchnie but?
ale jakoś nie widzę tych lakierków po mrożeniu

a Michelle mam nawet zasubskrybowaną, maluje świetnie

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

pastereczko, jak tam spotkanko, co się nie chwalisz
Stary 2009-10-24, 18:57   #592
vril
Zakorzenienie

Si, pytalam o cukier. Zakupilam trzcinowy i zamierzam uzywac do herbaty, jak tylko skoncze te ostatnie pare kostek bialego cukru. Czy ja dobrze kojarze, ze cukier trzcinowy i cukier brazowy to nie to samo?
Muscovado mnie zaintrygowala Dominkab juz wczesniej o nim wspominajac, jest na all, jak nie znajde w sklepach to zamowie. I napiszcie mi cos o cukrze brzozowym, rzeczywiscie "zdrowszy", czy pic na wode, fotomontaz. Ten nizszy indeks glikemiczny mi sie spodobal, tylko czy faktycznie to tak dziala?
vril jest offline  
Stary 2009-10-24, 19:00   #593
pastereczka
Organizatorka

Spotkanie naprawdę swietne, dobrze ze czesciej ich nie ma (spotkan) tylko ze wzgledu na kilogramy, bo i wczoraj i dzis jedzonko nieplanowane. Nastepnym razem z prochami trzeba zrobic, z walizeczkami przyjedziemy
U nas dzis deszczowy dzien wiec zrobila sie wydawalnia pieniedzy chyba normalnie nie starczylo czasu na tysiac tematów

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-24 o 19:07
pastereczka jest offline  
Stary 2009-10-24, 19:09   #594
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Si, pytalam o cukier. Zakupilam trzcinowy i zamierzam uzywac do herbaty, jak tylko skoncze te ostatnie pare kostek bialego cukru. Czy ja dobrze kojarze, ze cukier trzcinowy i cukier brazowy to nie to samo?
Muscovado mnie zaintrygowala Dominkab juz wczesniej o nim wspominajac, jest na all, jak nie znajde w sklepach to zamowie. I napiszcie mi cos o cukrze brzozowym, rzeczywiscie "zdrowszy", czy pic na wode, fotomontaz. Ten nizszy indeks glikemiczny mi sie spodobal, tylko czy faktycznie to tak dziala?
fakt, to nie to samo
trzcinowy jak sama nazwa wskazuje wytwarzany jest z trzciny cukrowej
brązowy - biały barwiony melasą

tak więc cukier trzcinowy jest zdrowszy niż biały ponieważ zawiera wszystkie mikroelementy i witaminy zawarte w trzcinie
to tak jak mąka oczyszczona i pełnoziarnista
co do IG, to ma niewiele mniej, 65-68
Stary 2009-10-24, 19:10   #595
cotka
Zadomowienie

Ja nie wiem co tu sie dzieje, bo odkad tu bylam napisalyscie 8 stron.
net mi w domu siadl to ukradlam od TZta i siedze i dlubie fizyke. nie mam pojecia co mam zrobic, wiec jest zabawnie
ja nie kumam po co mi na te studia wcisneli fizyke
no generalnie arkusze google rzadza, nie musialam jechac do gdanska w ta pogode zeby to zrobic z kolezanka

wy tu o alkoholu, a ja mam ochote na piwo ale do sklepu mi sie nie chce isc.
TZ gdzies poszedl na piwo,a ja siedze i zazdroszcze nad tymi moimi wykresami i obliczeniami zupelnie bez znaczenia.. i jeszcze mi jadrowka zostala do nauczenia..
blee do ludzi chce..
ehh.. a na czole to mam jakis wieczny stan zapalny i chyba musze isc do dermatologa..
Stary 2009-10-24, 19:29   #596
IlonaP
Zakorzenienie

no, piwa zrobić nie potrafię...
Stary 2009-10-24, 19:34   #597
86Paula
Zakorzenienie

ja tez dzisiaj sama jestem. Tz poszedl kilka blokow dalej ogladac z kumplami walki bokserskie.
a ja mala mam wykapana i nakarmiona, czekam az pojdzie lulac, zrobie szybka salatke i popije winko

fuck... jak mnie boli jajnik. zwijam sie normalnie.

i nie wylicytowalam sweterka...ehh..szkoda.
86Paula jest offline  
Stary 2009-10-24, 19:51   #598
Dominkab

Ja też sama, bo mój do Wawki pojechał na mecz rugby pokazowy jakiś. Bedzie grał w jednej drużynie z Michalczewskim I winko też piję

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-10-24, 20:12   #599
IlonaP
Zakorzenienie

Paula, łączę się w bólu, lewy

moi są w komplecie i oglądają Gołota vs Adamek ale winka też się chętnie napiję

to Michalczewski grywa w rugby?
Stary 2009-10-24, 20:15   #600
86Paula
Zakorzenienie

mnie prawy, ale lewy bolal wczoraj... ehh.. wzielam tabletke p/bolowa bo juz mialam dosyc tego zwijania sie.
86Paula jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
hobby, kosmetyki, mineralne, misz masz, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości