Zbyt g瘰te w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-10-25, 18:39   #1
TeQuieroTanto_x33
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Unhappy

Zbyt g瘰te w這sy

`Dziewczyny prosz Was o pomoc!!
Mam problem ze swoimi w這sami. A mianowicie z ich ilo軼i oraz kondycj. Moje w這sy s strasznie g瘰te, pusz si. Odk康 pami皻am nosze w這sy spi皻e w wielkiego koka tak bardzo bym chcia豉 chodzic w rozpuszczonych w這sach! Przecie to ona s jednym z g堯wnych atut闚 kobiety. Ka盥y mnie m璚zy, prosi abym rozpu軼i豉 w這sy. Mama m闚i 瞠 powinnam si cieszy, 瞠 mam takie w這sy, kole瘸nki m闚i 瞠 mi zazdroszcz. Jestem w drugiej klasie liceum i przez ca陰 swoja szkoln karier chodzi豉m w spi皻ych w這sach, nigdy ich nie rozpu軼i豉m W wakacje zafarbowa豉m wlosy na czarno, zrobi豉m grzywk, efekt 鈍ietny, jestem bardzo zadowolona, jednak ci庵le marz mi si rozpuszczone w這sy. W這sy obecnie si璕aja mi za ramiona, mysle o cieniowaniu, ale nie wiem czy to dobry pomys, bo moje w這sy lekko sie `zawijaj常 zreszt mialam by豉m juz kiedys na lekkim cieniowaniu w這s闚 i nie by這 efektu, nadal wielka szopa na g這wie Moje w這sy s strasznie podatne na deszcz, wilgo, chlon掖 j jak g帳k! Od razu m闚i, 瞠 prostowanie tu nic nie daje, moich wlos闚 jest tyle, 瞠 nawet po wyprostowanie moja glowa wygl康a 鄉iesznie pod tak ilo軼i w這s闚! Zreszt prostuj si ona strasznie oporowo, s sztywne. Taki efekt prostowania na moich w這sach nie utrzyma sie wi璚ej niz godzine. Stosuje szampony, od篡wki, jedwab profesjonalniej filmy. Dzi瘯i nim moja grzywka jest w dobrym stanie wlosy b造szcz, do p鏦i nie `z豉pi ich wilgo潪. S造sza豉m o czym takim jak dega穎wanie. Czy kt鏎as z wiza瘸nek podda豉 si takiemu zabiegowi, mo瞠 wiecie co o tym? Na prawd ja juz zalamuje r璚e. Ci篹ko jest mi znale潭 gumki do w這s闚 kt鏎e utrzymaj moje kud造! M鎩 chlopak ci庵le prosi mnie o rozpuszczenie wlos闚, koledzy tak samo. By這 mi strasznie g逝pio. Dziewczyny b豉gam Was pom騜cie miNie mam juz pomys堯w jak sobie pom鏂. Kole瘸nki mowi mi abym posz豉 do fryzjera poprosi豉 o 豉dna fryzurke z prostowaniem. Ok. Tyle 瞠 nie raz ju tak robi豉m, a do domu wraca豉m dalej ze spi皻ymi w這sami. Ehhh jedna fryzjerka powiedzia豉 mi kiedys 瞠 moich w這s闚 starczy這 by na cztery po膨dne peruki, i jeszcze by mi na g這wie zosta這. Nie susz w這s闚, pozwlam im samym wyschn帷, poniewa po suszeniu to nie da這 by rady znale踵 mojej twarzy w tym puchu! Nienawidz swoich w這s闚! Ze zwi您anymi sobie jako radze, i wygl康am 豉dnie, ale ile mo積a? Chce wreszcie rozpu軼ic w這sy
Musi przyj嗆 i nadejdzie ten dzie.”
</3

Je郵i nigdy wi璚ej nie spotkamy si na tym 鈍iecie,
spotkamy si na innym. B璠 czeka.
Ps. nie sp騧nij si..

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-10-25 o 19:39 Pow鏚: ci瞛ko sie to czyta, pisz prosze nie naduzywaj kursywy!
TeQuieroTanto_x33 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 19:44   #2
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815
Dot.: Zbyt g瘰te w這sy

moim zdaniem przesadzasz, gest wlosy to skarb, inni tez maja takie zdanie o Twoich wlosach? ktos pewnie widzial Cie kiedys w rozpuszczonych i co uciekl z krzykiem?

musisz zmienic pielegnacje na kosmetyki typowo wygladzajace, zaloze sie, ze odpowiednio wygladzone wlosy nie beda juz mialy takiej objetosci.

wymien mi wszystkie kosmetyki, ktorych uzywasz.

a jaka masz prostownice i jakich produktow przed prostowaniem uzywasz? to baaaaaaardzo istotne. mi przy kiepskiej prostownicy wlosy tez blyskawicznie wracaly do pozycji wyjsciowej.

glowa do gory dziewczyno! wyjdz z kompleksow i przestan sie wreszcie przejmowac! pomysl co czuja dziewczyny o bardzo cienkich i rzadkich wlosach, z ktorymi nie bardzo jest co zrobic, zamienilabys sie z nimi?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 19:52   #3
jaa150
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 896

A ja ju dawno przesta豉m si przejmowa 瞠 mam du穎 w這s闚. Pocieniowa豉m sobie, fajnie 軼i窸am i u篡wam kosmetyk闚 do kr璚onych w這s闚 i my郵, 瞠 nie jest 幢e. Po prostu trzeba zaakceptowa siebie, te kiedy ci庵le chodzi豉m w zwianych.
Stary 2009-10-25, 20:30   #4
TeQuieroTanto_x33
Przyczajenie

Dziewczyny wiem, 瞠 to wygl康a tak jakbym sama szuka豉 sobie problem闚 ale naprawd nie potrafie sobie poradzi z w豉snymi w這sami.
U篡wam kosmetyk闚 z serii BIOSILK. Szampon, od篡wka, jedwab wszystko z tej firmy. Kosmetyki te zawieraj w sobie jedwab, wyci庵i roslinne oraz witaminy.

Moja obecna prostownica to philips salon streight esential. Moja mama prostuje sobie nia w這sy i efekt jest znakomity, na mnie jednak nie dzia豉. na pocz徠ku mia豉m jedna z ta雟zych prostownic taka za 50pln, nie bylo efekt闚 mysla豉m, 瞠 jak kupie dro窺z z lepszej firmy to b璠zie lepiej, ale sie myli豉m. Moja obecna prostownica kostowa豉 160pln i nic
</3

Ps. nie sp騧nij si..

Stary 2009-10-25, 20:44   #5
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez TeQuieroTanto_x33 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny wiem, 瞠 to wygl康a tak jakbym sama szuka豉 sobie problem闚 ale naprawd nie potrafie sobie poradzi z w豉snymi w這sami.
U篡wam kosmetyk闚 z serii BIOSILK. Szampon, od篡wka, jedwab wszystko z tej firmy. Kosmetyki te zawieraj w sobie jedwab, wyci庵i roslinne oraz witaminy.
uzywasz niestety kiepskich kosmetykow drogie sa jak cholera, a nie skladowo sa kiepskie, juz niektore drogeryjne sa lepsze, wiem, bo testowalam serie Biosilk

jedwab Biosilk ma dodatkowo alkohol w skladzie, ktory wysusza wlosy o niebo lepszy jest http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-24...b-w-plynie.htm

dla Twoich wlosow pewnie lepsze bylyby juz drogeryjne Loreal czy Fructis jezeli chodzi o odzywki
bardzo chwalone sa apteczne maseczki L`Biotica np http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-28...-mlecznymi.htm

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-21...iszczonych.htm

zajrzyjprosze do w徠kow o pielegnacji wlosow, to naprawde skarbnica wiedzy, doswiadczen np

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=355198

proponuje Ci sprobowanie naturalnych metod, maseczek z miodu, oleju rycynowego, kokosowego, migdalowego, jojoba, nawet zwyklej oliwy z oliwek

nakladasz mieszanke na wlosy a potem w turbanie chodzisz z godzinke, dwie, potem zmywasz lagodnym szamponem i nakladasz odzywke

Cytat:
Moja obecna prostownica to philips salon streight esential. Moja mama prostuje sobie nia w這sy i efekt jest znakomity, na mnie jednak nie dzia豉. na pocz徠ku mia豉m jedna z ta雟zych prostownic taka za 50pln, nie bylo efekt闚 mysla豉m, 瞠 jak kupie dro窺z z lepszej firmy to b璠zie lepiej, ale sie myli豉m. Moja obecna prostownica kostowa豉 160pln i nic
ja sie nie dziwie, ze ta prostownica u Ciebie tak fajnie nie dziala jak u mamy, sama mam trudne wlosy jezeli chodzi o prostowanie, wybawieniem byla dla mnie prostownica Tondeo, troche kosztowala, ale to jest prostownica profesjonalna z prawdziwego zdarzenia, nie namawiam Cie na kupno nowej, ale chce Cie przekonac, ze to nie Twoje wlosy sa "zle" tylko produkty, ktorych uzywasz nie sa odpowiednie dla Ciebie

nie doluj sie, cos na pewno da sie zrobic, aby poprawi wyglad Twoich wlosow, wczytaj sie w podane przeze mnie watki
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 21:17   #6
TeQuieroTanto_x33
Przyczajenie

Dzi瘯uje za Twoje porady. Nie mia豉m poj璚ia 瞠 kosmetyki z serii BIOSILK zawieraj alkohol. jest to dla mnie wielkie zaskoczenie ;O W sumie po tych kosmetykach stan moich w這s闚 znaczenie si poprawi, 豉twiej jest mi u這篡 grzywk. Musz powiedzie, 瞠 po drogeryjnych kosmetykach do piel璕nacji w這s闚, moje kud造 robi si jeszcze bardziej suche, po nie kt鏎ych pojawia sie nawet 逝pie dlatego z nich zrezygnowa豉m i postawi豉m na BIOSILK. Chocia w豉郾ie nie pierwszy raz spotykam si ze z陰 opini na temat tej firmy. Jescze raz wielkie dzi瘯i. Poszperam oczywi軼ie po tych linkach i mam nadziej, 瞠 znajd tam co odpowiedniego dla swoich w這s闚.
</3

Ps. nie sp騧nij si..

Stary 2009-10-25, 22:38   #7
Agna_Iolanthe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 225

Zawsze mia豉m takie w這sy o jakich piszesz, mam te kole瘸nk z podobnymi w這sami. Z wiekiem i po urodzeniu dzieci to si zmienia - w這sy trac g瘰to嗆 i obj皻o嗆, a to wszystko z powodu hormon闚. Tak瞠 mog z przekonaniem powiedzie, 瞠 to po prostu taki etap w 篡ciu i z tym trzeba si do pewnego stopnia pogodzi.

Aktualnie moje w這sy s si璕aj do 這patek, ale s mocno wycieniowane i dodatkowo dega穎wane / efilowane - zw豉szcza grzywka, kt鏎ej wcze郾iej nie nosi豉m. Fryzjer wyra幡ie stwierdzi, 瞠 mam za du穎 w這s闚 i trzeba je przerzedzi. LOL Ale efekty s: w這sy o wiele szybciej schn po myciu, nie mam ju takiego efektu szopy przy rozpuszczonych w這sach i dodatkowo zu篡wam mniejsz ilo嗆 kosmetyk闚. Zatem dobre ci璚ie to podstawa i nie warto na tym oszcz璠za. Grunt to znale潭 fryzjera kt鏎y rozumie czego potrzebujesz - ja wesz豉m do jednego z dro窺zych salon闚 i poprosi豉m o p豉tn konsultacj. Dopero kiedy si upewni豉m, 瞠 fryzjer wie o czym m闚imy, zgodzi豉m si na ci璚ie.

Je郵i chodzi o kosmetyki, to aktualnie u篡wam Kerastase Nutritive (Bain Satin 3 i Masquintense) i jestem zachwycona. W這sy s nawil穎ne, fantastycznie mi瘯kie w dotyku, mniej si elektryzuj i uwaga! maj znacznie mniejsz obj皻o嗆 w por闚naniu do innych kosmetyk闚 regeneruj帷ych, kt鏎e daj mi efekt podniesienia w這s闚. Tak瞠 powiedzia豉bym, 瞠 te kosmetyki nie dodaj mi obj皻o軼i per se, ale te jej nie redukuj. Kerastase ma te mask do sp逝kiwania i krem bez sp逝kiwania Oleo Relax Slim - seria jest do wyg豉dzania i prostowania, a te konkretne produkty specjalnie do zmniejszania obj皻o軼i. (Kiedy chodzi豉m do liceum, da豉bym si pokroi za kosmetyki przeznaczone do zmniejszenia obj皻o軼i, ale wtedy takich nie by這 niestety, a teraz ju nie potrzebuj a tak ci篹kiej artylerii.)
Agna_Iolanthe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-26, 14:12   #8
marika_8
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Bardzo polecam dega穎wanie. Mam podobny problem i to moze pom鏂. a dega穎wanie to po prostu wycinanie, w這s闚. Fryzjerka po ostrzyzeniu robi to takimi specjalnymi nozyczkami, zwykle wycina w這sy z pod spodu. Dzieki tym nozyczkom jest to delikatne i nic nie widac a efekt rzeczywiscie jest. Sama zobaczysz ile zostanie na pod這dze.
A cieniowanie gestych w這s闚, tym bardziej cienkich jeszcze bardziej je puszy, bo podnosi sie do g鏎y.

Pozdrawiam
marika_8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-26, 20:24   #9
winyl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 404

Ja mam kr璚one w這sy, wi璚 wiem jak to jest z tym puszeniem si, wilgoci itd. . Ale znalaz豉m na to spos鏏! Po umyciu wgniatam we w這sy 瞠l Paloma aloesowy i dzi瘯i niemu w這sy si nie pusz. Ten 瞠l kosztuje ok. 13z, mo積a go kupi w Rossmanie, nie jest to 瞠l do w這s闚, tylko jaki 豉godz帷y podra積ienia,czy co takiego, do cia豉. Wiele kr璚onow這sych go u篡wa i sobie chwali, ja r闚nie polecam [i nie ma po nim efektu 瞠lu we w這sach, oczywi軼ie je郵i dasz go odrobin, bo tyle potrzeba, naprawd 鈍ietnie dzia豉!].
O, znalaz豉m, 瞠l wygl康a tak: http://znam.to/userfiles/R/066/R066-04c6ce7.jpg .

XOXO
winyl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.