Potrzebuję pomocy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-01, 14:33   #1
Zuzkowa
Przyczajenie

Smile

Potrzebuję pomocy :)

Witam, jestem tu nowa .
A więc - mam 16 lat i już od dość długiego czasu mój wygląd pozostaje bez zmian. Chciałabym to zmienić, ale nie wiem jak. Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Zacznijmy od fryzury. Za tydzień idę do fryzjera na rozjaśnianie (a właściwie balejaż) - teraz mam dość duże odrosty (ciemny blond i rude: w wyniku samodzielnego farbowania rozjaśniaczem źle rozcieńczonym). Po cieniowaniu nie został już żaden ślad - dziwnie włosy mi rosną. Jedne pozostają bez zmian (te najdłuższe) a reszta je goni tak, że po 3 miesiącach włosy znów są równe po całej długości.
Proszę o pomoc w doborze fryzury - myślałam nad grzywką, ale mam cienkie włosy - jest ich dużo, ale są bardzo delikatne i gładkie, w dodatku maxymalnie proste. Nie wiem więc, czy grzywka będzie pasowała, a jeśli będzie, to jaka? Dołączam swoje zdjęcia.

LINK
LINK
LINK

I mój ostatni problem - makijaż. Zwykle nakładam odrobinę podkładu, jasnego pudru i (zimą) trochę różu na policzki. Dosyć mocno maluję oczy - rzęsy i kreski pod oczami. Kreski owe jednak po 5 godzinach w szkole zwykle schodzą i znów mam "małe" oczy. Oczy mam lekko skośne. Proszę o propozycje makijaży .

Byłabym Wam bardzo wdzięczna za pomoc .

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-01 o 17:58 Powód: zaläczenie zdjec do zaläczniköw
Zuzkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:55   #2
Natek89
Zadomowienie

Dot.: Potrzebuję pomocy :)

Przepiękna z Ciebie dziewczyna. Powiem Ci że kolor który masz jest dość nienaturalny ale bardzo Ci pasuje wyglądasz subtelnie i kobieco bez tandeciarstwa,widziałabym Cię jednak w takim słonecznym kolorze jak ten z załącznika.
Ładnie Ci w upiętych włosach masz fajny kształt twarzy i warto to podkreślać.
Co do makijażu na którym znam się nieco lepiej to proponuje delikatniejsze wersje kolorystyczne z mocno wytuszowanymi rzęsami. Jeśli koniecznie chcesz kredki pod okiem i obawiasz się że spłynie to postaraj się robić ją zawsze na bazę wtedy będzie ona o wiele trwalsza ja dodatkowo kreskę zrobioną kredką poprawiam linerem jest dużo bardziej wyraźna a liner nie tak łatwo rozpaćkać jak kredkę - jest to jednak wersja raczej wieczorowa.
Pozdrawiam.

Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 11:54   #3
Zuzkowa
Przyczajenie

Bardzo dziękuję .

Nie wiem za bardzo, co to jest baza pod kredkę. Pod makijaż używam zwykłego kremu Soraya oczyszczającego i wygładzającego. Jest naprawdę świetny - nie zatyka porów a skóra jest po nim bardzo gładka. Polecam.

Jeśli chodzi o kolor włosów - taki, jak na zdjęciu z załącznika, który dołączyłaś, mam teraz. Ale szczerze powiedziawszy nie lubię siebie w ciemniejszych włosach. Mam wrażenie, że wyglądam na zmęczoną i szarą - zwłaszcza w zimę.
Stary 2009-11-03, 12:35   #4
Natek89
Zadomowienie

Miałam na myśli bazę pod cienie świetnie nadaje się także pod liner czy kredkę
ja mam tą i sprawdza się idealnie : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-43...pod-cienie.htm

Wiem o jakim kremie mówisz bo sama mieszam go czasami z podkładem ma taką konsystencje że nie jest to trudne jednak na codzień raczej mocno się maluje.
Co do włosków to fakt jest taki że ładnie Ci w blondach i jeśli dodatkowo dobrze się w nich czujesz to może do niego wróć.

Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 12:40   #5
Zuzkowa
Przyczajenie

Dziękuję za pomoc
Stary 2009-11-08, 12:17   #6
Zuzkowa
Przyczajenie

Mam grzywkę .

LINK

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-08 o 14:01 Powód: zdjecia zaläczamy w zaläcznikach
Stary 2009-11-08, 12:24   #7
mijjenka
Zakorzenienie

Śliczna jesteś dziewczyno
a mnie się wydaje,że te zdjęcia które dodałas gdy założyłaś wątek,chodzi mi o fryzurę,że lepiej było Ci bez grzywki.
Ten odcień blondu jest baaardzo tandetny, radziłabym coś naturalnego,nieco ciemniejszego.

Pozdrawiam

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:30   #8
Zuzkowa
Przyczajenie

Wiem, że wybieram bardzo jasne kolory, ale mam taką cerę, że jest mi dobrze albo w bardzo ciemnych kolorach, albo w bardzo jasnych. Na zmianę koloru włosów na czarny lub ciemno-brązowy jeszcze nie jestem gotowa .
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości