Metamorfoza księżniczki ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-11, 15:45   #1
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie

Question

Metamorfoza księżniczki ;)

Witajcie drogie wizażanki! To mój pierwszy wątek więc proszę o wyrozumiałość . Więc tak: Mam 12 lat, pewnie to nie dużo ale zawsze coś Niby moja fryzura mi jest ładna i tak jakoś dzień w dzień mam taką samą. Zacznę od tego że jakiś rok temu byłam u fryzjerki, ścięłam grzywkę na prosto mniej więcej jak na 1 załączniku. Ale nie pasowała mi więc zaczekałam jak trochę podrośnie, i zrobiłam sobie przedziałek po prawej i grzywkę na ukos, ostatnio trochę je ścieniowałam( dodaję że na początku miałam przedziałek po środku). I taką fryzurę miałam dość długo. Raz przedziałek na prawo, raz na lewo. Włosy mam dość długie, bardzo ładne i zdrowe chociaż co najmniej raz w tygodniu suszę je suszarką. Są grube, gęste i ciemno blond-brązowe z gdzieniegdzie słonecznymi refleksami. Właściwie to są proste, ale kiedy mi się pomyśli że chcę falowane to takie się robią (po odżywce Pantene i bez prostowania na szczotce) .
Hmm... Mój styl jest mniej więcej w ramach Skate, jeżdżę na desce, i tańczę Hip Hop. Po pierwsze urbieram się we właśnie takie skate'owskie żeczy. Cerę (jak narazie :P) mam dość ładną. Dużo piegów w okolicach nosa, niestety dziedziczne worki pod oczami, kształtu twarzy jakotakiego nie potrafię określić. Chyba trójkątny. "Normalne" oczy, uszy i usta (tzn. nie za duże, nie za małe). Nos mam ciut garbaty ale w zasadzie mi to nie przeszkadza. Jedynym chyba moim mankamentem są zęby :/ Są bardzo krzywe i narazie noszę aparat wyjmowany. Mam też ładną figurę (ale już niedługo bo zaczynam się obżerać ciasteczkami ). Niska nie jestem, wysoka też nie. Oczy mam niebieskie lub niebiesko-zielone. O mnie to chyba tylę. A teraz pytania
Po pierwsze( chyba najważniejsze) chodzi mi o fryzurę! Ściąć, może grzywka na prosto ?
Po drugie: STYL ! Zaczyna mi się nudzić styl skejtki ... Zastanawiam się nad innymi propozycjami.
Po trzecie: Jakieś kosmetyki, nie chodzi mi o makijaż, bo ani mama ani szkoła nie pozwala. Jakieś dla nastolatek, matujące itp.
Po czwarte: Ogólnie jakieś wskazówki dotyczące hmm.. stylu bycia ??
Pozdrwawiam życzliwe dusze i czekam na podpowiedź.

P.S. 1 załącznik Dulce Maria
2 załącznik: ja, proszę nie zwracać uwagi na te rumieńce na policzkach, efekt "spieczenia na słońcu"

Zapuszczanie włosków45>50>55>60> 65
I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.
Wolontariuszka Green Peace

+ Pamiętnik Księżniczki 9 część !

Ksiezniczka W Trampkach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 16:38   #2
sweetish
Zakorzenienie

Dot.: Metamorfoza księżniczki ;)

Cytat:
Napisane przez Ksiezniczka W Trampkach Pokaż wiadomość
Witajcie drogie wizażanki! To mój pierwszy wątek więc proszę o wyrozumiałość . Więc tak: Mam 12 lat, pewnie to nie dużo ale zawsze coś Niby moja fryzura mi jest ładna i tak jakoś dzień w dzień mam taką samą. Zacznę od tego że jakiś rok temu byłam u fryzjerki, ścięłam grzywkę na prosto mniej więcej jak na 1 załączniku. Ale nie pasowała mi więc zaczekałam jak trochę podrośnie, i zrobiłam sobie przedziałek po prawej i grzywkę na ukos, ostatnio trochę je ścieniowałam( dodaję że na początku miałam przedziałek po środku). I taką fryzurę miałam dość długo. Raz przedziałek na prawo, raz na lewo. Włosy mam dość długie, bardzo ładne i zdrowe chociaż co najmniej raz w tygodniu suszę je suszarką. Są grube, gęste i ciemno blond-brązowe z gdzieniegdzie słonecznymi refleksami. Właściwie to są proste, ale kiedy mi się pomyśli że chcę falowane to takie się robią (po odżywce Pantene i bez prostowania na szczotce) .
Hmm... Mój styl jest mniej więcej w ramach Skate, jeżdżę na desce, i tańczę Hip Hop. Po pierwsze urbieram się we właśnie takie skate'owskie żeczy. Cerę (jak narazie :P) mam dość ładną. Dużo piegów w okolicach nosa, niestety dziedziczne worki pod oczami, kształtu twarzy jakotakiego nie potrafię określić. Chyba trójkątny. "Normalne" oczy, uszy i usta (tzn. nie za duże, nie za małe). Nos mam ciut garbaty ale w zasadzie mi to nie przeszkadza. Jedynym chyba moim mankamentem są zęby :/ Są bardzo krzywe i narazie noszę aparat wyjmowany. Mam też ładną figurę (ale już niedługo bo zaczynam się obżerać ciasteczkami ). Niska nie jestem, wysoka też nie. Oczy mam niebieskie lub niebiesko-zielone. O mnie to chyba tylę. A teraz pytania
Po pierwsze( chyba najważniejsze) chodzi mi o fryzurę! Ściąć, może grzywka na prosto ?
Po drugie: STYL ! Zaczyna mi się nudzić styl skejtki ... Zastanawiam się nad innymi propozycjami.
Po trzecie: Jakieś kosmetyki, nie chodzi mi o makijaż, bo ani mama ani szkoła nie pozwala. Jakieś dla nastolatek, matujące itp.

2 załącznik: ja, proszę nie zwracać uwagi na te rumieńce na policzkach, efekt "spieczenia na słońcu"
Dodaj zdjęcie BEZ czapki.

Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 19:52   #3
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie

Może być ? Takie, robiłyśmy sobie z koleżankami w autobusie. Nie jest jakieś wyjątkowo ładne, ale nie mam innego. Zdjęcie z prawie przed roku, ale chyba niezbyt wiele się zmieniłam.

I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.

Stary 2009-11-12, 19:25   #4
anka1892
Zadomowienie

trudno cokolwiek doradzić.. jesteś jeszcze młoda, wejdziesz w okres dojrzewania i zaczniesz się baardzo zmieniać, nabierzesz kobiecych kształtów, zaczną się problemy z cerą i włosami(chyba, że Ci się uda, wszystko zależy od hormonów) ale nie ma co się bać, nie chcę Cię straszyć, ale ja kiedyś też nie miałam problemów np z włosami. Co do kosmetyków, to nie radzę za dużo używać... z resztą polecam tylko jakies pielęgnacyjne do twarzy, ale nie za silne, sama nie wiem co polecić, bo ja właśnie chyba trochę zaniedbalam twarz w tym wieku i teraz mam zaskórników bardzo dużo(przynajmniej tak sobie tłumaczę). Za jakieś dwa lata to bez problemu możesz zacząć stosować kosmetyka Under Twenty czy Nivea Visage, a teraz to nie wiem...
co do stylu... to zależy od Ciebie. Tylko i wyłącznie od Ciebie. Ale takie częste zmienianie stylów raczej nie jest dobrze odbierane przez innych
Fryzurkę masz moim zdaniem ładną.
anka1892 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 13:36   #5
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie

Dziękuję za radę. A co myślicie np. o skróceniu włosów za uszy, ścieniowaniu i grzywce ?

I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.

Stary 2009-11-14, 23:00   #6
NothingElse
Rozeznanie

zawsze wydawało mi się, że każdy ma swój styl i zależy on wyłącznie od nas ;] ubieram to co MNIE się podoba, zachowuję się tak, jak JA uznaję za słuszne..

wskazówki co do stylu bycia?
jest tylko jedna: bądź sobą
Stary 2009-11-15, 14:53   #7
Tycikata
Wtajemniczenie

Jesteś bardzo podobna do mojej siostry i nawet ten sam wiek myślę że byłoby Ci ładnie w krótkich włosach(moja siorka takie ma i jej pasują)

Jesteś w takim wieku że faktycznie ciężko Ci jeszcze cokolwiek doradzić, bo jeszcze nie potrzebujesz się malować, farbować itp, na to przyjdzie jeszcze czas
Co do ubierania się, to sie nie znam;p ale może noś jakieś dodatki, kolczyki, bransoletki..na pewno nie zaszkodzą(oczywiście nie za dużo) a dodadzą trochę kobiecości
Staraj się jeść zdrowo, nie jedz jedynie za dużo fast foodów i słodkich rzeczy.
A co do stylu bycia, to tak jak wyzej dziewczyny pisały; bądź sobą

- Loesje
Tycikata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 01:47   #8
Chloestic
Zakorzenienie

kochana, przeciez Ty jeszcze dziecko jestes.........gdzie w tym wieku sie wygladem przejmowac!
Chloestic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 22:41   #9
zup_inka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ksiezniczka W Trampkach Pokaż wiadomość

jestem w twoim wieku i jedyne co nas rozni to to ze n wlasnie mam grzywke na bok ale styl troszki inny i tez mam ochote sie troche pozmienica, no i czekam na staly aparat na zeby ( za niecaly rok)
Stary 2009-11-25, 10:20   #10
behemotkot
Rozeznanie

ładna z ciebie dziewczynka...
z krótszymi włosami możesz spróbować, może wyjść ciekawie...a tak poza tym to poczekaj jeszcze parę (ładnych) lat zanim zaczniesz coś zmieniać
pozdrawiam...
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 14:41   #11
201610310857
Konto usunięte

Fajowe pacyfki na portkach
Nic nie zmieniaj, masz czas jeszcze
201610310857 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 15:20   #12
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie

Hmm.... Dziękuję za wszystkie sugestie. Napewno je wykorzystam, ale teraz mam inne pytanie, chodzi o uczesanie. Nie o fryzurę, lecz o uczesanie. Moje obecne już mi się znudziło, a włosów nie chce ścinać ( z być może mało "profesjonalnego" powodu, mianowicie, kiedy w maju jadę na Zieloną Szkołę, chciałabym mieć znów długie włosy, które jeżeli teraz zetnę, do maja napewno nie odrosną). Teraz mam włosy do łopatek, z grzywką na prawo, przedziałkiem na lewo. Ni proste, ni falowane. Macie w "zanadrzu" jakieś pomysły na ciekawe uczesania na codzień?? Jeśli tak, to wklejajcie też różne fotki ,
Pozdrawiam

P.S. Do mojej obecnej fryzury: Włosy za łopatki, tak średnio ścieniowane, podatne na kręcenie.

I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.

Stary 2009-12-01, 08:05   #13
zup_inka
Przyczajenie

Ja tam, np. do szkoly to mase roznych fryzurek próbuje
1.Zwykle warkoczyki, a z grzywka nic nie robisz i wygladasz bardzo dziewczensko
2.Kucyk na bok i jakas fajna, duża , kolrowa spinka
3. Mozesz tez sprobowac zrobic sobie kucyka ( na bok lub nie), z przodu grzywke zaczesac do gory ( mozesz sprobowac ja troszke podniec) a włosy z kucyka pokrecic delikatnie lokowka
Ale efekt 3 fryzurki jest wg mnie troche stylowy dlatego lepiej przwidziec do tej fryzury jakies fajne style wdzianko )
Pozdrawiam i zycze powodzenia
Stary 2009-12-01, 21:45   #14
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie

zup_inka- Pierwszą fryzurkę próbowałam, czasem ją noszę, ale ponieważ chodzę do szkoły sportowej, często mamy WF, więc się nie opłaca, bo na Wfie warkoczyki się "rozburzają" :d
Drugą, może spróbuję, ale nie lubie kucyków na bok, a trzecia też próbowałam, ale wyglądałam conajmniej dziwnie, mam jakieś dziwne czoło :p
Dzięki za pomysły, macie jeszcze jakieś ??

I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.

Stary 2009-12-01, 23:37   #15
201704240951
Konto usunięte

Wysoki koński ogon ?

Nie ma co szaleć, młodziutka jesteś
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 12:03   #16
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie

Question Alexis Bledel-fryzruka+ Alice Cullen- fryzurka

Cześć!
To już mój drugi wątek
No więc, bardzo podoba mi się fryzura Alexis Bledel (znanej m.in z Stowarzyszenia wędrujących dżinsów). Właściwie to grzywka to nie problem, ale już od jakiegoś czasu dręczą mnie te właśnie loczki.
Jak i czym zrobić takie loczki żeby tak jakby połowa była względnie prosta a na dół już takie loczki, tu może to nie jest tak pokazane ale jak ktoś może widział reklamę Galerii Krakowskiej czy Galerii Kazimierz na jesień 2009 (bilboard). Fryzurkę dodaje w załączniku.

Druga fryzurka, z zasadzie mam już długie włosy, ale bardzo mnie "korci" ta fryzra Alice Cullen z sagi Zmierzch. Tu jest adres gdzie są moje fotki, jak myślicie, pasowałaby mi?? http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=http://i13.photobucket.com/albums/a2...liceCullen.jpg http://alwaysaheadofthecurve.files.w...s_bledel_2.jpg15217582#post15217582

I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.

Edytowane przez Ksiezniczka W Trampkach
Czas edycji: 2009-12-21 o 12:11
Odpowiedz

Tagi
alexis bledel, alice cullen, metamorfoza, nastolatki, styl, zmierzch

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości