Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-23, 21:14   #721
martusienka
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny, mam nadzieję, że nie nakrzyczycie na mnie, jeśli zadam wam pytanie. Dopiero zaczynam z minerałami (w ogóle z kosmetykami), a widzę, że jesteście w tym temacie bardzo obeznane. No i przyznam się bez bicia, że najzwyczajniej w świecie nie chce mi się czytać 3 części wątku, aby znaleźć odpowiedź na jedno moje małe pytanie, a mianowicie: chcę sobie kupić korektor z EDM, ale boję się, że nie trafię z odcieniem. Mam cerę jasną, z tych najjaśniejszych i zależy mi aby zakryć drobne krostki, ślady po krostkach. Do wyboru są 22 odcienie i jestem zdezorientowana, na który postawić. Jaki odcień byście poleciły? Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź.

martusienka jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:19   #722
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam nadzieję, że nie nakrzyczycie na mnie, jeśli zadam wam pytanie. Dopiero zaczynam z minerałami (w ogóle z kosmetykami), a widzę, że jesteście w tym temacie bardzo obeznane. No i przyznam się bez bicia, że najzwyczajniej w świecie nie chce mi się czytać 3 części wątku, aby znaleźć odpowiedź na jedno moje małe pytanie, a mianowicie: chcę sobie kupić korektor z EDM, ale boję się, że nie trafię z odcieniem. Mam cerę jasną, z tych najjaśniejszych i zależy mi aby zakryć drobne krostki, ślady po krostkach. Do wyboru są 22 odcienie i jestem zdezorientowana, na który postawić. Jaki odcień byście poleciły? Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź.
no to z ich najjaśniejszej gamy intensive fair albo multi tasking

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:26   #723
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
u mnie sunlight tez sie sprawdza
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:28   #724
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Guniaaa ja minta używam na codzień i nie korektoruje go dodatkowo bo naprawdę nie ma potrzeby aczkolwiek taka ze mnie bestia że zamówiłam multitasking w bigu i będę trenować z nim i mintem-zobaczymy co mi tam na twarzy wyjdzie!
A Waffelkiem próbuj a nóż widelec się efekt spodoba
Kurczę,bo chcę się zdecydowac na biga od razu,bo ekonomiczniej,ale boje sie go i nie chce bawic sie w sampelki mam multi tasking i jest w miare,ale nie na zaczerwienienia i dlatego chce sie zajac mintem,ale czy aby na pewno obejdzie sie bez dodatkowego korektora Chyba zaryzykuje pod wpływem Ciebie SugaMama1988 Tak,jak na wafelka
Ale pomozcie jedynie z tym,który z tonacji golden byłby tak "jasny",jak light neutral? Chodzi mi o stopien jasnosci...plisssss:prosi :
Stary 2009-11-23, 21:28   #725
martusienka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
u mnie sunlight tez sie sprawdza
Dziękuję, kochane jesteście.
Tak się właśnie zastanawiałam nad multi tasking, ale chciałam się upewnić. Chyba go wezmę.

martusienka jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:38   #726
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Gunia biore to na siebie jak by co ja właśnie po wytestowaniu sampli Minta zamówiłam biga, i w ciemno Multi Tasking możesz coś więcej o nim powiedzieć?
Co do podkładu to nie pomogę bo używałam najjaśniejszych odcieni a sama formuła EDM mi nie podeszła.

SugaMama1988 jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:41   #727
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Zaczęłam używać mint, a właściwie Dawn, bo mam wersję hydro i muszę powiedzieć, że chyba źle go oceniłam biję się w piersi. Omiatam nim poliki i nos i jak mam czerwone to nic nie widać, a że zimą mam często czerwony nos to rewelacyjna sprawa - mała rzecz a cieszy. Pytanie czy miał ktoś porównianie mint-dawn, który lepszy??
Ja mam oba i dawn jest bardziej zieloniutki, taki nasycony
a w użyciu tak jak inne "nawilżające" bardziej aksamitny, jedwabisty i troche jakby lepiej się wtapiał
adusiadu jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:50   #728
vril
Zakorzenienie

Martusienka nie trzeba czytac calych watkow, wystarczy uzyc wyszukiwarki i zajrzec do albumu. I owszem, za takie zdanie, jak to ponizej dostaje sie baty i zadne usprawiedliwienia nie wchodza w gre. Jesli tobie sie nie chce czytac\poszukac, a tym samym okazac szacunku osobom, ktore tworza to forum, to nie licz na lepsze traktowanie w druga strone.

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
No i przyznam się bez bicia, że najzwyczajniej w świecie nie chce mi się czytać 3 części wątku, aby znaleźć odpowiedź na jedno moje małe pytanie
vril jest offline  
Stary 2009-11-23, 21:50   #729
Callitus
Zakorzenienie

Ja zaszalałam - wzięłam Bigi multi intensive i Minta bez wcześniejszego próbkowania
Jakby co zaznajomię się z wymiankowym

Wiecie co, jednak zastanawiam się, czy multi intensive będzie dobry przy odcieniu skóry między light a medium bardziej skłaniającej się ku light? Czy lepiej Multi Tasking?
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.

Edytowane przez Callitus
Czas edycji: 2009-11-23 o 22:02
Callitus jest offline  
Stary 2009-11-23, 22:14   #730
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Guniaaa ja minta używam na codzień i nie korektoruje go dodatkowo bo naprawdę nie ma potrzeby aczkolwiek taka ze mnie bestia że zamówiłam multitasking w bigu i będę trenować z nim i mintem-zobaczymy co mi tam na twarzy wyjdzie!
A Waffelkiem próbuj a nóż widelec się efekt spodoba
Cytat:
Gunia biore to na siebie jak by co ja właśnie po wytestowaniu sampli Minta zamówiłam biga, i w ciemno Multi Tasking możesz coś więcej o nim powiedzieć?
Co do podkładu to nie pomogę bo używałam najjaśniejszych odcieni a sama formuła EDM mi nie podeszła.
Mysle,że wafelek bedzie ok,od razu zamawiam biga Ale minta w ciemno boje sie. Multi tasking jest takim rózowym z lekka korektorem,ale a skorze sie jakby przeistacza(przynajmniej u mnie) w pomaranczowy,ciepły. Jest fajny,ale dla jasnej karnacji za ciemny,bedzie sie odznaczal,jak na np.fair neutral Ładnie kryje krostki i wypryski,ale z mintem mysle,ze dopiero to bedzie szal ale mi sampelek multitasking sie konczy i boje sie,zeby mint solo dal rade,bo długo nic nie zamowie ale multitasking na since pod oczami odpada prawie nic nie kryje moim zdaniem A jakich podkładów używasz? Pisałaś juz to?

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ja zaszalałam - wzięłam Bigi multi intensive i Minta bez wcześniejszego próbkowania

Wiecie co, jednak zastanawiam się, czy multi intensive będzie dobry przy odcieniu skóry między light a medium bardziej skłaniającej się ku light? Czy lepiej Multi Tasking?
Myslę,że tak,bo odznacza sie jedynie na jasnych,jak fair neutral
Stary 2009-11-23, 22:27   #731
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Wiesz co używam/łam z Edm fair neutrala,sandy fair,linena al to cały czas nie było to.Teraz jestem wierna Pixie bo bardzo mi podpasowało.
Nie sądziłam ze multitasking będzie różowawo-pomarańczowy...

Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2009-11-23 o 22:30
Stary 2009-11-23, 22:33   #732
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiesz co używam/łam z Edm fair neutrala,sandy fair,linena al to cały czas nie było to.Teraz jestem wierna Pixie bo bardzo mi podpasowało.
Nie sądziłam ze multitasking będzie różowawo-pomarańczowy...
Ale z ciemniejsza karnacja bedzie ładnie współgrał,bo na fair neutral się wybijał pomarańczowo-luz,nie bedzie tragedii! A różu juz na skórze nie widać pixie?o...a co to???... nie na biezaco jestem
Stary 2009-11-23, 22:47   #733
Plurabellle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ogólnie każde zdjęcie inne... z lampą masz bardzo jasną karnację a bez widzę jakieś różowości
Odwrotnie - te blade są bez lampy, w świetle dziennym, lampa daje takie czerwonawe, cieple kolory, ale chciałam, żeby jakies wyszły. Przyjdą próbki, to porobię paseczki.

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
A wiesz może jak ma się Freckles do Cypress? W sensie jak bardzo są podobne lub czym się różnią?
Właśnie dostalam odsypkę Cypress! Jutro, jak będzie światło, porownam oba i postaram się sfocić albo przynajmniej napisać. Na oko, w sztucznym świetle, Cypress jest bardziej brązowy i ciemniejszy.

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
nie rozjaśnionych zdjęciach twarzy to mogę powiedzieć że na bank masz ciemniejszą karnację niż ja (ale wydaje mi się, że widzę u Ciebie tak jak u siebie zarówno żółte jak i różowe tony) , więc nie wiem jak by było u Ciebie z tym sandy fair...no ale lepszy za jasny niż za ciemny z sandy fair jest taki plus że on ani nie zażółci, ani nie zróżowi skóry. Zawsze mogłabyś zmieszać go z obecnym podkładem. Bo tak w ogóle oglądając zdjęcia miałam ci polecić fairly light ale się doczytałam że go używasz i że za ciemny więc może wystarczyłoby go trochę rozjaśnić
Dzięki! Wzięłam sampel Sandy, więc pokombinuję. Wydaje mi się, że w rzeczywistości bliżej mi do tych jasnych fot niż do ciemnych, choć własciwie nie wiem na 100% - wszystko zalezy od światła... Światło bardzo zmienia kolory jednak...

Cytat:
Zblizony ciemnoscia do Fairly Summer jest jeszcze Perfect ale tez musze do niego dodac kapke zolci.
Fairly Summer w formule semi matte wydaje mi sie nieco bardziej zolty niz w intensive
Dziękuję! Wezmę jeszcze Perfect i Fairly Summer. Myślalam, że są ciemne i na mur będą za ciemne

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
ale multitasking na since pod oczami odpada prawie nic nie kryje moim zdaniem
A próbowałas Abbott's PMU?

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2009-11-23 o 22:56
Plurabellle jest offline  
Stary 2009-11-23, 22:48   #734
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Bo ja jestem taki cudak i niby blada ale jak fair neutrala saute zapodałam to niczym zwłoki!Mam nadzieję że bedzie ok bo wielkie najdzieje pokładam w nim
Pixie Cosmetics,nowa polska firma niedługo rusza ze sprzedażą(konieć 2009/początek 2010 ).

Stary 2009-11-23, 23:16   #735
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość

ja mam taki odcień... i jest ok, poza tym m.intensive jest bardzo fajny jako baza pod cienie

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2009-11-23, 23:55   #736
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Dziękuję! Wezmę jeszcze Perfect i Fairly Summer. Myślalam, że są ciemne i na mur będą za ciemne
Sa ciemniejsze od linen ale moga pasowac

sprobuje jeszcze cos znalezc ale raczej Fairly summer nie mam na swatchach
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-11-24, 07:25   #737
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Ja z Pixie zamówiłam Flat Topa Już doszedł ale nie ma mnie akurat w domku więc dopiero w pt GO zobaczę
Sugar Mama pisała że jest świetny ale napisz prosze co sądzisz o FT z Pixie

Cytat:
Odwrotnie - te blade są bez lampy, w świetle dziennym, lampa daje takie czerwonawe, cieple kolory, ale chciałam, żeby jakies wyszły. Przyjdą próbki, to porobię paseczki.
Racja, źle napisałam, na odwrót

Dziś testuję prasowanego Goldena Jest bardziej żółty niż Sweet Almond ale cera jest taka gładka i aksamitna Chyba zwariowałam bo nie umiem go nakładać LHK tylko... dołaczoną gąbeczką. Widze że wystarczy odrobina, czuję że to bardzo wydajny kosmetyk

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-11-24, 07:47   #738
martusienka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Martusienka nie trzeba czytac calych watkow, wystarczy uzyc wyszukiwarki i zajrzec do albumu. I owszem, za takie zdanie, jak to ponizej dostaje sie baty i zadne usprawiedliwienia nie wchodza w gre. Jesli tobie sie nie chce czytac\poszukac, a tym samym okazac szacunku osobom, ktore tworza to forum, to nie licz na lepsze traktowanie w druga strone.
To, że nie chciało mi się czytać ponad tysiąca odpowiedzi w tym wątku nie znaczy, że nie mam do was szacunku! Wręcz przeciwnie, liczyłam na waszą wiedzę w tym zakresie. Nastawiałam się na to, że nie będziecie chciały mi odpowiedzieć, liczyłam się z tym. To, że 2 osoby były tak uprzejme mi odpisać to tylko świadczy o tym, jak miłe jesteście i za to dziękuję.
I podkreślam, że nie chcę dłużej ciągnąć tego tematu, bo nie o to chodzi. To tyle z mojej strony.

martusienka jest offline  
Stary 2009-11-24, 09:41   #739
kate27
Raczkowanie

GG do kate27

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość

Dziś testuję prasowanego Goldena Jest bardziej żółty niż Sweet Almond ale cera jest taka gładka i aksamitna Chyba zwariowałam bo nie umiem go nakładać LHK tylko... dołaczoną gąbeczką. Widze że wystarczy odrobina, czuję że to bardzo wydajny kosmetyk
Susanna, a jakiego masz parsowanca Goldena? Fair czy Medium? Sama uzywam Sweet Almond i zastanawiam sie nad doborem koloru prasowanego podkładu na wyjazdy
kate27 jest offline  
Stary 2009-11-24, 11:01   #740
Olena77
Raczkowanie

angled brown and liner brush out of stock
Olena77 jest offline  
Stary 2009-11-24, 11:28   #741
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez kate27 Pokaż wiadomość
Susanna, a jakiego masz parsowanca Goldena? Fair czy Medium? Sama uzywam Sweet Almond i zastanawiam sie nad doborem koloru prasowanego podkładu na wyjazdy
Golden Medium

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-11-24, 12:01   #742
Plurabellle
Zadomowienie

Cytat:
Sa ciemniejsze od linen ale moga pasowac

sprobuje jeszcze cos znalezc ale raczej Fairly summer nie mam na swatchach
Dziękuję!
I dziękuję tez Cathy za swatche na blogu!

(Ale będę miała sampli...)
Plurabellle jest offline  
Stary 2009-11-24, 14:10   #743
Ishani
Zadomowienie

Hmm, aktualnie do zamówień powyżej 28$ dodaja ten memphis rose blush czy jakos tak, prawda? Ja mam zamowienie za 28,5 [3 duze produkty i jeden sampel za 2,50]
i czy ten róż nie powinien gdzieś się pojawić na zamówieniu , np. 'order review' ? czy go po prostu nie wpisuja na liste zamowienia, tylko wsadzaja do paczki i juz?
Ishani jest offline  
Stary 2009-11-24, 14:22   #744
faa
Zakorzenienie

GG do faa

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hmm, aktualnie do zamówień powyżej 28$ dodaja ten memphis rose blush czy jakos tak, prawda? Ja mam zamowienie za 28,5 [3 duze produkty i jeden sampel za 2,50]
i czy ten róż nie powinien gdzieś się pojawić na zamówieniu , np. 'order review' ? czy go po prostu nie wpisuja na liste zamowienia, tylko wsadzaja do paczki i juz?
wsadzają do paczki i już

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline  
Stary 2009-11-24, 15:22   #745
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
A próbowałas Abbott's PMU?
No nie,ale często sie on w postach przewijał ikiedyś o nim sobie przypomnę przy zamówieniu,bo mi akurat sie przyda...

Cytat:
Bo ja jestem taki cudak i niby blada ale jak fair neutrala saute zapodałam to niczym zwłoki!Mam nadzieję że bedzie ok bo wielkie najdzieje pokładam w nim
Pixie Cosmetics,nowa polska firma niedługo rusza ze sprzedażą(konieć 2009/początek 2010 ).
Ale mnie ciekawosc zzera! Nie ma to jak w Polsce
Stary 2009-11-24, 15:26   #746
Ishani
Zadomowienie

Plurabellle a ja używam Multi Tasking pod oczy, a cienie mam ogromne. I moim zdaniem kryje dobrze, tylko gdy sie ma takie sińce jak ja to musi być go dużo. Ale tak czy siak słyszałam po nim, że już w ogóle nie mam cieni, także myslę, że Ty powinnas spróbować.
Chociaż teraz zamawiam próbkę Abbott'sa bo ciekawa jestem jak się spisuje.

Faa dzięki
Ishani jest offline  
Stary 2009-11-24, 15:31   #747
guniaaa
Wtajemniczenie

Dżizes,gdzieś był w wątku porównywany light neutral z goldenem i za cholere nie moge tego znalezc...pomózcie nie ma go czasem w blogu cathy?
Edit: ok,juz mam

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2009-11-24 o 15:35
guniaaa jest offline  
Stary 2009-11-24, 15:39   #748
Ishani
Zadomowienie

Light Neutral z Golden Light? Jeśli tak to zapodaj linka
Uzywalam najpierw tego drugiego, teraz przerzucilam sie na pierwszy, ale nadal jakos nie jestem 100% pewna czy ktorys z nich jest moim kolorem, chociaz light neutral b. do mnie przemawia..
Ishani jest offline  
Stary 2009-11-24, 15:51   #749
guniaaa
Wtajemniczenie

Hehe,a no w blogu cathy,ale fairly light neutral z goldem light innego chyba nie było,a fairlt light neutral jest jasniejszy od light neutral,wiec tak pi razy drzwi sie zorientowałam,że golden light i light neutral sa w tej samej "jasnosci",ale golden taki bardziej zywy kolorystycznie,kusi mnie,ale nie...znowu nie trafie jak z fair neutral i znow zostane z reka w nocniku...boje sie,żeby nie okazał sie ciemnijeszy ten golden...
Stary 2009-11-24, 16:35   #750
Ishani
Zadomowienie

Co do goldena to chyba masz rację. Aczkolwiek czy używałam pierwszego, czy 2giego to miałam wrażenie, że coś nie tak, ale b. prawdopodobne że spowodowane jest to moimi tragicznymi umiejętnościami, lub brakiem dobrego kremu pod minerały..

A tak pozatym to ja mam próbkę golden light jakbyś chciała..

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2009-11-24 o 16:38
Ishani jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości