Fryzura - dla chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-11, 21:43   #1
kouta
Przyczajenie

Fryzura - dla chłopaka

Witam serdecznie,
Poszukuję odpowiedniej dla mnie fryzury. Dodam tylko, że mam większy niż przeciętny nos, zresztą to widać na zdjęciu :P
Chciałbym, żeby to było coś dłuższego, bo w końcu nie po to zapuszczałem tak długo włosy, żeby je teraz bardzo ściąć xD

1 i 2 zdjęcie to ja.
Tak wiem, że nieciekawie wyglądają moje włosy jak by spojrzeć na nie z boku, ale wciąż je zapuszczam :P

3 i 4 zdjęcie przedstawiają fryzurę, którą chciałbym sobie zrobić, powiedzcie czy by mi pasowała :P

Dla lepszego obeznania z fryzurką (4 zdjęcie):
http://www.youtube.com/watch?v=QHnnL...eature=related
Niektórzy pewnie powiedzą, że to taka nie męska fryzura, ale co tam xD
I ta w ogóle to jest on xD

Zastanawiałem się też na farbowaniem włosów na czarno, niektórzy mówią, że by mi pasował ten kolor (mam ciemne brwi).
Aha, jak na razie włosów nie prostuję, ale mam zamiar kupić sobie prostownicę w tym miesiącu.

Przepraszam, że tak chaotycznie napisałem ten post.
Za wszystkie rady dziękuję ^^

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-11-16 o 19:25 Powód: dane osobowe
kouta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 21:57   #2
elly2
Wtajemniczenie

Dot.: Fryzura - dla chłopaka

Witaj, w kwestii tego czy fryzura jaką przedstawiłeś na zdjęciu będzie Ci pasować czy nie to się nie wypowiem bo się na tym nie znam.

Jeśli chodzi o Twój nos to moim zdaniem przesadzasz, wcale nie jest duży.

Natomiast fryzura "do której dążysz" dla mnie jest własnie tak jak napisałeś dość kobieca.
To moja taka subiektywna ocena, ale dla mnie facet to facet, nie jakaś lala z grzywką w wyprostowanych i farbowanych włosach

Może jestem staroświecka i nie znam obecnych obyczajów panujących wśród młodzieży ale takie jest moje zdanie.

Jeśli tak bardzo zależy Ci na tej fryzurce to okej tylko proszę nie farbuj Bo facet w farbowanych włosach to katastrofa

Mam nadzieję, że Cie nie uraziłam swoją wypowiedzią - jest ona bardzo subiektywna więc oczywiście wcale nie musisz się ze mna zgadzać

elly2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 22:05   #3
kouta
Przyczajenie

Dziękuję za odpowiedź! ^^
Napiszę szczerze, że kilka tygodni temu miałem zamiar już farbować włosy, ale jak zobaczyłem pewnego chłopaka (tak jak ja blondyn na czarno się przefarbował) to się przeraziłem na widok jego odrostów xD I w sumie sam nie wiem co robić, ale dziękuję za radę, żebym nie farbował ^^
kouta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:46   #4
Animalcule
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2
GG do Animalcule

dopisuje się do tego - nie farbuj!! jeśli już to drodne refleksy zrobione przez dobrą fryzjerkę, ale jesteś bardzo młody więc takie rzeczy sobie odpuść jeszcze na długo...facetom w farbowanych włosach mówię nie
tamta ciemn fryzura nawet bardzo kobieca...
Twoje póki co fajnie byłoby wycieniowć- w jaki dokładnie sposób? udaj się do dobrego fryzjera po radę;D
Animalcule jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 22:24   #5
biedronka91
Zakorzenienie

Hmm.. Przede wszystkim nie farbuj. Wygląda to sztucznie i tandetnie. Prostownica to kolejny niezbyt trafiony pomysł. Nie wiem, czy chciałbyś doczekać się zniszczonych, pofalowanych od wilgoci włosów. Dodatkowo musiałbyś codziennie poświęcać czas na mozolne prostowanie.
Moim zdaniem przydałoby Ci się po prostu fajne, modne cięcie. Póki co Twoja "fryzura"nie ma konkretnego kształtu ani ogłady. Jeżeli chcesz zapuszczać dalej, pocieniuj jak wcześniej dziewczyny radziły, dobry fryzjer będzie wiedział co z tym zrobić. Wydaje mi się, że w podanej fryzurze nie będziesz wyglądał zbyt korzystnie.

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości