powrot do naturalnego koloru - pomocy:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-13, 12:26   #1
kisskisskisskiss
Przyczajenie

powrot do naturalnego koloru - pomocy:(

witam ! zacznę od tego, że jestem naturalną blondynką o dość jasnym odcieniu blondu. Mój teraźniejszy kolor włosów to rudy po zastosowaniu miedzianej szamponetki, które rzekomo była na 4-8 myć, a praktycznie trzyma się ponad półtorej miesiąca. Może pomału zaczyna się rozjaśniać, ale rudy pozostał rudym..
chciałabym wrocic do swojego naturalnego koloru, z wielu powodów. dowiedzialam się o dekoloryzatorach, ale tez tego, ze niszczą wlosy, a moje i tak są mizerne.. Podjełam się działania i pomalowałam moją marchewkę na głowie bardzo jasnym blondem z Garniera. Może rzeczywiście trochę się rozjaśniły, ale to stanowczno nie jest blond- raczej taki łososiowy. Co mogę jeszcze zrobic ? może pomalować jakimś innym, mocniejszym blondem? boję się tylko, że wtedy odrosty by się odroznialy.. poradzicie mi coś? bardzo bym była wdzięczna.. dziękuje z góry.
kisskisskisskiss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 13:25   #2
piechka
Przyczajenie

GG do piechka
Dot.: powrot do naturalnego koloru - pomocy:(

Wydaje mi się ,że sama za wiele nie zdziałasz ponieważ refleksy zostaną na bardzo długo. Farbują często włosy doprowadzisz do tego ,że niedługo ich nie będziesz miała Może lepiej wybrać się do fryzjera? Może on coś doradzi,,,
piechka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 14:06   #3
kisskisskisskiss
Przyczajenie

Ale fryzjer nie zrobi nic innego jak użyje rozjaśniacza, a ja tego nie chce. Cy na prawdę nie ma jakichś farb z domieszką tego dekoloryzatora albo o bardzo jasnym kolorze, która by wzieła ten łosoś mój teraźniejszy?
Stary 2009-11-13, 16:29   #4
Kamilka24
Raczkowanie

nie ma zadnego cudu do powrótu do nat włosów jak czekac na to, aż odrosna, nie wiez w zadne bajki o dekoloryzatorach u fryzjera - nieszczą włosy bardziej niz malowanie zwykła farbą, moja rada: nie rób z nimi nic choduj
Kamilka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:43   #5
mimochodem
Raczkowanie

to ja juz bym wolala sobie zniszczyc wlosy dekoloryzacja niz chodzic w jakims dziwnym kolorze ^^ z dwojga zlego lepsze sa wlosy w normalym kolorze a zniszczone niz takie z odrostami, łososiowe czy inne ale nie zniszczone. Na zniszczone włosy można działac różnymi maseczkami, suplementami etc i jakoś potem wyglądają, a brzydki kolor schodzi naprawde długi czas, 10 cm odrosty nie wyglądają ładnie

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49

mimochodem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 18:09   #6
kisskisskisskiss
Przyczajenie

dokładnie i dlatego chce coś z tym zrobić, więc czy mógłby mi ktoś doradzić jakąś markę, żeby wzieła na ten blond z tych łososiowych???
Stary 2009-11-14, 18:47   #7
untouchable
Wtajemniczenie

trzeba bylo za 1szym razem nie kobinowac i isc do fryzjera na dekoloryzacje.

chcesz sie bawic sama w domu to kup DOBRY rozjasniacz i DOBRA farbe, lub farbe rozjasniajaca. poprzegladaj forum i kwc, zorientuj sie w produktach. jakbys zrobila zdjecie wlosow to byloby duzym ulatwieniem zeby ci doradzic.
Stary 2009-11-14, 18:49   #8
karojen24
Raczkowanie

moze wellaton 12/1, dosc silnie rozjasnia.albo jakis najjasniejszy odcien z garniera nutrisse
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 23:26   #9
kisskisskisskiss
Przyczajenie

proszę, jest zdjęcie.

mówiłam, że nie jest już rudy, jest łososiowy, może skoro już trochę sie rozjaśniło troche tym jasnym blondem z garniera, to teraz nałożyć coś mocniejszego, co myślicie o pallete? ponoć dobrze biorą..
Stary 2009-11-15, 11:40   #10
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kisskisskisskiss Pokaż wiadomość
proszę, jest zdjęcie.

mówiłam, że nie jest już rudy, jest łososiowy, może skoro już trochę sie rozjaśniło troche tym jasnym blondem z garniera, to teraz nałożyć coś mocniejszego, co myślicie o pallete? ponoć dobrze biorą..
to mi wyglada na karmel na tym zdjeciu. swiatlo nie te, jakos zdjecia zla, ale moim zdaniem ten kolor tu wyglada ladnie - nie wiem jak na zywo.

palette jest najbardziej wzerajacą sie farbą we wlosy. mozesz sprobowac z rozjasniaczem palette ja raz stosowalam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-22...ozjasniacz.htm wedlug mnie jest mocny. ale i tak musisz sie liczyc, ze wlosy beda zolte wiec niestety po rozjasnianiu musisz uzyc farby.

samą farba nie rozjasnisz wlosow do jasnego blondu
Stary 2009-11-15, 12:19   #11
kisskisskisskiss
Przyczajenie

Szkoda Szczerze mówiąc, to myślałam, że jednak uda się obejść od tego rozjaśniacza samego w sobie, że jakaś mocna i dobra farba z domieczką tego dekoloryz. wystarczy..
Stary 2009-11-18, 15:37   #12
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kisskisskisskiss Pokaż wiadomość
jakaś mocna i dobra farba z domieczką tego dekoloryz. wystarczy..
hmm jest w ogóle coś takiego? Bo pierwsze słyszę.

Poza tym po raz kolejny czytam, że komuś szamponetka do 4-8 myć została na włosach, dziwne bo mi zawsze schodziły i to już po tygodniu całkowicie nie było ich na włosach...
Trzeba było myć włosy szamponem przeciwłupieżowym i nie malować jakimś blondem Garniera... teraz to też możesz iść do fryzjera na jakiś zabieg, ale na pewno zniszczy on włosy i nie będą idealnie takie same jak Twoje naturalne. Albo myj szamponem przeciwłupieżowym i czekaj aż kolor zmyje się / zblaknie i zapuszczaj włosy żeby mieć swój naturalny...

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2009-11-18 o 19:12
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 15:38   #13
piechka
Przyczajenie

GG do piechka

Mi się Twój kolorek bardzo podboa Ale skoro się źle z nim czujesz to musisz cos z tym zrobić. Osobiście byłam dziś u dobrej fryzjierki i powiedziałam jej o Twoim problemie. Rozjaśniacza nie poleca!(wlosy sie tylko zniszczyły a efekt-nic ciekawego) W tym wypadku pozostaje dekoloryzator. Najlepij go zastosować, odczekać jeden dzień ,żeby włosy "troszkę odpoczeły". Niestety po farbowaniu i dekoloryzacji Twoje włosy mogą mieć inny odcień. Więc wtedy po tym jednym dniu nałóz farbą jaką będziesz chciała lub najbardziej zbliżoną do Twojego naturalnego koloru
piechka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości