Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-03, 10:01   #1081
reg17
Zakorzenienie

Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Nephasis Pokaż wiadomość
A jak na Ciebie działa CP? I w jakich dawkach przyjmujesz? Dzisiaj odebrałam pierwsze opakowanie i tak sobie planuję jak się do tego zabrać
w połączeniu z Jantarem działają na mnie całkiem nieźle. widzę sporoo małych włosków, przy skroni miałam przerzedzone włosy, teraz już się zagęściło troszkę.
biorę 3 tabletki dziennie. rano, w południe i wieczorem.

reg17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 09:45   #1082
Ania09121983
Zadomowienie

i ja widzę zageszczenie małych włosków przy skorniach - juz o tym wspominałam ale porostu narazie nie zaobserwowałam ale dzielnie czekam.

"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 12:32   #1083
HulaGirl
Zakorzenienie

GG do HulaGirl

wąłśnie przyszedł do mnie kurier z paczką produktów do włosów, oprócz Vatiki, Amli, Waxa mam tez mojego JANTARKA

właśnie wtarłam go po raz pierwszy
do tej pory z wcierek używałam Seboradinu i teraz widzę znaczącą różnice w aplikacji. Jantar jest gęstrzy przez co zużywa się go zdecydowanie więcej.
uzywałam do tego celu aplikatora z kuracji Joanna Rzepa
HulaGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 15:50   #1084
20101988
Raczkowanie

Uważaj na alkohol we wcierkach
Poza tym, ja nie stosowałam, jakoś nie jestem za łączeniem kuracji... ale nie sądzę aby takie kombinowanie zaszkodziło [/QUOTE]

Dzięki,będę uważać na alkohol.
Stwierdziłam,że jeśli nawet Seboradin mnie minimalnie podrażni to Jantar powinien to zawsze załagodzić.
No chyba,że będzie coś nie tak(duże podrażnienie) to odstawie Seboradin i będę wcierała tylko Jantar.

Od wczoraj wcieram rano Jantar wieczorem Seboradin i jak na razie nie ma śladu po podrażnieniu,krostkach czy czymś w tym stylu.
Zobaczymy co będzie dalej...

Jakie wcierki na naszym rynku nie mają w składzie alkoholu,pomijając oczywiście Jantar?Są takie?

Edytowane przez 20101988
Czas edycji: 2012-05-04 o 15:53
20101988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 15:54   #1085
visionAM
Zakorzenienie

eliksir Green Pharmacy, Kamiwaza, Kaminomoto... nic innego mi nie przychodzi teraz do głowy

visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 19:48   #1086
rowan berry
Raczkowanie

Przed chwilą wtarłam Jantar w skalp i teraz czuję takie mrowienie skóry. Wcześniej chyba tego nie było... albo może nie zwróciłam uwagi. A może wcześniej za mało wcierałam
Stary 2012-05-04, 20:37   #1087
visionAM
Zakorzenienie

mi zawsze mrowił

Stary 2012-05-04, 21:07   #1088
HulaGirl
Zakorzenienie

GG do HulaGirl

a mi po pierwszym użyciu nei mrowił......

za to jak Seboradin nakładałam to zawsze mrowił
HulaGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 09:06   #1089
ewcia1807
Zakorzenienie

A ja mrowienie czułam przy paru pierwszych aplikacjach

28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:26   #1090
lady0rchid
Raczkowanie

Mi tam nigdy nic nie mrowiło na głowie, hm... dziwne. Może nie wcierałam zbyt intensywnie.
Kupiłam dziś sobie nowe opakowanie szamponu Joanna 'Rzepa', bo samym szamponem Jantar nie umyję włosów. Pierwsze mycie Rzepa, drugie Jantar. Na razie nic złego mi się na głowie nie dzieje, więc chyba można tak używać, jak myślicie?
Nie mogę patrzeć na te moje baby hair, sterczą strasznie jak mam związane albo spięte włosy
Powiem Wam, że nie tylko Jantar poprawił kondycję moich włosów ale i drożdże, bo mam naprawdę już dłuuugie włosy, a do tego moja cera... Normalnie szok! Piękna jest! W prawdzie kurację skończyłam pod koniec marca, a teraz widzę znaczną poprawę mojej cery.

lady0rchid jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 15:06   #1091
Mademoiselle_x
Raczkowanie

Dziękuję za oswiecenie tajemniczymi skrótami ;-)

kamki tak! właśnie o "szopę" w takim stylu mi chodziło. Ja mam wprawdzie po wcieraniu większą (zmora! ), ale teraz widzę, że nie tylko ja się borykam z tym problemem.
ps. piękne loczki!
Mademoiselle_x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 15:47   #1092
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lady0rchid Pokaż wiadomość
Mi tam nigdy nic nie mrowiło na głowie, hm... dziwne. Może nie wcierałam zbyt intensywnie.
Kupiłam dziś sobie nowe opakowanie szamponu Joanna 'Rzepa', bo samym szamponem Jantar nie umyję włosów. Pierwsze mycie Rzepa, drugie Jantar. Na razie nic złego mi się na głowie nie dzieje, więc chyba można tak używać, jak myślicie?
Nie mogę patrzeć na te moje baby hair, sterczą strasznie jak mam związane albo spięte włosy
Powiem Wam, że nie tylko Jantar poprawił kondycję moich włosów ale i drożdże, bo mam naprawdę już dłuuugie włosy, a do tego moja cera... Normalnie szok! Piękna jest! W prawdzie kurację skończyłam pod koniec marca, a teraz widzę znaczną poprawę mojej cery.
a nie chciałaś myć dwa razy Jantarem? ja tak robiłam i dawał radę.
Chociaż takie pomieszanie szamponów chyba nie zaszkodzi, tylko uważaj z sls...

ja przy mojej problemowej cerze nie mogę pić drożdży, bo wiąże się to z wysypem, a nie mogę sobie na to pozwolić i tak już się kwaszę i kwaszę i końca nie widać, eeech chyba byłabym w stanie oddać moje włosy za gładką cerę bez niedoskonałości

Stary 2012-05-05, 17:34   #1093
lady0rchid
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
a nie chciałaś myć dwa razy Jantarem? ja tak robiłam i dawał radę.
Chociaż takie pomieszanie szamponów chyba nie zaszkodzi, tylko uważaj z sls...

ja przy mojej problemowej cerze nie mogę pić drożdży, bo wiąże się to z wysypem, a nie mogę sobie na to pozwolić i tak już się kwaszę i kwaszę i końca nie widać, eeech chyba byłabym w stanie oddać moje włosy za gładką cerę bez niedoskonałości
Próbowałam myć samym Jantarem, ale on się praktycznie nie pieni i strasznie plącze włosy. Parę lat temu używałam Radical też na zmianę z innym szamponem i nic mi się nie stało, więc jestem dobrej myśli

Co do drożdży to nie każdy ma wysyp, a poza tym nawet jeśli wystąpi to w końcu minie

Stary 2012-05-05, 17:43   #1094
visionAM
Zakorzenienie

Wiem, ale używam kwasu migdałowego i wysyp już miałam, nie chcę aby to się znowu powtórzyło

Stary 2012-05-05, 17:49   #1095
lady0rchid
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wiem, ale używam kwasu migdałowego i wysyp już miałam, nie chcę aby to się znowu powtórzyło
Ale jak minął to nie było poprawy? Ja widzę teraz naprawdę dużą różnicę, a kurację skończyłam pod koniec marca jakoś. Nie żebym miała masakryczną twarz, ale teraz to aż się napatrzyć nie mogę. Może powinnaś przecierpieć i będzie ładny efekt

Stary 2012-05-05, 18:14   #1096
visionAM
Zakorzenienie

Minął i póki co schodzi to wszystko co po nim zostało... zobaczymy dalej... ale tych drożdży się strasznie boję, bo kiedyś brałam jakieś tabletki z drożdżami, bratkiem itp. i miałam straszne uczulenie - nie mogę nic z bratkiem, ale wtedy dermatolog mi też powiedział, że drożdże tez się mogły przyczynić

Stary 2012-05-05, 21:15   #1097
Ania09121983
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
A ja mrowienie czułam przy paru pierwszych aplikacjach
ja nigdy nie czułam. własnie stukneły mi dwa tyg stosowania jeszcze tydzien i robimy przerwe

a joanna rzepa mam alkohol, prawda??
to bedzie moj kolejny zakup

"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 07:26   #1098
charlotte89
Zakorzenienie

Wcieram Jantar dopiero od tygodnia więc trudno mówić o jakiś spektakularnych efektach, ale po wcześniejszym stosowaniu Seboradinu Niger, Jantar pozytywnie zaskoczył mnie już na wstępie przyjemnym zapachem przy aplikacji i bardziej przyjaznej dla moich włosów konsystencją

Co w ogóle polecacie do łączenia z Jantarem? Aktualnie biorę już tylko CP, Capivit Piękne Włosy i Hydro Control a także piję drożdże. Wcieram jeszcze ampułki Radicala, na noc nakładam oleje. Może jest coś jeszcze, co warto by było dołączyć, żeby dać włosom większego kopa?
Stary 2012-05-06, 14:23   #1099
reg17
Zakorzenienie

Cytat:
haha, ja mam podobnie. a najśmieszniej jest jak mam związane włosy, idę gdzieś tam do znajomych przychodzę, patrzę w lustro, a moje wszystkie baby hair stoją jak antenki jeszcze bardziej . haha.

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Wcieram Jantar dopiero od tygodnia więc trudno mówić o jakiś spektakularnych efektach, ale po wcześniejszym stosowaniu Seboradinu Niger, Jantar pozytywnie zaskoczył mnie już na wstępie przyjemnym zapachem przy aplikacji i bardziej przyjaznej dla moich włosów konsystencją

Co w ogóle polecacie do łączenia z Jantarem? Aktualnie biorę już tylko CP, Capivit Piękne Włosy i Hydro Control a także piję drożdże. Wcieram jeszcze ampułki Radicala, na noc nakładam oleje. Może jest coś jeszcze, co warto by było dołączyć, żeby dać włosom większego kopa?
myślę, że to wystarczy , czasem można przedobrzyć , możesz jeszcze,np smarować końcówki maścią z witaminą A.

Stary 2012-05-06, 17:34   #1100
Czarodziejka335
Raczkowanie

Hej dziewczyny od wczoraj ok godz.14.30 dostępny Jantar na DOZie dziś jest godzina 18.30 a on nadal dostępny a bywało,że znikał nawet po niecałej godzinie czyżby zaczęli zamawiać większą ilośćOby!
Czarodziejka335 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 17:38   #1101
ewcia1807
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarodziejka335 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny od wczoraj ok godz.14.30 dostępny Jantar na DOZie dziś jest godzina 18.30 a on nadal dostępny a bywało,że znikał nawet po niecałej godzinie czyżby zaczęli zamawiać większą ilośćOby!
Bym się nie śmiała, gdyby zaraz zniknął

Stary 2012-05-06, 17:44   #1102
Czarodziejka335
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Bym się nie śmiała, gdyby zaraz zniknął
Ewcia ale to i tak by był dobry wynik jeden dzień i cztery godziny
Czarodziejka335 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 17:46   #1103
ewcia1807
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarodziejka335 Pokaż wiadomość
Ewcia ale to i tak by był dobry wynik jeden dzień i cztery godziny
Hehe, no pewnie

Stary 2012-05-06, 20:46   #1104
riendo
Rozeznanie

A ja właśnie godzinkę temu zamówiłam pierwszą flaszkę na dozie właśnie Może mi podpowiecie: Jantar wcierać codziennie czy tylko po myciu włosów (myję co dwa dni)?
biegam! <3

riendo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 20:50   #1105
pluskotka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
A ja właśnie godzinkę temu zamówiłam pierwszą flaszkę na dozie właśnie Może mi podpowiecie: Jantar wcierać codziennie czy tylko po myciu włosów (myję co dwa dni)?
Codziennie, tak jak na opakowaniu napisano. Też myję zazwyczaj co dwa dni (a codziennie grzywkę). W moim przypadku Jantar nie przyspiesza przetłuszczania.
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 08:43   #1106
lady0rchid
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez reg17 Pokaż wiadomość
haha, ja mam podobnie. a najśmieszniej jest jak mam związane włosy, idę gdzieś tam do znajomych przychodzę, patrzę w lustro, a moje wszystkie baby hair stoją jak antenki jeszcze bardziej . haha.

myślę, że to wystarczy , czasem można przedobrzyć , możesz jeszcze,np smarować końcówki maścią z witaminą A.
To samo mam! Ugładzę te włosy jakoś, żebym nie wyglądała jak po elektrowstrząsach, ale co popatrzę w lusterko to oczywiście bejbiki już hasają i stoją jak im się podoba! No straszne to jest

Zaintrygowałaś mnie tym stwierdzeniem, żeby smarować końcówki maścią z wit. A. To tak można? Taką najzwyklejszą maścią?
Ja ją zawsze mam przy sobie, bo się świetnie sprawdza do nawilżania ust

Stary 2012-05-07, 08:53   #1107
reg17
Zakorzenienie

Cytat:
To samo mam! Ugładzę te włosy jakoś, żebym nie wyglądała jak po elektrowstrząsach, ale co popatrzę w lusterko to oczywiście bejbiki już hasają i stoją jak im się podoba! No straszne to jest

Zaintrygowałaś mnie tym stwierdzeniem, żeby smarować końcówki maścią z wit. A. To tak można? Taką najzwyklejszą maścią?
Ja ją zawsze mam przy sobie, bo się świetnie sprawdza do nawilżania ust
ale jak cieszy

Pewnie, że można nawilża. Ja zawsze sobie kładę maść na końcówki gdy idę spać, a następnego dnia myję włosy. Najzwyklejsza maść, dla mnie jest niezastąpiona. Właśnie idealna na usta podczas zimy, raz dwa je regeneruje, używam jej też na twarz, na noc, gdy czuję , że moja skóra wymaga większego nawilżenia. Także spróbuj

Stary 2012-05-07, 09:44   #1108
charlotte89
Zakorzenienie

Tą maść z wit. A to i chyba ja wypróbuję skoro tak polecacie Zaszkodzić nie zaszkodzi, a może akurat pomoże Mnie końcówki się nawet nie rozdwajają, ale niszczą w sensie wysuszania I tak łudzę się, że znajdę dla nich jakiś ratunek

A w ogóle na ile starcza Wam jedna buteleczka Jantaru? Bo mnie w porównaniu do Seboradinu (w prawdzie pojemność ma o połowę mniejszą ), ale wydaje się mocno mało wydajny przy starannym nakładaniu..
Stary 2012-05-07, 12:25   #1109
ewcia1807
Zakorzenienie

Cytat:
Tą maść z wit. A to i chyba ja wypróbuję skoro tak polecacie Zaszkodzić nie zaszkodzi, a może akurat pomoże Mnie końcówki się nawet nie rozdwajają, ale niszczą w sensie wysuszania I tak łudzę się, że znajdę dla nich jakiś ratunek

A w ogóle na ile starcza Wam jedna buteleczka Jantaru? Bo mnie w porównaniu do Seboradinu (w prawdzie pojemność ma o połowę mniejszą ), ale wydaje się mocno mało wydajny przy starannym nakładaniu..
Mi na około 4 tygodnie

Stary 2012-05-07, 15:03   #1110
lady0rchid
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez reg17 Pokaż wiadomość
ale jak cieszy

Pewnie, że można nawilża. Ja zawsze sobie kładę maść na końcówki gdy idę spać, a następnego dnia myję włosy. Najzwyklejsza maść, dla mnie jest niezastąpiona. Właśnie idealna na usta podczas zimy, raz dwa je regeneruje, używam jej też na twarz, na noc, gdy czuję , że moja skóra wymaga większego nawilżenia. Także spróbuj
No cieszy cieszy

Ja tej maści używam też na zaczerwienienia na twarzy albo po depilacji, więc sprawdza się w wielu defektach skóry. I wcale nie jest droga i super pachnie. Tak więc jutro misja - witamina A na końcówki!

Cytat:

Maść z witaminą A to też cud nad cudami. Odkryłam już ją jakiś czas temu, więc polecam Ale żeby nakładać ją na końcówki to, by mi do głowy nie przyszło. Ale zaryzykuję
A co do wystarczalności jednej buteleczki Jantara to mi wystarcza na jakieś 3-4 tygodnie, więc na jedną kurację idzie jedna butelka.

Edytowane przez lady0rchid
Czas edycji: 2012-05-07 o 15:05
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości