Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-12-18, 14:55   #4711
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Hann - czyżbyś Ty wtedy świętowała?
No ba

Cytat:
14.01, dokładnie w urodziny taty, mama będzie miała zabieg na prawą () rękę - cierpi na zespół cieśni nadgarstka. W tym roku, również dokładnie jak w mordkę strzelił 14.01. miała operowaną lewą rękę (zbieżność terminów przypadkowa). Znowu czeka mnie kilkanaście tygodni robienia wszystkiego za mamę, zwłaszcza że to prawa ręka będzie. No ale damy radę.

Iiii wysłałam rodziców na Sylwestra na Węgry wahali się czy jechać, a ja pyk, zaklepałam rezerwację od 29.12. do 2.01, nie ma gadania, wypad z chaty Cieszą się. I dzięki Bogu, bo jak by nie było sami sobie za tę przyjemność zapłacą
Uu, dobra córka z Ciebie, czasem mobilizacja jest konieczna Do jakiego miasta wysyłasz rodziców?

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Wiem, wiem Obrazek spory, na całych plecach, ale z możliwością modyfikacji i rozbudowy
Nieźe, nieźle a jaki wzór? Tak tylko z ciekawości pytam Na kimś mi się podoba właśnie duży plecy/pośladki, choć sama bym sobie chyba nie zrobiła (idealnego ciała brak).

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
własne zdanie? a gdzie tam, powinno się przygarniać cudze, bo inni wiedzą lepiej przecież czego komu trzeba i na czym komuś zależy
historia z TŻ Aljaki... mam nadzieję, że się nie obrazi, że to tu opiszę
przyszłam do Aljaki EDM odebrać, wykończona, po 40 minutach stania na przystanku, przez drzwi już słyszę jakiś męski głos, to se myślę, że ło, pewnie trafiłam na jej TŻta... Aljaka otwiera i już od progu nas sobie przedstawia- patrzymy na siebie i "ja Cię znam!" "no ja Cię też znam! Ty chodziłaś na akcję lato" gwoli wyjaśnienia- akcja lato to takie półkolonie, gdzie rzeczywiście chodziłam jak jakieś 11 lat miałam... I jeden z panów, którzy się nami zajmowali na wycieczkach, którego się strasznie zawsze bałam, to akurat Aljakowy TŻ
Hehehe, niezła historia. To TŻ Aljaki musi mieć dobrą pamięć, przecież wtedy byłaś dzieciaczkiem. Uu, to on grożny taki?

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Psycholog, powiadacie. Ja po prostu pojęcia nie mam, jak się do tego zabrać, jestem w tym temacie jak dziecko we mgle ... Muszę się nad tym wszystkim na spokojnie zastanowić, dobrze, że już weekend. Póki co lekarka kazała mi łykać jakieś zioła i obserwować reakcje. I mam jednak skierowanie do endo, bo wyniki takie sobie, na krawędzi górnej dopuszczalnej granicy. Ale wizyta dopiero w styczniu.
Nie no pewnie, po co się spieszyć. Jednak jeżeli nadal będziesz miała upierdliwe objawy to moim zdaniem warto pomyśleć o terapii, nie ma co się męczyć. Zobaczysz też co endo powie i zdecydujesz.

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dzień dobry!

zaspałam dzis do fryzjera! obudził mnie domofonem wujek, ktory przyszedl zajac sie mala... wyskoczylam jak poparzona z poscieli. narzucilam ciuchy i pobieglam (bez makijazu ) na szczescie mala byla grzeczna.
a tesciowa jeszcze nie dojechala
pewnie do 18 powinna wreszcie dotrzec.

ziiimno... duzo sniegu, a ja dzis w adidaskach wyskoczylam, myslalam ze mam pelno sniegu w butach jak weszlam do salonu.
Zmieniałaś fryz?

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Fanka mówi mi, że mam TSH w normie... a biorąc pod uwagę mój wiek nie mam. Mówię jej jakie mam objawy i że wcześniej takich nie miałam, może jakieś inne hormony powinnam zrobić, a ona żebym nie przesadzała i że ludzie mają gorsze objawy, i że to na pewno stres. Jak o tym myślę to normalnie

czy mogę zrobić risotto bez białego wina?
Hmm, Ja bym się upierała.
Risotto jak najbardziej możesz robić bez wina.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dzień dobrrry
zimno jak ch... jakieś 12 stopni, śniegiem zasypane, chrabąszcz nadal nie ma opon zimowych bo wsadzili do niego taki rozmiar, że znaleźć nie możemy już od kilku tygodni [no ale teraz podobno za tydzien będą, ZA TYDZIEŃ ] więc rebiata jest wożona przez małżonka szanownego i nawet ja dzis będę dostarczona do fryzjera - to jakii kolorek sztrzelić? następna mroczna czerń

i koszmar powrócił

Hanneke, dzięki wielkie, no ale Ty w tych klimatach obeznana
ja nie moge mieć matu bo mam wąskie usta
ta? nr 754 http://www.dior.com/int/en/base.html...-shine-16.html
Posiadanie własnego szofera chyba nie jest takie złe (od czasu do czasu).

Szminka dokładnie ta, Flamenco Red nr 754. Nie jest mega kryjąca, piękny zimny odcień czerwieni, nie wpadający w róż, niezbyt żarówiasty, błyszcząca, ale nie perłowa, niespecjalnie też wysusza usta (mnie wszystko wysusza). Poniżej wklejam fotki, na moim monitorze nieźle oddane kolory.
Hanneke jest offline  
Stary 2009-12-18, 15:08   #4712
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Oj, to jej się należy A masz kogoś sensownego na oku? Coby Ci pomógł?
nie mam... muszę jakiś wywiad przeprowadzić...

Cytat:
Zapamiętam

Umówiłam wizytę w 114., u dra Stępnia, znasz?

Możesz, choć nie będzie aż tak aromatyczne

Dobrze zaczął się mój weekend. Z niewyjaśnionych przyczyn wypuścili mnie dwie godziny wcześniej z pracy, więc już jestem w domu. No i okazało się, że znowu wpadło mi trochę nadprogramowej kasy
nie znam... ja chyba uderzę do Rzeszowa... muszę tylko kogośsensownego znaleźć

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
No ba
Hmm, Ja bym się upierała.
Risotto jak najbardziej możesz robić bez wina.
to jest znajoma... przyjmuje mnie zawsze bez kolejki... ale jeżeli okaże się, że z innymi hormonami mam coś nie tak to w wpadne do niej i

odpiszez na PW

Od ponad godziny podlewam risotto bulionem... z jakiś dziwnych niewyjaśnionych przczyn zamiast wziąć biały ryż, dałam brązowy
angel of sadness jest offline  
Stary 2009-12-18, 15:12   #4713
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Od ponad godziny podlewam risotto bulionem... z jakiś dziwnych niewyjaśnionych przczyn zamiast wziąć biały ryż, dałam brązowy
Od ponad godziny? Na brązowy powinno 40 minut wystarczyć. Nie spodziewaj się, że będzie tak mięciutki jak biały.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-12-18, 15:24   #4714
86Paula
Zakorzenienie

nie zmienilam fryzu, tylko podcielam wlosy bo mi sporo odrosly. wygladam tak, jak na avku.

tesciowa dojechala, wiec komedie czas zaczac... blagam o luzzzzz i brak stresow
86Paula jest offline  
Stary 2009-12-18, 15:47   #4715
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Od ponad godziny? Na brązowy powinno 40 minut wystarczyć. Nie spodziewaj się, że będzie tak mięciutki jak biały.
wiem... ale biorąc pod uwagę moją szczękę musiałam go troszkę jednak rozgotować... już zjadłam... z krewetkami, pyszne
angel of sadness jest offline  
Stary 2009-12-18, 16:26   #4716
beafrance
Zadomowienie

Paula super strzyzenie i kolorki tez fajne. Wygladasz swietnie. No i trzymaj sie tam , pamietaj to moze tesciowej mieszkanie - ale twoj dom. Bedzie dobrze , moze zmiekla troche przez te kilka miesiecy
Anka franka przyjmij zyczenia i ode mnie- spoznione ale szczeeeereeee!!!!!wszystk iego najnajnaj i zdrowka no i chyba mamy pania psycholog w naszym gronie
Kama, Han, Aljaka, KKZJ, mamaNiny i wszyscy ktorzy potrzebuja

Dzisiaj doszlo moje lure beauty- nareszcie , testy dzsiaj, nie moge sie doczekac.

beafrance jest offline  
Stary 2009-12-18, 16:31   #4717
Viollet87
Zakorzenienie

Cześć dziewczynki

rano cyrk, bo umówiłam się z mamą na zakupy na 9.30... nagle dzwoni telefon, gdzie ja jestem? że ona już czeka w kurtce przed domem, że auto odpalone... a ja w łóżku musiałam wyłączyć budzik nie wiem kiedy i zaspałam.

Cytat:
świeczkę... która jak siępali to najpierw pachnie melonem, poźniej owocami tropikalnymi, a na końcu pomarańczą

Cytat:

Cytat:
wiem... ale biorąc pod uwagę moją szczękę musiałam go troszkę jednak rozgotować... już zjadłam... z krewetkami, pyszne
Z krewetkami chyba sobie dzisiaj zrobię drugą połowę opakowania moich tygrysich

Rodziców wysłałam tam gdzie zawsze, czyli do Hajduszoboszlo jeżdżą tam raz / dwa razy w roku już od jakichś 8 lat, na początku ze mną i moim bratem, a od kilku lat sami (my już za starzy na wakacje z rodzicami ).

acha - kupiłam dzisiaj ten Babydream nagietkowy o którym Kamila mówiła. Będę stosowała na noc, wygląda na to że pomoże mi wygoić tę masakrę, którą mam teraz na twarzy. I jeszcze jedno... do drogeryjnego kremu wróciłam 3 dni temu, a już widzę poprawę jeśli faktycznie się doleczę szybko, to zdobędę pewność, że naturalna nie dla mnie. Widać moja cera lubi konserwanty i te inne takie

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-12-18 o 16:34
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-12-18, 16:54   #4718
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Violl, brawo

A jaki to krem drogeryjny?
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2009-12-18, 17:01   #4719
Viollet87
Zakorzenienie

Garnier Odżywienie i Komfort (żółty). Fajny jest, odpowiada mi bo np. kremy Nivei (oprócz zwykłego granatowego i białego Soft) są do kitu moim zdaniem (niezbyt dobrze nawilżające, śmierdzące chemią). To na dzień, a na noc będę miała tego nagietkowego Babydreama. Tlenek cynku na drugim miejscu w składzie - liczę, że mnie wyleczy

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-12-18, 17:12   #4720
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Hehehe, niezła historia. To TŻ Aljaki musi mieć dobrą pamięć, przecież wtedy byłaś dzieciaczkiem. Uu, to on grożny taki?
noo właśnie nie wiem czy się cieszyć, że przez 9 lat się nie zmieniłam nic czy ubolewać nad tym? krzyczał on... a tego boję się od zawsze lecę na wigilię pracowniczą, nie byłam w stanie bardziej ponadrabiać.. a później moje baby chcą jakąś surprise urodzinową dla mnie zrobić, więc już raczej tu dziś nie wpadnę, więc miłego papilota

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest teraz online  
Stary 2009-12-18, 17:39   #4721
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
nie zmienilam fryzu, tylko podcielam wlosy bo mi sporo odrosly. wygladam tak, jak na avku.

Pauluś Trzymaj się dzielnie. A włoski świetna, ja bym na Twoim miejscu chyba z tych blond pasemek zupełnie zrezygnowała i poszła w taką nasyconą mleczną czekoladę, coś jak masz bazowy, tylko bardziej napigmentowany

Cytat:
Cześć dziewczynki

rano cyrk, bo umówiłam się z mamą na zakupy na 9.30... nagle dzwoni telefon, gdzie ja jestem? że ona już czeka w kurtce przed domem, że auto odpalone... a ja w łóżku musiałam wyłączyć budzik nie wiem kiedy i zaspałam.

acha - kupiłam dzisiaj ten Babydream nagietkowy o którym Kamila mówiła. Będę stosowała na noc, wygląda na to że pomoże mi wygoić tę masakrę, którą mam teraz na twarzy. I jeszcze jedno... do drogeryjnego kremu wróciłam 3 dni temu, a już widzę poprawę jeśli faktycznie się doleczę szybko, to zdobędę pewność, że naturalna nie dla mnie. Widać moja cera lubi konserwanty i te inne takie
Rozkoszna jesteś Moja skóra też się z naturalną pielęgnacją nie bardzo lubi- jeszcze kwasów nie próbowałam i peptydów, ale z całej naturalki tylko wybrane hydrolaty mi podchodzą. Moja cera chyba też woli konserwanty

A powiedz mi, co się dzieje z wiedźminką Bo jakoś ostatnio się mijamy

Dotarłam dziś jednak na śledzika Pyyychota, wszysto z garmażerki zza rogu i do tego ciasteczka owsiane z migdałami i sok jabłkowy (uwielbiam). Tylko niestety pieniążki mi nie przeszły jeszcze na konto, bank zastrzegł sobie 5 dni roboczych, a dziś nawet przy najbardziej korzystnych dla nich obliczeniach jest dzień szósty. Mam nadzieję, że w poniedzialek do południa będą, bo chciałabym się ze wszystkim rozliczyć przed świętami
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-12-18, 17:40   #4722
KKZJ
Zadomowienie

Paula, ale kolor też zmieniłaś podoba mi się

i ja też dzisiaj wylądowałam u fryzjera - tylko córa miała być cięta, ale w ostatniej chwili pozazdrościłam i też poszłam pod maszynkę jeszcze tylko siwulców się pozbędę jutro i będzie git

Beafrance, dzięki
KKZJ jest offline  
Stary 2009-12-18, 17:50   #4723
Viollet87
Zakorzenienie

Ev - wiedzma zapracowana i zalatana jest, jak zawsze ale bywa na gg. Mogę Ci sprzedać cynk, że dziś po 21 będzie

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-12-18, 18:02   #4724
86Paula
Zakorzenienie

KKZJ taak, taki byl plan. tylko mial byc zrealizowany nieco pozniej. ale skorzystalam z wolnego terminu.

postaram sie wytrzymac a jak nie to uciekne gdzies na dzien lub dwa i spokoj.
86Paula jest offline  
Stary 2009-12-18, 18:07   #4725
KKZJ
Zadomowienie

Paula, i ten kolor taki chłodny w rzeczywistości jest jak na fotce?
KKZJ jest offline  
Stary 2009-12-18, 18:16   #4726
braworka
Zakorzenienie

hej dziewczyny, posiedzę sobie dzisiaj z wami,
jest mi smutno i źle- nienawidzę swego miejsca pracy...no w sumie to towarzyszki zza biurka...męczę się psychicznie siedząc w jej towarzystwie,
dziś prawie pół godziny obgryzała paznokcie

braworka jest offline  
Stary 2009-12-18, 18:21   #4727
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
Publicznie? Ona się zupełnie nie kontroluje. Albo zupełnie nie przejmuje.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-12-18, 18:22   #4728
Viollet87
Zakorzenienie

Cześć braworka miło Cię widzieć. Posiedź z nami, zrzuć brzemię z barków wysłuchamy. No i dziś PAPILOT, czyli copiątkowe ploty wieczorne

a żeby było adekwatnie, idę na All szukać papilotków do muffinów. Blachę w końcu mam tę z Ikei, średnica jednego muffina to tylko 3,8 cm?... albo źle mierzę
a właśnie! tyle było gadania o muffinach, a odkąd mamy gotowalnię, to jakoś ich tam nie przybywa tylko te wytrawne Ilony... pragnę przepisu na słodkie

310813

Czas edycji: 2009-12-18 o 18:23
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-12-18, 18:26   #4729
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
jest mi smutno i źle- nienawidzę swego miejsca pracy...no w sumie to towarzyszki zza biurka...męczę się psychicznie siedząc w jej towarzystwie,
obgryzala paznokcie..? I tak wole to niz 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu strzelania balonów i mlaskania guma Tuz nad moim uchem

Cytat:
Cześć braworka miło Cię widzieć. Posiedź z nami, zrzuć brzemię z barków wysłuchamy. No i dziś PAPILOT, czyli copiątkowe ploty wieczorne

a żeby było adekwatnie, idę na All szukać papilotków do muffinów. Blachę w końcu mam tę z Ikei, średnica jednego muffina to tylko 3,8 cm?... albo źle mierzę
a właśnie! tyle było gadania o muffinach, a odkąd mamy gotowalnię, to jakoś ich tam nie przybywa tylko te wytrawne Ilony... pragnę przepisu na słodkie
A Ty brzyduli nie ogladasz..? Wlaczylam dzis.. i staram sie polapac. Dlaczego ta ladna w bialym plaszczu rzucila tego co czekal przed autem a ten w szpitalu o nia pytal...?

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-12-18, 18:28   #4730
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:

Hann, no zafunduje ją sobie a co

Paula, ładny ten kolor a ja tez mam nowy

przerwali mi i zapomniałam co chciałam jeszcze napisać
Stary 2009-12-18, 18:31   #4731
Viollet87
Zakorzenienie

Ferg ja oglądam powtórki brzydulowe - co sobotę między 16.40 a 19.00 nie ma mnie dla świata ewentualnie sobie nagrywam. We wtorek ostatni odcinek
Ta w białym - Ula (Brzydula) rzuciła tego co stał koło auta, bo go nie kocha. Doszła do wniosku, że pomimo wszystko jednak kocha Marka (tego w szpitalu)

Ilona... ja dobrze mówię, że ta forma do muffinów, to znaczy każde z wytłoczeń, ma 3,8 cm średnicy? nie widzę takich papilotek na All... No chyba ze powinnam mierzyć nie podstawę a górę, wtedy faktycznie wychodzi 5 cm czyli standard. Można ją myć w zmywarce czy trzeba ręcznie? Bo nie doczytałam...

310813

Czas edycji: 2009-12-18 o 18:33
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-12-18, 18:36   #4732
IlonaP
Zakorzenienie

w mojej się mieszczą 50mm fafiurki
myć trza ręcznie
Stary 2009-12-18, 18:38   #4733
Viollet87
Zakorzenienie

No jak w Twojej się mieszczą, to w mojej też się zmieszczą bo z tego co pamiętam pisałaś, że masz taką
ręcznie... acha... Nie wiem jak wy, ale ja za najdoskonalszy i najbardziej przydatny kuchenny wynalazek uważam zmywarkę pierwsze co kupię do własnej kuchni, zaraz po meblach.

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-12-18, 18:43   #4734
IlonaP
Zakorzenienie

nie, ja mam starą wersję, bardziej rozłożysta i płytszą
38mm nie ma papilotek ale 35mm są na pewno
Stary 2009-12-18, 18:46   #4735
Viollet87
Zakorzenienie

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-12-18, 18:53   #4736
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Paula, i ten kolor taki chłodny w rzeczywistości jest jak na fotce?
tak, chlodny, fryzjerka zwykle robi mi chlodne kolory. jutro sprobuje zrobic jakies lepiej oddajace kolor zdjecie. a co, podoba Ci sie?

a nad rezygnacja z pasemek sie zastanowie

Ilona, pokaz

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-12-18 o 18:59
86Paula jest offline  
Stary 2009-12-18, 19:07   #4737
KKZJ
Zadomowienie

Cytat:
a fuuuu.... biedna Braworka

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
obgryzala paznokcie..? I tak wole to niz 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu strzelania balonów i mlaskania guma Tuz nad moim uchem
a powietrza przez zęby nie wciągała ze świstem?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Paula, ładny ten kolor a ja tez mam nowy
bez aureolki?
KKZJ jest offline  
Stary 2009-12-18, 19:20   #4738
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
bez aureolki?
ano prawie czerń bez aureolki
Stary 2009-12-18, 19:24   #4739
braworka
Zakorzenienie

dzięki za dobre słowa.
no akurat tylko we 2 byłyśmy w pokoju, tak z nudów,
ona jest w stanie robić tylko to co jej się powie, nic własnej inwencji,
więc jak chwila przestoju to pasjanse lub jak dziś skórki/paznokcie

Ferg mi ta jedna osoba w pracy przeszkadza na tyle, że myślę nad zmianą, czyli jak coś znajdę to się nawet nie zawaham
a czy ty w ramach awansu,nie możesz dostać osobnego pokoju? Gumy do żucia absolutnie bym nie zniosła

w temacie mufinek- widziałam w tesco jakąś blachę na muffiny, ale nie dojechałam. te z Lidla mi wykupili

braworka jest offline  
Stary 2009-12-18, 20:03   #4740
Viollet87
Zakorzenienie

Ta z Ikei wygląda bardzo dobrze kosztowała 29 zł. Chyba. O ile dobrze pamiętam. Dawać laski przepis na jakieś słodkie muffiny, upiekę w któryś dzień

310813
Viollet87 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości