Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-30, 00:07   #2311
frenka
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

ev, prześliczne te zdjęcia i Ty!

a ja właśnie wróciłam z bardzo sympatycznej mini imprezki u znajomych. Jaka szkoda, że jutro trzeba wstawać rano Budzik już nastawiony na 6.00
Stary 2009-11-30, 00:14   #2312
angel of sadness
Zadomowienie

Evelinek daj zdjęcie na avka Masz piękną, dziewczęcą urodę

Skoto tak nalegacie to wrzucę zdjęcia na dobranoc, coby straszyć Was w nocy

Fergie mam podkład French Vanilla, kolor ok tylko krycie słabe... i widać może wkurzajace czerwone kropki

co do serum lemon to nie polubiłam się z naturalną pielęgnacją, może zbyt inwazyjnie zaczęłam teraz stosuje retinoidy, więc w kwasy się nie bawię. Wyślę Ci w czwartek

edit: nie wiem o co kamon, ale na zdjęciach wychodzę zawsze jakos tak szaro, smutno

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-11-30 o 00:17
angel of sadness jest offline  
Stary 2009-11-30, 00:19   #2313
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Aniołku bo się nie uśmiechasz
masz śliczne brwi i oczy i usteczka, tylko uśmiechu mi tu brakuje aaaa i fajna fryzurka

dobranoc po raz drugi
Stary 2009-11-30, 00:24   #2314
frenka
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do frenka

aangel, wszystko super, tylko gdzie uśmiech???
super fryzurka i fogle
Stary 2009-11-30, 00:31   #2315
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
ev, prześliczne te zdjęcia i Ty!

a ja właśnie wróciłam z bardzo sympatycznej mini imprezki u znajomych. Jaka szkoda, że jutro trzeba wstawać rano Budzik już nastawiony na 6.00
Dziękuję To Ty tak samo biedna, jak mój mały- on też nie cierpi wczesnego wstawania

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Evelinek daj zdjęcie na avka Masz piękną, dziewczęcą urodę

edit: nie wiem o co kamon, ale na zdjęciach wychodzę zawsze jakos tak szaro, smutno
Ale...mialo straszyć Bardzo smutno wlaśnie Uśmiechnij się do nas Bo jak nie to Ci zapodam to samo, co mój etatowy rozśmieszacz
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-11-30, 01:12   #2316
Lemirka
Zakorzenienie

Angel - bo Ty się kochana musisz uśmiechnąć. Na tych zdjęciach wyglądasz jak przerażona sarna.
Swoją drogą sarnich oczu zazdraszczam. I fryzurek tez fajny

mamoNiny
Lemirka jest offline  
Stary 2009-11-30, 07:29   #2317
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

d zień dobry!!!!

aż sama nie wierzę, że to piszę ja pierwsza!!! a nie jestem w łóżku juz od siódmej. Ale by podjąć taką decyzję powstańczą, dłuuugo się zastanawiałam... świat się zmienia! może i ja?????
atoja jest offline  
Stary 2009-11-30, 07:38   #2318
IlonaP
Zakorzenienie

dzień dobry

przepusćiłam Cię atoja, w końcu to męczace byc ciągle pierwsza
a serio to nadrabiałam 4strony

aniołku, a uśmiech gdzie? dobrze Ci w tej fryzurce

mamoNiny, jak to fryzjer nie chciał zrobić boba to jest dla mnie niepojęte, miałam taką jedną w tym typie - pożegnałam
a miejsce do make-up wymyślone
Stary 2009-11-30, 08:34   #2319
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

mamoNiny, jak to fryzjer nie chciał zrobić boba to jest dla mnie niepojęte, miałam taką jedną w tym typie - pożegnałam
a miejsce do make-up wymyślone
Też miałam podobnego fryzjera - podziękowałam
Lemirka jest offline  
Stary 2009-11-30, 09:12   #2320
Viollet87
Zakorzenienie

Poszłam spać dopiero o 23, a teraz i tak zanim nadrobiłam to mi woda w wannie zdążyła wystygnąć

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Edit: Zdjęcia dodane, z Wigilii tamtego roku, nie lubię aparatu (a właściwie on mnie). Wczoraj w nocy obcięłam grzywkę Była już za ciężka i się nie układala- zdegażowałam i stwierdziłam, że czas na wstępną zmianę image'u A za tydzień farbowanie
Ty faktycznie wyglądasz jak ta z avka... Piękna!

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość

Dobry kolor włosów a z tym, że wychodzisz szarzej niż na żywo to może jakieś ustawienia aparatu czy światło niedobre...?

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Też miałam podobnego fryzjera - podziękowałam
A mnie moja powiedziała jakieś pół roku temu, że mnie za jasną chol... o pół krócej niż mam teraz nie zetnie (bo ubzdurałam sobie cięcie do ramion) i chwała jej za to bo dziś bym żałowała. Będę jej wierna nadal

Idę się kąpać

310813
Viollet87 jest teraz online  
Stary 2009-11-30, 09:17   #2321
pastereczka
Organizatorka

MamoNiny i dobrze ze nie masz boba, srednio twarzowa fryzura a nie wystylizowana to wogole do bani, ja powoli odchodzę od "stylistów" Ci to nie chce sluchac klienta coś....i kasy za swoje wizje biora ciut za wiele

Paula zdrowia dla bąbelka

Alajka no napiszże coś porabiała

Ev alez figlarna uroda- cudowna
dla mamy brzoskwinie(warmy) tak jak pisala Ferg, z edm nie zamawiaj przesle Ci dla Niej probke w paczce (pace)

Atojka, dziekuje

Hexx widzę ze Ty tez zawalona pracą, a okazja-super- dopiero pisalas nie dawno ze sprobowałabys czegos nowego czekam na zdjecie w nowych wlosach

Angel, chcialam Ci powiedziec ze powinnas na zewnatrz oczka dawac kreskę w górę lekko, a wygladasz jak na portretach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-11-30, 09:20   #2322
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A mnie moja powiedziała jakieś pół roku temu, że mnie za jasną chol... o pół krócej niż mam teraz nie zetnie (bo ubzdurałam sobie cięcie do ramion) i chwała jej za to bo dziś bym żałowała. Będę jej wierna nadal
jeśli fryzjer jest w stanie uzasadnić dlaczego nie zrobi jakiejś tam fryzury, to wtedy dla mnie ma wielkiego plusa

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2009-11-30, 09:40   #2323
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

witam

pastereczko śliczny av

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
no a pastereczka to istna Dymna w luksusowym wydaniu tak mi się kojarzy
to samo miałam skojarzenie

86Paula trzymam

evelinek_r jakaś Ty śliczna

ja się wybieram do fryzjera i jakoś nie mogę trafić na wolny termin u mojej fryzjerki
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Stary 2009-11-30, 09:43   #2324
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
jeśli fryzjer jest w stanie uzasadnić dlaczego nie zrobi jakiejś tam fryzury, to wtedy dla mnie ma wielkiego plusa
Ja usłyszałam, że mnie nie zetnie bo jemu się tak podoba, a jak chcę ścinać to on mi oddaje nożyczki i mam sobie robić co chce.

Trochę kiepskie tłumaczenie, prawda?
Lemirka jest offline  
Stary 2009-11-30, 09:52   #2325
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Ty faktycznie wyglądasz jak ta z avka... Piękna!

Idę się kąpać
Dziękuję

Ja do 16 roku życia nosiłam długie, dosłownie długaśne włosy- mogłam sobie na nich usiąść, zawsze albo w kitkę, albo warkocz, bo przecież "w rozpuszczonych wyglądasz jak puszczalska, a włosy to twój jedyny atut" No to kiedyś stwierdziłam, olewam, idę się pozbyć mojego jedynego atutu Ale był płaczŻe takie ładne włosy i w ogóle, nawet wizyta u fryzjerki, jak ona śmiała A ja chodziłam pijana szczęściem przez pół roku

Ja też idę pod prysznic (kcem wannę) zaraz, najpierw ósemki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

dla mamy brzoskwinie(warmy) tak jak pisala Ferg, z edm nie zamawiaj przesle Ci dla Niej probke w paczce (pace)

Hexx widzę ze Ty tez zawalona pracą, a okazja-super- dopiero pisalas nie dawno ze sprobowałabys czegos nowego czekam na zdjecie w nowych wlosach
Jestem figlarna

Paczka, jak ja lubię to słowo Paka Dziękuję

Mnie już nosi, dziś klikam farby i rozjaśniacz, nie wiem, jak wytrzymam do soboty

Dziś znów mam dzień biegania Najgorsze, że wszystko jest w połowie drogi- wiecie o czym mówię- idziecie w jedno miejsce i w sumie można by podjechać, ale znajduje się między przystankami, cofać się nie opłaca, a jak dochodzicie do następnego, to już w sumie można iść do końca. I tak w kółko Zmotoryzowani nie mają tego problemu.

A propos- ja bym tak chciała motor No dobra, chociaż skuter, a mały mi nie pozwala, bo to niebezpieczne etc, a sam jeździł I gdzie tu sprawiedliwość Lubię jeździć samochodem, ale samochód w mieście nie jest zbyt wygodny.

Reniu, dziękuję

Lemi, faktycznie kiepskie. Dla mnie w ogóle to się mija z celem, jeśli musisz coś poprawiać po fryzjerze. Zaliczylam już takich, którzy mnie obcinali za krótko, za długo, kompletnie od czapy, ładowali milion środków stylizujących itd. A teraz mam fryzjerkę, która wie, co lubię i nie robi nic na siłę, w razie potrzeby koryguje moje pomysly, albo proponuje coś od siebie, kiedy ja nie mam pojęcia. Po wizycie zawsze wychodzę w lepszym nastroju

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-11-30 o 09:58
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-11-30, 10:27   #2326
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Ev
dobre z tymi primerami, a ja gUpia myślała, ze one obowiązkowo mają być i dizś sis wtajemniczalam w proszki, tak neiwinnie niby i tłumaczyłam ze primer-podklad-finisher, a tu że niekoniecznie
Cytat:
dziekuje za mile slowa

Selene nie dawaj primera, ja tez mam najlepiej bez. Zasada minerałów im mniej tym, lepiej ( nie tyczy sie ilosci)
Ja myslałam podobnie jak Gadamarka... Jak widziałam opisy dziewczyn il ewarstw kłada pod swoje makijaże to myślałam że ma tak byc...

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Selena, zaczynam się o ciebie martwić. Napiszę to na wyrost, ale przemyśl to sobie - cmentarze pełne są ludzi niezastąpionych. Zadbaj o siebie!
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Sel dziekuje.
A teraz nalezy Ci sie niezly ochrzan-jezeli zle sie czujesz to czym predzej idz na zwolenienie,nie ma czegos takiego jak prawie zdrowa.Wierz mi,nie ma ludzi niezastapionych i warto dbac o siebie i wlasne zdrowie,NIKT Cie nie zrozumie ze zle czujesz,jestes chora itd.bo stajesz niewydajnym pracownikiem.
Zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia
Dzwoniłam do ogólnego..powiedzieli mi że jest dużo ludzi i termin za dwa tygodnie...A za dwa tygodnie to ja będę w PL...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
trzymajcie kciuki, zeby szybko jej przeszlo.
a trzymałam Już lepiej troszeczkę ????

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
cheloł
no to powiem,że zdarza mi się zasnąć w mejku i to dość często, bo przysypiam popołudniami jak nigdy... choc nigdy tego nie chcę, ale nie daję rady.
atojko...w Twoim stanie chyba normalne-moja kole zanka w ciąży chrapnęła sobie 4 miejscowości dalej w pociągu pospiesznym . Napisz jak brzuszek rośnie , czy jakies nowe zachcianki doszły...

Cytat:
Ja usłyszałam, że mnie nie zetnie bo jemu się tak podoba, a jak chcę ścinać to on mi oddaje nożyczki i mam sobie robić co chce.

Dzięńdobry wszystkim....
Kto pije kawę ze mną ??????
selene211 jest offline  
Stary 2009-11-30, 10:40   #2327
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
atojko...w Twoim stanie chyba normalne-moja kole zanka w ciąży chrapnęła sobie 4 miejscowości dalej w pociągu pospiesznym . Napisz jak brzuszek rośnie , czy jakies nowe zachcianki doszły...

Dzięńdobry wszystkim....
Kto pije kawę ze mną ??????

a ja rosnę i rosnę, latem zimą na wiosnę i niedługo przerosnę.... dotrzymuję rytmu tej piosence uważam, że mam spory brzuszek, co mnie bardzo dziwi. zachcianek takowych brak, zgaga doszła...

no tak się właśnie pocieszamze spaniem nie, no normalnie to ze mnie był skowronek i do 2 w nocy na obrotach potrafiłam zaczynając np. porannym myciem okien przed pracą (na 9) wstając o 5. No ale jak się jest cały czas w domu... nie to nie znaczy,że wszystko porobione - wręcz przeciwnie, tyle, ze chęci brak. No a zasypiam najczęściej dosłownie nad talerzem obiadowym, kiedy mała pójdzie spać po obiedzie i wtedy dopada mnie i już nie mam siły się bronić. Zjem i budzę się np,. z widelcem... - no ale nie jest źle, było gorzej, np. w trakcie prysznica

Aniołek, jakaś ty niepodobna do avka! ale jaka klasa i dostojność. Ładnie, co ty chcesz, uważam,że aparat takie szare zdjęcie ci zrobił, co widać u mnie po miniaturce - właśnie tak szaro-sino-fioletowo przekłamał kolory, bo ty jestećś ładniusia

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-11-30 o 10:42
atoja jest offline  
Stary 2009-11-30, 10:56   #2328
cansada
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Dzięńdobry wszystkim....
Kto pije kawę ze mną ??????[/QUOTE]

Ja pije a wlasciwie koncze,

Pastereczko faktycznie jak mlodka Dymna.....

Ev ciesz sie uroda , jakbym Cie spotkala na ulicy pewnie bym sie zagapila....

Sel to juz tylko 2 tyg do PL?

Angel Smile Please

Ja od stylistow uciekam z daleka , rano mam kilka minut aby sie uczesac, wiec kok , badz kucyk, badz leca jak popadnie.

Lumiere przedluzylo promocje o 1 dzien -50%

Ide po druga kawe i zmykam. Poczytam Was na lunchu.
cansada jest offline  
Stary 2009-11-30, 10:58   #2329
selene211
Zakorzenienie

Atojko, skoro byłaś przed pracowita odpoczynek ci się należy Hihihi..jak sobie wypbrażam Ciebie śpiącą z widelcem w ręku nad obiadem...i resztę osób konsumujacych w ciszy żeby ci w drzemce nie przeszkadzać
Si Cansado...za dwa tygodnie... miłej pracy

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-11-30 o 10:59
selene211 jest offline  
Stary 2009-11-30, 11:07   #2330
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
MamoNiny i dobrze ze nie masz boba, srednio twarzowa fryzura a nie wystylizowana to wogole do bani, ja powoli odchodzę od "stylistów" Ci to nie chce sluchac klienta coś....i kasy za swoje wizje biora ciut za wiele

Atojka, dziekuje

Angel, chcialam Ci powiedziec ze powinnas na zewnatrz oczka dawac kreskę w górę lekko, a wygladasz jak na portretach
hm, ale dobrze obcięty bob na odpowiednich włosach sam się układać powinien

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
Cytat:

Annieee, oczywiście, bardzo cenię odpowiednią argumentację, wtedy bym się nie pożegnała
ale miałam wrażenie że moja fryzura zależy od jej kaprysu, no sorry

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ja do 16 roku życia nosiłam długie, dosłownie długaśne włosy- mogłam sobie na nich usiąść, zawsze albo w kitkę, albo warkocz, bo przecież "w rozpuszczonych wyglądasz jak puszczalska, a włosy to twój jedyny atut" No to kiedyś stwierdziłam, olewam, idę się pozbyć mojego jedynego atutu Ale był płaczŻe takie ładne włosy i w ogóle, nawet wizyta u fryzjerki, jak ona śmiała A ja chodziłam pijana szczęściem przez pół roku
znam to, jak byłam młodsza to moje włosy były czymś w rodzaju "skarbu narodowego"
myślałam, że babcie - ciocie zawału dostaną jak obcięłam pierwszy raz tak konkretnie, bo z za półdupki do łopatek
Stary 2009-11-30, 11:09   #2331
ferguusson
Zakorzenienie

Dzien dobry

apropo wyjazdow do Polski-wczoraj rozmawialam z kolezanka z wizazu(ale mieszka tu i znamy sie osobiscie) i leci do Polski(tez do Krakowa) w niemal tych samych datach(tak jak my). Najzabawaniejsze jest to ze wracamy tego samego dnia
zbieg okolicznosci

a mi sie marzy jakis dobry fryzjer.. ale jak mam wyjsc znowu z placzem(ewentualnie lzy zlosci) to dziekuje. Wczoraj zafundowalam sobie(znaczy wlosom, a co, niech maja i one ) super mega najnowszy trend, podpowiedz od wizazystycoskonczylszkole .. maske termalna.. z olejku rycynowego i zwyklej odzywki Pantene.. Wlosy jakbym nigdy ich nie farbowala, gladkie, miekkie.. parafrazujac slowa pewnej.. ekhem.. wizazanki "jak nowo narodzone".. Koszt.. jakies 2 zl pewnie pierwszy raz zrobilam cos z wlosami i przezywam

czego uzywacie do wlosow..?

Popijam herbatke i milego dnia Wam zycze

MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-11-30 o 11:10
ferguusson jest offline  
Stary 2009-11-30, 11:14   #2332
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Annieee, oczywiście, bardzo cenię odpowiednią argumentację, wtedy bym się nie pożegnała

znam to, jak byłam młodsza to moje włosy były czymś w rodzaju "skarbu narodowego"
myślałam, że babcie - ciocie zawału dostaną jak obcięłam pierwszy raz tak konkretnie, bo z za półdupki do łopatek
Cytat:

to miałam na myśli właśnie, że jakbym usłyszała, że nie bo nie, to oczywiście bym wyszła.
a ja się zbuntowałam jak miałam jakieś 13 lat, włosy do połowy pleców zeszły do długości ramion... i też babcia i mama szalały, że jak ja mogłam, a efekt tak naprawdę korzystny dość był

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2009-11-30, 11:17   #2333
IlonaP
Zakorzenienie

ferg, będę baaardzo oryginalna - szamponu, only

Anniee
, no dłuuugie włosy są super ale ja dziękuję za mycie i suszenie - koszmar, a jak jeszcze chodziłam regularnie na basen to porażka, nie mieszczą się w żaden czepek
Stary 2009-11-30, 11:32   #2334
ferguusson
Zakorzenienie

Angelku pieknie! I ta fryzura taka twarzowa.. Usmiechaj sie tylko

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-11-30, 11:36   #2335
pastereczka
Organizatorka

FErg to Ty w Kraku bedziesz ??!!!
ja do wlosow egm odzywki i szampon

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-11-30, 11:57   #2336
selene211
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
leci do Polski(tez do Krakowa) w niemal tych samych datach(tak jak my). Najzabawaniejsze jest to ze wracamy tego samego dnia
zbieg okolicznosci
no widzisz Ferg , szkoda że inne samoloty - tak bysmy drinka w samolocie wypiły Ja lecę najpierw do Oslo ,a z Oslo do Berlina...
selene211 jest offline  
Stary 2009-11-30, 12:23   #2337
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cześć
Ja tylko na chwilę - nadrobiłam, odpowiedziałam na PW i uciekam. Przyjdę wieczorem, miłego dnia
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2009-11-30, 12:53   #2338
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:

Atojka, dziekuje

Pastereczko
Malo mam ostatnio wolnego ale ogolnie nie narzekam,zreszta grudzien bedzie goracy bo koniec roku i trzeba wszystko pozamykac.....
Wieczorem postaram sie wrzucic zdjecie.

Avek pierwsza klasa

Angel zdecydowanie wiecej usmiechu i wewnetrznego optymizmu bo smutne oczy....Piekna kobieta z Ciebie i trzymaj sie tego
Stary 2009-11-30, 13:00   #2339
selene211
Zakorzenienie

Hexx..nie wiem czy dostałaś moją PW , ale wysłałam ci w piątek tę próbkę także do środy powinnaś juz ją dostać...

Kawał pl-ang. Tłumaczenie niestety jest niemozliwe.

Australia. Finał jednego z najbardziej popularnych teleturniejów. Do ostatniej
rundy przechodzą pastor i hodowca owiec z małej wioski. Obydwaj znakomicie
odpowiadają na pytania, więc nie można wyłonić zwycięzcy.
Organizatorzy postanawiają przeprowadzić dogrywkę: zawodnicy mają 5 minut na napisanie
wiersza z wyrazem "Timbuktu". Obaj skrzętnie zabierają się do pracy. Po
jakichś 4 minutach podnosi się pastor i zaczyna deklamować:

I was a father all my life
I had no children, had no wife
I read the Bible through and through
On my way to Timbuktu.

po czym dostaje gromkie brawa od całej widowni, która jest przekonana, że
właśnie poznała zwycięzcę. Wtedy kończy pisać pasterz i mówi:

When Tim and I to Sydney went
We met three ladies - cheap to rent
They were three and we were two
So I booked one and Tim booked two

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-11-30 o 13:38
selene211 jest offline  
Stary 2009-11-30, 13:15   #2340
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Pastereczko faktycznie jak mlodka Dymna.....

Ev ciesz sie uroda , jakbym Cie spotkala na ulicy pewnie bym sie zagapila....

Lumiere przedluzylo promocje o 1 dzien -50%

Ide po druga kawe i zmykam. Poczytam Was na lunchu.
I miałabym Cię na sumieniu jakbyś wyrżnęła w chodnik Dziękuję

Za Dymną nie przepadam Pastereczka śliczniejsza od Dymnej, a mała Pastereczka najśliczniejsza Jeśli kiedykolwiek góra by mnie pokarała córką, to tylko taką

A propos promocji- Jarbuki na MAD z $8.99 Tylko dziś!!!

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Atojko, skoro byłaś przed pracowita odpoczynek ci się należy Hihihi..jak sobie wypbrażam Ciebie śpiącą z widelcem w ręku nad obiadem...i resztę osób konsumujacych w ciszy żeby ci w drzemce nie przeszkadzać
Sel, słodka jesteś

Cytat:

U mnie to samo

Ferg Też muszę spróbować jakiś olej na włoski położyć. Ciekawe co wyjdzie

Edit: Timbuktu You really made my day

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-11-30 o 13:18
evelinek_r jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości