Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-04, 11:11   #1981
Nieszka__
Rozeznanie

Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

No właśnie chyba za dużo wcieram. Włosy u nasady są aż mokre Ale ja mam takie coś, że jak jest sucho to mam wrażenie, iż produkt nie zadziałała
Nieszka__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:51   #1982
201605090958
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
No właśnie chyba za dużo wcieram. Włosy u nasady są aż mokre Ale ja mam takie coś, że jak jest sucho to mam wrażenie, iż produkt nie zadziałała
Zadziała a portfel CIę wycaluje Najprosciej kup strzykawke-jest idealna do ekonomicznego zuzywania
201605090958 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:54   #1983
Nieszka__
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Zadziała a portfel CIę wycaluje Najprosciej kup strzykawke-jest idealna do ekonomicznego zuzywania
Hmm, rzeczywiście fajna sprawa, bo nabierasz do strzykawki odpowiednią ilość płynu i już. A ilu ml używasz?
Stary 2013-07-04, 13:14   #1984
201605090958
Konto usunięte

Cytat:
Hmm, rzeczywiście fajna sprawa, bo nabierasz do strzykawki odpowiednią ilość płynu i już. A ilu ml używasz?
Zaczynalam od 5 teraz 2,5. Ale ja zuzywam capitavit a on specyficznie pachnie. Chociaz Jantar tez dla mnie kontrowersyjnie pachniał amantem z Miami Vice
Stary 2013-07-04, 20:37   #1985
Nieszka__
Rozeznanie

Cytat:
Zaczynalam od 5 teraz 2,5. Ale ja zuzywam capitavit a on specyficznie pachnie. Chociaz Jantar tez dla mnie kontrowersyjnie pachniał amantem z Miami Vice
Capitavit...hmm nie słyszałam jeszcze o tym specyfiku. Jak długo go stosujesz i jak działa?
Mam strzykawkę! I nie zawaham się jej użyć
Stary 2013-07-04, 21:02   #1986
201605090958
Konto usunięte

Cytat:
Capitavit...hmm nie słyszałam jeszcze o tym specyfiku. Jak długo go stosujesz i jak działa?
Mam strzykawkę! I nie zawaham się jej użyć
Jest na KWC więc znajdziesz. Specyficznie pachnie-ja ją lubie-wracam do niej systematycznie i jak dla mnie najlepsza wcierka. Z tym ze ja mam bardzo zdrowe wlosy więc zużywam butelkę przerwa na pół roku potem wracam. Jak działa? przyspiesza porost, ładnie rosna bejbiki i ma kontrowersyjny zapach. Dlaczego raz na poł roku-bo jak używam częściej to nie widzę efektu, a po pół roku znowu mam wrażenie ze działa U mnie żadna inna sie nie sprawdzila, a jantar byl jedną z gorszych. Moja znajoma fryzjerka mawia, że to przez to że mam bardzo zdrowe wlosy-na takich to efektu nie widać, ale wcieram dla komfortu i dodbania o wlosięta
Stary 2013-07-04, 22:13   #1987
Nieszka__
Rozeznanie

Cytat:
Jest na KWC więc znajdziesz. Specyficznie pachnie-ja ją lubie-wracam do niej systematycznie i jak dla mnie najlepsza wcierka. Z tym ze ja mam bardzo zdrowe wlosy więc zużywam butelkę przerwa na pół roku potem wracam. Jak działa? przyspiesza porost, ładnie rosna bejbiki i ma kontrowersyjny zapach. Dlaczego raz na poł roku-bo jak używam częściej to nie widzę efektu, a po pół roku znowu mam wrażenie ze działa U mnie żadna inna sie nie sprawdzila, a jantar byl jedną z gorszych. Moja znajoma fryzjerka mawia, że to przez to że mam bardzo zdrowe wlosy-na takich to efektu nie widać, ale wcieram dla komfortu i dodbania o wlosięta

Gratuluję w takim razie zdrowych włosów A ja kurde powinnam podciąć końcówki. Włosów już nie ścinałam od prawie roku i nie mam zamiaru, bo zawsze po odwiedzeniu fryzjera jestem załamana a łzy lecą ciurkiem Co ogółem robisz, że masz takie zadbane kłaki?
Stary 2013-07-04, 22:36   #1988
201605090958
Konto usunięte

Cytat:
Gratuluję w takim razie zdrowych włosów A ja kurde powinnam podciąć końcówki. Włosów już nie ścinałam od prawie roku i nie mam zamiaru, bo zawsze po odwiedzeniu fryzjera jestem załamana a łzy lecą ciurkiem Co ogółem robisz, że masz takie zadbane kłaki?
Olejuję -u mnie sprawdzają się najbardziej hinduskie oleje. Nigdy wlosów nie prostowałam, natomiast dużo farbowalam-po przerobieniu większosci kolorów /nie zdecydowałam się tylko na 3 -fiolet, niebieski i zielony/wrociłam do naturalnych. Potem dobralam oleje, odstawiłam silikony i przeniosłam się z pielęgnacją na naturę. Efekt-żadnego lupieżu, rozdwojonych końcówek, nie przetluszczają mi się wlosy. W międzyczasie okazało się, że mam kręcone wlosy. Najważniejsze to dobrać pielęgnację a potem pójdzie trzymam kciuki za Twoje wlosy
Stary 2013-07-05, 06:56   #1989
Nieszka__
Rozeznanie

Cytat:
Olejuję -u mnie sprawdzają się najbardziej hinduskie oleje. Nigdy wlosów nie prostowałam, natomiast dużo farbowalam-po przerobieniu większosci kolorów /nie zdecydowałam się tylko na 3 -fiolet, niebieski i zielony/wrociłam do naturalnych. Potem dobralam oleje, odstawiłam silikony i przeniosłam się z pielęgnacją na naturę. Efekt-żadnego lupieżu, rozdwojonych końcówek, nie przetluszczają mi się wlosy. W międzyczasie okazało się, że mam kręcone wlosy. Najważniejsze to dobrać pielęgnację a potem pójdzie trzymam kciuki za Twoje wlosy
A które z hinduskich olei mogłabyś polecić? Używałam kiedyś Dabur Amla... Generalnie może i w porządku, bo krótko stosowałam, ale zapach...Woń odcisnęła się tak dużą intensywnością, że w całym domu śmierdziało jakimś moczem Jak często olejujesz włosy?

Cóż za nietypowe odkrycie z tymi kręciołkami! W takim razie pjona ;D Też mam kręcone
Stary 2013-07-05, 09:53   #1990
natalkaa7522
Zakorzenienie

Też zużywałam 1 butelkę na tydzień Ale miałam w atomizerze z którego dużo pryskało i to chyba przez to Ale zużyłam dużo jantaru a używałam tylko przez miesiąc
Stary 2013-07-05, 10:28   #1991
GagaFace
Zadomowienie

Jantar z nową formułą to jakiś niewypał jest . Już mi tak fajnie włosów nie odbija od nasady ... Muszę przyfilować jak z porostem, bo została mi jeszcze jedna butelka. I trzeba ją przecież zużyć

GagaFace jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 11:03   #1992
mlumixy
Raczkowanie

Cześć Jantarowiczki
W lutym i marcu również odbyłam kuracje z Janatrem- przyrostu nie zaobserowałam aczkolwiek tak jak u Was włosy były odbite od nasady i Jantar przedłużał ich świeżość.
Oprócz mojej walki z porostem włosów marzę o gęstych brwiach a raczej marze, by odrosły te włoski, które zniknęły po wieloletnim skubaniu .Więc wymyśliłam, że Jantar będę stosować również na brwi
Jakiś czas temu wyczytałam, że kuracja Jantar+Biostymina nieźle działa. Zakupiłam wczoraj Biostymine i mam zamiar działać od dziś w tym temacie. Ktoś coś wie na temat tej kuracji? Któraś jej używała?
Stary 2013-07-08, 12:13   #1993
lady catherine
Zadomowienie

można dołączyć?
chętnie przetestowałabym Jantar, ale nie bardzo wiem gdzie najtaniej się opłaca go zakupić allegro czy może sklep internetowy Farmony? gdzie Wy kupujecie?

Cel I: 80kg
lady catherine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 12:22   #1994
pannawiosna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Ech... jakis ten Jantar mało skuteczny

Po 2 butlach wydawało sie, że będzie cudnie, a wyszło jak zawsze. Teraz jestem po 4 kuracjach, zużyłam 4 butle i efektu właściwie brak
Faktycznie lepiej wyglądały, podczas uzywania mniej sie tłuściły i nie było problemów z łupieżem/swędzeniem... ale nie rosły. 6 miesięcy temu obcięłam i zaczęłam zapuszczać...efekt to 8cm Chyba muszę poszukać czegoś skuteczniejszego...
pannawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 12:59   #1995
anyaG25
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lady catherine Pokaż wiadomość
można dołączyć?
chętnie przetestowałabym Jantar, ale nie bardzo wiem gdzie najtaniej się opłaca go zakupić allegro czy może sklep internetowy Farmony? gdzie Wy kupujecie?
Ja znalazłam przypadkiem w osiedlowej aptece 11zł
Myślę, że jakbym miała kupić przez allegro to od razu więcej butelek bo za przesyłkę więcej zapłacisz niż za 1 buteleczkę
anyaG25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 14:17   #1996
lady catherine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anyaG25 Pokaż wiadomość
Ja znalazłam przypadkiem w osiedlowej aptece 11zł
Myślę, że jakbym miała kupić przez allegro to od razu więcej butelek bo za przesyłkę więcej zapłacisz niż za 1 buteleczkę
niestety mieszkam na wsi i u mnie w aptekach nie ma tego produktu nawet w Warszawie jak szukałam nie znalazłam :/

Stary 2013-07-08, 16:54   #1997
201605090958
Konto usunięte

Cytat:
A które z hinduskich olei mogłabyś polecić? Używałam kiedyś Dabur Amla... Generalnie może i w porządku, bo krótko stosowałam, ale zapach...Woń odcisnęła się tak dużą intensywnością, że w całym domu śmierdziało jakimś moczem Jak często olejujesz włosy?

Cóż za nietypowe odkrycie z tymi kręciołkami! W takim razie pjona ;D Też mam kręcone
Akurat Amlę Dabur lubię na każdych wlosach sprawdzi się Bhringraj-genialny fantastyczny olej i w porownaniu z Amlą delikatnie pachnie Mam niskoporowate wlosy więc dla mnie oleje typu oliwa z oliwek, lniany nie robią nic. Za zdrowe mam wlosy Jak Ci amla nie podpasowala to pewnie vatika kokosowa będzie ok. Sezamowy u mnie działa podobnie jak vatika kokosowa -cudów nie ma choć jest przyzwoicie.
Stary 2013-07-10, 17:01   #1998
swan999
Zakorzenienie

8 lipca wróciłam do Jantara po dłuższej przerwie, nie wiem czy mam za starym czy nowym składem, mam nadzieję, że podziała na mnie tak dobrze jak kiedyś.
swan999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 05:59   #1999
CrystalNatasha
Rozeznanie

Ja dzisiaj kończę kurację i efekty są bardzo fajne
Stary 2013-07-11, 16:28   #2000
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CrystalNatasha Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kończę kurację i efekty są bardzo fajne
A jak dokładnie z tymi efektami? Duży przyrost?
Stary 2013-07-11, 17:10   #2001
yashe
Rozeznanie

dla zainteresowanych - w drogeriach wispol na podkarpaciu jest promocja 20% rabatu na całą serie jantar do 31 lipca kupiłam jedną buteleczke wyszło z rabatem 7 zł z groszami, także zaczęłam przygodę z tą odżywką
o efektach napisze później

wiele osób piszę o tym, że producent zmienił skład.. wiem, że odżywka występuje w ciemnej i jasnej buteleczce.. czy tak można je odróżnić (np. ciemna to inny skład, jasna inny)? .. pytam bo przeważnie jak producent coś zmienia to i szata graficzna na opakowaniu czy tam kształt/kolor/rozmiar butelek też się zmienia
yashe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 18:17   #2002
CrystalNatasha
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
A jak dokładnie z tymi efektami? Duży przyrost?
Przyrost około 3 cm. Dodatkowo włosy są wygładzone u nasady i nie są tłuste już po kilku godzinach jak to u mnie czasem bywa. Osobiście bardzo polecam
Stary 2013-07-11, 19:00   #2003
sylwka37
koci świat

ja od poniedziałku jadę drugą serię z Jantarem a dziś koleżanka powiedziała że mi włosy strasznie urosły od ostatniego spotkania
Stary 2013-07-12, 06:43   #2004
CrystalNatasha
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja od poniedziałku jadę drugą serię z Jantarem a dziś koleżanka powiedziała że mi włosy strasznie urosły od ostatniego spotkania
A po jakim czasie zaczęłaś drugą serię? Bo nie wiem ile mam odczekać
Stary 2013-07-12, 09:21   #2005
sylwka37
koci świat

5 dni i znowu wcieram , tak się przyzwyczaiłam że chyba do końca życia będę wcierać
Stary 2013-07-12, 15:28   #2006
lady catherine
Zadomowienie

ja czekam na swoją i allegro ma mnie w poważaniu :/

Stary 2013-07-12, 15:52   #2007
twojmotyl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
wiele osób piszę o tym, że producent zmienił skład.. wiem, że odżywka występuje w ciemnej i jasnej buteleczce.. czy tak można je odróżnić (np. ciemna to inny skład, jasna inny)? .. pytam bo przeważnie jak producent coś zmienia to i szata graficzna na opakowaniu czy tam kształt/kolor/rozmiar butelek też się zmienia
Ta nowa ma w prawym albo lewym górnym rogu napisane coś w stylu "nowa receptura" - na czerwonym pasku - dokładnie nie pamiętam bo tylko raz to widziałam w trakcie dużych aptekowych zakupów ale to coś takiego.
Polecam też poczytać na KWC - tam też ktoś opisał jak wygląda ta z nowym składem
twojmotyl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 19:38   #2008
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez twojmotyl Pokaż wiadomość
Ta nowa ma w prawym albo lewym górnym rogu napisane coś w stylu "nowa receptura" - na czerwonym pasku - dokładnie nie pamiętam bo tylko raz to widziałam w trakcie dużych aptekowych zakupów ale to coś takiego.
Polecam też poczytać na KWC - tam też ktoś opisał jak wygląda ta z nowym składem
W takim razie ja mam jeszcze ze starym składem, ale to dobrze bo ten na mnie działał
Stary 2013-07-12, 21:22   #2009
sylwka37
koci świat

ja mam z nowym składem i jak dla mnie jest ok.
Stary 2013-07-21, 21:14   #2010
Sophie24
Zakorzenienie

Naszukałam się jej sporo czasu aż ostatnio przypadkiem odkryłam, że odżywka jest w mojej osiedlowe aptece (Apteka dla Ciebie - może ktoś ma w pobliżu bo to chyba sieciowa apteka) i wypytałam Panią - mają ją praktycznie ciągle w sprzedaży, nie ma z nią problemów w hurtowniach. Kosztuje 12-13zł. Mam tą z nową formułą.
Przelałam ją do butelki z atomizerem po jakiejś trefnej odżywce z Joanny. Używam równo od 1go lipca. Efekty są świetne, same plusy. Może małe KWC mi wyjdzie z tego
W takiej postaci jak ją stosuje jest bardzo wydajna, zużyłam może połowę przez te 3tygodnie. A efekty są mimo, że włosy nią nie ociekają. Specjalnie nie zmieniałam pielęgnacji, żadnych nowych kosmetyków, suplementów - wszystko jak zawsze tylko ta odżywka doszła. Przez to widzę efekty.
Zależało mi na zmniejszeniu wypadaniu i zagęszczeniu moich zakoli - poprawa jest, średnia bo średnia ale to dopiero 3 tygodnie, pierwsza tura. Jutro kończę i aż mi szkoda. Wiem, że do siebie wrócimy ale trudno będzie wytrzymać. Zakola są lekko zapełnione babikami, włosów na szczotce mniej.
Zapach ma świetny, lekko męski - uwielbiam
No i najważniejsze, coś czego się nie spodziewałam - włosy są odbite od nasady, pięknie się układają (mam falowane włosy, w stronę kręconych), długo zachowują objętość i świeżość. To dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. Nie puszą się też brzydko i nie są jakby suche w dotyku (stara farba na końcach i takie wrażenie zostało).

Jest tylko jeden minus - używanie w określonym czasie, trybie - jestem zapominalska i roztargniona. Zapominam, że trzeba skończyć, nie wyliczam, trudno mi zapamiętać daty. Teraz było łatwo zapamiętać, nie wiem co będzie potem
Sophie24 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości