Proszę o porady :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-16, 13:36   #1
Aniaa322
Przyczajenie

Proszę o porady :)

Witam wszystkich od razu bez bicia przyznam się ze jestem bierną wizażanką, bo wole czytać wiadomości niż sama się wypowiadać, a to jest mój pierwszy post. Jak sie pewnie domyślacie chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie. Mam 17 lat (prawie), cere naczynkową niestety z pęknietymi naczynkami i piegami, oczy piwne lub zielone.. jakiś taki dziwny ten kolor Prosze o rady co mogłabym zmienić w swoim wyglądzie, jaki mam kształt twarzy, jakie kolory cieni, pomadek mi najlepiej pasują. Maluje się rzadko, do szkoły jedynie tusz i błyszczyk czy pomadka. Zastanawiam się również nad zmianą koloru włosów, mój naturalny jest nijaki i mysi. Jak Panie myślą, jaki najlepiej by mi pasował?? chociaz troche boje się farbowania bo mam przykre wspomnienia a poza tym troche mi wypdają włosy wiec nie wiem czy je jeszcze dodatkowo osłabiać. Ale slyszałam o naturalnych sposobach przyciemniania czy rozjaśniania włosow (np. sokiem z cytryny).
Za wszystkie wypowiedzi serdecznie dziękuje

Mam nadzieje że zdjęcia się zaladują
Aniaa322 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 16:52   #2
Eowina1818
Wtajemniczenie

Dot.: Proszę o porady :)

Witaj
Jeśli włoski Ci wypadają to lepiej nie ryzykuj farbowania. Masz bardzo ładne włoski. Przede wszystkim warto by zadbać o ich pielęgnacje. Poczytaj wątek o wypadaniu włosów - http://wizaz.pl/Fryzury/Pielegnacja/Wypadanie-wlosow
A co do zmiany fryzurki to do wysokiego czoła pasuje grzywka, ale z kolei do falowanych włosów średnio ona pasuje. Chyba, żebyś zdecydowała się na grzywke na bok.
Wydaje mi się, ze masz jasne brwi, jeśli chcesz nadać oczom wyrazistości warto pomyśleć o hennie brwi (brązowej, nie czarnej!).

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:18   #3
Aniaa322
Przyczajenie

Dziękuje bardzo za odpowiedź nad grzywką sie zastanawiałam ale na moich włosach raczej się jej nie da zrobić po pierwsze się falują, a po drugie na czubku tak jakoś mi się dziwnie unoszą Jak byłam mała to miałam grzywkę ale sterczał mi zawsze taki "kogucik" musiałabym je codzinnie prostować a nie chce ich dodatkowo niszczyć .
Aniaa322 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 00:41   #4
natalalala
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aniaa322 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za odpowiedź nad grzywką sie zastanawiałam ale na moich włosach raczej się jej nie da zrobić po pierwsze się falują, a po drugie na czubku tak jakoś mi się dziwnie unoszą Jak byłam mała to miałam grzywkę ale sterczał mi zawsze taki "kogucik" musiałabym je codzinnie prostować a nie chce ich dodatkowo niszczyć .
kochana, za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki nic tu sie nie zmieni trzeba troche wysiłku wlozyc w poprawe wygladu
zdecydowanie grzywka! proste wlosy tez by ci pasowały
jesli nie chcesz prasowac ich codziennie, to jest cos takiego jak trwała prostujaca.
jestes ladna i mlodziutka, takze nawet za duzy makijaż nie jest ci potrzebny. lekko oko tylko by podkreslic.
a jesli chcesz nadac buzce troche wyrazu, to na pewno za fryzurke powinnas sie zabrac
pozdrawiam
natalalala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 11:44   #5
EjjSenioritta
BAN stały

Jesteś ładna,ale mnie się w ogóle nie podobają falowane włosy.Sama mam takie i ich nie znosze.U Ciebie widziałabym proste włoski,bądź też burze loków jakbys je troche zapuściła Jakis odcień czekoladowy by Ci pasował moim zdaniem
Co do makijazu to mocno wytuszowane rzęsy.Kreski moim zdaniem nie sa dla Ciebie.Róż bądź też brąz lekki opalizujący na policzkach,błyszczyk ...
EjjSenioritta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości