Potrzebna zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-17, 16:34   #1
aanetka85
Raczkowanie

Potrzebna zmiana

Witam.
Od dawna ubieram się na czarno bo tak lubiłam ale już mi się to znudziło i chcialabym was prosić o rade, jakie kolory i fasony do mnie pasują i jaka fryzura i kolor włosów byście proponowały.
Dodam że jestem niska bo zaledwie 160cm i mam lekką nadwage po ciąży.
Licze na waszą pomoc [IMG]http://www.*************/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
aanetka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:32   #2
FullOfHatred
Przyczajenie

GG do FullOfHatred
Dot.: Potrzebna zmiana

Na samym początku odradziłabym czarny bo bardzo smutno wyglądasz . Szczególnie skoro piszesz ze masz dziecko. zmieniłabym fryzurę na Twoim miejscu, coś krótszego, ostre pazurki z jakimiś pasemkami. Fajnie by wyglądał mahoń z miedzianymi pasemkami. Na Twoja figurę to rurki i szpilki
FullOfHatred jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 08:21   #3
aanetka85
Raczkowanie

Obecnie nie mam czarnych wlosów tylko zmieszaną paloną kawe z wiśnią i sama mam własnie ochote na coś jasniejszego byle nie blond

Rurki? dla mnie? nie powieksze sobie w ten sposób bioder i tyłka?
Stary 2009-11-18, 10:30   #4
kropeczkaa89
Raczkowanie

Ja proponuję jakieś ciemne brązy ale w ciepłych tonach. Jeśli nie chcesz siebie pomniejszac to nie radzę nosic biodrówek itp. Co do tych rurek to uważam, że jeśli już zdecydujesz na noszenie się ich to kup takie z wyższym stanem żeby optycznie wydłużyc nogi. Możesz zacząc nosic również jakieś kolory nie tylko ten czarny jak sama wspomniałaś. W tym sezonie jest modny ciemny fiolet może szukac coś w tym kierunku? ? Pozdrawiam i życzę powodzenia w metamorfozie.
kropeczkaa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 13:01   #5
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Co do strojów, masz nieco szersze ramiona od bioder, więc dobrze by było to wyrównać - np. poprzez spódnice w kształcie A, ale nie za mocno rozkloszowane

Warto inwestować w ciuchy, które zaznaczą Twoją talię - żakiet (lekko wcinany w talii), najlepiej z zaokrąglonymi połami na dole, idealne będą bluzeczki kopertówki.

Na pewno zrezygnuj z wszelkich bufek i poszerzanych ramion, dobre będą duże dekolty a do tego długie wisiory.

Jeżeli masz jeszcze pociążowy brzuszek a szukasz sukienek - to proponuję te odcinane pod biustem.

Co do koloru włosów i ubrań... najpierw powiedz, jaki masz naturalny kolor włosów, jak się opalasz ? Dobrze by było ocenić, jakim jesteś typem urody
Stary 2009-11-18, 14:38   #6
aanetka85
Raczkowanie

No więc naturalnie jestem szatynką i mam szare oczy, które czasem wpadają w zielony (tak przynajmniej twierdzi moja przyjaciółka) . Opalam się dość szybko z poczatku na czerwono ale szybko brazowieje.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Właśnie znalazłam ciekawą stronke gdzie mozna sie samemu bawic fryzurami i kolorem wystarczy sie zarejestrowac http://taaz.com
Stary 2009-11-18, 18:33   #7
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Hmmm, to by wychodziło na to, że jesteś Pani Lato
Ale wiadomo, mogę się mylić

Czerń jest dla Ciebie zdecydowanie za mocna, oczywiście nie musisz z niej rezygnować, ale zdecydowanie ją ogranicz

Twoje kolorki to zimne kolory:
- miękkie biele - złamane, czyli np. biel skorupki jajek
- brązy: kawowy, kakaowy, popiele
- granat - nie za mocny, wszelakie błękity
- ciemna zieleń
- pastelowa cytryna
- seledyn, kobalt
- róże: pastelowe, lilaróż
- ciemna, chłodna czerwień, bordo
- lawenda, bez, fiołkowy

Także do dzieła, do ataku na garderobę A włosy jak będziesz zmieniać, to zdecydowanie jaśniejsze Może być piękny brązowy mahoń
Stary 2009-11-18, 19:20   #8
aanetka85
Raczkowanie

hmm... no nie wiem bo kurcze zawsze słyszałam że pasują do mnie mocne kolory a nie pastele

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

co do włosów to sie zgadzam że jaśniejesze tylko chce to jakoś stopniowo zrobić bo nie chce ich zniszczyc rozjasnianiem czy nie daj boze dekoloryzacją, są grube i mocne ale wiadomo po farbowaniu i ciąży osłabione
Stary 2009-11-18, 19:23   #9
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Wiesz, tak jak napisałam... mogę się mylić, ale mocne kolory jak na moje oko nie za bardzo Wyglądasz smutno, ponuro, jak bys była zmęczona. Na dodatek czerń podkreśla Twoje cienie pod oczami i buzia wydaje się ziemista
Stary 2009-11-18, 19:24   #10
aanetka85
Raczkowanie

a co myślicie o takim kolorze i fryzurce?
Stary 2009-11-20, 21:38   #11
BEATA8976
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

bardzo mocno wycieniowane wlosy bo w tej chwili są troszkę bez wyrazu takie proste i ułożone.odradzam czarny bo wyglądasz w nim smutno. może coś żywszego ? mahoń, coś z czerwieni ? coś co zdecydowanie ożywi ci twarz.
BEATA8976 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:04   #12
aanetka85
Raczkowanie

To włosy już mam obcięte i kolor troche zszedł wiec pora na jakies farbowanie, właśnie myślałam o rudym tylko kompletnie nie wiem jaki odcień by mi pasował co myślicie?
Stary 2010-04-21, 14:14   #13
kimjestem
Przyczajenie

Według mnie idealnie pasowałby ci jasny rudy, wpadający niemal w pomarańcz. Szczególnie jeśli masz zielony odcień oczu, a jedno do drugiego w moim odczuciu pasuje idealnie. Do tego zielone bluzki, chyba, że uznasz, że taka moda jest teraz na czasie (co daje się zauważyć), a nie chcesz się dostosowywać.
kimjestem jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości