Wypadające włosy u dzieci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-04-03, 13:39   #1
Gabriela
Przyczajenie

Wypadające włosy u dzieci

Mam 9 letnią córkę.Ma długie i / a raczej miała / gęste włosy.Po ospie którą miała w grudniu włosy zaczęły garściami wypadać i ogólny ich stan bardzo się pogorszył.Stosowałam różne balsamy i odżywki również domowego sposobu, ale nie ma super rezultatów.Małą poprawę dopiero zauważyłam po "Odżywce-3 minutowej do włosów długich" firmy Schwrzkopf Gliss Kur, ale jednak dalej włosy wypadają i nadal ciężko się rozczesują.Czytałam artykuły w forum o włosach, ale nie ma tam wzmianki o dzieciach.Proszę o poradę jak włosy doprowadzić do stanu takiego jakie były przed chorobą.
Gabriela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-04, 11:55   #2
guest
Zakorzenienie

Re: Wypadające włosy u dzieci

TEz tak mialam. Gdy bylam chora, mialam bardzo wysoka goraczke, wtedy calkiem zmienily sie moje wlosy i do tej pory juz nie mam takich jak wczesniej a bylo to 2 lata temu. CZy to mozliwe zeby na zawsze mi sie zepsuly??? Moze jest jakis lekarz na forum?
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-04, 16:11   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: Wypadające włosy u dzieci

Witaj Gabrielo [img]icons/icon7.gif[/img]
Z takich srodkow ktore wzmacniaja wlosy podczas rekonwalescencji moge polecic Ci jeden - Maske Wax. Jest to maseczka na wlosy dostepna w aptece. stosuje sie ja nawet po chemioterapii. Znam kilka osob, ktorym naprawde pomogla po ciezkiej chorobie. Jezeli chcesz zdjecie tego kosmetyku to w ikonce [szukaj] wpisz "maska Wax" i dolaczylam tam zdjecie do mojego postu.
Serdecznie pozdrawiam
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:41   #4
kika171
Zadomowienie

GG do kika171
Dot.: Wypadające włosy u dzieci

Witam, mam 17 lat i przyznam, że w ostatnim czasie przez ok msc stosowałam drastyczne diety wiem, ze sama jestem sobie winna ale chciałabym jakoś zahamować wypadanie włosów pomocy jest coś dobrego? cena nie gra roli
kika171 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:00   #5
agnieszka.m.j
Zadomowienie

Dot.: Wypadające włosy u dzieci

Przede wszystkim zacznij sie racjonalnie odzywiac, wszystkie drastyczne diety ciagna za soba powazne konsekwencje i nie jest to tylko wypadanie wlosow. Sprobuj ampulki Vichy Dercos na KWC ma co prawda bardzo podzielone opinie, ja wiem ze mojej mamie bardzo pomogly jak stracila prawie polowe wlosow z glowy

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1741
agnieszka.m.j jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości