Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-14, 12:56   #931
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Skoro się puszą to skup się przede wszystkim na zabezpieczaniu i nawilżaniu końców

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 15:34   #932
KarolinaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez monikaadrianna Pokaż wiadomość
Ja wiem, wizaż odwiedzam często, dużo czytam, ale bardzo mało się udzielam czytałam również dużo o pielęgnacji włosów, no i owszem kiedy dobrałam odpowiednie kosmetyki jest już o niebo lepiej, ale niestety nie tak jak bym chciała aby było i tak sobie marze, że ta prostownica zdziała cud niestety kiedyś nie dbałam o moje włosy (odżywki i termoochrona) więc musiałam je radykalnie ściąć, no i od tamtej pory mi się kręcą, puszą itp.
Ogólnie włosy kręcone maja tendencje do puszenia. Jeśli sa odbudowane to moze taka struktura włosa? Jeśli ich nie krcisz naturalnie (a podejrzewam ze nie, skoro zalezy Ci na prostowaniu) -mówie tutaj o metodzie CG - to wysuszone naturalnie zawsze bedą wyglądały jakby sie puszyly . Moje to 2c po ugnieceniu. Ale jeśli pozwalam im wyschnac naturalnie po użyciu szamponu i rozczesaniu grzebieniem i nie użyciu żadnego kremu to nie da rady wyjśc do ludzi

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Też mam lekko kręcone (2a/b) ale niestety gęstością się pochwalić . także wiesz, pewnie dlatego inaczej to wygląda. A ile za ich suszarkę dałaś? Też bym sobie musiała coś sprawić, bo czasem będę od października musiała suszyć , koniecznie z chłodnym nawiewem.[COLOR="Silver"]
Suszarka to TGR 3600 velectra paramount ma dwie temperatury, dwa rodzaje nawiewu i przycisk zimnego powietrza i jest lekka i bardzo poreczna jedynie 14 cm (mi zalezy na tym wlasnie bo wlosy grube i Sporo wiec trzymając ręce non stop w górze ze szczotka jeśli suszarka jest za ciężka i za duża to jest bardzo niewygodne). Wcześniej wszystkie moje suszarki miały po 2100 W ale ta mimo ze ma tylko 1740 działa w sumie tak samo . Jestem zadowolona z zakupu. Bo tak samo do podróży idealna. A ja podróżuje sporo
Na pewno bezpieczniej będzie Ci zainwestować jeśli masz możliwość wyprobowania jej. Cena jest dosyc wysoka bo to profesjonalna suszarka używana w salonach fryzjerskich. U mnie używają ich na prawie każdym stanowisku. Kiedy zapytalam o nia to Nie chciano mi jej sprzedać bo sprzedaja jedynie GHD ale ze jestem stała klientka to znaleźli na stanie
KarolinaK jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 17:44   #933
SceneQueene
Zakorzenienie

Dzięki za info tak sobie myślę, że przydałoby się w coś dobrego zainwestować. Muszę się zorientować jak tam u mnie w salonach z czymś ciekawym.
PS Co do loczków- rozumiem, moje (2a/b) też tak mają, dlatego pozwalam im samym schnąć po odpowiedniej pielęgnacji. Chyba tylko wtedy się nie puszą

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-09-16, 18:39   #934
monikaadrianna
Przyczajenie

No i już mam prostownicę zarejestrowana, oryginalna... jutro wypróbuje po raz pierwszy
monikaadrianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 21:50   #935
SceneQueene
Zakorzenienie

Daj znać jak się spisała

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-09-17, 15:11   #936
monikaadrianna
Przyczajenie

Więc dziś 1. próba za mną no i.... niedowierzanie włosy proste jak druty, błyszczące i miękkie. Mam grzywkę i po wyprostowaniu jest idealnie prosta, teraz dopiero to widać (a byłam zła na fryzjerkę)... więc niby same plusy...

Minęły 4h po prostowaniu i włosy z jednej strony się skręciły (delikatnie)... Nie wiem tylko czy to nie przeze mnie, bo właśnie z tej strony próbowałam delikatnie je podwinąć, zrobiłam to za mocno, po czym to wyprostowałm.
to jest moja chyba czwarta prostownica, nie ukrywam najlepsza. Żadna nie sprawiła, że włosy mi błyszczały!! No i nigdy nie zrobiłam tego w 5minut... W czwartek też jestem umówiona do fryzjera, więc może ten skręt jest winą rozdwojonych końców.

Ogólnie: zależy mi na mocno prostych włosach, a jeśli przy tym błyszczą i są gładkie to super. To dopiero pierwsza próba
Stary 2013-09-17, 16:39   #937
SceneQueene
Zakorzenienie

To super, że jesteś zadowolona . Oby tak dalej!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-09-20, 11:04   #938
jennifer111
Przyczajenie

Witam,
Chciała zasięgnąć porady, a raczej się upewnić.
Kupiłam sobie prostownicę GHD IV STYLER, od razu weszłam na stronę GHD I chciałam ją zarejestrować, przeszłam przez wszystkie etapy rejestracji i otrzymałam maila od GHD , a że u mnie kiepsko z angielskim chciałam zapytać czy to znaczy , że ta prostownica jest oryginalna. Wystarczy tylko mail od nich??

Napisali tak: (kopiuje tekst wiadomości, bo nie chce mi się załadować załącznik)

ghd
Thanks for registering
Your guarantee has been verified

Hi IRMINA,
Thanks for registering your ghd product. Your guarantee has now been validated. You can now style away without a care in the world, safe in the knowledge that your product is protected. Just take a few minutes to check over your details below and let us know if there are any mistakes.

Name: MOJE IMIĘ I NAZWISKO
Email: MÓJ MAIL
Date Code: 13030601256A361,
Hologram Code: 4z59dh7n4es2h5f

Please keep these details safe with your original receipt of purchase. We hope you don't need them, but if you do have a problem with your product in the future and need to return it to us, simply use our returns policy or contact us directl
y.

Proszę o pomoc, bo nie wiem czy to jest wiarygodne.
Pozdrawiam
jennifer111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 15:09   #939
KarolinaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jennifer111 Pokaż wiadomość
Witam,
Chciała zasięgnąć porady, a raczej się upewnić.
Kupiłam sobie prostownicę GHD IV STYLER, od razu weszłam na stronę GHD I chciałam ją zarejestrować, przeszłam przez wszystkie etapy rejestracji i otrzymałam maila od GHD , a że u mnie kiepsko z angielskim chciałam zapytać czy to znaczy , że ta prostownica jest oryginalna. Wystarczy tylko mail od nich??

Napisali tak: (kopiuje tekst wiadomości, bo nie chce mi się załadować załącznik)

ghd
Thanks for registering
Your guarantee has been verified

Hi IRMINA,
Thanks for registering your ghd product. Your guarantee has now been validated. You can now style away without a care in the world, safe in the knowledge that your product is protected. Just take a few minutes to check over your details below and let us know if there are any mistakes.

Name: MOJE IMIĘ I NAZWISKO
Email: MÓJ MAIL
Date Code: 13030601256A361,
Hologram Code: 4z59dh7n4es2h5f

Please keep these details safe with your original receipt of purchase. We hope you don't need them, but if you do have a problem with your product in the future and need to return it to us, simply use our returns policy or contact us directl
y.

Proszę o pomoc, bo nie wiem czy to jest wiarygodne.
Pozdrawiam
Ghd
Dziękujemy za rejestrację
twoja gwarancja została zweryfikowana

Czesc Irmina dziękujemy za rejestrację Twojego produktu ghd. Twoja gwarancja została uaktualniona. Teraz możesz zając sie ukladaniem bez innych zmartwień, bezpiecznie wiedząc ze twój produkt jest chroniony. Poświęcić jedynie kilka minut by sprawdzić wiarygodność swoich danych osobowych
...
Pamiętaj zeby zachować te dane razem z innymi dokumentami otrzymanymi przy zakupie produktu. Mamy nadzieje ze nie bedą juz potrzebne, ale jeśli pojawi sie problem w przyszłości z produktem i będziesz zmuszona zwrócić produkt do nas, zwyczajnie posłuży sie nasza polityka zwrotu albo skontaktuj sie z nami bezpośrednio.
Tak mniej wiecej
Voilà
Stary 2013-09-20, 15:30   #940
jennifer111
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ghd
Dziękujemy za rejestrację
twoja gwarancja została zweryfikowana

Czesc Irmina dziękujemy za rejestrację Twojego produktu ghd. Twoja gwarancja została uaktualniona. Teraz możesz zając sie ukladaniem bez innych zmartwień, bezpiecznie wiedząc ze twój produkt jest chroniony. Poświęcić jedynie kilka minut by sprawdzić wiarygodność swoich danych osobowych
...
Pamiętaj zeby zachować te dane razem z innymi dokumentami otrzymanymi przy zakupie produktu. Mamy nadzieje ze nie bedą juz potrzebne, ale jeśli pojawi sie problem w przyszłości z produktem i będziesz zmuszona zwrócić produkt do nas, zwyczajnie posłuży sie nasza polityka zwrotu albo skontaktuj sie z nami bezpośrednio.
Tak mniej wiecej
Voilà
Dzięki wielkie. Ale czy to oznacza, że prostownica jest oryginalna? Tez takie maile dostawałyście?
jennifer111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 17:20   #941
SceneQueene
Zakorzenienie

Yup, jest

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-16, 15:09   #942
Negretka
Przyczajenie

Witam.
Po przebrnięciu przez szereg opinii zdecydowałam się zakupić prostownicę Ghd Gold Classic Styler i tu moja prośba o pomoc znalazłam informację w necie o przedstawicielu ghdpolska.pl iż jest to polski przedstawiciel na którego stronie mogę kupić prostownice i kupując u tego sprzedawcy zakupię oryginalną prostownicę. Wolałabym nie kupować z zagranicy nie ukrywam iż ma być to prezent świąteczny i zwyczajnie mogę z wysyłką z zagranicy nie zdążyć wysyłka z pl ułatwiłaby sprawę i przydałaby się przy ewentualnych naprawach których oczywiście wolałabym uniknąć. Czy ktoś kupował na tej stronie albo o niej słyszał?
Negretka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 10:21   #943
monikaadrianna
Przyczajenie

[QUOTE=Negretka;44181810]Witam.
Po przebrnięciu przez szereg opinii zdecydowałam się zakupić prostownicę Ghd Gold Classic Styler i tu moja prośba o pomoc znalazłam informację w necie o przedstawicielu ghdpolska.pl iż jest to polski przedstawiciel na którego stronie mogę kupić prostownice i kupując u tego sprzedawcy zakupię oryginalną prostownicę. Wolałabym nie kupować z zagranicy nie ukrywam iż ma być to prezent świąteczny i zwyczajnie mogę z wysyłką z zagranicy nie zdążyć wysyłka z pl ułatwiłaby sprawę i przydałaby się przy ewentualnych naprawach których oczywiście wolałabym uniknąć. Czy ktoś kupował na tej stronie albo o niej słyszał?[/QUOTE
Spokojnie możesz zamawiać, dziewczyny kupowały u tego sprzedawcy. Jak się nie mylę to jakoś na początku tego wątku była rozmowa o ghdpolska.pl. W każdym razie na pewno była mowa gdzies o tym tutaj
Stary 2013-12-17, 12:59   #944
SceneQueene
Zakorzenienie

Kupowałam, oryginałka, szybka wysyłka, wszystko gra

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-17, 15:00   #945
Negretka
Przyczajenie

Dzisiaj zamówiłam u tego sprzedawcy mam nadzieje że niedługo będę kolejną szczęśliwą posiadaczką Czekam na przesyłkę
Negretka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 11:48   #946
justaa_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Negretka Pokaż wiadomość
Dzisiaj zamówiłam u tego sprzedawcy mam nadzieje że niedługo będę kolejną szczęśliwą posiadaczką Czekam na przesyłkę
Ja też tam zamawiałam i mogę polecić

Dziewczyny widziałam, że wspomniałyście gdzieś coś na temat suszarki Możecie polecić dobra i nie za ciężką suszarkę? I gdyby cena była znośna :P a! i z polskiej strony najlepiej :P bo ja to się tam nie znam na zamawianiu z zagranicznych a i od kart kredytowych z dala :P
justaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:03   #947
SceneQueene
Zakorzenienie

Będziesz, będziesz, czekamy na relację

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-22, 21:08   #948
Jazzmanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Negretka Pokaż wiadomość
Witam.
Po przebrnięciu przez szereg opinii zdecydowałam się zakupić prostownicę Ghd Gold Classic Styler i tu moja prośba o pomoc znalazłam informację w necie o przedstawicielu ghdpolska.pl iż jest to polski przedstawiciel na którego stronie mogę kupić prostownice i kupując u tego sprzedawcy zakupię oryginalną prostownicę. Wolałabym nie kupować z zagranicy nie ukrywam iż ma być to prezent świąteczny i zwyczajnie mogę z wysyłką z zagranicy nie zdążyć wysyłka z pl ułatwiłaby sprawę i przydałaby się przy ewentualnych naprawach których oczywiście wolałabym uniknąć. Czy ktoś kupował na tej stronie albo o niej słyszał?
Dziewczyny nie narzekały na jakość. Ja narzekałam, ale na faceta właścicielki sklepu, który w bardzo nieładny sposób się promował. Bardzo nieładny! Jak napisałam tutaj, że ich stronka nie przechodzi weryfikacji na stronie ghd, to ten pan za pośrednictwem fryz5 zdobył mojego maila i napisał coś w stylu że takimi komentarzami mu nie pomagam Ponieważ sam dostał bana stałego, to za pomocą użytkownika fryz5 komunikował się z wizażankami. Fryz5 (który wcześniej dostał za free prostownicę) pisał priva z prośbą o podanie adresu mailowego, ale maila pisał koleś z ghdpolska - tzn.z ówczesnego ghdpolska, bo teraz na tej stronce pojawia się info od M3D które ma niby 12 lat doświadczenia, a konia z rzędem temu kto mi poda ich nr KRS po wpisaniu m3d do wyszukiwarki krs wyskakuje nie istniejąca już firma m3 development i nic więcej Podsumowując: coś jest na rzeczy z tymi ludźmi, ale prostownice z tego co dziewczyny piszą nie budzą póki co podejrzeń
Jazzmanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 09:20   #949
justaa_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie narzekały na jakość. Ja narzekałam, ale na faceta właścicielki sklepu, który w bardzo nieładny sposób się promował. Bardzo nieładny! Jak napisałam tutaj, że ich stronka nie przechodzi weryfikacji na stronie ghd, to ten pan za pośrednictwem fryz5 zdobył mojego maila i napisał coś w stylu że takimi komentarzami mu nie pomagam Ponieważ sam dostał bana stałego, to za pomocą użytkownika fryz5 komunikował się z wizażankami. Fryz5 (który wcześniej dostał za free prostownicę) pisał priva z prośbą o podanie adresu mailowego, ale maila pisał koleś z ghdpolska - tzn.z ówczesnego ghdpolska, bo teraz na tej stronce pojawia się info od M3D które ma niby 12 lat doświadczenia, a konia z rzędem temu kto mi poda ich nr KRS po wpisaniu m3d do wyszukiwarki krs wyskakuje nie istniejąca już firma m3 development i nic więcej Podsumowując: coś jest na rzeczy z tymi ludźmi, ale prostownice z tego co dziewczyny piszą nie budzą póki co podejrzeń
No brzydki sposób wypromowania się, nie powiem
A nie lepiej napisać o podanie nr NIP bądź KRS? śmiało można podeprzeć się argumentem, że chce się sprawdzić wiarygodność firmy bo fakt, ciężko znaleźć coś na temat tej firmy

Edit.
Sprawdzałam 2 firmy w tej wyszukiwarce i nie ma ich A firmy jak najbardziej realne. Nie jest to czasem płatna wyszukiwarka? Tzn czy nie trzeba wnieść jakiejś opłaty, żeby widnieć w ich rejestrze?
Kochane może niepotrzebnie szukamy dziury w całym? ważne, że sprzęt oryginalny

Edytowane przez justaa_
Czas edycji: 2013-12-23 o 09:27
Stary 2013-12-23, 15:57   #950
SceneQueene
Zakorzenienie

Dokładnie, najważniejsze, że sprzęt dobry i oryginalny

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-23, 20:53   #951
Jazzmanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
No brzydki sposób wypromowania się, nie powiem
A nie lepiej napisać o podanie nr NIP bądź KRS? śmiało można podeprzeć się argumentem, że chce się sprawdzić wiarygodność firmy bo fakt, ciężko znaleźć coś na temat tej firmy

Edit.
Sprawdzałam 2 firmy w tej wyszukiwarce i nie ma ich A firmy jak najbardziej realne. Nie jest to czasem płatna wyszukiwarka? Tzn czy nie trzeba wnieść jakiejś opłaty, żeby widnieć w ich rejestrze?
Kochane może niepotrzebnie szukamy dziury w całym? ważne, że sprzęt oryginalny
Próbowałam, ale formularz w zakładce "kontakt" nie działał. Uzupełniłam wszystkie pola i kliknięcie "wyślij" nie działało. Spróbuję jeszcze z innego komputera. Szukałam w wyszukiwarce rządowej niepłatnej, bo już od 2012 roku odpisy z KRSu pobiera się nieodpłatnie przez internet Znam się na tym co nieco
A jaka jest forma prawna firm których szukałaś? Bo może powinnaś poszukać w wyszukiwarce ceidg?

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dokładnie, najważniejsze, że sprzęt dobry i oryginalny
Też tak myślę , choć jeśli handluje się dobrym towarem, to nie ma potrzeby uciekania się do dziwnych zagrań i prób wpływania na to co kto pisze na forum
Jazzmanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:31   #952
SceneQueene
Zakorzenienie

Dokładnie, to było niefajne . Jak to mówią- perełki same się bronią.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-28, 17:37   #953
justaa_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Próbowałam, ale formularz w zakładce "kontakt" nie działał. Uzupełniłam wszystkie pola i kliknięcie "wyślij" nie działało. Spróbuję jeszcze z innego komputera. Szukałam w wyszukiwarce rządowej niepłatnej, bo już od 2012 roku odpisy z KRSu pobiera się nieodpłatnie przez internet Znam się na tym co nieco
A jaka jest forma prawna firm których szukałaś? Bo może powinnaś poszukać w wyszukiwarce ceidg?
nie, spółki szukałam a z jakiej wyszukiwarki Ty korzystasz?
Stary 2014-01-04, 09:53   #954
Xiaaa
Raczkowanie

Czy orientujecie sie moze jak wypada Prostownica ceramiczna IV Styler, ghd w porownaniu do Prostownicy ceramicznej Satin Hair 7 SensoCare, Braun? Szczegolnie jesli chodzi o efekt lokow...

Edytowane przez Xiaaa
Czas edycji: 2014-01-04 o 09:57
Xiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 14:42   #955
Xiaaa
Raczkowanie

Wlasnie widze ze sa niezle promocje na http://www.ghdhair.com/ oraz lookfantastic. Z przesylka za GHD IV styler trzeba dac tylko 79 funtow

Xiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:52   #956
KarolinaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Xiaaa Pokaż wiadomość
Wlasnie widze ze sa niezle promocje na http://www.ghdhair.com/ oraz lookfantastic. Z przesylka za GHD IV styler trzeba dac tylko 79 funtow
Zaoszczędzić do 79£ tez mozna...

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2014-01-04 o 19:54
Stary 2014-01-05, 08:53   #957
justaa_
Raczkowanie

Mi się jeszcze suszarka z GHD marzy
Po roku używania prostownicy stwierdzam, że to najlepszy prezent jaki mogłam dostać
Stary 2014-02-17, 17:41   #958
lucki
Przyczajenie

Dziewczyny dojrzałam i ja do zakupu . Już chciałam zamawiać na lookfantastic, ale znalazlam takiego sprzedawce: www.fryzomania.pl Poradzcie, czy to jest sprzedawca godny uwagi? Zamawiac? Gold classic styler kosztuje 499 zl, na lookfantastic 106 funtów plus wysyłka.
lucki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 18:05   #959
KarolinaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lucki Pokaż wiadomość
Dziewczyny dojrzałam i ja do zakupu . Już chciałam zamawiać na lookfantastic, ale znalazlam takiego sprzedawce: www.fryzomania.pl Poradzcie, czy to jest sprzedawca godny uwagi? Zamawiac? Gold classic styler kosztuje 499 zl, na lookfantastic 106 funtów plus wysyłka.
No jak masz w nosie czy oryginalna czy nie to kupuj od fryzomanii. Co ci szkodzi. Cały wątek jest na temat oryginalności prostownicy.
Stary 2014-02-17, 19:14   #960
lucki
Przyczajenie

Właśnie zależy mi na tym, zeby była oryginalna! Przeczytalam kilkanaście stron wątku i nie widziałam, żeby ktos narzekał na fryzomanie....wygląda na profesjonalny sklep, cena też nie jest jakaś podejrzanie niska. Czy przegapilam złe opinie na ich temat?
lucki jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości