Rozbudowa forum fryzjerskiego - Wasze opinie/pomys造??? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-11-16, 17:55   #1
Jolie2601
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 523
Exclamation

Rozbudowa forum fryzjerskiego - Wasze opinie/pomys造???

Witajcie drogie wiza瘸nki- w這somaniaczki
Jaki czas temu zrodzi si pomys 瞠by nieco rozbudowa nasze forum fryzjerskie. W pierwszej wersji chodzi這 o podforum dla kr璚onow這sych. W trakcie debat pomys nieco si "rozr鏀". Zaproponowano podforum dotycz帷e farb/farbowania/w這s闚 farbowanych oraz podforum dotycz帷e nie tylko naturalnych lok闚 ale i w這s闚 po trwa貫j, ich piel璕nacji itp [edit: jedno 陰czne podforum dla naturalnie kr璚onych jak i dziewczyn po trwa貫j]

Przy czym na ten moment to jedynie wst瘼ny zarys. Jako i forum jest dla Was- to do Was zwracamy si z pytaniem: jak to widzicie? Jakie podfora i w jakim dziale stworzy 瞠by usprawni dzia豉nie forum fryzjerskiego jak i zwi瘯szy jego czytelno嗆? A mo瞠 dobrze jest jak jest i nie ma sensu niczego zmienia??

Liczymy na Wasze opinie

pozdrawiam
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2009-11-16 o 19:05
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-16, 18:47   #2
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 327
Dot.: Rozbudowa forum fryzjerskiego - Wasze opinie/pomys造???

oto moje zdanie:ja osobiscie jestem przywyczajona do takiego wizazu jak jest oraz ich zakladek, wieksze wyolbrzymienie roznych podforum to np dla mnie jest niepotrzebne poniewaz jest przejzyscie, wiem gdzie co czego szukac i gdzie pojawiaja sie jakie pytania, dlatego tez zostawilabym to tak jak jest, czasem ulepszanie prowadzi to skutku ubocznego, mozna sie wtedy pogubic
Stary 2009-11-16, 18:55   #3
Narek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 049
Wpisy w blogu: 2

Co do podforum dla kr璚onych w這s闚- jak najbardziej jestem za. Kr璚onym dziewczynom ci篹ko jest znale潭 jakie rzetelne informacje na polskich stronach- niech Wiza stanie si tak skarbnic wiedzy Mo積a by podczepi do takiego forum tak瞠 w徠ki o trwa貫j. Rozdrabnianie Fryzjerskiego na tak ma貫 podfora, jaki by豚y dzia o trwa貫j, to z造 pomys, wed逝g mnie.
W kwestii farbowania, to ci篹ko jest mi cokolwiek powiedzie, bo nie siedz w tym temacie, mo瞠 niech farbowane Dziewczyny wyra膨 swoj opini
Jednak baaaaaardzo popieram pomys podfora dla kr璚onych w這s闚

TF, CE, obwod闚ka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-16, 19:03   #4
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Narek Poka wiadomo嗆
Rozdrabnianie Fryzjerskiego na tak ma貫 podfora, jaki by豚y dzia o trwa貫j, to z造 pomys, wed逝g mnie.
幢e sie wyrazi豉m. Chodzi o 陰czny dzia dla kr璚onych naturalnie jak i po trwa貫j. Og鏊nie kr璚one w這sy i ich piel璕nacja [mo瞠 do tego jakie falownice tudzie inne sprz皻a majace pom鏂 skr皻 uzyska etc] jednym miejscu
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Stary 2009-11-16, 19:10   #5
Narek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka wiadomo嗆
幢e sie wyrazi豉m. Chodzi o 陰czny dzia dla kr璚onych naturalnie jak i po trwa貫j. Og鏊nie kr璚one w這sy i ich piel璕nacja [mo瞠 do tego jakie falownice tudzie inne sprz皻a majace pom鏂 skr皻 uzyska etc] jednym miejscu
Rozumiem i taki pomys jak najbardziej popieram

Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Stary 2009-11-16, 19:11   #6
Paulinax123
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 745

Ja my郵, 瞠 i podforum dla zakr璚onych jak i farbowanych to bardzo dobry pomys
Paulinax123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-16, 19:56   #7
Magdzia94
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 143

Pomys dla kr璚onych w這s闚 bardzo mi sie podoba Jestem na tak

Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-16, 19:57   #8
Eloe77
MatkaPrze這穎naCurlitanek

Wiadomo軼i: 5 839
Wpisy w blogu: 26

Popieram!
Szczeg鏊nie dla kr璚onow這sych. widzia豉bym to w ten spos鏏, 瞠 osobny w徠ek by豚y dla naturalnych, osobny dla tych po trwa貫j oraz osobny dla tych, kt鏎e chc tylko czasem sie pokr璚i
Trudno nam, kr璚onow這sym znale潭 wiele informacji, radzimy sobie jak mo瞠my, upodobaniem trafiaj帷 na strony obcoj瞛yczne i odwo逝j帷 si do tego, co wypracowano ju w USA. Inaczej si nie da. Podobnie jest z kosmetykami. Tu te potrzeba szukania, pr鏏owania, testowania i zaczynania od nowa. No i cierpliwo軼i oraz wsparcia. Dzi瘯i Wiza穎wi to wsparcie i wymian informacji juz mamy.
W徠ek dla dziewczyn potrwa貫j r闚nie bedzie cenny, bo potrzebuja nieco innych kosmetyk闚. Inne jest te podej軼ie do tak uzyskanych lok闚. znajd si bez trudu i pomoga na wzajem
Jestem na tak i puszczam fam do kr璚onych i falowanych

Dziennik, FAQ, pigu趾a wiedzy i piel璕nacja - wszystko o kr璚onych naturalnie w這sach!

M粑 IDEA

Eloe77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-16, 20:26   #9
Serendipity
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 283

Jestem zdecydowanie na nie takiemu rozdrabnianiu Wiza簑. Jest dzia piel璕nacja, s w徠ki dla zakr璚onych i moim zdaniem tak jest w porz康ku. Tak samo z farbowaniem - s w徠ki dla ka盥ego koloru w這s闚 i tam dziewczyny dziel si informacjami.
Stary 2009-11-16, 20:39   #10
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554

Kilka propozycji:
1. Wydaje mi si, ze mo積a by zrobi porz康ki z niekt鏎ymi w徠kami. Np. raz na tydzie (co najmniej!) powstaje w徠ek w tytule "co to za kolor/jak znale潭 ten kolor/co to za farba"itp. Mo積a by jeden w徠ek zrobi, gdzie mo積a by wkleja ka盥e foto i pyta czy kto ma propozycje co do kolork闚.

2. Mo積a oddzieli w徠ki z czystem poradnictwem (czyli takie gdy kto wkleja zdj i prosz o porad ) od takich gdzie jest omawiany pojedynczy tym w這s闚 (np. kr璚one) albo kwestie jaki farb czy kolor闚 w這s闚. Bo tak to jest wszystko w jednym worku wymieszane.

To tak na dobry pocz徠ek

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-16, 20:57   #11
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Cytat:
Te popropieram ten pomys
ale wydaje mi sie ze osobnego dla w這s闚 farbowanych nie potrzeba - w zasadzie wszystko jest na "g堯wnej" stronie w這sowego, trzebaby chyba z 3/4 jego przenie嗆 je郵i by powsta這 podforum (瞠by nie by這 - ja mam farbowane w這sy)

moje propozycje:
- KWC suplement闚 w這sowych - jest jeden w徠ek na ten tamat w nim jest taki misz masz i rozbicie inforamcji ze w zasadzie niczego nie mo積a sie konkretnego dowiedzie, widzia豉bym to analogiczne do Biochemicznego KWC ale w ramach podforum piel璕nacja a nie osobnego podforum
- zbiorczy w徠ek dla "Jak uzyska taki kolor" i najlepiej osobno do ciemnych kolor闚 i jasnych i rudego, bo nagminnie sie zdarzaj takie watki, kt鏎e de facto dubluj ju istniej帷e....
Stary 2009-11-16, 22:07   #12
solaola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 466

Popieram pomys o stworzeniu podforum dla kr璚onych, podpisuj si obiema 豉pkami pod postem Eloe77

Blog o 篡ciu w Walii z przymru瞠niem oka:
#23. Ciesz si ze z貫j pogody i wrzucam moje motywuj帷e linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-17, 03:23   #13
niutka1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 904

popieram podforum dla zakr璚onych, ale dla farbowanych, jak juz kto zauwazy to chyba tzreba by by這 3/4 forum przenie嗆, chyba juz lepsze podforum dla w這s闚 ca趾owicie naturalnych, bo tak naprawd chyba z 3/4 dziewczyn farbuje, a naturalnych jest duzo mniej i szukanie info dla naturanych jest tak samo trudne jak dla kr璚onych, a farbowane maja milion w徠k闚

ale og鏊nie to jak mia這by to wygl康a? np w徠ek o poro軼ie w這s闚, by豚y na og鏊nym, czy gdzie? bo tam pisz i farbowane i naturalne i zakr璚one...

wydaje mi si, jednak 瞠 taki dodatkowy podzia spowoduje dublowanie w徠k闚, bo ktos o poro軼ie bedzie chcia napisac i w og鏊nym, do tego np w kr璚onych( bo zapuszcza kr璚one) i farbowanych (bo do tego farbuje) ...
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywk 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-11-17 o 03:27
niutka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-17, 11:35   #14
Eloe77
MatkaPrze這穎naCurlitanek

Nie s康z, by to by這 a takie z貫. Zawsze b璠 nowe wiza瘸nki, kt鏎e b璠 chcia造 zapuszcza w這sy. B璠zie 豉twiej por闚na i odpowiada. Niby to te same w這sy, a jednak kr璚one potrafi rosn望 inaczej - cho熲y wszerz.
Ameryka雟kie fora dla kr璚onych maj podfora uszeregowane w zale積o軼i od typu skr皻u, wi璚 nie wydaje mnie si, by podforum dla kr璚onych wobec obecnie istniej帷ego w徠ku (jednego dla 12 typ闚 skr皻u!) to by這 a nadto.

Nie wypowiem si w kwestii podforum dla farbowanych, bo zrezygnowa豉m z koloryzacji. Wydaje mnie si jednak, 瞠 mieliby鄉y wi瘯szy porz康ek.

Dziennik, FAQ, pigu趾a wiedzy i piel璕nacja - wszystko o kr璚onych naturalnie w這sach!

M粑 IDEA

Stary 2009-11-17, 13:22   #15
ania*aneczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 184

Ja te jestem "na tak" dla forum kr璚onow這sych. Po pierwsze dlatego, 瞠 nasza piel璕nacja znacz帷o si r騜ni od dbania np. o proste w這sy (chocia瘺y produkty, rozczesywanie, spos鏏 ci璚ia w這s闚 itd.), po drugie dlatego, 瞠 doradzaj sobie dziewczyny z podobnymi problemami, kt鏎e znaj struktur i zachowanie "kr璚io堯w".

Nie s康z, 瞠 spowoduje to dublowanie w徠k闚 typu: mam kr璚one-farbowane, wpisz si i tu i tu. Bo logiczne wydaje mi si, 瞠 skoro b璠ziemy mie podforum dla zakr璚onych- to nie b璠zie problemem za這篡 w徠ek >farbowane z lokami< i ta rzeczona pani wpisze si w豉郾ie tam

W ka盥ym razie- popieram pomys na podforum dla kr璚onych.
ania*aneczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-17, 13:36   #16
niutka1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 904

Cytat:
a jednak kr璚one potrafi rosn望 inaczej - cho熲y wszerz.
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywk 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-17, 15:08   #17
syrenka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907
Wpisy w blogu: 14

Jestem za podforum dla kr璚onow這sych, mamy teraz 3 g堯wne w徠ki na ten temat (naturalne loki, loczki...; dziennik regeneracji i t逝maczenia zagranicznych artyku堯w o w這sach kr璚onych), na podforum mog這by powsta wi璚ej "specjalistycznych" w徠k闚.
Farbowanie jest mi obce wi璚 si nie wypowiem.

Jak dla mnie w徠ki o poro軼ie w這s闚 powinny pozosta na forum og鏊nym o piel璕nacji (chyba, 瞠 kto by chcia podforum o poro軼ie, wypadaniu, suplementacji itd), mechanizm wzrostu jest taki sam na ka盥ej g這wie niezale積ie od tego czy kto ma w這sy proste, kr璚one czy farbowane, wypadania te nie 陰czy豉bym ze struktur w這s闚
syrenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-17, 21:57   #18
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

jestem za utworzeniem podforum dla kreconych wlosow i farbowanych, na forum przybywa coraz wiecej osob, przydalby sie wiekszy porz康ek

wszystko o poroscie, wypadaniu, piciu zi馧ek, suplementach nalezy do podforum o pielegnacji.

Jolie a moze zalozylabys sond wielokrotnego wyboru? bedziemy mialy jakies konkretne dane
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-18, 11:16   #19
agabil1
nabija na KOPI kopist闚.
okrutnica jaka...

Wiadomo軼i: 37 296
Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

no nie wiem... je郵i pod-forum dla kr璚onych to proste w這sy poczuj si pokrzywdzone i tez b璠 chcia造 mie sw鎩 dzia. A potem mo瞠 podzia造 odn. d逝go軼i w這s闚 na razie jestem na nie

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-18, 12:00   #20
Narek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Poka wiadomo嗆
no nie wiem... je郵i pod-forum dla kr璚onych to proste w這sy poczuj si pokrzywdzone i tez b璠 chcia造 mie sw鎩 dzia. A potem mo瞠 podzia造 odn. d逝go軼i w這s闚 na razie jestem na nie
A tam, pokrzywdzone od razu Mo積a by zostawi podforum o piel璕nacji w這s闚(to og鏊ne) i tylko przenie嗆 w徠ki o kr璚onych w這sach do tego nowego podforum.
My郵, 瞠 Wiza瘸nki nie b璠 chcia造 a takiego podzia逝, o jakim Ty piszesz

Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Stary 2009-11-18, 15:42   #21
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Jolie a moze zalozylabys sond wielokrotnego wyboru? bedziemy mialy jakies konkretne dane
mog mog- ale poczkam jeszcze chwil=> mo瞠 pojawi si jeszcze jakie ciekawe propozycje
Cytat:
Napisane przez agabil1 Poka wiadomo嗆
Cytat:
Napisane przez Narek Poka wiadomo嗆
A tam, pokrzywdzone od razu Mo積a by zostawi podforum o piel璕nacji w這s闚(to og鏊ne) i tylko przenie嗆 w徠ki o kr璚onych w這sach do tego nowego podforum.
My郵, 瞠 Wiza瘸nki nie b璠 chcia造 a takiego podzia逝, o jakim Ty piszesz
zgadzam si z Ol. My郵, 瞠 prostow這se nie poczuj si pokrzywdzone tym faktem [ja przynajmniej si nie czuj ]. W ko鎍u proste w這sy to proste w這sy- a kr璚one maj r騜ne typy skr皻u, liczne podzia造 na typy, podtypy [nie b璠 si wym康rza bom laik w tym temacie] a co za tym idzie r騜ne rodzaje piel璕nacji. Proste w這sy mog by suche/t逝ste/mieszane/normalne/zniszczone etc [i tego typiu w徠ki pozosta造by na piel璕nacyjnym]. Je郵i za ka盥y z typ闚 kr璚onych podzieli analogicznie powstanie masa kombinacji a co za tym idzie du穎 informacji. Zebrane w jednym w徠ku nie b璠 "czytelne"- a w zasadzie ju nie s

Tematy typu suplementacja, wcierki, mazid豉 home made ec pozosta造by na forum "piel璕nacja".

Co do farbowanych- wydaje mi si, 瞠 mo積a utworzy dzia z w徠kami typu "jaki to kolor", "jak taki kolor uzyska" etc. Owszem jest ich masa i b璠zie jeszcze wi璚ej - w徠pi 瞠by wszyscy ch皻nie dopisywali si do w徠ku zbiorczego. Niestety wyszukiwarka to nadal niezbyt doceniane "urz康zenie" a ponadto wiele os鏏 chce mie "swoje" w徠ki. L康owa mog造by te tam w徠ki typu "na jaki kolor zafarbowa w這sy??/w jakim kolorze bedzie mi do twarzy" etc-> czyli wszelkie typu "metamorfozowego". Przy czym zapiera si nie b璠. To jedynie propozycja
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Stary 2009-11-18, 16:43   #22
agabil1
nabija na KOPI kopist闚.
okrutnica jaka...

Wiadomo軼i: 37 296
Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

c騜 mam swoje zdanie i Wasze posty mnie nie przekonuj ja tak to w豉郾ie widz- powstanie dzia dla kr璚onych i po jakim czasie proste b璠 chcia造 sw鎩.

I to pisz ja-w豉軼icielka falowano-kr璚onych w這s闚

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 13:39   #23
aeronauta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 796

Mi sie nie podoba pomys rozdrabniania tego forum . A tym w豉郾ie mi to pachnie. Wybaczcie kr璚onow這se, 瞠 to powiem, ale nie potrzebujecie osobnego forum. Ile mo瞠cie stworzy osobnych w徠k闚, kt鏎e nie powiela造by si z tymi co s na Piel璕nacji? Jeden? Dwa? Taka ilo嗆 spokojnie da si pomie軼i na starym forum. Za to warto by by這 podwiesi na g鏎 podforum o piel璕nacji 軼i庵, kt鏎 macie w pierwszym po軼ie waszego w徠ku. Bo jest ona warta podkre郵enia, a nie ka盥a pocz徠kuj帷a Wiza瘸nka wpadnie na pomys wej軼ia na Wasz w徠ek .
Za osobne podforum dla farbowanych to ju w og鏊e. Przecie 3/4 w徠k闚 na og鏊nym fryzjerskim kr璚i si w豉郾ie o kolor w這s闚. Jak b璠zie tam pusto jak wszystkie uciekn do osobnego podforum? Wi璚 po co?
Ja jestem na nie. Bo rozumiem uporz康kowanie, ale jak dla mnie tysi帷 r騜nych podf鏎 zrobi jeszcze wi瘯szy ba豉gan, bo w徠ki b璠 si powiela造 na ka盥ym dziale.
aeronauta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 15:54   #24
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Postaram si dzi troche poszperac i znalezc najwazniejsze w徠ki na temat lokow i fal, zobaczymy ile tego wyjdzie w ogole. Mo積aby zalozyc podklejony watek z linkami do nich, to jest jakas alternatywna dla nowego podforum. Nowopowstale watki o tej tematyce bylyby systematycznie doklejane do tego w徠ku, wystarczyloby napisac PW do moda. Podobnie z farbowaniem, tylko do tego potrzebowalabym pomocy kilku osob conajmniej...

Co Wy na to?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 18:14   #25
Eloe77
MatkaPrze這穎naCurlitanek

No w豉snie jestesmy w stanie wygenerowa sporo w豉snych w徠k闚, cho idzie nam to stosunkowko wolniej. Cho熲y za這穎ny ostatnio w徠ek o fryzjerach. Niestety wi瘯szo軼 fryzjer闚 nie ma zielonego pojecia o tym, w jaki spos鏏 ci帷 loki, a co dopiero o nie dba! dlatego potrzeba czasu, by co wi璚ej napisa
Akurat wiza穎we forum ma t przewag, 瞠 wiele w徠k闚 przydatnych dla lok闚 i fal ju istnieje na og鏊nym, dlatego tak 豉two napisa NIE.
Przecie opr鏂z naturalnych miejsce znalaz造by te loki generowane przez ludzi, wi璚 o jakim rozdrobnieniu mowa?

Tymczasem radzimy sobie jak mo瞠my i idzie nam nie幢e. Rozwiajmy si jak by nie patrze

A niedowiark闚 w kwestii generowania temat闚 piel璕nacyjnych lok闚 i fal odsy豉m do naturallycurly.com albo britishcurlies.co.uk.

M粑 IDEA

Stary 2009-11-22, 22:53   #26
poison.iv
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 465

Jak najbardziej jestem za utworzeniem podforum dla kr璚io趾闚. Teraz praktycznie wszystkie tematy poruszamy w jednym w徠ku ( http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382142 ). Zar闚no mycie, piel璕nacje, poprawianie skr皻u, stylizacje, podcinanie, uk豉danie itp. Przez to nowym osobom jest do嗆 ci篹ko wyszuka potrzebne informacje. Zainteresowanie tematem jest du瞠, wi璚 my郵, 瞠 rozwijanie si tego nowego podforum nie by這by problemem. Zw豉szcza, 瞠 dosz造by tak瞠 w徠ki na temat trwa貫j, czy innego uzyskiwania skr皻u
Je郵i chodzi o podforum na temat farbowania, to nie mam zdania, ale na pewno nie przeszadza這by mi ono.
poison.iv jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-27, 15:02   #27
solaola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 466

Cytat:
zgadzam si z Ol. My郵, 瞠 prostow這se nie poczuj si pokrzywdzone tym faktem [ja przynajmniej si nie czuj ]. W ko鎍u proste w這sy to proste w這sy- a kr璚one maj r騜ne typy skr皻u, liczne podzia造 na typy, podtypy [nie b璠 si wym康rza bom laik w tym temacie] a co za tym idzie r騜ne rodzaje piel璕nacji. Proste w這sy mog by suche/t逝ste/mieszane/normalne/zniszczone etc [i tego typiu w徠ki pozosta造by na piel璕nacyjnym]. Je郵i za ka盥y z typ闚 kr璚onych podzieli analogicznie powstanie masa kombinacji a co za tym idzie du穎 informacji. Zebrane w jednym w徠ku nie b璠 "czytelne"- a w zasadzie ju nie s

Tematy typu suplementacja, wcierki, mazid豉 home made ec pozosta造by na forum "piel璕nacja".
Naprawd, ju teraz ci篹ko jest znale潭 co, co nas interesuje, bo jak napisa豉 Poison.v:
Cytat:
Teraz praktycznie wszystkie tematy poruszamy w jednym w徠ku ( http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382142 ). Zar闚no mycie, piel璕nacje, poprawianie skr皻u, stylizacje, podcinanie, uk豉danie itp. Przez to nowym osobom jest do嗆 ci篹ko wyszuka potrzebne informacje.
Sama przez to przechodzi豉m ca趾iem niedawno, ten w徠ek to wielka kopalnia wiedzy, ale 瞠by znale潭 to, co nas interesuje, trzeba sp璠zi du穎 czasu, my郵, 瞠 za這瞠nie takiego podforum jest dobrym pomys貫m, wszystko by這by czytelne i uporz康kowane, a samo g堯wne forum-odci捫one
Cytat:
Napisane przez poison.iv Poka wiadomo嗆
Zainteresowanie tematem jest du瞠, wi璚 my郵, 瞠 rozwijanie si tego nowego podforum nie by這by problemem. Zw豉szcza, 瞠 dosz造by tak瞠 w徠ki na temat trwa貫j, czy innego uzyskiwania skr皻u
Je郵i chodzi o podforum na temat farbowania, to nie mam zdania, ale na pewno nie przeszadza這by mi ono.
Dok豉dnie! Fajnie by by這, gdyby forum rozwin窸o si w tym kierunku.

Jaka jest ostateczna decyzja?

Blog o 篡ciu w Walii z przymru瞠niem oka:
#23. Ciesz si ze z貫j pogody i wrzucam moje motywuj帷e linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-02, 16:56   #28
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Podforum dla "zakr璚onych" to mo瞠 by dobry pomys, jednak trzeba si liczy, 瞠 dziewczyny b璠 chcia造 kolejne.... i co wtedy? B璠 same podfora?
Wy瞠j kole瘸nka napisa豉 o ba豉ganie, jaki panuje na forum. Cie磬o trafi na w豉軼iwy w徠ek, tytu czasami niewiele m闚i. Dlatego popieram pomys przegladania w徠k闚 raz w tygodniu i wi瘯szego uporz康kowania. Pozdrawiam
Stary 2009-12-06, 22:12   #29
AgaZ
Przyjaci馧ka Wizaz.pl

Wiadomo軼i: 7 656

Dzi瘯i Julie za rozpocz璚ie tej dyskusji. Sorry, za opiesza這嗆, ale nie wiedzia豉m, 瞠 dyskusja rozwija si na dw鏂h w徠kach. Prawd m闚i帷 ja osobi軼ie nie jestem przekonana do takiego rozdrabniania forum. Ale czytaj帷 Wasze uwagi przekona造軼ie mnie, 瞠 faktycznie w這sy kr璚one wymagaj jednak specyficznej piel璕nacji, ci璚ia.... i jednak jest sporo os鏏, kt鏎e s zagubione w tej tematyce.

OK. Przychylam si do Waszej pro軸y i otworzymy podforum "dla zakr璚onych". Jednak prosz mie na uwadze, 瞠 je郵i forum b璠zie ma這 aktywne i rozwojowe, to z powrotem wcielimy je piel璕nacji i stylizacji.
Kto chce zosta modem "kr璚io豉"? Prosz o kandydatury.
bardzo Was prosz piszcie w sprawie wszystkich zg這sze i problem闚 do Anio趾a Tasma雟kiego. Anio貫k jest THE BEST. Ja ju nie pracuj w wiza簑 od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale ju nie mog odpowiada na Wasze pro軸y
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-07, 10:45   #30
Eloe77
MatkaPrze這穎naCurlitanek

A co trzeba zrobi, by zosta modem kr璚io豉?

Ch皻nie nie鄉ia這 si zg這sz, je郵i nikt inny nie pragnie tego robi.

M粑 IDEA

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.