Prosze o pomoc odnośnie skóry na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-11, 12:40   #1
omonikao
Przyczajenie

Prosze o pomoc odnośnie skóry na twarzy

Hej mam wielki problem ;/ zauwazyłam go w sumie od jakiegoś roku...
Denerwują mnie cienie pod oczami których nie mogę usunąć gdyż mam je w gruncie rzeczy od urodzenia. Teraz cała skóra wokół oczu jest wręcz granatowa używam różnych kremów pod oczy a pod podkład kłade korektor ale to nic nie daje...... a dermatolog powiedziała, że nic na to nie poradzi.

Drugim problemem jest nierowny koloryt skóry... dosłownie bez makijarzu mam czerowno-rózowo-białą skórę w takie jakby kropki.. niewiem jak to opisać... nie jest poprostu jednolitego koloru używam kremu poprawiajacego koloryt z ziaji ale skóra zrobila sie po nim jakas dziwna... ;/ lekko nabrała jakiegoś brązowego odcienia i do tych kolorów podanych wyżej doszedł tez brąz ;/

ostatnią rzeczą jaką zauważyłam są dwa pęknięte naczynka nad ustami jestem w szoku boję się że to może być coś genetycznego, ponieważ moja mama ma z tym problem... a ja mam dopiero 18 lat.

dodam jeszcze że denerwuje mnie to kiedy rano zrobie sobie makijaz i wyglądam naprawde ładnie.... ale po 2 godzinach wszystko ze mnie spływa wychodzi mi na wierzch ta paskudna kropkowana cera i nie moge tego zatuszowa

błagam pomóżcie mi cos
omonikao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 07:52   #2
omonikao
Przyczajenie

Dot.: Prosze o pomoc odnośnie skóry na twarzy

up up
omonikao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:16   #3
n-nika
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez omonikao Pokaż wiadomość
Hej mam wielki problem ;/ zauwazyłam go w sumie od jakiegoś roku...
Denerwują mnie cienie pod oczami których nie mogę usunąć gdyż mam je w gruncie rzeczy od urodzenia. Teraz cała skóra wokół oczu jest wręcz granatowa używam różnych kremów pod oczy a pod podkład kłade korektor ale to nic nie daje...... a dermatolog powiedziała, że nic na to nie poradzi.

Drugim problemem jest nierowny koloryt skóry... dosłownie bez makijarzu mam czerowno-rózowo-białą skórę w takie jakby kropki.. niewiem jak to opisać... nie jest poprostu jednolitego koloru używam kremu poprawiajacego koloryt z ziaji ale skóra zrobila sie po nim jakas dziwna... ;/ lekko nabrała jakiegoś brązowego odcienia i do tych kolorów podanych wyżej doszedł tez brąz ;/

ostatnią rzeczą jaką zauważyłam są dwa pęknięte naczynka nad ustami jestem w szoku boję się że to może być coś genetycznego, ponieważ moja mama ma z tym problem... a ja mam dopiero 18 lat.

dodam jeszcze że denerwuje mnie to kiedy rano zrobie sobie makijaz i wyglądam naprawde ładnie.... ale po 2 godzinach wszystko ze mnie spływa wychodzi mi na wierzch ta paskudna kropkowana cera i nie moge tego zatuszowa

błagam pomóżcie mi cos
Co do cieni pod oczami, to skoro dermatolog rozkłada ręce, to my raczej tez ci zbytnio nie pomożemy
Z kolorem skóry to za bardzo też nie, ale może pij więcej soków z marchwi, to napewno nabierzesz ładniejszego koloru i jakoś to się wyrówna.
Z pękniętymi naczyńkami to najlepiej odrazu do kosmetyczki, im szybciej tym chyba lepiej...Jesli twoja mama ma tez z tym problem, to widocznie ejst to genetyczne. Nic z tym nie poradzisz.
Co do makijażu, to może zmien kosmetyki, lepiej czasami zainwestować w lepsze i droższe, niże kupić jakiś tani np. podkład i żeby spływał i cera się świeciła.
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:18   #4
ladybalbina90
Przyczajenie

posluchaj: zgodze sie, ze z cieniami nic nie poradzisz. Jezeli chcesz ladnie wygladac np.przed impreza - zrob sobie zimny kompres z lodu (nie bezposrednio na skore) to pomoze, ale na chwile. Pokochaj korektory. Co do cery: zrezygnuj z kosmetykow typu ziaja. Twoja cera jest bardzo delikatna i wymagajaca. Wpisz w google firme Lavera (to sa kosmetyki ktore polecam moim pacjentom) i kup sobie fluid nawilzajacy z aloesem . To jest krem o konsystencji fluidu. Makijaz tez lepiej bedzie sie trzymal na nim, poniewaz uspokaja skore i nie bedzie sie tak przetluszczac. Wyprobuj ta firme, nie jest droga, a bardzo skoteczna.
ladybalbina90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości