JAkis pomysl na mnie?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-14, 22:19   #1
claudietta
Przyczajenie

JAkis pomysl na mnie?:)

Mam 24 lata i jeszcze nigdy sie nie malowalam....Powod?Nie wiem co i jak,jakie kolory by mi pasowaly np podkladuKomplet nie zero..Robilam sobie kilka testow i moj typ kolorystyczny to zima.Mam brazowe oczy,wlosy ciemno-brazowe-jak widac na zdjeciuCzy znajda sie dobre dusze,ktore by mnie mogly pokierowac we wlasciwa strone?
claudietta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 00:04   #2
Holly85
Zadomowienie

eyeliner to coś dla Ciebie. na początku warto poćwiczyć malowanie kreski kredką, a potem eyelinerem. masz wyrazistą urodę i naprawdę niewiele potrzebujesz makijażu. niewiele widać na tym zdjęciu, jak wyglądają brwi, jakiej dlugosci masz włosy..

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

tu masz przyklad kreski

mam nadzieje ze teraz zaladowalo sie poprawnie..

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-15 o 10:32 Powód: post pod postem
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 03:03   #3
natalalala
Zakorzenienie

Dot.: JAkis pomysl na mnie?:)

aaaa kobieto! jak moglas sie nie malowac tyle czasu masz taka fajna buzie, ze tyle lookow mi przychodzi do glowy dla ciebie!

ale na codzien:
zdecydowanie trzeba podkreslic oczy! tutaj kolezanka powyzej ma racje z tym eyelinerem! do tego tusz wydluzajacy i pogrubiajacy. moge tu ci polecic zielony tysz maybeline. na pewno bedziesz zadowolona, no i ni ejest drogi.
masz ladna buzke. podklad musisz dobrac nie tylko do typu skory ale takze do jej potrzeb. trudno mi tu cos konkretnego doradzic. ze zdjecia wydaje sie ze masz swietna cere. wiec jakis lekki podklad

mam dwie rady- jesli naprawde chcesz zaczac sie malowac
1. albo kupuj na erio tanie kosmetyki i probuj probuj i probuj
2. mozesz umowic sie na makijaz w sephorze-czasem robia promocje i taki makijaz kosztuje 2o czy 25 zł i babka tam ci opowie wszystko i ci pokarze jak sie malowac
natalalala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 12:22   #4
karolanka
Raczkowanie

Faktycznie wyrazista kreska kredką czy eye-linerem to świetny pomysł dla Ciebie! Do tego rzęsy wytuszowane czarną maskarą. Ewentualnie możesz podkreślić zewnętrzny kącik jakimś grafitowym czy ciemnobrązowym cieniem. Na usta delikatny błyszczyk (tylko nie perłoworóżowy-tandetny) i trochę pudru na twarz. Na początek wystarczy jak nic, żeby podkreślić Twoją urodę
karolanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 12:31   #5
charlie13
Raczkowanie

a ja do tego wszystkiego dodalabym jeszcze odpowiednio dobrany róż na policzki, zawsze dodaje uroku ; )
charlie13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 14:57   #6
Tycikata
Wtajemniczenie

Ohh tak, oczywiście że tusz, tusz i jeszcze raz tusz! zawsze potrafi zdziałać cuda
Tobie zbyt wiele nie trzeba bo jesteś śliczną kobietką

- Loesje
Tycikata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 21:20   #7
claudietta
Przyczajenie

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi
[QUOTE=natalalala;15286632]aaaa kobieto! jak moglas sie nie malowac tyle czasu masz taka fajna buzie, ze tyle lookow mi przychodzi do glowy dla ciebie!

ano temu ze uwazalam to i w sumie caly czas uwazam za mega skomplikowane
ale na codzien:
zdecydowanie trzeba podkreslic oczy! tutaj kolezanka powyzej ma racje z tym eyelinerem! do tego tusz wydluzajacy i pogrubiajacy. moge tu ci polecic zielony tysz maybeline. na pewno bedziesz zadowolona, no i ni ejest drogi.
masz ladna buzke. podklad musisz dobrac nie tylko do typu skory ale takze do jej potrzeb. trudno mi tu cos konkretnego doradzic. ze zdjecia wydaje sie ze masz swietna cere. wiec jakis lekki podklad

Cere mam mieszana,nos,czolo- tlusta,na brodzi pory mi sie zapychaja z predkoscia swietlna,z kolei policzki to niestety byle powiew wiatru i juz mam cale czerwone i mnie pieka

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Ohh tak, oczywiście że tusz, tusz i jeszcze raz tusz! zawsze potrafi zdziałać cuda
Tobie zbyt wiele nie trzeba bo jesteś śliczną kobietką
a cienie do oczu?Myslicie ze sam tusz bylby ok?
Stary 2009-11-15, 23:32   #8
H567
Raczkowanie

najpierw kup sobie tusz do rzes (poprzegladaj kwc), baze pod cienie (artdeco; drozsza, joko; tansza), perlowy cien do powiek i czarna kredke do oczu lub/oraz brazowa.
najpierw aplikujesz baze pod cienie na cala powieke, rozcierasz perlowy cien na powieke, nalezy go dobrze rozetrzec. pozniej kreski na gorna powieke, nie zrazaj sie jak ci nie wyjdzie - to trwa miesiacami aby sie nauczyc odrazu prosta ;]. aby pomoc mozesz ja delikatnie naszkicowac i pozniej powoli przejechac. raczej prosta kreske, nie zaokraglona. wytuszowac rzesy i voila. przejzyj kwc aby zakupic kosmetyki.
H567 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 09:39   #9
claudietta
Przyczajenie

przegladalam wlasnie nk i moj wzrok przykula ta reklama..a wlasciwie dziwczyna i jej makijazwg mnie ma podobny typ urody,taki makijaz trudny jest do wykonania?

http://www.funknsoulshop.pl/funk_n_s...od_id-1295.htm#
Stary 2009-11-18, 11:37   #10
Tycikata
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez claudietta Pokaż wiadomość

a cienie do oczu?Myslicie ze sam tusz bylby ok?
Myślę że na początek wystarczy Ci jak mocno wytuszujesz rzęsy, skoro nigdy się nie malowałaś jak się powoli w to wkręcisz to próboj sobie "dokładac" coraz więcej makijażu. Pasowałyby Ci na co dzień delikatne beżowe cienie lub brązowe, troszkę puderku na twarz, błyszczyk i gotowe
a może tak jakaś zmiana fryzurki hmm?

- Loesje
Tycikata jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości