Metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-27, 17:26   #1
Eufi_25
Raczkowanie

Thumbs up

Metamorfoza

Witam serdecznie!
Mam 25 lat, 2,5 letnią córkę i za niecałe dwa miesiące swoją pierwszą (i mam nadzieję że ostatnią) rozprawę rozwodową...
Wpadłam na ten wątek ponieważ zaczynam nowy rozdział w swoim życiu...i co się z tym wiąże ---> chciałabym przejść metamorfozę
Wasze metamorfy powaliły mnie na kolana. Wyglądacie rewelacyjnie!
Jestem tylko ciekawa czy poddałyście się styliście w całości czy miałyście jakiś pomysł na siebie i poszłyście z tym do specjalisty?
Pozdrawiam serdecznie!

dodam fotki i mam nadzieję że na ich podstawie coś niecoś mi doradzicie...
PS. Mam bladą cerę, szaro-niebieskie oczy, dziwną twarz...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-10-27 o 19:38 Powód: post pod postem
Eufi_25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:13   #2
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Wejdź i zobacz jakie matamorfozy mogą cię spotkać na forum Wizaż

Eufi: zdecydowanie najladniej z grzywka taka jak na srodkowym zdjeciu
Stary 2009-10-28, 10:33   #3
Ilena
Zakorzenienie

Dot.: Metamorfoza

2 zdjęcie bardzo ładne .. popracuj jedynie nad makijażem dziennym
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:40   #4
Eufi_25
Raczkowanie

Od lat maluję się tak samo...czyli byle jak...
Zazdroszczę niektórym dziewczynom umiejętności malowania się... niby zwyczajny, dzienny makijaż a taki pełen świeżości, naturalności...
Nie umiem dobrać podkładu, cieni, różu (nawet jakbym dobrała odcień to i tak nie umiałabym go odpowiednio nałożyć...)
Jestem blada i bez wyrazu ;p
Stary 2009-10-28, 19:36   #5
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Wpisy w blogu: 4

Eufi: idź do drogerii, ale nie samoobslugowej tylko normalnej, pani konsultantka dobierze Ci odpowiednie odcienie jesli nie masz kasy np na sephore to idz do jakiejs lepszej osiedlowej drogerii, wiem z doswiadczenia ze babeczki w niektorych to fanatyczki i z przyjemnoscia dobiora Ci odpowiednie odcienie.
mowisz, ze nie umiesz sie malowac... przejrzyj 'moje makijaze' na forum, i cwicz, cwicz i jeszcez raz cwicz. i duzo ogladaj. z czasem bedzie Ci szlo coraz lepiej
trzymam kciuki
Stary 2009-10-30, 15:43   #6
kicorynka
Raczkowanie

Wink Dot.: Metamorfoza

na środkowym zdjęciu wyglądasz świetnie-dzieciątko słodkie!!
kicorynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:13   #7
201704240951
Konto usunięte

środkowa fryzura + jakaś ciepła czekoladka hmm ? Ciemne kolory powodują,że wydajesz się taka "chłodna".
Brwi potraktowałabym henną.
I dałabym głowę uciąć.. nie wyglądasz mi na tyle ile masz lat
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:21   #8
Kathrina1986
Zadomowienie

2 foto naj! taka grzywka jest stworzona dla Ciebie )
Stary 2009-10-31, 20:14   #9
Eufi_25
Raczkowanie

Dzięki dziewczyny
Mam teraz problem z przejściem z bardzo ciemnego brązu na jakiś jasny np. karmelkowy...
od dawna marzą mi się takie włosy ale babeczki w jednym z "lepszych" salonów fryzjerskich powiedziały ze nie ma takiej możliwości ,
że to nie wiadomo jaki problem itd.
Myślałam żeby potraktować włoski dekoloryzatorem na własną rękę ale
boję się że wyjdzie marchewa :p
No i wyjdzie na to że o metamorfozie będę mogła pomarzyć..
PS. Jeśli chodzi o grzywkę z foty number 2 to po wypłacie śmigam do fryzjerki żeby taką sobie zrobić
PS.2 Jesli chodzi o makijaż... przejdę się chyba do takiej drogerii, może rzeczywiście jakaś fanatyczka mi pomoże )
Stary 2009-10-31, 20:20   #10
Callitus
Zakorzenienie

Wygladasz prześlicznie na drugim zdjęciu! Kolorek, fryzurka - genialne!
Czarny cię przytłacza, a brązik świetie podkreślał Twoją urodę.

A dzieciaczek prześliczny
Callitus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 20:49   #11
Eufi_25
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Wygladasz prześlicznie na drugim zdjęciu! Kolorek, fryzurka - genialne!
Czarny cię przytłacza, a brązik świetie podkreślał Twoją urodę.

A dzieciaczek prześliczny
Dziękuję

Powiedzcie mi jeszcze jak wrócić do takiego kolorku to będzie suuuper :p
Stary 2009-10-31, 23:13   #12
karojen24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Eufi_25 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Powiedzcie mi jeszcze jak wrócić do takiego kolorku to będzie suuuper :p
dekoloryzacja +farbowanie, ale tylko fryzjera...
sama tego nie rob, bo marchewka i szczota na glowie murowana
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 23:29   #13
Eufi_25
Raczkowanie

zamówiłam dekoloryzator ELGON...
czy sama czy u fryzjera...zobaczymy.
Czytalam że nie niszczy włosów więc może jednak sama...eh nie wiem. Zobaczy się.
Stary 2009-11-01, 01:09   #14
ferguusson
Zakorzenienie

nie pisz że masz dziwna twarz Masz prześliczne rysy, bardzo regularne, lekko kwadratowy kształt twarzy, co dodaje Ci szlachetności i przepiękny umiech. Domyślam sie ze może Ci byc teraz trudno, ale usmiechaj sie -jest strasznie duzo ciepla w Tobie

Cytat:
Napisane przez Eufi_25 Pokaż wiadomość
Mam teraz problem z przejściem z bardzo ciemnego brązu na jakiś jasny np. karmelkowy...
od dawna marzą mi się takie włosy ale babeczki w jednym z "lepszych" salonów fryzjerskich powiedziały ze nie ma takiej możliwości ,
że to nie wiadomo jaki problem itd.
Myślałam żeby potraktować włoski dekoloryzatorem na własną rękę ale
boję się że wyjdzie marchewa :p
nie mam pojęcia na jakiej podstawie Ci tak powiedziały Jesli włosy nie byly farbowane wielokrotnie farbowane-to nie ma zadnych przeciwskazań by zejść do koloru pare tonów jaśniejszego, zwlaszcza ze nie planujesz platynowego blondu tylko karmelowy, jasny brąz (piękny kolor, tak na marginesie)..
Nawet ja, ciemna naturalna brunetka za czasów robienia pasemek(szaleństwa licealne) osiagałam zwykłym rozjaśniaczem Joanny super jasny blond(przy odrostach niestety, pozostałe byly farbowane ciemnymi farbami uprzednio i tego nie da sie rozjasnic rozjasniaczem, a czasem nawet i dekoloryzatorem).. Jesli nie koloryzowałaś włosów wczesniej-możesz bez wahania spróbować rozjasniania(lub farby koloryzujacej z rozjasniaczem). Idz do innej fryzjerki poprostu, często te "droższe" nijak sie maja do rzeczywistych umiejetności..
Sama raczej nie probuj, chyba ze bardzo chcesz zmiany na szybko i tanszym kosztem.

Chcesz sie bardziej odmłodzić czy lekko postarzyć ta metamorfozą? Bo w jasniejszym kolorze włosów i grzywce na bok bedziesz wyglądało o wiele młodziej, natomiast propozycja ciemniejszych włosów i grzywki prostej lub bez grzywki doda Ci tajemniczości i pare lat Mi byś sie podobała i w tej i w tej wersji.. chociaż chyba bardziej w drugiej..

Co do makijażu to napewno modelowanie twarzy-by wydobyć z niej głębie i juz nie bedziesz mówic że jest bez wyrazu.. podkreśl policzki różem, bronzerem kości policzkowe i kości zuchwy(tzw "3"-rysujesz kształt 3 na policzku, rozpoczynając od skroni i konczać na zuchwie).. Napewno mocniej podkreslone brwi, do czego namawiam wiekszość dziewczyn, i to naprawde dodaje wyrazistości..
Makijaże w brązach, złocie(oczy), zieleni.. Kreska nieobowiązkowa, ale napewno podkreslone rzęsy(spróbuj fioletowego tuszu)

Jestem ciekawa Twojej przemiany...

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:16   #15
Eufi_25
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
nie pisz że masz dziwna twarz Masz prześliczne rysy, bardzo regularne, lekko kwadratowy kształt twarzy, co dodaje Ci szlachetności i przepiękny umiech. Domyślam sie ze może Ci byc teraz trudno, ale usmiechaj sie -jest strasznie duzo ciepla w Tobie

Jeeej...dziękuję ślicznie To co napisałaś jest bardzo budujące

nie mam pojęcia na jakiej podstawie Ci tak powiedziały Jesli włosy nie byly farbowane wielokrotnie farbowane-to nie ma zadnych przeciwskazań by zejść do koloru pare tonów jaśniejszego, zwlaszcza ze nie planujesz platynowego blondu tylko karmelowy, jasny brąz (piękny kolor, tak na marginesie)..
Nawet ja, ciemna naturalna brunetka za czasów robienia pasemek(szaleństwa licealne) osiagałam zwykłym rozjaśniaczem Joanny super jasny blond(przy odrostach niestety, pozostałe byly farbowane ciemnymi farbami uprzednio i tego nie da sie rozjasnic rozjasniaczem, a czasem nawet i dekoloryzatorem).. Jesli nie koloryzowałaś włosów wczesniej-możesz bez wahania spróbować rozjasniania(lub farby koloryzujacej z rozjasniaczem). Idz do innej fryzjerki poprostu, często te "droższe" nijak sie maja do rzeczywistych umiejetności..
Sama raczej nie probuj, chyba ze bardzo chcesz zmiany na szybko i tanszym kosztem.

Problem polega na tym że od 10 lat eksperymentuję z włosami... Wychodziłam z średniego blondu, potem był mahoń, następnie czarny, poprzez fiolet po brąz z którego próbowalam zrobić blond, a że nie wyszlo jak trzeba to zrobiłam come back do bardzo ciemnego brązu.
Naczytałam się ze ELGON nie niszczy włosów (nie otwiera łusek włosa) więc spróbuję... zamówiłam 2 op.

Chcesz sie bardziej odmłodzić czy lekko postarzyć ta metamorfozą? Bo w jasniejszym kolorze włosów i grzywce na bok bedziesz wyglądało o wiele młodziej, natomiast propozycja ciemniejszych włosów i grzywki prostej lub bez grzywki doda Ci tajemniczości i pare lat Mi byś sie podobała i w tej i w tej wersji.. chociaż chyba bardziej w drugiej..

Nie myślałam w tych kategoriach, wiesz...? Chcąc zmienić kolor (rozjaśnić) chcialam dodać sobie trochę ciepła Przez tą bladą cerę niefajnie się czuję z takim kolorem.
Teraz mam bardzo ciemne (a mimo to wiele osób mówi że absolutnie nie wyglądam na swoich 25 lat tylko na jakieś 20 więc chyba nie muszę się odmładzać hihi), chcę mieć jasne (karmelek, cynamon)

Co do makijażu to napewno modelowanie twarzy-by wydobyć z niej głębie i juz nie bedziesz mówic że jest bez wyrazu.. podkreśl policzki różem, bronzerem kości policzkowe i kości zuchwy(tzw "3"-rysujesz kształt 3 na policzku, rozpoczynając od skroni i konczać na zuchwie)..

Dzięki za tą radę!! Może to głupie ale do tej pory nie miałam pojęcia jak dobrze nałożyć róż czy bronzer No ale ja zawsze mialam dwie lewe ręce do makijażu

Napewno mocniej podkreslone brwi, do czego namawiam wiekszość dziewczyn, i to naprawde dodaje wyrazistości..

U mnie to chyba nie zda egzaminu...mam zbyt jasną cerę. Z ciemnymi brwiami bym wyglądała nienaturalnie...

Makijaże w brązach, złocie(oczy), zieleni.. Kreska nieobowiązkowa, ale napewno podkreslone rzęsy(spróbuj fioletowego tuszu)

Hmmm....fioletowy tusz... uwielbiam fiolet i na pewno wyglądałby on super ale tylko teraz kiedy mam jeszcze ciemne włoski.

Jestem ciekawa Twojej przemiany...
O mojej przemianie będę tu pisać na bierząco Jak już będzie po wszystkim to wkleję fotki

Dziękuję

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Chciałam poprawić swoją poprzednią wypowiedź bo jest mało przejrzysta...
Zrobił się jeden wielki cytat...
Niestety nie ma opcji "EDYTUJ" i nie mogę tego poprawić...

Przepraszam.
Stary 2011-04-06, 20:55   #16
Eufi_25
Raczkowanie

Znalazłam swój wątek... kurcze, ile czasu minęło.
Metamorfozę jako taką sama sobie fundnęłam.
Sierota taka ze mnie ze nie mogę się przemienić tak konkretnie i żeby mi się w końcu podobało.

Dekoloryzowałam się sama, w domu. Grzywkę chciałam mieć taką jak na tym 2 zdjęciu ale żaden z fryzjerów jakoś nie zdołał mi takiej zrobić... ;/

Nie mam teraz możliwości wkleić fotki ale jak będzie to zarzucę...

PS. Ciekawe czy ktoś tu jeszcze zajrzy...

Pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości