ktoś doradzi? :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-26, 18:02   #1
mugler
Przyczajenie

Smile

ktoś doradzi? :))

pewnie będę oklepana, ale... marzy mi się blond. i to tak, że ja cię kręcę w obie ręce. od zawsze farbuję włosy na czarno, z krótkimi epizodami na brąz. czy opcja blondu jest w ogóle dla mnie? a jeśli tak to jaki odcień? jestem tu nowicjuszką i mam nadzieję, że ktoś coś doradzi. i jeszcze jedna prośba - może mi ktoś napisać jakim typem urody jestem? bo kompletnie nie umiem siebie określić.
w załączniku: brąz w krótkich włosach. czarny. i aktualne foto (o zgrozo, bez makijażu) na którym mam jakiś ciemny brąz.
mugler jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 22:46   #2
giancarla
Raczkowanie

Dot.: ktoś doradzi? :))

Nie rób blondu Ale to moje zdanie Mała tylko, nie bij
pozdrawiam serdecznie
Stary 2009-10-27, 03:02   #3
natalalala
Zakorzenienie

CZEMU NIE!
pewnie ze zrob! ta ochota bedzie powracac do ciebie co jakis czas. raz sie zyje dziewczyno!!
jest tyle odcieni blondu, ze dobry fryzjer na pewno ci dobierze jakis do twojej cery!
sluchaj-mi tez zawsze wszyscy 'doradzali" nie rob grzywki, nie rozjasniaj
a ja juz wszystkiego sprobowalam i niczego nie zaluje
natalalala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:25   #4
mugler
Przyczajenie

giancarla - no siostrę mam bić? żeś chyba oszalała. luv ya.
natalalala - już miałam blond, znaczy pseudo blond, czytaj "jajko" na głowie. pasemka na krótkich włosach. wyglądał ten żółty tragicznie, nie dałam rady pociągnąć dalej rozjaśniania, wystraszyłam się i w efekcie wróciłam do ciemnych.
może ktoś jeszcze doradzi? i co z tym typem urody dziewczynki?
dziękuje za pomoc.
Stary 2009-10-27, 09:43   #5
magia_to_ja
Madi

Jesteś młodziutka dziewczyno to korzystaj z życia i próbuj wszystkiego, ja zachęcałabym Cię do zrobienia balejażu w tonach jasny brąz- ciepły naturalny bląd lub pasemek, fajnie rozświetlą twarz i podkreślą ładny kolor oczu.
zobacz te linki, testy które tam są pomoga Ci odkryć się wśród pór roku

http://www.akademiakoloru.com/artykul,3,22.html
http://www.krasicok.fora.pl/forum-te...estes,483.html
http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,65...ze&bxx=6508488
magia_to_ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:46   #6
samolubka
Przyczajenie

ja jak najbardziej Cię widzę w blondzie. Na początek radziłabym balejaż.
samolubka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 10:20   #7
mugler
Przyczajenie

magia_to_ja - nie taka młoda, bez przesady. zawsze mi się wydawało, że jestem zimą, a z tego testu mi wychodzi mi lato?! no lekki szok.
samolubka - w liceum miałam balejaż. piaskowy blond z ciepłym brązem na długości włosów do końca szyi. przełaziłam tak przez lato i zafarbowałam na ciemno. jestem chyba niereformowalna. ja się w gruncie rzeczy chyba boje tego blondu dziewczyny - na zasadzie, że będę wyglądać tandetnie, tanio i pogryzie się z moją oprawą oczu i bladym ryjkiem. więc po mini eksperymentach zawsze wracam do tego co sprawdzone czyli czarnych włosów. fajnie to wyglądało wtedy, ten balejaż, problem w tym, że ta fryzjerka już nie pracuje w moim mieście, a wszelkie inne mistrzynie nożyczek które znam po prostu nie potrafią zrobić dobrego balejażu. albo twierdzą, że okej, da się to zrobić, ale włosy to praktycznie trzeba w tym momencie obciąć na zapałkę. wtf? :/ inna kwestia, że na tym moim brązie pewnie na początku wyjdzie mi jajko.
rację ma natomiast natalalala, że ten blond powraca do mnie jak bumerang i pewnie dopóki go sobie nie zrobię to już zawsze będzie łaził za mną jako moje wielkie niespełnienie. dziękuje kochane za zainteresowanie i porady.
Stary 2009-10-27, 11:31   #8
isKraMc
Raczkowanie

Nie zastanawiaj sie tylko idz do dobrego fryzjera i zrob sobie ten blondzik ,do czerni zawsze mozesz wrocic a wloski masz krotkie to szybko odrosna(jesli scinasz regularnie)i sie zregeneruja. A naturalny jaki masz kolorek ?? Masz jakas foteczke ??

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Co do ciemnej oprawy oczu wejdz na moj watek i zobacz pierwsze zdjecia jak jeszcze mialam blond moze cie zainspiruja

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 17:46   #9
mugler
Przyczajenie

isKraMc o bożełe!!! jesteś śliczna to raz, a dwa, że w tym blondzie to very, very hot kochana! jestem pod wrażeniem. jaki to kolor? czym go uzyskałaś? kładłaś na swój naturalny kolor włosów? ja mam (tak jak większośc Polek chyba) swój naturalny kolor włosów - mysi. ni to szatyn, ni to blond. mysi, po prostu mysi. inna kwestia, że włosy zafarbowałam pierwszy raz jakieś osiem lat temu i od tej pory oporowo katuje kudły farbami, więc już nie pamiętm jaki mam kolor dokładnie. od tego ciągłego farbowania, jak oglądam teraz odrosty to moim zdaniem ciemny blond.
Stary 2009-10-28, 12:37   #10
isKraMc
Raczkowanie

kolorek naturalny tez mniej wiecej ciemny blond a tenblondzik to uzyskalam w sumie przez wiele lat farbowalam wlosy na blond(teraz mam czarne)ale jak mialam blond to robilam balejaz blond i czekolada i wychodzilo mi cosik takiego po jakichs 2 tygodiach jak ta czekolada sie wyplukiwala

Pozatym Ty tez jestes sliczna i nie boj sie zaryzykowac ,mysle ze bedzie Ci bardzo ladnie

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:51   #11
mugler
Przyczajenie

no więc... nie ma blondu... ostatecznie miała być karmelowa czekolada, a wyszło...
generalnie jestem zadowolona. ostatnia fotka przekłamuje kolor bo trzaskałam jak ciemno było. w sumie na każdej to ten kolor jakoś inaczej leży.
Stary 2009-11-03, 14:17   #12
karojen24
Raczkowanie

Wtrace swoje 3 grosze....
Uwazam, ze ten ostatni kolor jest dla Ciebie zbyt cieply i krzykliwy (czyt.ognisty)...
Blond bylby ok, ale taki bezowy lub popielaty...
Mozesz za jakis czas sprobowac rozjasnic ten rudy refleksami...
Pozdrawiam.
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 13:33   #13
Emilcia_1616
Zakorzenienie

moim zdaniem masz uroee na jasny braz labo ciemny braz ktory juz Ci sie znudzil
Stary 2009-11-08, 22:32   #14
Pocahontas90
Raczkowanie

bardzo ladnie w tych rudosciach
Pocahontas90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości