POMOCY.....jakie kosmetyki wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-11, 17:34   #1
Emilcia25
Przyczajenie

POMOCY.....jakie kosmetyki wybrać?

Witam wszystkie wizażanki .... i jednocześnie proszę o pomoc w doborze kosmetyków do twarzy...

Otóż mam cerę mieszaną, w strefie T mam mnóstwo zaskórników ale twarz jest także sucha. Bowiem często na nosie czy na policzkach skóra się łuszczy

Przejrzałam KWC i zastanawiam się nad kosmetykami La Roche Posay... Wybrałam jak narazie krem LRP Effaclar Duo i Tonik zwężający pory .
może któraś z Was je używała i może podpowiedzieć czy skóra jeszcze bardziej nie będzie przesuszona....

A może znacie dobre kremy i toniki do takiej cery....

Proszę o pomoc.
Emilcia25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 18:22   #2
Elaine Blath
Raczkowanie

Dot.: POMOCY.....jakie kosmetyki wybrać?

Witaj! Ja rowniez mam cere mieszana i na dodatek naczynkowa. Przetluszcza mi sie twarz w strefie T podczas gdy policzki potrzebuja nawilzenia dlatego na dzien uzywam na cala buzie krem nawilzajacy Vichy Aqualia a na strefe T Thalgo nawilzajaco-matujacy. Pomaga, bo nie przesusza skory tylko delikatnie niweluje swiecenie.
Generalnie odradzalabym Ci wszelkie wysuszajace kosmetyki bo to moze tylko pogorszyc problem swiecenia.
Elaine Blath jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:37   #3
ladybalbina90
Przyczajenie

Dot.: POMOCY.....jakie kosmetyki wybrać?

Cytat:
Napisane przez Emilcia25 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki .... i jednocześnie proszę o pomoc w doborze kosmetyków do twarzy...

Otóż mam cerę mieszaną, w strefie T mam mnóstwo zaskórników ale twarz jest także sucha. Bowiem często na nosie czy na policzkach skóra się łuszczy

Przejrzałam KWC i zastanawiam się nad kosmetykami La Roche Posay... Wybrałam jak narazie krem LRP Effaclar Duo i Tonik zwężający pory .
może któraś z Was je używała i może podpowiedzieć czy skóra jeszcze bardziej nie będzie przesuszona....

A może znacie dobre kremy i toniki do takiej cery....

Proszę o pomoc.
Ten tonik to lepiej odstaw, bo nasilisz problem. Krem moze byc. Sprawdz sobie firme Lavera . Mysle, ze to bylby najlepszy pomysl. Wpisz jej nazwe w googlach, bo w drogeri jej nie znajdziesz, ale kosmetyki suuuuper!!!! polecam
ladybalbina90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości