Kurs przedłużania paznokci Bass Cometics - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-12, 19:11   #1
neroza
Zadomowienie

Kurs przedłużania paznokci Bass Cometics

Cześć dziewczyny!
Przeszukałam wiele wątków, szukałam za pomocą wyszukiwarki i nadal nie mam pojęcia co sądzicie odnoście kursów organizowanych przez Firmę Bass Cosmetics. Warto czy nie warto? Mam możliwość odbycia takiego kursu w szkole w wymiarze 30 godzin przedłużanie żelem i akrylem ale nie wiem czy jest warto na niego iść i inwestować 800 zł czy nie. Mają być też elementy zdobienia akrylem. Poradźcie coś proszę...
Jeżeli gdzieś już jest taki wątek to poproszę o przesunięcie tam mojego posta. A możę oprócz tego polecicie mi jakieś kursy w Lublinie?
Będę wdzięczna
Stary 2009-11-12, 22:23   #2
agad28
Raczkowanie

Dot.: Kurs przedłużania paznokci Bass Cometics

Cześć neroza ! Jeśli interesujesz się pazurkami i ich stylizacją to idź na ten kurs. Ta firma jest godna polecenia. Ja robiłam kurs w szkole ale z innej firmy i za większe pieniądze (La Fame). to było 2lata temu. Mam podstawową wiedzę po tym kursie. poźniej można się doszkolić z danej metody. Ale wszystko zależy od instruktora. Ja niestety trafiłam na takiego który faworyzował te dziewczyny które lepiej sobie radziły a reszte lekko olał. teraz jakoś sobie radzę bo sporo ćwiczę. dobrze się zastanów i posprawdzaj na stronie tej firmy jakie ma kursy i ile kosztują oraz możesz tam sprawdzic jakich mają instruktorów.powodzenia
agad28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 10:47   #3
kiniuszka
Raczkowanie

Ja właśnie jestem po kursie Bass Cosmetics.. Ogólnie jestem zadowolona, produkty wg mnie są bardzo dobre (aczkolwiek nie mam porównania), zaczynam przygodę z tipsami od zera a wychodzą trwałe więc na tej podstawie podejrzewam że są dobre Cenę masz bardzo atrakcyjną bo ja za sam żel płaciłam 1200zł, tylko że będziecie w szkole pewnie w grupie a ja miałam kurs indywidualny.. Duże znaczenie ma na pewno instruktorka, ciężko powiedzieć jaka Ci się trafi.. A produkty Bassa wg mnie nie są tanie, ale mimo wszystko ze względu na ich jakość pozostanę przy nich
kiniuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:39   #4
neroza
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kiniuszka Pokaż wiadomość
Ja właśnie jestem po kursie Bass Cosmetics.. Ogólnie jestem zadowolona, produkty wg mnie są bardzo dobre (aczkolwiek nie mam porównania), zaczynam przygodę z tipsami od zera a wychodzą trwałe więc na tej podstawie podejrzewam że są dobre Cenę masz bardzo atrakcyjną bo ja za sam żel płaciłam 1200zł, tylko że będziecie w szkole pewnie w grupie a ja miałam kurs indywidualny.. Duże znaczenie ma na pewno instruktorka, ciężko powiedzieć jaka Ci się trafi.. A produkty Bassa wg mnie nie są tanie, ale mimo wszystko ze względu na ich jakość pozostanę przy nich
Cytat:
Napisane przez agad28 Pokaż wiadomość
Cześć neroza ! Jeśli interesujesz się pazurkami i ich stylizacją to idź na ten kurs. Ta firma jest godna polecenia. Ja robiłam kurs w szkole ale z innej firmy i za większe pieniądze (La Fame). to było 2lata temu. Mam podstawową wiedzę po tym kursie. poźniej można się doszkolić z danej metody. Ale wszystko zależy od instruktora. Ja niestety trafiłam na takiego który faworyzował te dziewczyny które lepiej sobie radziły a reszte lekko olał. teraz jakoś sobie radzę bo sporo ćwiczę. dobrze się zastanów i posprawdzaj na stronie tej firmy jakie ma kursy i ile kosztują oraz możesz tam sprawdzic jakich mają instruktorów.powodzenia
Dzięki wielkie dziewczyny. No właśnie cały czas mam dylemat, bo ja umiem robić paznokcie żelowe i akrylowe tylko że chciałam się podszkolić no i papierek dostać. Ale cena jest dosyć atrakcyjna no i firma raczej znana. Sądzę że nie będzie później problemu z uznaniem tego certyfikatu przez salony.
Stary 2009-11-15, 18:25   #5
agad28
Raczkowanie

Neroza. w takim razie nie masz się co zastanawiać tylko idź na ten kurs, będziesz miała papier na wszystkie metody za rozsądną cenę. i może pracę szybciej znajdziesz bo z tego co wiem to instruktor może polecić cię do jakiegoś salonu w twoim mieście.
agad28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 23:23   #6
neroza
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agad28 Pokaż wiadomość
Neroza. w takim razie nie masz się co zastanawiać tylko idź na ten kurs, będziesz miała papier na wszystkie metody za rozsądną cenę. i może pracę szybciej znajdziesz bo z tego co wiem to instruktor może polecić cię do jakiegoś salonu w twoim mieście.
Wielkie dzięki chyba pójdę za ciosem i zapiszę się.. a co mi tam szkodzi zawsze to się czegoś nauczę i będę miała certyfikat
Stary 2010-04-13, 19:12   #7
aldi2
Raczkowanie

Jeżeli macie jeszcze jakies pytania odnośnie kursu Bass lub produktów tej firmy ? chętnie odpowiem .Pozdrowionka
aldi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości