Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-02-17, 20:23   #961
Xiaaa
Raczkowanie

Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez lucki Pokaż wiadomość
Właśnie zależy mi na tym, zeby była oryginalna! Przeczytalam kilkanaście stron wątku i nie widziałam, żeby ktos narzekał na fryzomanie....wygląda na profesjonalny sklep, cena też nie jest jakaś podejrzanie niska. Czy przegapilam złe opinie na ich temat?
Wlasnie o to chodzi ze jak nie ma pozytywnych to lepiej doplacic i zamowic za zrodla ktore wszyscy polecaja

Xiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 07:49   #962
monikaadrianna
Przyczajenie

Cytat:
Właśnie zależy mi na tym, zeby była oryginalna! Przeczytalam kilkanaście stron wątku i nie widziałam, żeby ktos narzekał na fryzomanie....wygląda na profesjonalny sklep, cena też nie jest jakaś podejrzanie niska. Czy przegapilam złe opinie na ich temat?
Witaj ja kupiłam na ich koncie na allegro, nie miałam możliwości ściągnąć zza granicy. Wcześniej szereg pytań zadałam sprzedawcy, potem zamówiłam. Jeśli by nie była oryginalna (a jest, mogę maila przesłać Ci jak chcesz) to zwróciłabym towar i zgłosiłabym to na allegro. Ja zapłaciłam za ghd classic styler IV 659 zł... Pozdrawiam...
monikaadrianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 08:58   #963
lucki
Przyczajenie

Dziękuję za odpowiedź. Ja się raczej zdecyduję na fryzomanię właśnie. Zakup z Anglii jest dla mnie sporym utrudnieniem..W dodatku z tego, co czytałam zdarzają się awarie i w takim przypadku wolałabym odsyłać towar na adres w Polsce. Zadzwonie jeszcze do nich i wypytam o hologramy oraz o gwarancję - jaki maja schemat postepowania, gdy sprzet ulegnie awarii. Jak zamówię to podzielę się z Wami moimi wrażeniami. Czytałam opinie o tym sklepie na opineo i też wygląda to solidnie. Zobaczymy.
lucki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 18:30   #964
lucki
Przyczajenie

Ok, to jeszcze poradźcie proszę, czy brać gold V classic styler czy gold IV classic styler....V jest droższa o 100 zł, czy warto dopłacić?:confu sed:Mam dylemat i nie mogę się zdecydować a z drugiej strony bardzo chciałabym już ją mieć i dołączyć do grona zachwyconych.
Stary 2014-02-18, 20:09   #965
KarolinaK
Zakorzenienie

A kto ma pastel collection??? Właśnie weszły nowe ładne (dostałam mail) ale mi jedna stojąca, nieużywana starczy na kilka albo kilkanaście lat. Ostatnio prostowalam włosy chyba 3 miesiące temu i jakoś nie chce mi sie wiecej.
KarolinaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 21:35   #966
SceneQueene
Zakorzenienie

lucki, ja mam V i ją kocham

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 13:15   #967
lucki
Przyczajenie

Ech, ostatecznie zamówiłam V . Zdecydowałam się jednak na lookfantastic - wydawało mi się, że wyjdzie o ok 100 zł taniej. Niestety ostatecznie zaoszczędzę może ok 50 zł. No nic, mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnej awarii i nie będę musiała odsyłać prostownicy. Mam jeszcze jedno pytanie - ile czekałyście na dostawę z lookfantastic? Prostownicę zamówiłam tydzień temu a z podanego linka wynika, że paczka jest jeszcze ciągle w GB. Czy paczki przychodziły do Was kurierem czy pocztą? Chciałabym już mieć to cudeńko u siebie, stąd brak cierpliwości...
Stary 2014-02-24, 18:24   #968
SceneQueene
Zakorzenienie

Stamtąd nie zamawiałam akurat, tylko z polskiej strony. Ale piąteczka jest świetna

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-02-25, 11:54   #969
justaa_
Raczkowanie

Cytat:
Ech, ostatecznie zamówiłam V . Zdecydowałam się jednak na lookfantastic - wydawało mi się, że wyjdzie o ok 100 zł taniej. Niestety ostatecznie zaoszczędzę może ok 50 zł. No nic, mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnej awarii i nie będę musiała odsyłać prostownicy. Mam jeszcze jedno pytanie - ile czekałyście na dostawę z lookfantastic? Prostownicę zamówiłam tydzień temu a z podanego linka wynika, że paczka jest jeszcze ciągle w GB. Czy paczki przychodziły do Was kurierem czy pocztą? Chciałabym już mieć to cudeńko u siebie, stąd brak cierpliwości...
A z ciekawości zapytam... Czemu nie zamowiłaś z polskiej strony GHD?
Stary 2014-03-01, 12:37   #970
Jazzmanka
Zadomowienie

Cytat:
Ja zamawiałam bezpośrednio z angielskiego GHD. Prostownicę przysłali kurierem, ale nie pamiętam już jakiej firmy.

Pamiętaj tylko, że nie potrzebujesz żadnych przejściówek. Polska wtyczka jest w środku. Trzeba tylko odkręcić śrubkę

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Odkopałam swoje stare posty z przed roku. Czekałam długo, bo ponad tydzień.
Jazzmanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 17:27   #971
lucki
Przyczajenie

Minął już tydzień, odkąd GHD trafiła w moje ręce, wiec mogę króciutko opisać, co i jak.
Na przesyłkę czekałam nieco ponad tydzień, czyli nie tak źle. Zamówiłam na lookfantastic, prostownica jest oryginalna - bez problemu ją zarejestrowałam.
Efekty...na razie jeszcze się "zapoznajemy". To prawda, że sunie "bezszelestnie", miękko po włosach. Niestety u mnie nie działa ta magia jednego przeciągnięcia....Pasmo muszę przeciągnąć ze 2-4 razy. Może efekt będzie lepszy, jak odwiedzę fryzjera i pozbędę się suchych i zniszczonych końców....Fakt, że proste utrzymują się do kolejnego mycia. Loki wychodzą bardzo ładne i błyszczące, ale niestety szybko mi się rozprostowały Spacer nad morzem, w wietrzny dzień i po lokach (mimo utrwalenia lakierem).

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
A z ciekawości zapytam... Czemu nie zamowiłaś z polskiej strony GHD?
Nie zamówiłam z polskiej stronki, bo zniechęciły mnie wpisy poprzedniczek. Nie lubię krętactwa i wciskania, mimo że do oryginalności sprzętu nikt nie miał zastrzeżeń.
Stary 2014-03-04, 19:18   #972
Xiaaa
Raczkowanie

...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Lucki, Skoro zamówiłas z lookfantastic mogłabys napisać czy musiałaś użyć przejściówki?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Stary 2014-03-04, 20:08   #973
lucki
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Xiaaa Pokaż wiadomość
Lucki, Skoro zamówiłas z lookfantastic mogłabys napisać czy musiałaś użyć przejściówki?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tak używam przejściówki-mam od innego sprzętu. Niestety nie mam pojęcia, jak odkręcić wtyczkę. Dziewczyny pisały, że trzeba odkręcić, ale to może w ghd IV? Nawet na youtubie szukałam, ale nie było podpowiedzi.
Stary 2014-03-04, 20:34   #974
Xiaaa
Raczkowanie

Cytat:
Tak używam przejściówki-mam od innego sprzętu. Niestety nie mam pojęcia, jak odkręcić wtyczkę. Dziewczyny pisały, że trzeba odkręcić, ale to może w ghd IV? Nawet na youtubie szukałam, ale nie było podpowiedzi.
Wlasnie mam GHD IV i tez nie mam pojecia

Stary 2014-03-07, 21:15   #975
Jazzmanka
Zadomowienie

Jutro poszukam tej wtyczki i wrzucę Wam fotki jak ją rozkręcić z tego co pamiętam to tam była tylko jedna śrubka, chyba że nie pamiętam
Stary 2014-03-08, 21:34   #976
Jazzmanka
Zadomowienie

Na środku jest jedna śrubka, którą trzeba odkręcić. Najlepiej śrubokrętem krzyżakowym. Ja odkręcałam nożem, a że śrubka jest dość długa to chwilę mi to zajęło (zdjęcie 1). Następnie odwracamy wtyczkę (zdj.2) i podnosimy klapkę (zdj.3) - naszym oczom powinna ukazać się znajomo wyglądająca normalna polska wtyczka. Wyciągamy ją z angielskiej obudowy (zdj.4) i nie potrzebujemy już żadnych przejściówek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1. odkrecamy srubke.jpg (12,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2. Odwracamy wtyczke.jpg (17,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3. Podnosimy klapke.jpg (19,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4. Wyciagamy wtyczke.jpg (17,0 KB, 27 załadowań)
Stary 2014-03-25, 14:16   #977
LamiaReno88
Przyczajenie

Talking Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Witam
Rowniez jestem szczęśliwą posiadaczką GHD V gold classic. Zamowilam ja dwa dni temu na oficjalnej stronie ghd i dzis już u mnie jest Niestety zamawiajac z oficjalnej strony troche przeplacilam, ale chcialam miec pewnosc ze bedzie wszystko ok. Za placilam 125 f, szczerze mowiac spodziewalam sie dostac jakis gratis a tu nic...
A co do postowania, wlosy mam naturalnie krecone, prostuje co dwa dni. Od 4 lat uzywalam prostownicy remingtona do prostowania na mokrych i suchych wlosach. sprawdzala sie b dobrze przez pierwsze dwa-trzy lata. Zdecydowalam sie na nowo poniewaz poprzednia nie dawala mi juz takich efektow jak na poczatku, przebrnelam przez miliony postów na wizazu, zdecydowalam sie na ghd i nie zaluje. Prostownica rzeczywiscie sunie po wlosach, nie szarpie. Kazde pasmo przeciagnelam powoli 3 -4 razy. Wstawiam zdjecia przed i po. Wlosy mylam wczoraj wieczorem i pozwolilam im naturalnie wyschnac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0662.jpg (52,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0799.jpg (28,8 KB, 45 załadowań)
LamiaReno88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 20:12   #978
SceneQueene
Zakorzenienie

Wow, nie szkoda Ci tak pięknych loków prostować?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-03-25, 20:49   #979
LamiaReno88
Przyczajenie

Nie szkoda mi, nie lubie swoich lokow. Prostuje wlosy od killku lat i nie zauwazylam aby kondycja wlosow pogorszyla sie bardzo.
Kilka godz po wyprostowaniu wlosow ghd skrecily sie troche, ale duzo czasu spedzilam dzis jezdzac rowerem, wiadomo wiatr, pot... nie sprzyjaja moim wlosom
Podsumuwujac: prostownica jest dobra ale drugi raz bym sie zastanowila czy ja kupic, jednak podobne efekty uzyskiwalam uzywajac remingtona.
btw jak dbacie o prostownice? przecieracie ja czyms po kazdym uzyciu?
Stary 2014-03-26, 21:54   #980
Jazzmanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LamiaReno88 Pokaż wiadomość
Nie szkoda mi, nie lubie swoich lokow. Prostuje wlosy od killku lat i nie zauwazylam aby kondycja wlosow pogorszyla sie bardzo.
Kilka godz po wyprostowaniu wlosow ghd skrecily sie troche, ale duzo czasu spedzilam dzis jezdzac rowerem, wiadomo wiatr, pot... nie sprzyjaja moim wlosom
Podsumuwujac: prostownica jest dobra ale drugi raz bym sie zastanowila czy ja kupic, jednak podobne efekty uzyskiwalam uzywajac remingtona.
btw jak dbacie o prostownice? przecieracie ja czyms po kazdym uzyciu?
Ja właściwie nie dbam wcale. Używam i odkładam i to koniec. Mi wiatr nie rujnuje wyprostowanego efektu, przeczeszę palcami zwichrowane kosmyki i znowu są ładne, ale pot to niestety diabeł jeden tak samo jak deszcz i mimo że są nadal proste to się puszą, zależy też jak bardzo zmokną.

Szkoda, że przepłaciłaś. Ja trafiłam na promocję 20f czasem mi jeszcze przychodzą maile z info o promocjach
Stary 2014-03-26, 23:47   #981
LamiaReno88
Przyczajenie

Jazzmanka gdzie kupilaa ghd za 20f??? Masz orginalna? Jak tak to jestem 100f w plecy. Hmm a jak moge ja zawrestrowac? Na str ghd?
Stary 2014-03-27, 21:39   #982
Jazzmanka
Zadomowienie

Cytat:
Jazzmanka gdzie kupilaa ghd za 20f??? Masz orginalna? Jak tak to jestem 100f w plecy. Hmm a jak moge ja zawrestrowac? Na str ghd?
Nie, nie, nie Ja nie zapłaciłam 20f, promocja była -20f czyli o 20f taniej

Rejestracja produktów jest tutaj: http://www.ghdhair.com/help/product-...=1&TYPE=Footer

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Teraz jest -10% na pastelową kolekcję, żeby kupić na Dzień Matki
Stary 2014-03-29, 14:15   #983
LamiaReno88
Przyczajenie

Dzieki, prostownica zarejestrowana
Teraz po paru dniach uzytkowania moge przyznac, ze efekt wyprostowanych, gladkich wlosow utrzymuje sie dluzej niz po prostownicy z remingtona.
Dostalam kupon na 20 % znizki i zastanawiam sie nad suszarka, ale nie wiem czy warto jest kupowac suszarke za 100f
Stary 2014-03-30, 16:47   #984
SceneQueene
Zakorzenienie

w życiu bym nie dała tyle kasy za coś, co chciał czy nie chciał w jakimś stopniu niszczy włosy

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-03-31, 07:35   #985
justaa_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
w życiu bym nie dała tyle kasy za coś, co chciał czy nie chciał w jakimś stopniu niszczy włosy
a prostownica nie niszczy?

Cytat:
Dzieki, prostownica zarejestrowana
Teraz po paru dniach uzytkowania moge przyznac, ze efekt wyprostowanych, gladkich wlosow utrzymuje sie dluzej niz po prostownicy z remingtona.
Dostalam kupon na 20 % znizki i zastanawiam sie nad suszarka, ale nie wiem czy warto jest kupowac suszarke za 100f
Tez się zastanawiałam Jednak są na rynku marki fryzjerskie, które mają w swojej ofercie dobre jakościowo suszarki, które dobrze suszą a przy tym są lekkie Moja remingtona jest zdecydowanie za ciężka...

Edytowane przez justaa_
Czas edycji: 2014-03-31 o 07:38
justaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 18:50   #986
SceneQueene
Zakorzenienie

Niszczy, chociaż przy odpowiedniej pielęgnacji jej użycie raz-dwa w tygodniu nic nie robi, przetestowane. A wiesz, suszenie, lokowanie, prostowanie, wszystko razem- zniszczeń więcej.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-04-01, 10:21   #987
justaa_
Raczkowanie

Cytat:
Niszczy, chociaż przy odpowiedniej pielęgnacji jej użycie raz-dwa w tygodniu nic nie robi, przetestowane. A wiesz, suszenie, lokowanie, prostowanie, wszystko razem- zniszczeń więcej.
Spanie w mokrych włosach też nie jest wskazane Dlatego bardzo przydatną funkcją w suszarce jest regulacja temperatury. Osobiście uważam, że warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt, który długo nam posłuży.

Mojej prostwnicy GHD nie zamieniłabym na inną chociaż i po niej poje włosy potrafią się ciut wykręcić. Miałam remingtona z serii pearl to włosy potrafiły się wplątać w te ruchome płytki, które miały sprawić, że nacisk na włosy będzie równomierny. Świetną prostownicą za to była Grundig Premium Line (a przy okazji bardzo ładną), jednak przy próbie loczków plastik po bokach się stopił Do dziś nie wiem jak to się stało...

Ja swojego czasu przymierzałam się do suszarki JAGUAR. Dobra moc, lekkość, no i cena niższa w porównaniu do GHD...
Stary 2014-04-03, 12:23   #988
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Spanie w mokrych włosach też nie jest wskazane Dlatego bardzo przydatną funkcją w suszarce jest regulacja temperatury. Osobiście uważam, że warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt, który długo nam posłuży.

Mojej prostwnicy GHD nie zamieniłabym na inną chociaż i po niej poje włosy potrafią się ciut wykręcić. Miałam remingtona z serii pearl to włosy potrafiły się wplątać w te ruchome płytki, które miały sprawić, że nacisk na włosy będzie równomierny. Świetną prostownicą za to była Grundig Premium Line (a przy okazji bardzo ładną), jednak przy próbie loczków plastik po bokach się stopił Do dziś nie wiem jak to się stało...

Ja swojego czasu przymierzałam się do suszarki JAGUAR. Dobra moc, lekkość, no i cena niższa w porównaniu do GHD...
A wiesz, ja nocny marek to mi zdążą wyschnąć zazwyczaj . Niemniej, masz rację.
Też kiedyś miałam jakąś prostownicę, która mi tak szarpała włosy, że myślałam, że się wścieknę, jak widziałam, ile włosów zostaje na płytkach. Na szczęście sama się zepsuła i długo jej nie używałam, bo to istna tragedia była .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-04-04, 08:01   #989
justaa_
Raczkowanie

Cytat:
A wiesz, ja nocny marek to mi zdążą wyschnąć zazwyczaj . Niemniej, masz rację.
Też kiedyś miałam jakąś prostownicę, która mi tak szarpała włosy, że myślałam, że się wścieknę, jak widziałam, ile włosów zostaje na płytkach. Na szczęście sama się zepsuła i długo jej nie używałam, bo to istna tragedia była .
Początki zawsze takie są Za dzieciaka to raczej ie zwracało się uwagę na skład szamponów, jedzenia czy jakość sprzętu... ważne, że myło/smakowało/suszyło/prostowało

...aż czasem strach pomyśleć
Stary 2014-04-04, 12:18   #990
SceneQueene
Zakorzenienie

Haha, dokładnie. Pomijam milczeniem wybieranie farb czy (co gorsza) rozjasniaczy...

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości