Od lat taka sama...pomożecie mi coś zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-21, 13:56   #1
Surya
Rozeznanie

Od lat taka sama...pomożecie mi coś zmienić?

Na początku muszę przyznać, że trochę boję się zakładać swój własny wątek, obawiam się krytyki...no ale raz kozie śmierć mam nadzieję, że znajdą się dobre duszyczki, które mi pomogą A teraz do rzeczy
Mój problem polega na tym, że odkąd pamiętam wyglądam tak samo....naturalne blond włosy plus grzywka. I właśnie chyba na zmianie fryzury najbardziej mi zależy. Włosy zawsze miałam raczej długie, co zresztą będzie widać na załączonych zdjęciach i nie mam pomysłu co bym mogła z nimi zrobić. Obecnie sięgają mi do zapięcia stanika i są pocieniowane, nigdy ich nie farbowałam. Dodam jeszcze, że mam dość szerokie czoło i muszę je jakoś zakrywać...ale może jakąś inna fryzurą?Wiem jak fryzura potrafi zmienić człowieka dlatego liczę na Was i Wasze pomysły

Moje zdjęcia od najstarszych do najnowszych:
1- 2003 r
2-2003 r
3-2007
4-2008 maj
5-2008 grudzień
6 i 7 2009 wakacje
Surya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:08   #2
czikicziki
Zakorzenienie

Dot.: Od lat taka sama...pomożecie mi coś zmienić?

Wg mnie wcale nie jesteś cały czas taka sama Od 4 zdjęcia jesteś jakby bardziej kobieca juz a niedziewczęca. Pierwsze zdjęcie najmniej mi się podoba- grzywka wygląda na za bardzo "ułożoną". potem jest już tylko lepiej Serio.
Mi w ogóle bardzo podoba się Twoja aktualna fryzura. Sama mam podobną tylko bardziej wycieniowaną bo mam strasznie dużo wlosów i są cieżkie. Myślę, że dobrze w niej wyglądasz i myślę, że jeśli Ci w niej dobrze to może nie ma sensu eksperymentować?
Ja za każdym razem jak robie jakieś zmiany typu grzywka prosta, skrócenie na prosto, skrócenie cieniowaniem czy przycięcie mocno grzywki- żałuję. Potem tylko czekam aż odrośnie i będzie tak "jak zawsze"

Transport zorganizujemy jak będzie trzeba
czikicziki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:23   #3
Surya
Rozeznanie

bardzo dziękuję za komentarz szczególnie uśmiechnęłam się, gdy czytałam o pierwszej" zbyt ułożonej" grzywce to zdjęcie było robione zaraz po przyjściu od fryzjera reszta grzywek to moja twórczość własna może troszkę wydoroślałam... na pierwszym zdjęciu mam ok 17-18 lat, obecnie 23 niby dobrze czuję się w tej fryzurze co mam...ale wiecie jak to jest chciałabym się tak zmienić chociaż o te 90 stopni
Stary 2009-10-21, 19:24   #4
KarlaN
Raczkowanie

Też nic nie doradzę , bo uważam że ta fryzura Ci idealnie pasuje
Może pobaw się upięciami , make upem
KarlaN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:33   #5
Eska88
Rozeznanie

GG do Eska88

Nic nie zmieniaj z włosami !! Pięknie Ci w tym kolorze i w tej fryzurze zwłaszcza, że Twój naturalny odcień blondu jest bardzo ładny, więc szkoda takie śliczne włoski niszczyć farbą, która wcale nie da Ci gwarancji, że będzie lepiej. Jak tak bardzo chcesz sie zmienić to tak jak napisała KarlaN popróbuj z różnym makijażem. Wyglądasz bardzo naturalnie, ładnie - delikatna kobieta, ale żeby dodać sobie od czasu do czasu ten "pazur" spróbuj do makijażu dodać coś ciemniejszego i pokombinować z kolorowymi cieniami

Pozdrawiam i życze powodzenia
Eska88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 20:56   #6
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

fakt bardzo masz ladne wlosy i kolor i dlugie - naprawde cudo ale wiem jak to jest i kazda z Nas wie ze przychodzi taki moment ze chce sie poczuc troche inaczej.. szkoda byloby farbowac takie wlosy... moze ewentualnie jakies refleksy niewielkie na grzywce zeby ozywic? patrzac na Ciebie od razu przychodiz mi taki obrazek: wlosy pofalowane na grube walki upiete na bok, ladny makeup i super usmiech jak dla mnie wygladasz super wiec cos delikatnego na poprawe humoru, jakis ciuszek, kosmetyk i ewentualnie jak dziewczyny radza wyzej upiecia

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

i jeszcze na Twoim miejscu w ramach urozmaicenia kuoiabym jakies ladne grube opaski do wlosow i do tego wlasnie robila pofalowane tak wlosy na grubych walkach
nikia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 22:54   #7
Surya
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
Też nic nie doradzę , bo uważam że ta fryzura Ci idealnie pasuje
Może pobaw się upięciami , make upem
Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
Nic nie zmieniaj z włosami !! Pięknie Ci w tym kolorze i w tej fryzurze zwłaszcza, że Twój naturalny odcień blondu jest bardzo ładny, więc szkoda takie śliczne włoski niszczyć farbą, która wcale nie da Ci gwarancji, że będzie lepiej. Jak tak bardzo chcesz sie zmienić to tak jak napisała KarlaN popróbuj z różnym makijażem. Wyglądasz bardzo naturalnie, ładnie - delikatna kobieta, ale żeby dodać sobie od czasu do czasu ten "pazur" spróbuj do makijażu dodać coś ciemniejszego i pokombinować z kolorowymi cieniami

Pozdrawiam i życze powodzenia
Cytat:
Napisane przez nikia Pokaż wiadomość
fakt bardzo masz ladne wlosy i kolor i dlugie - naprawde cudo ale wiem jak to jest i kazda z Nas wie ze przychodzi taki moment ze chce sie poczuc troche inaczej.. szkoda byloby farbowac takie wlosy... moze ewentualnie jakies refleksy niewielkie na grzywce zeby ozywic? patrzac na Ciebie od razu przychodiz mi taki obrazek: wlosy pofalowane na grube walki upiete na bok, ladny makeup i super usmiech jak dla mnie wygladasz super wiec cos delikatnego na poprawe humoru, jakis ciuszek, kosmetyk i ewentualnie jak dziewczyny radza wyzej upiecia

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

i jeszcze na Twoim miejscu w ramach urozmaicenia kuoiabym jakies ladne grube opaski do wlosow i do tego wlasnie robila pofalowane tak wlosy na grubych walkach
Bardzo dziękuję za wszystkie rady Może faktycznie parę refleksów zaspokoiłaby moją potrzebę zmiany myślałam też , żeby włosy może trochę ściąć..po głowie chodzi mi fryzura, którą zamieszczam w załączniku...ale nie wiem czy by mi pasowała? chociaż z drugiej strony z długich włosów można teoretycznie więcej zdziałać Maluję się w sumie też różnie....jeszcze jakiś rok temu dosyć mocno...kredka była obowiązkowa...ostatnio naszło mnie na delikatniejszy make upCzasem mam wrażenie, że wykorzystałam już wszystkie dostępne wariacje na swój temat

Przepraszam, za post pod postem, ale w poprzednim z zagalopowania wysłałam wiadomość przed załadowaniem załączników, a postów tu niestety nie można edytować. Oto fryzura, która chodzi mi po głowie

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-10-22 o 09:24 Powód: post pod postem
Stary 2009-10-21, 23:26   #8
Ismena1990
Raczkowanie

Właśnie miałam Ci zaproponować takiego boba Uważam, że będziesz super wyglądać. Sama kiedyś prosiłam o radę i usłyszałam dokładnie to co Ty: żebym się nie zmieniała. No i 2 lata nic nie robiłam, no ale ile można I zrobiłam sobie boba
Ismena1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:33   #9
aneta1191
Raczkowanie

zaczne od tego, ze sliczne masz wlosy ale doskonale Cie rozumiem bo mam ten sam problem i wybralam podobne rozwiazanie [tzn wybiore] bo wlosy mam podobnej dlugosci jak Ty. Tylko ze naturalny ciemny blond, mialam pasemka, grzywki [chyba wszystkie mozliwe jakie mozna miec] i ostatnio wlasnie tez chodzi mi po glowie mi taka fryzura jak ze zdjec, ktore zalaczylas, jak sie nie rozmysle to ide we wtorek do fryzjera, przeciez wlosy odrosna tylko nie wiem co zrobie z nimi na studniowke, ale bede myslec o tym pozniej pozdrawiam
aneta1191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:45   #10
kropeczkaa89
Raczkowanie

Ten kolor idealnie do Ciebie pasuje i wcale nie masz za szerokiego czoła . Masz dość jasną karnację więc wybór koloru-super, a co do fryzurki to możesz troszkę wycieniować włosy . Ogólnie ładnie

Pozdrawiam.
kropeczkaa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 22:54   #11
Surya
Rozeznanie

dziękuję za wszystkie miłe komentarze widzę, że nie padają propozycje zmiany koloru włosów....więc może mój naturalny jest rzeczywiście najlepszy może pomyślę nad jakimś nowym cieniowaniem zmiana nie będzie drastyczna, ale to zawsze jakaś zmiana chociaż.... może znajdzie się jakaś wizjonerka, która wymyśli coś super odlotowego nie wiem czy oglądacie "brzydUlę" ale tam główna bohaterka dużo zyskała na zmianie koloru włosów i cięciu i przyznaję, że trochę też bym tak chciała
Stary 2009-10-23, 09:29   #12
kornicze_k
Rozeznanie

Bardzo podoba mi się Twój kolor włoskówCo to za odcień?
kornicze_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 10:24   #13
Surya
Rozeznanie

korniczku to mój naturalny kolor włosów, także nie wiem
Stary 2009-10-23, 10:51   #14
kornicze_k
Rozeznanie

Naprawdę śliczny kolorek,aż zazdroszczęPozdrawiam
kornicze_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 13:26   #15
Surya
Rozeznanie

Dziękuję a może podpowiecie mi jaki makijaż by mi pasował?:P kiedyś malowałam się brązami, a ostatnio szarościami, odcieniami niebieskiego i zieleni, jakoś lepiej czuję się teraz w tych kolorach chciałabym też kupić czerwoną szminkę, żeby wyglądać tak "glamour" ale odcienie, które próbowałam jakoś mnie postarzały i nie wyglądałam ciekiawie jakieś pomysły?
Stary 2009-10-23, 19:19   #16
mimiasia
Przyczajenie

Oddaj mi swój kolor włosów !
Jeden z najładniejszych blondów jakie widziałam !
A uważam ze na zdjęciach z wakcji i na 2 - 2003 r. wyglądałaś najlepiej !
Co do czerwonej szminki to ja osobiscie widze cie w takim kremowym rózu. ;]
Stary 2009-10-23, 21:04   #17
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

dwa ostatnie zdjęcia powalają, nic nie trzeba zmieniać, kolor doskonale dobrany do karnacji i typu urody. Jesli juz koniecznie chcesz cos zmienic to zawsze najlatwiej fryzurę. Dobrym pomysłem by było wycieniowanie włosów co doda im jeszcze więcej objętości, bob który pojawił się tu w propozycjach tez mi się podoba, wyglądałabys jeszcze bardziej elegancko i nieco drapieżnie. chociaz Twoim kobiecym falom tez niczego nie brakuje, ale wiadomo, my kobiety od czasu do czasu potrzebujemy zmian
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 21:05   #18
samolubka
Przyczajenie

Śliczny masz ten naturalny kolorek ale ja zawsze uważam, ze nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło byś lepiej dlatego pozwoliłam sobie zrobić takie przeróbki. Najbardziej do twojej ślicznej jasnej cery pasowałby mi kolor 2 lub ostatni ale sama sobie popatrz
samolubka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 21:22   #19
Nusia_15
Zakorzenienie

prześlicznie wyglądasz .
Hm . ja tez jestem za zmienieniem ewentualnie make-up .
pozatym to wszystko ok .

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez samolubka Pokaż wiadomość
Śliczny masz ten naturalny kolorek ale ja zawsze uważam, ze nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło byś lepiej dlatego pozwoliłam sobie zrobić takie przeróbki. Najbardziej do twojej ślicznej jasnej cery pasowałby mi kolor 2 lub ostatni ale sama sobie popatrz
Żadna z tych fryzur mi sie nie podoba tak jak jesteś jest najlepiej .
Nusia_15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 22:03   #20
Surya
Rozeznanie

Kurcze... dziewczyny tak piszecie o tym moim kolorze włosów, że chyba spróbuję na niego jakoś na nowo spojrzeć chociaż podoba mi się platynowy blond z symulacji samolubki i ostatni rudy świetna robota, gratuluję zdolności obsługiwania programów graficznych wpadły mi w oko nowe szminki maybelline color sensational, mają śliczne kremowe odcienie, chyba wybiorę się na testowanie jakiegoś koloru dla mnie nowe cieniowanie to też dobry pomysł jutro mama idzie do nowego salonu fryzjerskiego niedaleko mnie, jak fajnie ją obetną, to może sama się tam wybiorę strasznie nie lubię chodzić do fryzjerów...prawie zawsze wychodzę niezadowolona:/
Stary 2009-10-23, 22:20   #21
biała_czekolada
Rozeznanie

Ja też uważam, że świetnie teraz wyglądasz. Koloru nie zmieniałabym na pewno. A co do fryzury - myślę że bardziej Ci pasują takie trochę niesfornie ułożone

S.J.Lec

http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 22:35   #22
ferguusson
Zakorzenienie

Ale mam wizje "na Ciebie"!
jesteś przepiekna dziewczyna, niesamowite usta i nietypową urodę. Moim zdaniem idealnie wygladałabys w innym kolorze włosów-mianowicie trzy dolne odcienie z TEGO linku: czyli jasny złoty blond, intensywny jasny złoty blond i bardzo jasny złoty blond(paletka jest wybrana przypadkowo, chodzilo mi tylko o kolory)-ewentualnie jesli masz ochote na wieksza zmiane(do czego bym Cie goraco namawiała) to jeden z odcieni zastap nieco ciemniejszym zlotym blondem i niech tego kolory bedzie najwiecej. Jestem pewna ze beda Ci pasowac!(na 4 tym zdjeciu masz nieco ciemniejszy odcien i Twoje oczy nabieraja głębi, cera ladniej wyglada..)
Fryzura podoba mi sie tu.... Nie scinaj ich.. zmien narazie kolor a jak i to Ci sie znudzi to obetniesz

Jeszcze co do makijażu-to podkreśl nieco mocniej policzki i usta-powtorze sie, ale masz piekne usta..
Troche koloru na oczy, ale bez kresek.. i brwi oczywiscie..

Mam nadzieje ze Cie zobaczymy wkrotce odmienioną

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 15:31   #23
Nusia_15
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Surya Pokaż wiadomość
Kurcze... dziewczyny tak piszecie o tym moim kolorze włosów, że chyba spróbuję na niego jakoś na nowo spojrzeć chociaż podoba mi się platynowy blond z symulacji samolubki i ostatni rudy świetna robota, gratuluję zdolności obsługiwania programów graficznych wpadły mi w oko nowe szminki maybelline color sensational, mają śliczne kremowe odcienie, chyba wybiorę się na testowanie jakiegoś koloru dla mnie nowe cieniowanie to też dobry pomysł jutro mama idzie do nowego salonu fryzjerskiego niedaleko mnie, jak fajnie ją obetną, to może sama się tam wybiorę strasznie nie lubię chodzić do fryzjerów...prawie zawsze wychodzę niezadowolona:/
Więc do nich na razie nie chodź .
I koloru tez nie zmieniaj . to moja opinia
Nusia_15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 17:29   #24
Surya
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że świetnie teraz wyglądasz. Koloru nie zmieniałabym na pewno. A co do fryzury - myślę że bardziej Ci pasują takie trochę niesfornie ułożone
hehe niesfornie ułożone to ostatnio moja prawie codzienna fryzura robię niedbałego koczka na wieczór, rano rozpuszczam i mam takie loko-fale

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Ale mam wizje "na Ciebie"!
jesteś przepiekna dziewczyna, niesamowite usta i nietypową urodę. Moim zdaniem idealnie wygladałabys w innym kolorze włosów-mianowicie trzy dolne odcienie z TEGO linku: czyli jasny złoty blond, intensywny jasny złoty blond i bardzo jasny złoty blond(paletka jest wybrana przypadkowo, chodzilo mi tylko o kolory)-ewentualnie jesli masz ochote na wieksza zmiane(do czego bym Cie goraco namawiała) to jeden z odcieni zastap nieco ciemniejszym zlotym blondem i niech tego kolory bedzie najwiecej. Jestem pewna ze beda Ci pasowac!(na 4 tym zdjeciu masz nieco ciemniejszy odcien i Twoje oczy nabieraja głębi, cera ladniej wyglada..)
Fryzura podoba mi sie tu.... Nie scinaj ich.. zmien narazie kolor a jak i to Ci sie znudzi to obetniesz

Jeszcze co do makijażu-to podkreśl nieco mocniej policzki i usta-powtorze sie, ale masz piekne usta..
Troche koloru na oczy, ale bez kresek.. i brwi oczywiscie..

Mam nadzieje ze Cie zobaczymy wkrotce odmienioną
Bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa dotyczące ust i typu urody,chociaż mi ten mój typ urody się średnio podoba i ogólnie za ten komentarz, bo są tu konkretne rady Ale radziłabyś z tych kolorów zrobić balayage czy nałożyć na całość nowy kolor? Kresek ostatnio nie maluję (pomyśleć, że kiedyś nie wyobrażałam sobie bez nich makijażu) i też myślałam nad podkreślaniem ust tylko jaki kolor by mi pasował? chciałabym jakiś róż i czerwień...a co do brwi to chyba interpunkcja mnie zgubiła, bo nie mogę dojść czy mam je podkreślać jakoś czy nie w róż już się zaopatrzyłam byłabym Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź Jak tylko będę miała zdjęcia po zmianach na pewno wstawię

Cytat:
Napisane przez Nusia_15 Pokaż wiadomość
Więc do nich na razie nie chodź .
I koloru tez nie zmieniaj . to moja opinia
dziękuję
Stary 2009-10-24, 20:30   #25
Deborah23
Zadomowienie

Ja na twoim miejscu niczego nie zmieniałabym we fryzurze. Masz cudny kolor i pięknie ci się układają
Deborah23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 15:17   #26
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa dotyczące ust i typu urody,chociaż mi ten mój typ urody się średnio podoba i ogólnie za ten komentarz, bo są tu konkretne rady Ale radziłabyś z tych kolorów zrobić balayage czy nałożyć na całość nowy kolor? Kresek ostatnio nie maluję (pomyśleć, że kiedyś nie wyobrażałam sobie bez nich makijażu) i też myślałam nad podkreślaniem ust tylko jaki kolor by mi pasował? chciałabym jakiś róż i czerwień...a co do brwi to chyba interpunkcja mnie zgubiła, bo nie mogę dojść czy mam je podkreślać jakoś czy nie w róż już się zaopatrzyłam byłabym Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź Jak tylko będę miała zdjęcia po zmianach na pewno wstawię
Dziękuje i cieszę się że mogłam pomóc. Brwi-piszę czasami tak lakonicznie-oczywiscie chodziło mi o ich podkreślenie. Wiele dziewczyn boi się je zdefiniować mocniej, ale jeśli dobierzesz paletke do brwi w odpowiednim kolorze(essence ma ten jasniejszy kolor który Ci bedzie pasował albo paletka z benefita-świetna, z trzech odcieniach, z woskiem który ładnie ujarzmia brwi i trzyma je w miejscu cały dzień)-to twarz nabierze zupełnie innego wyrazu, rysy stają sie bardziej wyraziste i oczy "pop out" -wtedy wystarczy je tylko podkreslić cieniem i tuszem i juz masz piękny dzienny make up. Jeśli przyzwyczaisz sie do brwi-mozesz zawsze zrobić hennę. Poza tym -jeśli przyciemnisz włosy-siła rzeczy trzeba bedzie dopracować brwi.

I doskonale Cie rozumiem, każda kobieta chce czasami poprostu coś zmienić i nudzi sie własnym odbiciem w lustrze. Ale z Twoja urodą-to bedzie fantastyczna metamorfoza

Usta-jeśli dobrze sie czujesz w czerwieni/różu(zwłaszcza przy czerwieni trzeba trochę odwagi)-to czemu nie. Bedzie Ci pasować taka ciepła czerwien albo róz(ale nie wpadający w fiolet). Albo na codzien-poprostu błyszczyk w delikatnym rózu.

A włoski-możesz nałożyc dwa ciemniejsze kolory na ten który masz teraz(jeśli chcesz je przyciemnic mocniej) albo jeden ciemniejszy od obecnego plus bardzo jasny blond(choć ja wolałabym Cię w ciemniejszym wydaniu)..

I zawsze mozesz zajrzeć do nas na forum mineralne(niedaleko, jedno w górę) gdzie dobierzesz sobie świetne kosmetyki-nie tylko podkłady ale i piękne odcienie rózy, bronzerów i cieni

MAC

exchange
Stary 2009-10-25, 22:12   #27
Surya
Rozeznanie

Serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź jutro w takim razie lecę może najpierw po paletkę essence do brwi jeszcze nigdy ich nie malowałam, także zmiana od razu będzie zauważalna i chyba zacznę odkładać na balayage, bo przy mojej długości włosów pewnie taka przyjemność będzie trochę kosztować jeszcze raz dzięki za te konkretne rady P.S pięknie malujesz często Ci oglądam na MM i jestem pod wrażeniema co do mnie to dziś mocniej zakręciłam włosy, lżej pomalowałam oczy i mocniej usta i już troszkę inaczej się czułam
Stary 2009-10-25, 22:48   #28
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź jutro w takim razie lecę może najpierw po paletkę essence do brwi jeszcze nigdy ich nie malowałam, także zmiana od razu będzie zauważalna i chyba zacznę odkładać na balayage, bo przy mojej długości włosów pewnie taka przyjemność będzie trochę kosztować jeszcze raz dzięki za te konkretne rady P.S pięknie malujesz często Ci oglądam na MM i jestem pod wrażeniema co do mnie to dziś mocniej zakręciłam włosy, lżej pomalowałam oczy i mocniej usta i już troszkę inaczej się czułam
Bardzo sie ciesze (pokaz fotke)

i dziekuje za mile słowa

MAC

exchange
Stary 2009-10-26, 16:03   #29
Surya
Rozeznanie

moja dzisiejsza fotka włosy trochę już się rozprostowały, rano były bardziej kręcone za radą ferguussona podkreśliłam mocniej brwi i muszę przyznać, że mi się podobało usta były dość mocno ciemno amarantowe, ale aparat zjadł kolory
Stary 2009-10-27, 09:55   #30
samolubka
Przyczajenie

Ślicznie wyglądasz ale ja nadal obstaję przy lekkim przyciemnieniu włosków. Na tych ostatnich fotkach masz bardzo jasną cerę i myślę, ze taki ciemniejszy kolorek ładnie by Cię ożywił.
Ewentualnie może faktycznie zrób jakis balejaż ze złotego blondu i jasnego brązu.
Załączam jeszcze dwie propozycje

aha i jeszcze radziłabym bardziej podkreślić policzki, zeby przełamać jasnosć cery jakimś fajnym różem
samolubka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości