Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-20, 08:56   #151
Jolcia88
Raczkowanie

Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez kasiapacz Pokaż wiadomość
Zamówiłam zestaw z pokrowcem i kosmetykiem ochronnym, więc mam nadzieję, że będzie ok.

Ja oczywiście polecam lookfantastic.
Płaciłaś kartą kredytową??

Edytowane przez Jolcia88
Czas edycji: 2010-01-20 o 09:03
Jolcia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 09:04   #152
goo_girl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anyaa Pokaż wiadomość
czy ta Precious rozni sie od tej zwykłej czymś?
Na niektórych stronach jest napisane, że ma turmaliny. Też się zastanawiałam nad kupnem IV styler'a bądź właśnie modelu Precious dlatego jak kupowałam swoją to zapytałam...
Fryzjerka powiedziała mi, że one są identyczne, te same płytki, ta sama temperatura, wszystko takie same jak we wszystkich produktach ghd. Jedyne co je odróżnia to wygląd - co tu dużo mówic - Precious jest śliczna - na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach - wiem widziałam/macałam hehe . Zrobili ją taką specjalnie pod święta, dlatego ma fajny wzór i jest dostępna w zestawie - w zamierzeniu do kupienia na prezent
goo_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 09:11   #153
kasiapacz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
Płaciłaś kartą kredytową??
Tak, kartą kredytową VISA, głównie dlatego, że chciałam se rozłożyć spłatę w czasie
kasiapacz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:33   #154
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Przyszła moja GHD, wypróbowałam na włoskach wczoraj prostowanych Efalockiem, czyli strasznie wymiętych po nocy, ale nie kręconych. I cóż, wielkiego szału na mnie nie zrobiła Oczywiście prostuje szybciej i gładziej niż Eff, ale grzywki za cholere nie umiałam nią wyprostować, bo mi sterczała na wszystkie strony, musiałam poprawiać Efem, mam nadzieję że to kwestia wprawy, bo jestem od lat przyzwyczajona do jednej prostownicy.
Zobaczymy jeszcze ile utrzyma się wyprost, Efalockiem musiałam prostować codziennie. No i jak się sprawdzi na kręciołach po myciu, co będzie dla niej największym testem

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2010-01-20 o 11:54
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:42   #155
Agatau88
Zakorzenienie

Ja juz wplacilam za swoja, mam nadzieje ze bedzie szałowa i nie bede zalowala
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 18:39   #156
Anyaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez goo_girl Pokaż wiadomość
Na niektórych stronach jest napisane, że ma turmaliny. Też się zastanawiałam nad kupnem IV styler'a bądź właśnie modelu Precious dlatego jak kupowałam swoją to zapytałam...
Fryzjerka powiedziała mi, że one są identyczne, te same płytki, ta sama temperatura, wszystko takie same jak we wszystkich produktach ghd. Jedyne co je odróżnia to wygląd - co tu dużo mówic - Precious jest śliczna - na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach - wiem widziałam/macałam hehe . Zrobili ją taką specjalnie pod święta, dlatego ma fajny wzór i jest dostępna w zestawie - w zamierzeniu do kupienia na prezent
oh dziękii za wygląd 200 złotych więcej nie zamierzam dziewczyny które już macie to cudo mogłybyście wstawić zdjecia jak wyglądają wasze włosy przed i po prostowaniu?
Anyaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 18:57   #157
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
oh dziękii za wygląd 200 złotych więcej nie zamierzam dziewczyny które już macie to cudo mogłybyście wstawić zdjecia jak wyglądają wasze włosy przed i po prostowaniu?
na początku gdzieś są moje zdjęcia Widziałaś cały wątek?

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 19:29   #158
Anyaa
Raczkowanie

tak widziałam tylko chciałam zobaczy jeszcze na innych włosach jaki jest efekt bo na Twoich to wydaje mi się jakby byly bardzo puszyste.. a ja w szczegolności chciałabym swoje wygładzić..
Stary 2010-01-20, 19:40   #159
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
tak widziałam tylko chciałam zobaczy jeszcze na innych włosach jaki jest efekt bo na Twoich to wydaje mi się jakby byly bardzo puszyste.. a ja w szczegolności chciałabym swoje wygładzić..
puszyste "po"...? są mocno wygładzone i żeby im nadać objętości muszę je lekko natapirować hehe

Nowe na blogu
Stary 2010-01-20, 19:52   #160
Anyaa
Raczkowanie

oo coraz bardziej się przekonuję do tej prostownicy z moich włosów teraz jest koszmar.. same rozdwajające sie koncówki a byłam u fryzjera 2 miesiace temu muszę codziennie rano wstawać i prostować a po południu poprawiać..
Stary 2010-01-20, 23:52   #161
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
oo coraz bardziej się przekonuję do tej prostownicy z moich włosów teraz jest koszmar.. same rozdwajające sie koncówki a byłam u fryzjera 2 miesiace temu muszę codziennie rano wstawać i prostować a po południu poprawiać..
o kurcze, 2 razy dziennie? To się nie dziwię że końcówki się rozdwajają.. naturalna kolej rzeczy Dobrej prostownicy Ci trzeba bo ta to raczej nie satysfakcjonuje Zadbaj o końcówki, proponuje kosmetyki jakieś dobre do ochrony przed wysoką temp; jakiś preparat na końce i może jedwab (ale taki dobrej jakości ) Wybierz się do hurtowni fryzjerskiej może ktoś doradzi Ci coś w rozsądnej cenie, ja mam np. maskę "nieznanej" marki i sobie ją chwalę - a za jej 1 litr zapłaciłam 28zł

Nowe na blogu
Stary 2010-01-21, 09:11   #162
lalaith
Zakorzenienie

Na hologramie z kabla i hologramie wewnątrz prostownicy mam inny kod, czy tak ma być?
Stary 2010-01-21, 10:25   #163
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

tak ma być

Nowe na blogu
Stary 2010-01-21, 10:50   #164
Jolcia88
Raczkowanie

Lalaith i jak prostowałaś już włosy?? Jak efekt??
Stary 2010-01-21, 11:05   #165
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
tak ma być
A jeśli po zarejestrowaniu prostownicy przyszedł mi meil z podziękowaniami za rejestrację, tzn że jest oryginalna i mam 2 lata gwarancji? Bo tam nic nie pisze takiego, tylko mi proponują jakieś kosmetyki do prostowania

Cytat:
Lalaith i jak prostowałaś już włosy?? Jak efekt??
Pisałam w poście 154.
Stary 2010-01-21, 11:30   #166
Jolcia88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Pisałam w poście 154.
No dobra, ale czy później jeszcze prostowałaś...
Nie chodzi mi o tamten raz...

Edytowane przez Jolcia88
Czas edycji: 2010-01-21 o 11:31
Stary 2010-01-21, 11:30   #167
goo_girl
Raczkowanie

lalaith, a można wiedziec kiedy rejestrowałaś swoją ghd?
ja od 3 dni próbuję, ale na str ghd jest to chwilowo niedostępne z powodów technicznych i tak się zastanawiam czy nie wysłac zgłoszenia pocztą na tym blankiecie co był z prostownicą czy może poczekac jeszcze kilka dni aż będzie to mozliwe online
Stary 2010-01-21, 11:55   #168
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
A jeśli po zarejestrowaniu prostownicy przyszedł mi meil z podziękowaniami za rejestrację, tzn że jest oryginalna i mam 2 lata gwarancji? Bo tam nic nie pisze takiego, tylko mi proponują jakieś kosmetyki do prostowania

Pisałam w poście 154.
no to jest oficjalna str GHD, takie maile wysyłają

Nowe na blogu
Stary 2010-01-21, 12:30   #169
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
No dobra, ale czy później jeszcze prostowałaś...
Nie chodzi mi o tamten raz...
Nie, póxniej już nie. Jutro będę prostować

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
no to jest oficjalna str GHD, takie maile wysyłają
Ale to oznacza że jest oryginalna?

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez goo_girl Pokaż wiadomość
lalaith, a można wiedziec kiedy rejestrowałaś swoją ghd?
ja od 3 dni próbuję, ale na str ghd jest to chwilowo niedostępne z powodów technicznych i tak się zastanawiam czy nie wysłac zgłoszenia pocztą na tym blankiecie co był z prostownicą czy może poczekac jeszcze kilka dni aż będzie to mozliwe online
Dzisiaj rano...
Stary 2010-01-21, 13:50   #170
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
Nie, póxniej już nie. Jutro będę prostować

Ale to oznacza że jest oryginalna?

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Dzisiaj rano...
no tak Ty kupiłaś na look.. ja na ebay i tak to wygląda Ja np za pierwszym razem pomyliłam się i wpisałam 1 złą cyferkę i tam był komunikat że nie ma takiej prostownicy czy jakoś tak (nie pamiętam dokładnie) a jak wpisałam dobrze to podziękowali za rejestracje sprzętu i przyszedł mail Jak u Ciebie

Nowe na blogu
Stary 2010-01-21, 14:35   #171
lalaith
Zakorzenienie

Uff.. To fajnie, bo nie było to jasno powiedziane więc nie miałam pewności Swoją drogą nie wiedziałam że one są "made in china"
Cóż, pożyjemy zobaczymy jak się będzie sprawowała. Po wczorajszym wyproście dziś już nie było śladu..
Stary 2010-01-21, 15:41   #172
goo_girl
Raczkowanie

ehh...
ja od kilku dni sprawdzam str ghd, by móc zarejestrowac prostownicę, a tu zonk. odnosiło mnie na irlandzką wersję strony a tam rejestracja nie działa - jak pisałam wcześniej. wróciłam na wersję uk i już zarejestrowałam

btw u mnie się sprawdza ghd, włosy miałam wczoraj prostowane i do dzisiaj są proste. efekt lepszy niż po mojej poprzedniej prostownicy. i włosy milsze w dotyku i lepiej wygladają nie żałuję, że kupiłam
Stary 2010-01-21, 16:32   #173
Jolcia88
Raczkowanie

Made in China?? Hmm...
Stary 2010-01-21, 16:48   #174
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Made in China?? Hmm...
Na oficjalnej stronie ghd na zdjęciu w przybliżeniu pisze "made in china" więc to na pewno oryginalna
Stary 2010-01-21, 18:14   #175
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

tak tak Z resztą jak wszystko inne

A Nike to co???? wiecie w jakich warunkach je produkują... jacy ludzie i za jakie pieniądze!! Jaki skandal przecież poszedł w świat jak to odkryto Poczytajcie

Nowe na blogu
Stary 2010-01-22, 18:55   #176
vizz28
Raczkowanie

GG do vizz28

Witajcie!
Czytałam wcześniej dużo o prostownicy GHD i postanowiłam, że chyba najwyższy czas zmienić wysłużonego już Remingtona, któremu powłoka z płytek zaczyna odpryskiwać No cóż, powiem wprost: napaliłam się na tę prostownicę Po wielu godzinach buszowania po necie (no i wizażu oczywiście ) w końcu się odważyłam i zamówiłam standardowy model ze sprayem do słabych i zniszczonych włosów na "lookfantastic". Przyznam, że miałam pewnego cykora, bo z moim angielskim jest tak sobie, to raz, a dwa - nigdy jeszcze nie kupowałam nic za granicą on-line Wszystko jednak poszło gładko, obsługa zamówienia jest prosta i intuicyjna, także nie bójcie się! Prostownicę zamówiłam w niedzielę, 17.01., a dzisiaj rano (22.01.) paczka była już u mnie w domu! Naprawdę jestem mile zaskoczona, tym bardziej, że sporo kupuję na naszym Allegro i mam na co dzień do czynienia z "Pocztą Polską", więc mam porównanie Jak wróciłam z pracy, od razu odpakowałam prostownicę i pędem do łazienki ją wypróbować! To, co zobaczyłam (efekt) przeszło moje najśmielsze oczekiwania!! Ta prostownica naprawdę jest magiczna!!! Jestem w szoku jak wyglądają po jej użyciu moje dotychczas wiecznie pierzaste, szorstkie i nierówne włosy!! Jeszcze w życiu takich nie miałam, nawet po prostowaniu u fryzjera!!!
Włosy prostuję od dawna, regularnie co 2 dzień (czyli co drugie mycie), farbuję od 4 lat, a zawsze miałam cienkie, mało i na dodatek baaaardzo mi się kręcą, we wszystkie strony, jednak to nie są zwarte, sprężyste loczki tylko jedna, wielka szopa, siano, wata cukrowa, pierze czy jak kto woli! Od 1,5 roku bez wyprostowania ich nie wyszłabym na ulicę do ludzi To jest właśnie takie błędne koło... bo przecież prostownica jeszcze bardziej je niszczy Tak czy inaczej, mimo używania farb bez amoniaku, najdroższych kosmetyków (szampony, odżywki, kosmetyki termoochronne L'oreal Proffesional, Kerastase, Goldwell) po wyprostowaniu były sianowate i szybko się falowały Dzisiaj po "poprawce" GHD mam zupełnie inne włosy!!!! Nie mogę w to uwierzyć!!! Są przede wszystkim gładkie, lśniące, sypkie i proste, naprawdę proste!!! Chyba jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z zakupu czegokolwiek!!! Spray do prostowania tej samej firmy również jest bardzo dobry!! Bardzo gorąco polecam osobom niezdecydowanym zakup tego cuda, no i oczywiście w Anglii, bo w Polsce chcą prawie 400zł więcej za nią!!! Na "lookfantastic" wyszło mi łącznie z przesyłką i przewalutowaniem (prowizja dla mBanku) 477zł z groszami. Naprawdę warto!! Co do obsługi - pełen profesjonalizm, paczka bardzo dobrze zabezpieczona Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe "ghd-owiczki"
vizz28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:21   #177
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
Napisane przez vizz28 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Czytałam wcześniej dużo o prostownicy GHD i postanowiłam, że chyba najwyższy czas zmienić wysłużonego już Remingtona, któremu powłoka z płytek zaczyna odpryskiwać No cóż, powiem wprost: napaliłam się na tę prostownicę Po wielu godzinach buszowania po necie (no i wizażu oczywiście ) w końcu się odważyłam i zamówiłam standardowy model ze sprayem do słabych i zniszczonych włosów na "lookfantastic". Przyznam, że miałam pewnego cykora, bo z moim angielskim jest tak sobie, to raz, a dwa - nigdy jeszcze nie kupowałam nic za granicą on-line Wszystko jednak poszło gładko, obsługa zamówienia jest prosta i intuicyjna, także nie bójcie się! Prostownicę zamówiłam w niedzielę, 17.01., a dzisiaj rano (22.01.) paczka była już u mnie w domu! Naprawdę jestem mile zaskoczona, tym bardziej, że sporo kupuję na naszym Allegro i mam na co dzień do czynienia z "Pocztą Polską", więc mam porównanie Jak wróciłam z pracy, od razu odpakowałam prostownicę i pędem do łazienki ją wypróbować! To, co zobaczyłam (efekt) przeszło moje najśmielsze oczekiwania!! Ta prostownica naprawdę jest magiczna!!! Jestem w szoku jak wyglądają po jej użyciu moje dotychczas wiecznie pierzaste, szorstkie i nierówne włosy!! Jeszcze w życiu takich nie miałam, nawet po prostowaniu u fryzjera!!!
Włosy prostuję od dawna, regularnie co 2 dzień (czyli co drugie mycie), farbuję od 4 lat, a zawsze miałam cienkie, mało i na dodatek baaaardzo mi się kręcą, we wszystkie strony, jednak to nie są zwarte, sprężyste loczki tylko jedna, wielka szopa, siano, wata cukrowa, pierze czy jak kto woli! Od 1,5 roku bez wyprostowania ich nie wyszłabym na ulicę do ludzi To jest właśnie takie błędne koło... bo przecież prostownica jeszcze bardziej je niszczy Tak czy inaczej, mimo używania farb bez amoniaku, najdroższych kosmetyków (szampony, odżywki, kosmetyki termoochronne L'oreal Proffesional, Kerastase, Goldwell) po wyprostowaniu były sianowate i szybko się falowały Dzisiaj po "poprawce" GHD mam zupełnie inne włosy!!!! Nie mogę w to uwierzyć!!! Są przede wszystkim gładkie, lśniące, sypkie i proste, naprawdę proste!!! Chyba jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z zakupu czegokolwiek!!! Spray do prostowania tej samej firmy również jest bardzo dobry!! Bardzo gorąco polecam osobom niezdecydowanym zakup tego cuda, no i oczywiście w Anglii, bo w Polsce chcą prawie 400zł więcej za nią!!! Na "lookfantastic" wyszło mi łącznie z przesyłką i przewalutowaniem (prowizja dla mBanku) 477zł z groszami. Naprawdę warto!! Co do obsługi - pełen profesjonalizm, paczka bardzo dobrze zabezpieczona Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe "ghd-owiczki"
cieszę się razem z Tobą )))

Nowe na blogu
Stary 2010-01-22, 21:43   #178
Malla
Nie depcze krokusów

Jak dostałyście prostownice z lookfantastic, kurierem czy przez listonosza?

vizz28 - w Citibanku tydzień wcześniej wyszło 470,02, więc różnica niewielka
Stary 2010-01-22, 22:06   #179
Chaos_Girl
Zadomowienie

Szukajac Bare Minerals natknelam sie na kilka angielskich stron, ktore wygladaja identycznie, jak LookFantastic i maja te same produkty. Jednak roznia sie cenami niektorych rzeczy. GHD mozna trafic taniej nawet o 20£.
Chaos_Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 22:39   #180
vizz28
Raczkowanie

GG do vizz28

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jak dostałyście prostownice z lookfantastic, kurierem czy przez listonosza?

Nie powiem Ci na 100%, kto ją dostarczył, ponieważ paczkę odebrał mój tata. Ja byłam jeszcze w łazience i słyszałam tylko ciężkie kroki kogoś wchodzącego po schodach i dzwonek do drzwi (zarówno ten chód, jak i długość dzwonka są baaardzo charakterystyczne dla naszego listonosza ), zatem na 99% był to listonosz, tylko nie mam pojęcia jak on przytaszczył taką sporą paczkę na rowerze

vizz28 - w Citibanku tydzień wcześniej wyszło 470,02, więc różnica niewielka

Kurczę, przepłaciłam ponad 7zł No niestety, wszystko zależy od kursu waluty no i od opłat dodatkowych, jakie pobiera bank... Ale co tam, najważniejsze, że prostownica jest super!!!
vizz28 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości