Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-29, 18:15   #1
Ciii
Raczkowanie

pokazy fryzjerskie . Brał ktoś w nich udział ?

otóż znalazłam interesującą oferte , POKAZY FRYZJERSKIE MARKI WELLA , i nie wiem czy warto spróbowac. boje sie że wyjda "łysa "

a ogłoszenie brzmi
Poszukujemy modelek z kolorem włosów od bardzo jasnego blond do brązu. Mile widziane w miarę naturalne kolory. Nie czarne i nie bardzo ciemny brąz. Będą strzyżenia i farbowania. Nie będą wykonywane mega krótkie fryzury, oraz nie będzie awangardowych kolorów, kolory raczej naturalne z delikatnymi refleksami. Strzyżenia będą bardziej pełne, bez ostrych asymetrii i cieniowań. Fryzury będą dopasowane do twarzy modelki, tak aby modelka była zadowolona, a kolor i długość można oczywiście wspólnie ustalić podczas spotkania.

Szukamy modelek, które będą chciały brać udział we wszystkich pokazach ( oczywiście ta sama fryzura będzie prezentowana na wszystkich pokazach) oraz modelek które wezmą udział w jednym wybranym terminie.

Stawka dla modelki, która weźmie udział w 1 pokazie - 200,00 zł na rękę

prosze poradzccie coś. na pewno któraś z was brała w takim pokazie udział jako modelka

Ciii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:48   #2
mala_czarna
Zadomowienie

Dot.: pokazy fryzjerskie . Brał ktoś w nich udział ?

zawsze jest ryzyko, że coś może Ci się nie spodobać. Ja co prawda nie brałam udziału w pokazie, ale w szkoleniu. Stylistka z Krakowa farbowała mi włosy i ścinała, byłam tam w roli modelki. Niestety nic nie ujmując fryzjerce, wyszłam prawie z płaczem. mimo wcześniejszych ustaleń zrobiła mi fryzurę dla typowo prostych włosów, przy czym moje naturalnie są kręcone. Od kwietnia zapuszczam włosy (wtedy było to szkolenie), bo długość też wyszła inna niż ustalona. Oczywiście nie zawsze tak jest, nie chcę Cię straszyć, ale trzeba jasno określić przed takim pokazem czego sobie nie życzysz, żeby później nie było niespodzianek. pozdrawiam.
Stary 2009-10-31, 13:48   #3
Aaś
Zakorzenienie

Moja siostra była na takim pokazie i była zadowolona Akurat trafiła na taką fryzjerkę która nie zrobiła jej zbytniej "rewolucji" na łowie i wyszła z fajnymi miedzianymi pasemkami które podkreślały jej urodę (naturalnie ma ciemny blond). mala_czarna ma rację. Określ konkretnie na co się zgadzasz a na co nie i powinno być ok
Aaś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:40   #4
SunShineDoll
Rozeznanie

Zawsze fryzjer powinien Ci powiedzieć, narysować lub w inny sposob wytłumaczyć co planuje zrobić Ci na głowie
SunShineDoll jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości