dziewczyny proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-23, 09:24   #1
kornicze_k
Rozeznanie

dziewczyny proszę o radę

Znatury mam brązowe włoski,taki nijaki kolorLata farbowalam się na czarno i postanowiłam spelnic marzenia o blondzie.Dwa latka noszę jaśniutki blondzik,ale juz mi sie znudził,Potrzebuję zmiany,aby wkońcu lepiej sie poczuć.Chodzi mi po głowie jakis ładny blond taki naturalny,słoneczny.Myśla lam niedawno o piaskowym blondzie,ale nie moge sie zdecydować.Proszę o radę.
kornicze_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 09:40   #2
Eowina1818
Wtajemniczenie

Dot.: dziewczyny proszę o radę

Witaj

Masz świetną fryzurkę. Kolorek bym tylko zmieniła na jakiś ciepły blond lub kolor w odcieniu chłodnym, wydaje mi się, że pasowałyby Ci takie kolorki: złoty blond, karmel, naturalny blond, ciemny blond, jasny brąz.

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 09:47   #3
kornicze_k
Rozeznanie

Jestem samosia,sama obcinam i farbuje włosyczekam na propozycję,bo oszaleję,jak prędko czegoś nie zminie
Stary 2009-10-23, 13:19   #4
kropeczkaa89
Raczkowanie

Zgadzam się z Eowina fryzurka jest jak najbardziej w porządku,a co do kolorku to na Twoim miejscu zostałabym przy blondzie ale troszkę ciemniejszym (np. jakieś miodowe odcienie,naturalny blond itp). Przykład w załaczniku
http://www.amora.pl/images/LO21_469_...c4da2cf0e0.jpg
http://www.amora.pl/images/LO21_386_...ab053752df.jpg
kropeczkaa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 13:25   #5
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kropeczkaa89 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Eowina fryzurka jest jak najbardziej w porządku,a co do kolorku to na Twoim miejscu zostałabym przy blondzie ale troszkę ciemniejszym (np. jakieś miodowe odcienie,naturalny blond itp). Przykład w załaczniku
http://www.amora.pl/images/LO21_469_...c4da2cf0e0.jpg
http://www.amora.pl/images/LO21_386_...ab053752df.jpg
Właśnie to miałam napisać
Miodowe, lekko złotawe odcienie rozświetlą Ci buzię Oczywiście, "ocieplą" Ci też karnację, ale jeśli nie jesteś maniakalną fanką bladości (jak ja ), to śmiało możesz robić sobie jakiś miodowy blond
Stary 2009-10-23, 22:03   #6
kornicze_k
Rozeznanie

Co myślicie dziewczyny o takim blondzie?Jest to rozświetlony popielaty blond?Choć nie wiem czy efekt będzie jak na pudełeczku,nigdy nie wiadomo czy fotka na opakowaniu mówi prawdę
Stary 2009-10-23, 22:28   #7
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kornicze_k Pokaż wiadomość
Co myślicie dziewczyny o takim blondzie?Jest to rozświetlony popielaty blond?Choć nie wiem czy efekt będzie jak na pudełeczku,nigdy nie wiadomo czy fotka na opakowaniu mówi prawdę
Jest niezły, ale widzę Cię w jeszcze cieplejszym kolorku
A, polecam też sprawdzenie opinii w KWC.
Stary 2009-10-24, 00:21   #8
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kornicze_k Pokaż wiadomość
Na Twoich, bardzo jasnych włosach ten kolor wyjdzie jeszcze jasniejszy(o pol tonu) niz na zdjeciu i mozliwe ze bardziej popielaty.. Idz w kierunku troche ciemniejszego i nieco cieplejszego blondu..(moze zrob pare cieniutkich refleksow tylko wzdluz lini przedziałka..)

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 05:57   #9
kornicze_k
Rozeznanie

myślałam też nad szamponetką piaskowego blondu aby spróbować czy ten odcień będzie mi odpowiadał.jeśli tak to planuję dodać gdzieniegdzie pasemeczka o ton ciemniejszego blondu.Jestem tak niecierpliwaNaprawdę nie wiem co tu wykombinować,ale nie chce za bardzo przuciemniac włosów.Podczas zchodzenia z czarnego mialam wiele odcieni blondu na glowie ciemnieszych i nie specjalnie sie czułam,a samopoczucie ważna rzecz hehe.mam podcięte włosy,odchodowane.Zniszcz one włosy poszły w zapomnienie.Dlatego zanim sie zdecyduje na farbę,wykorzystam szamponikiDzieki dziewczyny za zainteresowanie,miło by było wkońcu poczuc sie ładną idąc na spacerek z synkiem i TŻ.
Stary 2009-10-24, 10:35   #10
kropeczkaa89
Raczkowanie

Po pierwsze nie warto sugerować się tym co jest na pudełku bo nigdy nam dokładnie taki sam kolor nie wyjdzie. Ja sądzę,że powinnaś lepiej włosy pomalować farbą niż szamponetką,ponieważ kolor który Ci wyjdzie z szamponetki z dnia na dzień będzie zanikał natomiast jeśli użyjesz farby starczy on na sporo dłużej, a minusem szamponetki jest to,że szybko się spłukuje i słabo łapie kolor. Jeśli chodzi już o szamponetki z Joanny to ładny robią kolorek,ale po 2 dniach masz stary kolor, niestety (wiem bo testowałam). Moim zdaniem możesz wybrać taki kolor co zaproponowałaś ale poszukaj lepiej farby o podobnym odcieniu zamiast używać szamponetek.
kropeczkaa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 11:44   #11
kornicze_k
Rozeznanie

no chyba tak zrbię,kupię farbę,zrobie pasemka i zobacze jaki bedzie efektale chwile odczekam,bo niedawno fabowałam moje nieszczęsne włoski.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości