Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-12, 00:26   #1
Tupters88
Raczkowanie

Cool

Dobrać kolor

Hej,
hmm...może to dziwne, ale zamarzył mi się dziś pewien odcień blondu. Heh proszę się nie śmiać, ale konkretnie chodzi mi o kolor jaki nosi aktualnie B. Spears. Jednak oczywiście pojawiło mi się wiele pytań w głowie i nie wiem jak sobie na nie odpowiedzieć, więc proszę Was o pomoc.
Zatem zaczynam :

Po 1. Chyba najbardziej standardowy problem- nie mam pojęcia co to jest za odcień(???).Widzę, jednak, że jest co ciepły odcień blondu, a ja słyszałam, że Polki powinny raczej pilnować się chłodnych odcieni, ponieważ mają chłodny typ cery. Mój kolor cery jest jasny, wręcz blady, wpadający lekko w różowy (tak myślę, pewności nigdy nie miałam). Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, a brwi są również w tym odcieniu. Zatem czy nie będę śmiesznie wyglądać w takim kolorze? I czy uzyskanie tego koloru na moich włosach jest w ogóle możliwe?

Po 2. Moje włosy przez ostanie 3 lata sporo przeszły. Wiele lat nakładałam na nie niezliczone ilości blond pasemek w różnych odcieniach. Później coś mi strzeliło do głowy i zmieniłam kolor na brąz. Po roku postanowiłam wrócić do blondu. Sama je rozjaśniłam i sama je farbuję. Jednak mam już dość, bo za każdym razem żółkną i farbę znów trzeba nakładać na całe włosy przez co bardzo się niszczą. Czy jest jakakolwiek możliwość, że po uzyskaniu tego koloru będę mogła jakoś podtrzymać odcień, a farbować tylko odrosty? Nie chcę by moje włosy nadal się tak męczyły.

To chyba byłoby na tyle. Dołączam zdjęcie koloru włosów jaki mam aktualnie i koloru, który bardzo chciałabym uzyskać. Oczywiście te ciemniejsze to moje.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Edytowane przez Tupters88
Czas edycji: 2009-11-12 o 00:32 Powód: Poprawka informacji
Tupters88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 11:54   #2
karolcia017
Raczkowanie

Dot.: Dobrać kolor

superrozjasniajacy blond popielaty garniera
karolcia017 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 15:00   #3
Tupters88
Raczkowanie

Dziękuję za odpowiedź,ale farbę, o której mówisz już stosowałam. Niestety nie dała takich efektów jak oczekiwałam. Włosy wychodziły co prawda w miarę jasne, jednak z żółtym blaskiem. Mi chodzi bardziej o włosy wpadające w biel. Ma ktoś może jeszcze jakieś propozycje?

Stary 2009-11-16, 19:22   #4
karolcia017
Raczkowanie

a moze rozjasnij i tonerem? hę ?
karolcia017 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:17   #5
Tupters88
Raczkowanie

Hm...szczerze pierwsze słyszę o tych tonerach, ale widzę, że to ciekawa opcja...zwłaszcza kolorystyczna, bo rzeczywiście jest tam odcień, który by mi odpowiadał. Wiesz coś może więcej na ich temat? Póki co sprawdzam opinie na KWC, ale czy nie jest tak, że kolor ten się szybko wypłucze? Widzę, że to produkt do kilku myć. No i czy nie niszczy włosów?

P.S. Oczywiście dziękuję za Twoją propozycję.

Stary 2010-03-16, 12:14   #6
patika098
Wtajemniczenie

Hej wszystkim,czy możecie napisać (jeśli któraś wie) co to za kolor włosów? chodzi o dziewczyne rzecz jasna . Bardzo chciałabym taki osiągnąć http://www.kozaczek.pl/img/2maj/3530_3.jpg http://www.plotkara.pl/images/2748/r...a-halejcio.jpg
http://i.wp.pl/a/f/film/023/48/06/0160648.jpg

Edytowane przez patika098
Czas edycji: 2010-03-16 o 12:48
patika098 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kolor blond farbowanie

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości