problem z cerą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-12, 12:49   #1
jack24
Przyczajenie

problem z cerą

proszę o pomoc w zdiagnozowaniu mojej przypadłości. od około trzech lat mam skórę jak na fotografii http://img4.imageshack.us/img4/5936/82145809.jpg . w poniedziałek mam umówioną wizytę u dermatologa, ale chcę poznać też waszą opinię. czy da się do jakoś wyleczyć? poprzedni dermatolog pozbawił mnie zupełnie jakiejkolwiek nadziei, powiedział: tego się nie da wyleczyć. faktem jest, że problem ma podłoże genetyczne (ojciec). dodatkowo towarzyszy temu bodajże rogowacenie skóry (chyba tak to się zwie) na ramionach i niemałe krosty na udach, ale to mi jakoś nie wadzi. pozdrawiam jacek

chciałem dodać, że najbardziej dotknięte są okolice nosa a sam problem maleje w miarę odległości od niego ;-)

Edytowane przez jack24
Czas edycji: 2009-11-12 o 12:51
jack24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:08   #2
ladybalbina90
Przyczajenie

Dot.: problem z cerą

Zdjecie jest bardzo nieczytelne. Sama jestem ciekawa diagnozy dermatologa. Cos Ci doradze- przede wszystkim to niezbyt rozsadne konsultowac sie na tym forum, bo mozesz spotkac sie z przeciwstawnymi opiniami, lub co gorzej niewlasciwa diagnoza. Dermatolog jest jak najbardziej w porzadku. Nie ma diagnozy na odleglosc. Jezeli dermatolog cie zniecheci napisz wtedy moze cos podpowiem. wazne: z jakiego miasta jestes? moze znam tam kogos dobrego kto pomoze?
ladybalbina90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:14   #3
tynnkaaa
Raczkowanie

Kolezanka wyzej ma racje.
Jak juz bedziesz po wizycie u dermatologa to czekamy na jego opinie i diagnoze.

Tyle co moge powiedziec to tylko ze masz naczynka i zaskorniki, ktore powinno sie usowac u kosmetyczki na zabiegu oczyszczania
tynnkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:18   #4
jack24
Przyczajenie

gdańsk
w takim razie wrócę z opinią dermatologa. co się tyczy zdjęcia: spróbuję wykonać porządniejsze
Stary 2009-11-12, 19:50   #5
jack24
Przyczajenie

właśnie przeczytałem o powiązaniach naczynek z nalotem na języku (grzyb). taki nalot posiadam, więc może to od tego?
Stary 2009-11-13, 10:46   #6
ladybalbina90
Przyczajenie

Jezeli masz grzybice to niezaleznie musisz ja wyleczyc. Mogloby to sugerowac tradzik rozowaty? Widzisz o tym zadecyduje dermatolog.
ladybalbina90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 22:15   #7
jack24
Przyczajenie

jak dobrze pójdzie, to zawitam u dermatologa w następnym tygodniu i wtedy zdam relację. niestety dopadła mnie grypa

chciałem dodać, że grzybicę wykluczono u mnie. widocznie sobie ubzdurałem. pozdrawiam jacek

Edytowane przez jack24
Czas edycji: 2009-11-18 o 22:28
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości