Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-12-17, 10:18   #4531
Viollet87
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Byłam z samego rana u lekarza ... Jutro wyniki, ale wstępna diagnoza, ehhhhh....
Yyy... ale co się dzieje...?

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
poszukuje (tanio) Aqua Allegoria - Foliflora, za linki oferuję wdziecznosc
TU
TU
TU

pewni sprzedawcy

310813
Viollet87 jest teraz online  
Stary 2009-12-17, 10:53   #4532
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
coś mi umknęło
Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Kami masz jakieś problemy? żeby było dobrze
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Yyy... ale co się dzieje...?
No nie jest za dobrze, ale zazwyczaj z wami tutaj żartuję, a nie skarżę się. Myślę, że tak jest lepiej. Ale i tak wspominałam wam przecież o migrenach, dusznościach, "ping pongu" w gardle, bólach żołądka. Byłam przekonana, że to tarczyca, ale okazuje się, że nie ... Mam nerwicę ... Wszystkie te objawy są na tle nerwowym, nasilają się pod wpływem stresu i nie mam na to wpływu. Hormony tarczycy też zrobiłam na wszelki wypadek, ale lekarka w zasadzie w ogóle nie miała wątpliwości. Globus histericus Kto pamięta Emilię Korczyńską z "Nad Niemnem"?
kamilawu jest offline  
Stary 2009-12-17, 10:57   #4533
Viollet87
Zakorzenienie

Kurcze... jakoś nie pokojarzyłam. W końcu każdy raz na czas ma potworny ból głowy / duszności / ból żołądka... Pewnie ciągle (świadomie i podświadomie) o małżu myślisz. Znaczy ja tu nie próbuję diagnozować, tylko tak sobie głośno myślę. A lekarka powiedziała Ci, jak łagodzić objawy?

310813
Stary 2009-12-17, 10:58   #4534
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze... jakoś nie pokojarzyłam. W końcu każdy raz na czas ma potworny ból głowy / duszności / ból żołądka... Pewnie ciągle (świadomie i podświadomie) o małżu myślisz. Znaczy ja tu nie próbuję diagnozować, tylko tak sobie głośno myślę. A lekarka powiedziała Ci, jak łagodzić objawy?
Taaaa, prochy .... Już jej miałam powiedzieć, że za prochy dziękuję, mam swoje A na poważnie, to konkretów dowiem się jutro, jak przyjdę z wynikami.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-12-17, 11:02   #4535
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Kamilko
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2009-12-17, 11:02   #4536
marioladabr
Zakorzenienie

Kamila - tulam cieplutko
marioladabr jest offline  
Stary 2009-12-17, 11:11   #4537
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Kamilko
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Kamila - tulam cieplutko
kamilawu jest offline  
Stary 2009-12-17, 11:22   #4538
86Paula
Zakorzenienie

Kamila

hmm.. troche pospalam wlasnie gotuja sie galeczki, zmywania caly zlew... nie wiem kto sie za to wezmie ja to odkurzyc troche musze.
cholerka, wiem juz za co tesciowa sie wkurzy- Tz postawil podgrzewacze na baryku bez podstawek i sie zrobily piekne ciemne obwodki na drewnie. nie chcialo zejsc, a przez czyszczenie tylko zjasnialo drewno w tym miejscu. widac to dosc mocno i ona tam sporo rzeczy zawsze trzyma/stawia wiec bedzie paplanina. ale wypuszcze drugim uchem, OBIECUJE!

zimno mi w domu, nawet nie staram sie zgadywac jaki mroz jest na zewnatrz. spalam w spodniach dresowych zamiast pizamowych, i w skarpetkach, taki ze mnie zmarzluch.
snieg pada caly czas i wieje :/

a w ogole to dzien dobry
86Paula jest offline  
Stary 2009-12-17, 11:32   #4539
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Taaaa, prochy .... Już jej miałam powiedzieć, że za prochy dziękuję, mam swoje

będzie dobrze. Dostaniesz pudełko melisy z okazji Dnia Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Kamila

hmm.. troche pospalam wlasnie gotuja sie galeczki, zmywania caly zlew... nie wiem kto sie za to wezmie ja to odkurzyc troche musze.
cholerka, wiem juz za co tesciowa sie wkurzy- Tz postawil podgrzewacze na baryku bez podstawek i sie zrobily piekne ciemne obwodki na drewnie. nie chcialo zejsc, a przez czyszczenie tylko zjasnialo drewno w tym miejscu. widac to dosc mocno i ona tam sporo rzeczy zawsze trzyma/stawia wiec bedzie paplanina. ale wypuszcze drugim uchem, OBIECUJE!

zimno mi w domu, nawet nie staram sie zgadywac jaki mroz jest na zewnatrz. spalam w spodniach dresowych zamiast pizamowych, i w skarpetkach, taki ze mnie zmarzluch.
snieg pada caly czas i wieje :/

a w ogole to dzien dobry
Ale to jej synuś napaprał na tych meblach, niech on słucha gadaniny a nie da się tam pościelić jakiegoś obrusika, bieżnika, serwetki?

Ja też zmarzluch teraz mam na sobie dwie bluzki z długim rękawem (bluzka + bluza dresowa) i dwie pary skarpetek (normalne + takie puchate zastępujące pantofle). Zasypiam w innych puchatych (mam kilka par ). Zawsze rano znajduję je skopane gdzieś na podłodze, ale zasnąć muszę w nich bo póki nóg nie rozgrzeję, to nie jestem w stanie spać. Polecam krem rozgrzewający do stóp z Farmony

i dzień dobry

310813
Stary 2009-12-17, 11:42   #4540
86Paula
Zakorzenienie

hehe, ja zawsze, ale to zawsze mam zimne stopy jak ide spac. ale zazwyczaj w skarpetkach nie sypiam, tylko jak jestem chora i czasami zima. zreszta dlonie tez mam czesto lodowate. i oczywiscie nie wtedy kiedy trzeba. no jak dziecko do kapieli np takimi rekami brac... brrrr... wieczna zabawa w rozgrzewanie rak.

co do baryku- on narobil a ja tak zawziecie czyscilam wiec oboje przeskrobalismy. no zascielic sie nie da bo tak stoi i wieza, i plyty i duzy flakon.. i kawalek akurat wolny ten zfajdany.. a zreszta ja zasciele, ona zdejmie itp. heh, bo to tak jest ona np polozy na skos chodniczek w lazience, a ja wejde i klade go wzdluż- bo lazienka jest mala i ciasna i moim zdaniem tak polozony chodnik optycznie jeszcze skraca lazienke. oczywiscie zadna nic nie mowi tylko robi po swojemu. wiem ze to glupie.
ale ja nie rozumiem po co ona, jak przyjezdza stara sie tak bardzo zeby bylo tak jak ona chce, skoro (mimo ze to jej mieszkanie) jest gosciem, i nie wiem czemu narzuca jakies swoje wymagania, skoro my jestemy przyzwyczajeni do zupelnie innego stylu mieszkania.. i te jej gadanie, najpierw ze ja tu jestem pania domu a potem na kazdym kroku pokazywanie ze to jej dom. na poczatku strasznie to przezywalam, a teraz sie smieje.
poki co nie nastawiam sie negatywnie, zobaczymy jak bedzie. powiedzialam tylko Tz ze bede miala na oku jego zachowanie (uleganie mamuni)
86Paula jest offline  
Stary 2009-12-17, 11:48   #4541
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

dzień śnieżny!!!
nie wiem czy wyjdziemy - -11

Kamilko - będzie w porządku! ważne by diagnoza była słuszna i dalej już poleci. Widze tu w całym nieszczęściu dobry koniec

Ilona, dzięki - o blenderze nie pomyślałam!

Paula, ja Cię podziwiam kobieto, nie wiem kiedy ty znajdujesz czas????? Czy aby nie za wiele poświęcasz sie domowi? Bo jeżeli tak, to ja się wcale nie dziwie Twojej córci!. moja byłaby pewnie taka sama, bo cały czas uwaga skupiona jest na niej. Do najdrobniejszej czynności domowej mam dodatkowe 2 ręce. Więcej czasem szkody niż pożytku. A o zajęciu się jako takim sprzątnięciem, gotowaniem w pojedynkę czy innymi domowymi obowiązkami mogę wtedy, gdy śpi (no bo przecież nie ma tu w rodzinie NIKOGO do pomocy. wczoraj TŻ został rano ale na jutro na gina chyba wezmę ją ze sobą bo nie mam wyjścia) a to zaledwie 2 godz po południu lub po 10 wieczór, więc same wiecie jak chętnie sie o tej porze za cokolwiek zabrać. No ew. po 19 ale tak połowicznie. Ale trzeba odpuścić po prostu i pewne rzeczy mogą być niezrobione albo może np zrobić to małż. Nie musze codziennie myć jak przedtem umywalki czy odkurzać. Tobie polecam to samo.
Dziś ustalam grafik na wigilię. Zostajemy w domu i pewnie z szwagierką i teściami. A wieczorem zaczynam codzienne przygotowania kulinarne według planu: makowiec, paszteciki, pierogi, kluseczki, pierniczki, mieso a na koniec sernik z rosą. Co jeszcze w trakcie, to dziś ustalę, spiszę na kartce i do dzieła nocnego przystąp!

A Kami ale będę w Toruniu w pierwszy dzień świąt po pod wieczór i pewnie do niedzieli - rezerwuję sobie troszkę czasu

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

paula - kup pastę kolorową do mebli, trochę pomoże, może flamaster, może do butów? może delikatnie zeszlifowac papierkiem, podbarwić i polakierować ale nie wiem jaki to rodzaj mebli

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-12-17 o 11:49
atoja jest offline  
Stary 2009-12-17, 11:51   #4542
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Kamila

Cytat:

będzie dobrze. Dostaniesz pudełko melisy z okazji Dnia Minerałoholiczki
Czyli nie prochy, a zioło Ustaliłyśmy już jakąś datę?

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
d
Kamilko - będzie w porządku! ważne by diagnoza była słuszna i dalej już poleci. Widze tu w całym nieszczęściu dobry koniec

A Kami ale będę w Toruniu w pierwszy dzień świąt po pod wieczór i pewnie do niedzieli - rezerwuję sobie troszkę czasu

Atojka, przyjeżdżam w czwartek, wyjeżdżam w sobotę ... Także chyba tym razem niestety się nie zobaczymy
kamilawu jest offline  
Stary 2009-12-17, 11:58   #4543
Viollet87
Zakorzenienie

Tak tak, zioło daty nadal nie mamy...

310813
Stary 2009-12-17, 12:15   #4544
marioladabr
Zakorzenienie

Paula, ja wiem, że może nie wiem wszystkiego o Twoim życiu i łatwo się wymądrzać, ale jak Atoja uważam, że powinnaś odpuścić niektóre rzeczy...
Paiętaj: Dom jest dla Ciebie a nie Ty dla domu
i druga zasada zapożyczona od Ann - Tylko nudne kobiety maja nieskazitelnie czyste domy.

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2009-12-17 o 12:17
marioladabr jest offline  
Stary 2009-12-17, 12:16   #4545
86Paula
Zakorzenienie

Atoja ale to nie jest tak, ze ja ciagle robie cos w domu, nie nie, choc moze sie tak wydawac nie sprzatam codziennie, nie gotuje codziennie. a sprzatanie zajmuje mi gora godzine, bo mieszkanie jest male. Wiki jest dzieckiem,ktore lubi spedzac czas po swojemu, ja robie obiad a ona w pokoju sie bawi, przyjdzie popatrzec, pogadac po swojemu, dac buziaka, zwinac mi marchewke czy co innego i biegnie sie dalej bawic. ostatnio bardziej sie ciekawi jak cos robie w kuchni, zaglada do garnkow, uklada rozne rzeczy, ma swoj zmywak i wyciera mi szafki
skupiam na niej uwage, probuje sie z nia bawic, ale ona raczej woli sama, z kims to sie poprzytulac, powyglupiac, laskotki, ganianie, buziaki itp. a cala reszta to najlepiej sama- wszystko zabiera ustawia po swojemu, nie bierz jej rzeczy.
nie chodzi tez o nieskazitelna czystosc, ale mnie denerwuje balagan.
nie jestem niewolnica obowiazkow domowych

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-12-17 o 12:18
86Paula jest offline  
Stary 2009-12-17, 12:23   #4546
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

oj to zazdroszczę!!! moja za to niezmienie towarzyska jest a rzy tym śmieszna gaduła o niespoźytej energii 9siostra zapowiada się chyba jeszcze bardziej energiczna ) góra godzinkę????? ja to 10 minut mam kłopot! właśnie posprzatałam (yśmy) to, co było podczas poprz. postu: miotła, mop, kamyki dekoracyjne., puzzle, koc, zeszyt kredki. No i ułożyłyśmy a w zasadzie ona sama 2 puzle po 24 elem. ale już teraz znów trzeba poskładac i to pokompletować obrazki po pudełkach. Nawet mnie to nie denerwuje, a wrecz lubię. I śpiewamy piosenki właśnie. zmykam, bo już przy pisaniu mam pomoc.
atoja jest offline  
Stary 2009-12-17, 12:33   #4547
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Może ktoś się skusi na 15% zniżki w Zosimos Botanicals?

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-12-17, 12:38   #4548
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie ma wahania, usun bez gadania Ja dopiero co bylam, za tydzien ide zdjac szwy i usnac nastepne. Profilaktyka najwazniejsza, ja osobiscie nie chcialabym sie za jakis czas dowiedziec, ze zglosilam sie do lekarza za pozno, lepiej dmuchac na zimne. Jak sa przeslanki do usuniecia, a szczepienia aktualne, to dzialac od razu
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-12-17, 12:50   #4549
86Paula
Zakorzenienie

Atoja moje dziecko ma fazy- albo na bycie sama i bawienie sie po swojemu, albo przychodzi i nie daje zyc
no gora godzinke, nie licze tego ze ona rozwala, to zbieram kilkoma ruchami reki co jakis czas, niezbyt dokladnie bo wiem ze zaraz znowu porozwala. ale zbieram dla jej bezpieczenstwa (wlasnego tez) bo juz nie raz wylozyla sie jak dluga przez cos co sama zostawila se pod nogami..
a tak w ogole, pojawilo sie kilka nowych slow, a raczej chec na ich powtarzanie po mamie mymlo (mydlo) moda (woda) cisiaj (dzisiaj).
mymlem mnie najbardziej rozrzewnila

i przyszly do mnie wszystkie przesylki KKZJ, Fanka dziekuje
86Paula jest offline  
Stary 2009-12-17, 13:34   #4550
Viollet87
Zakorzenienie

Tak sobie myślę, że koszmarnie dawno nie było tutaj pranie, mamyNiny i AnkiFranki (która chyba ma dzisiaj urodziny?)...

310813
Stary 2009-12-17, 13:57   #4551
aljaka
szyciowa specjalistka :)

a ja właśnie popijam waniliowo-cynamonową herbatkę którą nareszcie mam jak zaparzyć i wypić .... dziękuję........ moja (jak podejrzewam) anielska MIKOŁAJKO

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2009-12-17, 13:59   #4552
Viollet87
Zakorzenienie

Powiedz kto i pokaż!

310813
Stary 2009-12-17, 14:23   #4553
AnkaFranka
Rozeznanie

Cytat:
Tak sobie myślę, że koszmarnie dawno nie było tutaj pranie, mamyNiny i AnkiFranki (która chyba ma dzisiaj urodziny?)...
jestem z wami cały czas, ale niestety tylko duchem normalnie nie zdążam, nie wiem nie łumiem się zorganizować czy co, ledwo naskrobię coś w tematycznych a tutaj już w tym czasie kilka stron i bądź człowieku mądry

(i przyznaję szczerze - mogę pisać i czytać tylko w pracy i to ukradkiem, i w domu chwilę około 21; w międzyczasie postanowiłam być tylko dla Kaśki (córci ), bo i tak mam ciągle wyrzuty sumienia że przez pracę za mało spędzam z nią czasu, a po 22 to po prostu padam nanos )

miło Wiola, że pamiętasz

(ale czytam wszystko! żeby mi tu nie było że nie )
AnkaFranka jest offline  
Stary 2009-12-17, 14:53   #4554
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

Miłego popołudniasnieg, sniegChce wiosny
musze sie pochwalic , ze własnie zakupiłam na ebayu paletke URBAN DECAYjestem dumna z siebie bo to moj pierwszy zakup tam zrobiony
Ferg kusicielko to przez Ciebie
nefernefer35 jest offline  
Stary 2009-12-17, 14:59   #4555
Viollet87
Zakorzenienie

AnkaFranka
rozumiem i popieram, że wolisz spędzać czas z dzieckiem (słodka jest ta mała!), ale raz na wielki czas do nas zaglądaj Sto lat

Nef nie dobijaj mnie, bronię się przed tą paletką rękami i nogami a kusi ciągle. Co zdążę zapomnieć, że o niej marzę, to ktoś mi przypomina. Którą kupiłaś? Poka
Ja jeszcze nigdy nic na eBay nie kupiłam, boję się... nie umiem

310813
Stary 2009-12-17, 15:00   #4556
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Powiedz kto i pokaż!
anielska mikołajka to mnie się z angel skojarzyła ale to taki mój strzał tylko.

aljaka a wiesz kto dziś do Ciebie wpaść ma zamiar? tak się przypominam, cobyś mnie nie wyrzuciła jako nieproszonego gościa

Kamila pij melisę, jak prochy zapiszą to też się nie wymiguj... dbaj o siebie

AnkaFranka spełnienia marzeń

ehhh, tak ładnie śnieży, że chyba idę sobie dziś w las, lubię tak zimową porą, szczególnie że blisko jest

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2009-12-17, 15:00   #4557
86Paula
Zakorzenienie

AnkaFranka wszystkiego naj naj
86Paula jest offline  
Stary 2009-12-17, 15:02   #4558
cansada
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Ilona no jasne, chcesz na probke filtr ROc'a ?

Kamila, uwazaj na siebie, bedzie dobrze, nauczylas sie ze stresem zyc i nie skojarzylas objawow. Tylko nie prochy, oglupia Cie kobieto. Poradzisz sobie sama.
cansada jest offline  
Stary 2009-12-17, 15:04   #4559
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Kami trzymam kciuki za dobrą diagnozę

AnkaFranka sto lat!!!!!!
Stary 2009-12-17, 15:04   #4560
AnkaFranka
Rozeznanie

dzięki dziewczyny
tutaj to jest po prostu magiczne miejsce balsam na duszę
Całusy (i lecę do domu )
AnkaFranka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości