Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-06, 17:47   #2941
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Hej dziewczyny..dziękuję za wsparcie ,dobrze że poszłam dziisaj do pracy i zapomniałm na chwile o smutkach bo miłam tyle pracy że nie miałąm czasu myśleć...Glupia myslałam że po operacji będę tylko uśmiechnięta, a tu dopiero człowiek mysli czy Ci urośnie kostnina za dużo czy nie...zejdzie czy nie...
Ferg...gratuluje oferty..narobiłaś mi smaka na podkłady Blusche Z drugiej strony czy spotkałaś podkłady które z Twoja piekną cera nie chciały współpracować ? Jeżeli tak , to jakie Nałozyłam dzisiaj mniej i jest duzo lepiej...Ferg, Kamilko
Nie wiem co tam w tym Bootsie zachwalłyście , ale u mnie tez jest więc jak coś to mogę luknąć na coś

No i jeszce raz dzięki dziewczyny za otuchę antydepresyjną ...nio i za wspacie w sprawie urodzin
Evelinek -twój osttani post do ZLOSIA-bezcenny

Jeszce małpę dostałam dziisaj, więc zawsze dzień przed ryczę...coś chyba ze mna nie tak. Wy tez tak macie?
selene211 jest offline  
Stary 2009-11-06, 17:47   #2942
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
ach zoltodzioby
psia kupka to slawne mydlo afrykanskie z CS ktore to ku uciesze wszystkich mineralocholiczek odkryla pastereczka
( a jakze- ale bylo kuszenie ) Potem sie co prawda okazalo ze wiekszosc osob zbyt wysusza ale ponoc swietnie czysci.
a nazwe wymyslila foxxxy ? poprawic mnie jesli sie myle
tesknie za foxxxy

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Trochę wstyd, ale ja nie umiem, tj. nie wiem jak użyć mikrodermabrazji. mam z sn
ja nakladam odrobine na zwilzona twarz i krotko masuje, mam kremowa wersje z sn, niezly killer, uzylam raz na twarz i juz sie nie odwazylam
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-11-06, 17:50   #2943
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Jeszce małpę dostałam dziisaj, więc zawsze dzień przed ryczę...coś chyba ze mna nie tak. Wy tez tak macie?
macie zawsze przed mam depresję sięgającą dna

tez myslalam ze ze man cos nie tak dopoki sie nie dowiedzialam, ze wiele osob tak ma i to calkiem "normalne"

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-11-06, 17:53   #2944
frenka
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do frenka

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

tez myslalam ze ze man cos nie tak dopoki sie nie dowiedzialam, ze wiele osob tak ma i to calkiem "normalne"
kilka miesięcy temu w pracy strasznie przestraszyli, siedziałam przy biurku, robiłam niekończące się nigdy papiery i nagle nagle zaczęły mi łzy płynąć POTOKIEM. okropne to było uczucie, zupełny brak kontroli nad sobą
Stary 2009-11-06, 17:55   #2945
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Rozumiem cię, ja przynajmniej raz w tygodniu odczuwam taką potrzebę I jeszcze jakaś impreza firmowa się szykuje i tak naciskają, żeby przyjść i się integrować (i jeszcze oczywiście sobie tę imprezę sfinansować ....) Niedobrze mi się robi na samą myśl.

Imprezy firmowe przyprawiaja mnie o bol glowy-sztuczne usmiechy i dobra mina do zlej gry bo tak naprawde NIC mnie z tymi ludzmi nie laczy-owszem mam kilka kolezanek,z ktorymi sie lubimy i utrzymujemy kontakt poza praca tylko ze to grono jest mocno ograniczone bo czesc z nich juz dawno opuscila firme a reszta to znajomi z pracy i tyle.
Brakuje mi motywacji.Dokladanie obowiazkow wcale nie poprawia nastroju tymbardziej,ze nie jest to jakos specjalnie gratyfikowane.
Lubie swoja prace ale od jakiegos czasu atmosfera sprawia,ze popadam w skrajne nastroje i nie wiem jakie wyjscie byloby najlepsze.
Stary 2009-11-06, 17:58   #2946
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

ostatnio jak marudziłam tutaj tak mocno na temat włosów to byłam właśnie przed wtey było właśnie dno dna, czyli humor najgorszy z możliwych

już mi przeszło, przyzwyczaiłam się a wtedy myślałam ze to koniec świata i w ogóle

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-11-06 o 17:59
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-11-06, 17:58   #2947
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość

kilka miesięcy temu w pracy strasznie przestraszyli, siedziałam przy biurku, robiłam niekończące się nigdy papiery i nagle nagle zaczęły mi łzy płynąć POTOKIEM. okropne to było uczucie, zupełny brak kontroli nad sobą

Ja na ogol opanowana i potrafiaca zachowac zimna krew choc ze mnie choleryk jest tez mialam podobna sytuacje-najgorsze jest to,ze patrzac z perspektywy czasu to bylo zupelnie niepotrzebne.Jednak nie zawsze mozna nad wszystkim zapanowac a szkoda,bo ktos zupelnie postronny zobaczyl cos,czego nie powinien i pozniej wykorzystal moja chwile slabosci przeciwko mnie....
Stary 2009-11-06, 18:11   #2948
ferguusson
Zakorzenienie

frenko=co pare dni mam ochote tak usiasc i ryczec..

Cytat:
Hej dziewczyny..dziękuję za wsparcie ,dobrze że poszłam dziisaj do pracy i zapomniałm na chwile o smutkach bo miłam tyle pracy że nie miałąm czasu myśleć...Glupia myslałam że po operacji będę tylko uśmiechnięta, a tu dopiero człowiek mysli czy Ci urośnie kostnina za dużo czy nie...zejdzie czy nie...
Ferg...gratuluje oferty..narobiłaś mi smaka na podkłady Blusche Z drugiej strony czy spotkałaś podkłady które z Twoja piekną cera nie chciały współpracować ? Jeżeli tak , to jakie Nałozyłam dzisiaj mniej i jest duzo lepiej...Ferg, Kamilko
Nie wiem co tam w tym Bootsie zachwalłyście , ale u mnie tez jest więc jak coś to mogę luknąć na coś

No i jeszce raz dzięki dziewczyny za otuchę antydepresyjną ...nio i za wspacie w sprawie urodzin
Evelinek -twój osttani post do ZLOSIA-bezcenny

ide sobie zaraz podczytac ten watek i wypowiedziec bo to fajna idea, ale nie wiem czy zlos na to pojdzie-chociaz nie znam jeszcze jego zdania na ten temat..

widzisz Selenko, juz jest lepiej mowie Ci-male ilosci, ewentualnie dwie warstwy jesli chcesz mocniejsze krycie i bedzie pieknie

NO wlasnie edm intensive mi sie warzylo, ale glownie wtedy gdy za duzo nalozylam. Wcale nie mam takiej super cery, naczynka na calych policzkach i swiecaca linia T ale tego chyba juz nie zmienie, wiec nie bede narzekac..

Dokladnie to samo mnie martwi..ta narastajaca kostnina... by sie za pare miesiacy nie okazalo ze jest gorzej.. ale nie ma sie co martwic na zapas! jest cos co mozesz zrobic by ewentualnie pomoc..? Jakies zalecenia od lekarzy..? nie wiem.. moze jakas dieta nawet albo masci, oklady, cokolwiek..?

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tesknie za foxxxy
ja nakladam odrobine na zwilzona twarz i krotko masuje, mam kremowa wersje z sn, niezly killer, uzylam raz na twarz i juz sie nie odwazylam
a co sie dzieje z foxxxy..? pamietam ja jeszcze z czasow podczytywania

Cytat:

tez tak mam..

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

winly-ale Twoje narzekanie na wlosy jest naprawde bezpodstawne.. bo szczerze uwazam ze lepiej w ciemnych. Lubie blond, ale ten kolory ktory masz teraz dodaje Ci takiej zadziornosci

apropo imprez firmowych-zbliza sie grudzien i zaczyna sie u mnie ciag wyjazdow. xmas party w Londynie, przyjecia, impreza urodzinowa firmy, wyjazd na narty...juz mi sie slabo robi na sama mysl. z jednej strony sie ciesze bo jest pare plusow.. ale nie lubie byc zmuszana-jedyna sluszna opcja to jechac i udawac ze sie FANTASTYCZNIE bawie.. Tak.. i co jeszcze

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:13   #2949
selene211
Zakorzenienie

Hhehe..no nakostninę nie ma rady..ona zawsze jest. Ja jej raczej nie ma , bo nosek jest idealnie równy, a kostnina raczej jest niesymetryczna , tylko mnie ta opuchlizna wnerwia Nic a nic nie przyspieszysz, opuchlizna schodzi minimum rok..oczywiście jest ona widoczna po jakims czasie tylko dla właściciela.
A co do imprez..u mnie się szykuję , chciałabym iść ale nie pójdę bo żadna asystentka nie idzie , a ja sam nie poleze z lekarzami i pielęgniarkami siedzieć bo głupio tak...byłam juz na 3 imprezach z nimi i było fajnie
selene211 jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:15   #2950
IlonaP
Zakorzenienie

dziewczyny, ma któraś Nokię e52 lub 5880?
Stary 2009-11-06, 18:20   #2951
selene211
Zakorzenienie

Czyli jestem normalna..dobrze że się przyznałyście że tez tak macie bo naprawdę myślałamże coś ze mna nie tak...
selene211 jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:27   #2952
86Paula
Zakorzenienie

a ja sie wzielam za sprzatanie.... kuchnie wyszorowalam,zaraz jeszcze tylko lodowke w srodku powycierac musze i ruszt umuc od kuchenki. i lazienke ogarnac. reszta mieszkania sprzatnieta. niby czesto sprzatam ale jak dzis przelecialam od gory do dolu to masakra jakas. kuchenka brudna, lodowka tez, za lodowka i pralka cuda nie widy. ale juz czysto
mam chwile przerwy.

a jutro bede sie lenic :P tylko obiad zrobie.

Selene normalna jestes jak najbardziej. emocje to emocje. ja czesto wybucham placzem albo zloscia, niezaleznie od tego przy przed@ czy nie.
86Paula jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:27   #2953
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Nie no, naprawdę nie idzie nadążyć, wystarczyło że od rana latałam wszedzie i usiadłam do wizażu gdzieś o 17 i już nie wyrabiam z czytaniem...

Będę jutro koleżankę przekonywać do minerałów bo szanowna stwierdziła że przyda jej się puder czy cuś... No to ja rozpętałam swoją kampanie i jutro robimy próby - w końcu zostało mi spoooro próbek z EDM i innych po szaleństwie poszukiwania podkładu idealnego.

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:34   #2954
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
bo teraz się nie płaci tym co w kieszeni tylko tym co na karcie.....:brzydal :
No i tu mnie macie A serio, to mi się przypomina taka historyjka, która kiedyś jeden facet w radiu opowiadał:
przychodzi teściowa z zakupów i mówi:
-a zobacz zięciu jaką sobie kurtkę kupiłam. Nie planowałam, ale super wyprzedaż była i 2 stówki zaoszczędziłam
-To niech teściowa mi te dwie stówki pokaże
Cytat:

Czyli bezproblemowa wysyłka do Polski i płatność by paypal?
Wiesz że nie zwróciłam uwagi czy płatność Paypalem jest, bo ja zawsze ekartą płacę.
Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
ach zoltodzioby
psia kupka to slawne mydlo afrykanskie z CS ktore to ku uciesze wszystkich mineralocholiczek odkryla pastereczka
( a jakze- ale bylo kuszenie ) Potem sie co prawda okazalo ze wiekszosc osob zbyt wysusza ale ponoc swietnie czysci.
a nazwe wymyslila foxxxy ? poprawic mnie jesli sie myle
Trafione w dziesionę

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a ja sie wzielam za sprzatanie.... kuchnie wyszorowalam,zaraz jeszcze tylko lodowke w srodku powycierac musze i ruszt umuc od kuchenki. i lazienke ogarnac. reszta mieszkania sprzatnieta. niby czesto sprzatam ale jak dzis przelecialam od gory do dolu to masakra jakas. kuchenka brudna, lodowka tez, za lodowka i pralka cuda nie widy. ale juz czysto
mam chwile przerwy.

a jutro bede sie lenic :P tylko obiad zrobie.

Selene normalna jestes jak najbardziej. emocje to emocje. ja czesto wybucham placzem albo zloscia, niezaleznie od tego przy przed@ czy nie.
Szalona kobieto, odsapnij trochę. Nalej sobie lampkę winka i usiądź nic nie robiąc

Atoja ja miałam ulubioną Clarinsa, ale chciałam coś tańszego kupić i ostatnio na stoisku jakimś wzięłam Wibo czy coś takiego (nie pamietam teraz dokładnie ale ta półka), no i taki badziew że szkoda gadać.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:37   #2955
evelinek_r
Wtajemniczenie

Win ze mnie to jednak pałencja Aż poszłam na stronę MAD- no przecież baner jest, 20% off, o co ho A tam obok napisane, że end of sale LOL

Hex, Kami, Ferg :przytu l: Nie dajcie się

Selene a bardzo proszę Jak zobaczycie u mnie ostrzeżenie lub bana, to będzie wiadomo, że moje poczucie humoru nie współgra z Adminowym

I ja też jestem płaczliwa przy @ i wczoraj właśnie dostałam
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:38   #2956
86Paula
Zakorzenienie

Domi- taaak szalona nie wiem co mnie wzielo, ale pomyslalam ze jutro bede miala wolny dzien od tego wszystkiego, poza tym i tak nie mialam akurat co robic, a i cora miala radoche bo ganiala ze szmatka ze mna i mi niby pomagala
nie mam wina buuu...

troche mnie teraz glowa boli.
Tz cos chyba chorobsko bierze, posiedzial przed kompem, ochrzanil mnie za sprzatanie (bo on chce sie polozyc a ja odkurzam...) i zasnal. nawet film se darowal a mial ogladac. ehhh... trza go podkurowac troche.
86Paula jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:40   #2957
selene211
Zakorzenienie

No wlasnie kolega kiedys mi wysłalł strone , na której ludzie moga się do woli wyzyc i napisać co ich wkurzyło. no nie ukrywam że bluzgali na potegę , ale jak człowiek to czyta to zaczyna się tarzać ze śmiechu....

Napisałam do niego na gg żeby mi to podesłał...
Paulo...Kobiety raczej ukrywają takie chwile słabości przed innymi kobietami...w życiu bym kumpeli nie powiedziałą że ryczałam nie wiem czemu albo że myslę że mam deprechę lub jestem chora psychicznie...
selene211 jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:40   #2958
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Wiesz że nie zwróciłam uwagi czy płatność Paypalem jest, bo ja zawsze ekartą płacę.
Przejrzałam tę stronkę i widzę, że niestety nie widzę, tzn. chyba nie akceptują paypala. I boję się kliknąć, bo inaczej zapłacić nie mogę
kamilawu jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:47   #2959
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

gdzie na technicznym ta dyskusja? znaleźc nie mogę

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:48   #2960
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Paulo...Kobiety raczej ukrywają takie chwile słabości przed innymi kobietami...w życiu bym kumpeli nie powiedziałą że ryczałam nie wiem czemu albo że myslę że mam deprechę lub jestem chora psychicznie...
Mnie sie wydaje,ze to raczej zalezy od osob z ktorymi sie kumplujesz-przynajmniej dla mnie i moich kolezanek/przyjaciolek rozmowa o tym nigdy nie stanowila problemu,raczej sie wspieramy niz uwazamy za szalone
Stary 2009-11-06, 18:49   #2961
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
No wlasnie kolega kiedys mi wysłalł strone , na której ludzie moga się do woli wyzyc i napisać co ich wkurzyło. no nie ukrywam że bluzgali na potegę , ale jak człowiek to czyta to zaczyna się tarzać ze śmiechu....

Napisałam do niego na gg żeby mi to podesłał...
czyzby ta strona zawierala brzydkie slowo w tytule ? taki hmm...meski czlonek nazwany inaczej?

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:49   #2962
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
gdzie na technicznym ta dyskusja? znaleźc nie mogę
TU
kamilawu jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:51   #2963
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Yyyyy wydaje mi sie (ale moge sie mylic ) ze jesli kobieta nie miewa takich dni to albo nie jest normalna albo klamie
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:54   #2964
Dominkab

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Yyyyy wydaje mi sie (ale moge sie mylic ) ze jesli kobieta nie miewa takich dni to albo nie jest normalna albo klamie
Każda miewa niestety Nasze życie bardzo od hormonów zależne, tylko ciężko się nieraz przyznać przed znajomymi czy przyjaciółmi prosto w oczy. Tu łatwiej
Ja mam chociaż wyrozumiałego małża całe szczęście

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:54   #2965
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
zgadzam sie !

a widziałyście, chyba w japonii (no bo gdzie indziej ) są takie miejsca, gdzie płacisz, wchodzisz do budynku i możesz tam rozpier.... wszystko. Widziałam filmik jak ludzie przychodzą po pracy się odstresować. Płacą za to, ze mogą połamać krzesło o podłogę albo porzucać wazonami

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:55   #2966
IlonaP
Zakorzenienie

nikt nie zna tych telefonów

widocznie ze mną jest coś nie tak bo ja jakoś nie miewam sensacji przed@
Stary 2009-11-06, 18:56   #2967
frenka
Zadomowienie

GG do frenka

Cytat:
zgadzam sie !

a widziałyście, chyba w japonii (no bo gdzie indziej ) są takie miejsca, gdzie płacisz, wchodzisz do budynku i możesz tam rozpier.... wszystko. Widziałam filmik jak ludzie przychodzą po pracy się odstresować. Płacą za to, ze mogą połamać krzesło o podłogę albo porzucać wazonami
ale to naprawdę niezły pomysł, czasem naprawdę miałabym ochotę coś porozbijać, ALE bardziej denerwowałoby mnie to, że musiałabym po sobie to wszystko posprzątać. a wtedy całe rzucanie talerzami mijałoby się z celem
Stary 2009-11-06, 18:56   #2968
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
dzięki

przeczytalam wiec i nie rozumiem wypowiedzi, ze ostatni post evelinki do Złosia wymiata moze nie ten wątek przeczytałam, o co cho że ten post? czy o ten?

ja nie rozumiem

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Selene a bardzo proszę Jak zobaczycie u mnie ostrzeżenie lub bana, to będzie wiadomo, że moje poczucie humoru nie współgra z Adminowym
ale o co chodzi ?

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-11-06 o 19:01
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-11-06, 18:57   #2969
Dominkab

Ja widziałam Talerze rozbijali o ściany

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-11-06, 19:01   #2970
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
zgadzam sie !

Słyszałam, chyba nawet w Faktach mówili... Co ja bym dała czasem żeby tak bezkarnie zrobić rozpie...dol ze złości... A jak pracowałam to codziennie...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
hobby, kosmetyki, mineralne, misz masz, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości