pomozecie mi sie zmienic moj wyglad - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-04, 10:10   #1
201607181007
Konto usunięte

witam, mam taki problemek otoz niewiem jak zmienic moj wyglad by wygladal lepiej, niewiem jaki makijaz mi pasuje jakie kosmetyki sa najlepsze zawsze kupie zbyt ciemny lub z byt jasny podklad, i wogole...., jak ktos ma jakis pomysl to prosze o porade, podam fotke to same zobaczycie jaka jestem, dodam ze mam popekane naczynka na policzkach co trudno mi je zakryc,wokol ust takie jakby plamy wyglada to jakby bylo brudne i niewiem jak si e ztym uporac, poza tym mam nosek troszke garbaty co jest moim najwiekszym kompleksem!!! i "wysokie" czoło dlatego postanowilam grzywke zapuscic choc wydaje mi sie ze to dobry pomysl ale moze inni tak tego nie odbieraja wiec doradzcie, dolanczam foto, pomozcie jak pozdrowienia i z gory dzieki
ps, jedno foto jest z bardzo dawno temu bez grzywki jak wygladalam, tragicznie prawda

jeszcze jedna fota

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-11-04 o 14:56 Powód: post pod postem
201607181007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 10:22   #2
greeny666
Raczkowanie

Wink Dot.: pomozecie mi sie zmienic moj wyglad

Hmmm...Moim skromnym zdaniem powinnaś przede wszystkim zmienic fryzurkę.Ja na Twoim miejscu pofarbowałabym włoski na jaśniejszy,kasztanowy kolor i zaczesala grzywke na bok,to bardzo wyszczupla i fajnie modeluje buzke
Poza tym przydaloby sie zaszalec troche z makijazemZo bys powiedziala na jasnozielony cien na powiekach? Podkreslilby błękit oczu
Mam nadzieję,że choć troche pomogłam
greeny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 10:35   #3
Olcia
Zakorzenienie

Dot.: pomozecie mi sie zmienic moj wyglad

Hej
Jesli masz popekane naczynka to mozesz uzyc zielonej/niebieskiej/turkusowej bazy pod makijaz ewentualnie jakiegos korektora, jesli to jest na malej powierzchni,
kolor podkaldu musisz sama dopasowac, metoda prob i bledow chyba wiesz jak? masz racje chlodna i jasna karnacje.
Oczy powinnas powiekszac makijazem, i 'podnosic' zewnetrzne kaciki, przy mocniej podkreslonym oku - wiadomo, usta stonowane. Jakis chlodny roz, bez, albo bezbarwny blszczyk
A nos optycznie moza zmniejszyc, zakryc garba - ktorego wcale u Ciebie nie widze, ktory by odstawal od innych noskow - bronzerem .
Nie wiem czy czarny kolor wlosow jest trafiony, chociaz najgorzej nie jest kiedys sama mialam czarne wlosy, pasowaly mi, ale teraz preferuje naturalniejsze kolory, wiec jesli juz ciemne to ciemny braz. Moim zdaniem taki kontrast ladnie wyglada z jasnymi oczami
Olcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 10:40   #4
agacia_cz
Zadomowienie

zdecydowanie powinnaś rozjaśnić włoski przynajmniej o 2 tony- proponowany wcześniej brązik będzie ok
no i najważniejsze podkreślenie oczu! bo jakoś "gubią się " na twarzy...
agacia_cz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 10:47   #5
Papryczkaa
Zakorzenienie

Faktycznie, obecna fryzura mocno Cię przytłacza. Przede wszystkim masz zbyt ciemny kolor włosów i za ciężką grzywkę
jestem za grzywką na bok i koniakowym odcieniem włosów

makijaż -
masz opadające kąciki oczu, dlatego polecam step zrobiony przez Wizażankę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=55966

do niebieskiego koloru uczu pasują cienie w kolorach miedzi, złota, granat, turkus..

co do naczynek, polecam korektor zielony firmy Dax Cosmetics
jego recenzje możesz przeczytać na KWC

Papryczkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 10:57   #6
agacia_cz
Zadomowienie

makijaż rewelacja jeszcze dziś powinnaś spróbować...
Stary 2009-11-04, 11:38   #7
201607181007
Konto usunięte

dzieki wielkie, co do wloskow to farbuje czekoladowym brazem ale jakos mi wychodza pod kolor czarny,a macie jakis przyklad fryzurki i makijazu tylko fota bo z opisu to nie do konca wiem jak to zrobic...., no i jak podkreslic te moje male oczy?niewiem. a i jak ten nosek przytuszowac bo on jest nie taki jak powinien wysle fote dokladniejsza, o o makijazu mam od papryczki wielkie dzikei ale prosilabym jeszcze np cos innego jak mozecie. a i co do grzywki na bok to nie jestem przekonana zbyt bardzo, juz mialam cos takiego i wlasnie chodzilo o ten moj nos:-( acha i mam tendencje do kreconych wloskow jak tylko wyprostuje to zaraz znowu sie wykrecaja zwlaszcza grzywka, aktualnie niemam takich co bardzo widac moj nos ale wydaje mi sie ze najlepiej na tej fotce w zoltej bluzce i czarnym sweterku, same ocencie czy niemam racji...
Stary 2009-11-04, 14:54   #8
Olcia
Zakorzenienie

ja tam widze normlny nos...
w grzywke zaczesanej na bokCi lepiej. no i w jasniejszym kolorze.
ciemne brazy maja to do siebie, ze wychodza prawie czarne, ale sie wyplukuja, jesli Tobie nie, to siegnij po jasniejszy kolor.
Ty male oczy jeszcze pomniejszasz przez czarna kredke, zwalszcza na dole...
brwi moglyby miec inny ksztalt i byc grubsze, zapusc i do kosmetyczki
co do makijazy powiekszajacych to potem postaram sie poszukac, ale w koncu Ty tez mozesz, wszukiwarki nie gryza

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=283026
daleko nie trzeba bylo szukac
Olcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 17:57   #9
eMisss
Zadomowienie

tutaj http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1257330596 twoje włoski wyglądają ładnie .. ale może kolor mógłby byc jeszcze ciut jaśniejsze i grzywka dłuższa na bok ..
Stary 2009-11-04, 18:18   #10
201607181007
Konto usunięte

eMiss na tej fotce tak afryzurke mialam dosc dawno temu teraz mam grzywke prosta i krotkie wloski proste, co o tej myslisz, ale dzieki bardzo
Stary 2009-11-07, 12:26   #11
201607181007
Konto usunięte

witam ponownie zmienilam kolorek wloskow tzn. zrobilam duzo pasemek jak myslicie lepiej mi w tych czy w czarnych, fotka malo widoczna ale kamerka robilam bo chwilowo niemam aparatu, a i probowalam ten makijaz ale malutko widoczny ze wzgledu na jakosc zdjecia, postaram sie zrobic nowe i pokaze, prosze o komenty co jeszcze zmienic bo do grzywki nie jestem przekonana zeby byla na bok no ale zobaczymy jak narazie zmieniam sie pomalutku
Stary 2009-11-10, 20:19   #12
Pocahontas90
Raczkowanie

mysle ze jednak na bok bedzie lepiej
Pocahontas90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 22:44   #13
agacia_cz
Zadomowienie

oj tak na bok....
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości