kosmetyki NAPRAWDE uzywane przez celebrites - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-08, 22:51   #1
tuscany
Przyczajenie

kosmetyki NAPRAWDE uzywane przez celebrites

Czy wiecie jakich kosmetykow naprawde uzywaja gwiazdy (aktorki, piosenkarki itd), nie mam tu na mysli tych gwiazd z reklam, jak w Loreal, AA, czy Soraya i zapewnien slawnych pań, ze uzywaja kremu na 35zl...
probowalam znalezc takie informacje na internecie, ale nie jest latwo. Jakiego kremu na przyklad uzywa na madonna czy demi moore, one dbaja o urode, wiec byle czego na pewno na twarz sobie nie kłada., wiadomo, ze u nich w chodzi w gre dermatologia estetyczna czy chirurgia plastyczna, ale jestem przekonana, ze kosmetyki tez. One to chyba skrzetnie ukrywaja, czy jak...
tuscany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 19:45   #2
Dualstar
Wtajemniczenie

Dot.: kosmetyki NAPRAWDE uzywane przez celebrites

Tak na prawdę to nikt tego do końca nie wie, natomiast uważam że mając tyle pieniędzy mogą sobie co jakiś czas pozwolić na drogie zabiegi w spa czy w gabinetach kosmetycznych gdzie mają doskonałe kosmetyki na bazie składników które mogłyby kosztować mnóstwo pieniędzy.

A makijaż z tego co słyszałam w TV jest tzw. sceniczny, zrobiony tak naturalnie że nawet nie widać iż go mają tak jak aktorki w telenowelach.
Dualstar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 22:37   #3
theoneandonly
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tuscany Pokaż wiadomość
Czy wiecie jakich kosmetykow naprawde uzywaja gwiazdy (aktorki, piosenkarki itd), nie mam tu na mysli tych gwiazd z reklam, jak w Loreal, AA, czy Soraya i zapewnien slawnych pań, ze uzywaja kremu na 35zl...
probowalam znalezc takie informacje na internecie, ale nie jest latwo. Jakiego kremu na przyklad uzywa na madonna czy demi moore, one dbaja o urode, wiec byle czego na pewno na twarz sobie nie kłada., wiadomo, ze u nich w chodzi w gre dermatologia estetyczna czy chirurgia plastyczna, ale jestem przekonana, ze kosmetyki tez. One to chyba skrzetnie ukrywaja, czy jak...

Bardzo często można znaleźć informacje jakich one używają kosmetyków( sczególnie kolorówki) z wypowiedzi wizażystów , którym kiedyś zdarzyło się malować daną 'gwiazdę'.
I nie zawsze są to kosmetyki z górnej półki, średnia też się zdarza.
theoneandonly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 22:51   #4
Papryczkaa
Zakorzenienie

ale trzeba brac pod uwagę, że częśto są to artykuły sponsorowane. Ani jedna sławna osoba, nie bedzie reklamowac swoja twarza kosmetyków, nie mając z tego korzysci.

Papryczkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 22:54   #5
theoneandonly
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
ale trzeba brac pod uwagę, że częśto są to artykuły sponsorowane. Ani jedna sławna osoba, nie bedzie reklamowac swoja twarza kosmetyków, nie mając z tego korzysci.
Jeśli chodzi o reklamy, w których biorą udział to jasne, że tu raczej w grę wchodzi inna kwestia niż ich preferencje co do kosmetyków, bo w końcu za reklamę biorą pieniądze
theoneandonly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 08:33   #6
Jula84
Wtajemniczenie

Nie ukrywam że również mnie nurtuje to pytanie... Co do pielęgnacji - to Lopez podobno używa kremów La Mer (jakiś rok temu pojawiły się w Douglas'ach...
Mnie jeszcze bardziej intryguje kolorówka i to jakich one podkładów używają i na codzień i na tzw "wielkie wyjścia". Jakimś sposobem jest np oglądanie backstage'ów z pokazów mody - czasem się da zauważyć czym je malują...

Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 10:38   #7
adorably
Rozeznanie

ja gdzieś czytałam,że na wielkie gale gwiazdy są malowane specjalnymi fluidami, które mają więcej substancji kryjących niż takie zwykłe dostępne w sklepach. i chyba normalnie nie można ich kupić.

adorably jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 11:45   #8
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Ale fajny temat

Ja gdzies czytalam artukul w stylu "chcesz miec krem jak Madonna" o kremie ktory ponoc uzywa MAdonna, krem jest produkowany w Japonii, generalnie sie wysyła jakos probke naskorka z twarzy () i oni na podstawie tego ukladaja specjalisty krem dopasowany do tej skory.
No wiaidomo,ze ten krem bedzie dzialal najlepiej tylko na danej skórze. Nie pamietam jaki był koszt, niewiem czy nie ok. 2 tys zł za słoiczek o pojemnosci kremu pod oczu.
Madge pod oczy uzywa natomaist kremu La Prairie Cellular Creme

W InStyle z Jeniffer Conelly na okąłdce jest napisane,ze ona do sesji uzyła rózu w kremie Nars, kremu koloryzujacego Laura Mercier i pianki do włosow Fekkai

Przypomniało mi sie cos :d
Joan Collins wydala ksiazki w ktorej pisze jakich kosmetykow uzywała,jak pielegnowała skorę itp.
Ponoc wlasnie zadne selektywne marki.
Ksiazki sie nazywaja -
The Art of Living Well: Looking Good, Feeling Great
The Joan Collins Beauty Book

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-11-12 o 11:49
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 00:45   #9
tuscany
Przyczajenie

ja czytalam gdzies ze jennifer loper jest uzalezniona od masla shea do ciala z body shop i kiedys kazala swojej asystentce w nocy przyniesc nowe opakowanie, bo sie jej skonczylo, i podobno ta asystentka zmusila wlasciciela najblizszego sklepu, zeby jej o 1 w nocy otworzyl i sprzedal ten krem. ta asystenka opowiadala ze lopez jest straszna hetera i , ze generalnie trudno z nia wytrzymac, bo nie szanuje ludzi.
znalazam taka wypowiedz jennifer aniston: The products I use are Dr. Hauschka moisturizer during the day and my eye cream is SK-II.
nie uzywalam jeszcze tych produktow dr. hauschka, ale masla z body shopu sa wg. Ok, choc na pewno sie od nich nie uzaleznilam jeszcze...

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

jeszcze znalazlam takie kosmetyki:
Uma Thurman calls SkinCeuticals C+E Serum her "secret skin-protecting weapon". It contains eight times the skin’s natural photo-aging protection
High-profile celebrities such as, Oprah, Madonna, Gisele Bundchen, Alicia Keys, Meg Ryan and Uma Thurman use the Ling Skin Care line.
ale pierwsze slysze o tych kosmetykach, pewnie nie ma ich w polsce, ale dobrze ze mamy internet i mozemy je kupic skad nam sie tylko podoba!
tuscany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 08:58   #10
Jula84
Wtajemniczenie

Odgrzebuję stary wątek
Może macie jakieś nowe informacje ?

Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 09:17   #11
h2o0
Zakorzenienie

Kiedyś w dzień dobry tvn był przedstawiciel marki smashbox i przekonywał Kingę Rusin, że Madonna używa tylko i wyłącznie ich błyszczyka, takiego różowego, może na stronie dzien dobry tvn będzie ten materiał.
h2o0 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości