Brzydkie kaczątko.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-30, 10:52   #31
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx
przyznaje ,że najbardziej podoba mi sie ta ciemna fryzurka
a, kolorek tej dziewczynki co stoi bokiem do zdjecia tylko mój chciałabym miec ciemniejszy z jasniejszymi pasemkami
[*]

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-12-01 o 11:14 Powód: post pod postem
daisyxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 12:41   #32
Kasza Manna
Zakorzenienie

Dot.: Brzydkie kaczątko..

a jaką masz teraz długość włosów?
Stary 2009-11-30, 14:51   #33
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
a jaką masz teraz długość włosów?
ok cm dłuższa o tej mojej pierwszej
ale, i tak bede musiała czekać do wiosny z farbowaniem bo zima nie farbuje

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
popieram wizażankę ameliax. też myślę,że problem świecenia to wynik przede wszystkim nieodpowiedniej pielęgnacji. przetestuj kosmetyki, które Ci poleciła. ja zauważyłam,że twarz nie przetłuszcza mi się kiedy rano stosuję tylko wodę termalną, a wieczorem płyn micelarny i unikam kontaktu z wodą kranową. ale ja mam baaardzo wrażliwą cerę i być może Tobie ten sposób nie przypadłby do gustu (a raczej twojej cerze ). Co do twojego makijażu, faktycznie odstawiłaby m tą czarną kredkę, jeśli koniecznie chcesz się nią malować to może nie obrysowuj tak całego oka, tylko wystarczy (cienka!) linia przy górnych rzęsach, która nie tylko robiłaby za makijaż oka,ale sprawiałaby wrażenie gęściejszych rzęs i co za tym idzie większego oka. Może eyeliner? malowałaś się kiedyś tym? Lepszy bylby od kredki bo linia byłaby naprawdę cienka. Chociaż faktycznie zgadzam się,że brązowa kredka byłaby dobra dla Ciebie, sądzę,że pasowałaby do koloru twoich oczu i ogólnie jasnych włosów i twojej urody.
brazowa kredka a, tusz też takiego koloru musi być?
[*]
Stary 2009-11-30, 22:02   #34
Olcia
Zakorzenienie

Masz 18lat? bo piszesz jakbys miala 14, moze to jest przyczyna tego, ze za mlodsza Cie odbieraja, a nie Twoja chudosc..?

Powinnas przede wszystkim zadbac o cere, tak jak dziewczyny pisaly. Co do kosemtykow... od czego jest KWC?
Koniecznie do kosmetyczki na henne i depilacje brwi, potem bedziesz mogla robic ją sama w domu, ew. brwi malowac cieniem (np. zestaw do stylizacji brwi Essence - 10zl), dziewczyny maja racje, zebys zrezygnowala z obrysowywania oka czarna kredka, chociaz cienka na gornej powiecie moze byc.
Kupilam niedawno puder matujacy sensique i jestem zdziwiona, bo za 4zl jest naprawde dobry mat, przynajmniej u mnie.
No i zakupilabym na Twoim miejscu jeszcze korektor pod oczy
Pytalas czy roz czy bronzer - ja bym wybrala roz. Doda Ci swiezosci, a puder brazujacy moglby jeszcze wyszczuplic twarz, a skoro uwazasz, ze Twoja jest zbyt chuda, to lepiej tego uniknac

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-12-01 o 11:16
Olcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 22:42   #35
adorably
Rozeznanie

ja mam piwne oczy jak Ty i używam czarnego tuszu nawet jak maluję się brązową kredką, osobiście nie podoba mi się brązowy kolor tuszu na rzęsach.

adorably jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 10:31   #36
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
ja mam piwne oczy jak Ty i używam czarnego tuszu nawet jak maluję się brązową kredką, osobiście nie podoba mi się brązowy kolor tuszu na rzęsach.
no własnie mnie tez nie bo tak sie wszystko zlewa z kolorem oczu

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Masz 18lat? bo piszesz jakbys miala 14, moze to jest przyczyna tego, ze za mlodsza Cie odbieraja, a nie Twoja chudosc..?

Powinnas przede wszystkim zadbac o cere, tak jak dziewczyny pisaly. Co do kosemtykow... od czego jest KWC?
Koniecznie do kosmetyczki na henne i depilacje brwi, potem bedziesz mogla robic ją sama w domu, ew. brwi malowac cieniem (np. zestaw do stylizacji brwi Essence - 10zl), dziewczyny maja racje, zebys zrezygnowala z obrysowywania oka czarna kredka, chociaz cienka na gornej powiecie moze byc.
Kupilam niedawno puder matujacy sensique i jestem zdziwiona, bo za 4zl jest naprawde dobry mat, przynajmniej u mnie.
No i zakupilabym na Twoim miejscu jeszcze korektor pod oczy
Pytalas czy roz czy bronzer - ja bym wybrala roz. Doda Ci swiezosci, a puder brazujacy moglby jeszcze wyszczuplic twarz, a skoro uwazasz, ze Twoja jest zbyt chuda, to lepiej tego uniknac
nie 12!
o Essence już wiem ,o depilacji i hennie też o ,różu na policzki tym bardziej to po co sie powtarzasz to wszystko napisały mi wizażanki powyżej jak wogóle czytałaś
[*]
Stary 2009-12-01, 11:37   #37
Kasza Manna
Zakorzenienie

no, skoro już wszystko wiesz, to do roboty
Z włosami jeszcze poczekaj, na razie zajmij się makijażem / brwiami.
No i - jak wspominałam - to Ty musisz testować, malować się różnymi kolorami, żeby zobaczyć, jak w jakimś kolorze się czujesz i jak wyglądasz. Kreskę też Ty musisz wyćwiczyć.

czekamy na efekty.
Stary 2009-12-01, 12:19   #38
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
no, skoro już wszystko wiesz, to do roboty
Z włosami jeszcze poczekaj, na razie zajmij się makijażem / brwiami.
No i - jak wspominałam - to Ty musisz testować, malować się różnymi kolorami, żeby zobaczyć, jak w jakimś kolorze się czujesz i jak wyglądasz. Kreskę też Ty musisz wyćwiczyć.

czekamy na efekty.
no dokładnie fryzure zrobie na końcu

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
no dokładnie fryzure zrobie na końcu
tylko jeszcze mysle czy by nie wykombinować czegos z cieniami
[*]
Stary 2009-12-01, 15:36   #39
gusiak23
Zakorzenienie

GG do gusiak23

ja na dzień proponowałabym Ci jakiś delikatny makijaż, np delikatna (cieniutka) kreseczka tylko na górnej powiece i tusz, a jak chcesz to jeszcze cień tylko jasny np perłowy, różowy, bardzo delikatny fiolet, oliwkowy, jakiś brązik delikatny.
A na wieczór możesz mocniejszy cień. Poszukaj sobie smoky eyes, nie koniecznie w czarnym kolorze. Mnie się strasznie podoba taki makijaż. Mam nadzieję że już nie malujesz tej krechy pod okiem
gusiak23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 16:39   #40
Olcia
Zakorzenienie

Cytat:
nie 12!
o Essence już wiem ,o depilacji i hennie też o ,różu na policzki tym bardziej to po co sie powtarzasz to wszystko napisały mi wizażanki powyżej jak wogóle czytałaś
widze, ze trudno jest Ci podziekowac za dobre rady no trudno, napisze wiec pare ostatnich rzeczy i znikam, bo skoro atakujesz...
nie czytalam wszystkich postow dziewczyn, tylko je pobieznie przejrzalam, bo zwyczajnie nie mam na to czasu, a chcialam ci pomoc (niepotrzebnie jak widze). Nie doczytalam sie nigdzie, zeby bylo napisane cos o rozach czy bronzerach - co lepsze, ani o tym, zeby polecono ci zestaw do stylizacji brwi z essence czy korektor.
Moglabys pokusic sie o przeczytanie regulaminu forum Metamorfozy...
zacytuje:
Cytat:
Umieszczam tutaj pytania, które ułatwią nam określić Twój typ kolorystyczny:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Odpowiedzi na te pytania bylyby bardzo przydatne w probie okreslenia twojego typu kolorystycznego, a dalej - dobraniem makijazu, kolorow ubran czy wlosow.

Ale poniewwaz tego nie zrobilas to biorac pod uwage twoj kolor oczu: najbardziej wydobywa brazowy kolor teczowki niebieski cien. spojrz np. na makijaze edyty gorniak. ale jesli nie masz doswiadczenia z nakladaniem cieni, nie masz pedzelkow itp. to nie kupowalaybm go od razu, zeby nie uzyskac wiejskiego looku, tj. blekit na cala powieke i cacy.
Do brazowych oczy ladnie wyglada tez juz wspomniany fiolet, szarosci. Ja lubie tez zielenie, ale jesli masz zaczerwienione oczy, czy skore wokol nich to zrezygnuj, bo zielony tylko to podkresli.
Brazy owszem sa bezpieczne, ale tez postarzaja i nie podkresla Twojej teczowki.
Dobry tusz do rzes jest dla mnie koniecznoscia, zeby oko wygladalo ladnie, ale to juz jak wolisz...
W kwestii wlosow Ci nie pomoge, ale wybierajac fryzure powinnas wziac pod uwage to, ze Twoje wlosy sa (a przynajmniej na takie wygladaja) cienkie i przez to sprawiaja wrazenie rzadkich.
No i wybacz, ze pozwolilam sobie napisac, ale moze skorzystasz
Stary 2009-12-01, 17:13   #41
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx
Cytat:
widze, ze trudno jest Ci podziekowac za dobre rady no trudno, napisze wiec pare ostatnich rzeczy i znikam, bo skoro atakujesz...
nie czytalam wszystkich postow dziewczyn, tylko je pobieznie przejrzalam, bo zwyczajnie nie mam na to czasu, a chcialam ci pomoc (niepotrzebnie jak widze). Nie doczytalam sie nigdzie, zeby bylo napisane cos o rozach czy bronzerach - co lepsze, ani o tym, zeby polecono ci zestaw do stylizacji brwi z essence czy korektor.
Moglabys pokusic sie o przeczytanie regulaminu forum Metamorfozy...
zacytuje:

Odpowiedzi na te pytania bylyby bardzo przydatne w probie okreslenia twojego typu kolorystycznego, a dalej - dobraniem makijazu, kolorow ubran czy wlosow.

Ale poniewwaz tego nie zrobilas to biorac pod uwage twoj kolor oczu: najbardziej wydobywa brazowy kolor teczowki niebieski cien. spojrz np. na makijaze edyty gorniak. ale jesli nie masz doswiadczenia z nakladaniem cieni, nie masz pedzelkow itp. to nie kupowalaybm go od razu, zeby nie uzyskac wiejskiego looku, tj. blekit na cala powieke i cacy.
Do brazowych oczy ladnie wyglada tez juz wspomniany fiolet, szarosci. Ja lubie tez zielenie, ale jesli masz zaczerwienione oczy, czy skore wokol nich to zrezygnuj, bo zielony tylko to podkresli.
Brazy owszem sa bezpieczne, ale tez postarzaja i nie podkresla Twojej teczowki.
Dobry tusz do rzes jest dla mnie koniecznoscia, zeby oko wygladalo ladnie, ale to juz jak wolisz...
W kwestii wlosow Ci nie pomoge, ale wybierajac fryzure powinnas wziac pod uwage to, ze Twoje wlosy sa (a przynajmniej na takie wygladaja) cienkie i przez to sprawiaja wrazenie rzadkich.
No i wybacz, ze pozwolilam sobie napisac, ale moze skorzystasz
skorzystam
i przepraszam ,że tak najechałam na Ciebie wizażanko
prosze udzielaj sie na moim watku
może wrzucisz mi jakieś przykładowe makijażu oczu bo nie bardzo wiem jak ma to wygladać z tymi cieniami

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
skorzystam
i przepraszam ,że tak najechałam na Ciebie wizażanko
prosze udzielaj sie na moim watku
może wrzucisz mi jakieś przykładowe makijażu oczu bo nie bardzo wiem jak ma to wygladać z tymi cieniami
Umieszczam tutaj pytania, które ułatwią nam określić Twój typ kolorystyczny:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? na różowa a, po jakimś czasie blednieje i nie ma ani śladu

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? typowo brązowe chociasz w swietle wydaja sie jasno brazowe ,oprawa zdecydowanie jasna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
jasny brąz

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? jasny ,blady ,rimienie sie na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? ciemny blond-popielaty ,złote pasemka

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? średni róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? granatowy ,fioletowy ,szary ,morski
nie lubie czerwieni ,pomarańczy ,zielenii

nie wiem czy to jeszcze pomoze

http://imgx.wizaz.pl/forum/images/nowe/attach/jpg.gif Smokey Eye.jpg (9,0 KB)
marze o takim makijażu
[*]

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-12-03 o 23:37 Powód: post pod postem
Stary 2009-12-01, 18:29   #42
Olcia
Zakorzenienie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4950 tu masz watek, ktory dotyczy naszej teczowki.
Na pewno nie wszystkie porady tam beda trafne, ale metoda prob i bledow powinnas sprobowac.
http://polki.pl/uroda_video_artykul,10009333.html
I powiedz mi, czy Ty masz takie powieki, czy na tym zdjeciu oczy sa lekko opuchniete? moze jakas reakcja alergiczna?
Stawiam na lato, ale glwoy sobie nie dam uciac, moze wypowie sie ktos bardziej wdrozony w temat analizy kolorystycznej

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Makijaz ktory pokazalas kojarzy mi sie z Diorem czyli tzw. bananem.Nie obedzie sie bez pedzli, roznych odcieni itd. Wejdz na forum MM, tam znajdz watek o stepach makijazowych, kompletuj wyposazenie i cwicz
Stary 2009-12-01, 18:34   #43
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx
Cytat:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4950 tu masz watek, ktory dotyczy naszej teczowki.
Na pewno nie wszystkie porady tam beda trafne, ale metoda prob i bledow powinnas sprobowac.
http://polki.pl/uroda_video_artykul,10009333.html
I powiedz mi, czy Ty masz takie powieki, czy na tym zdjeciu oczy sa lekko opuchniete? moze jakas reakcja alergiczna?
Stawiam na lato, ale glwoy sobie nie dam uciac, moze wypowie sie ktos bardziej wdrozony w temat analizy kolorystycznej

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Makijaz ktory pokazalas kojarzy mi sie z Diorem czyli tzw. bananem.Nie obedzie sie bez pedzli, roznych odcieni itd. Wejdz na forum MM, tam znajdz watek o stepach makijazowych, kompletuj wyposazenie i cwicz
niestety ma takie lekko opuchniete ,nie wiem od czego to sie wzieło bo nigdy nie pocieram mocno oczów

http://imgx.wizaz.pl/forum/images/nowe/attach/jpg.gif Zdjęcie0179.jpg (22,0 KB)
http://imgx.wizaz.pl/forum/images/nowe/attach/jpg.gif Zdjęcie0181.jpg (17,6 KB)
i jak??
[*]

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-12-03 o 23:37 Powód: post pod postem
Stary 2009-12-03, 13:22   #44
Kasza Manna
Zakorzenienie

1) masz kreskę na dole, zacznij malować się bez niej
2) zrób zdjęcie oświetlone, a nie pod światło, bo są cienie i niewiele widać.
Stary 2009-12-03, 13:33   #45
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

http://imgx.wizaz.pl/forum/images/nowe/attach/jpg.gif Zdjęcie0182.jpg (18,6 KB)
[*]
Stary 2009-12-03, 19:37   #46
Wredonisia
Zadomowienie

GG do Wredonisia

Cytat:
dziekuje
może jakieś propozycje makijazu dla mnie? i fryzury też
przyznam ,ze kompletnie nie wiem jak mam malowac górna czesc oka
na codzień maluje tylko dół czarna kredka choć zdajce sobie sprawe ,ze to pomniejsza i tak juz małe oczy

Moja rada, nie maluj ciągłej kreski od kącika do kącika. zaakcentuj mocniej część zewnętrzną, niech kreska stopniowo zanika w kierunku nosa. I może zamiast czarnej kreski wybierz jasniejszą, może być też cień naniesiony wąskim pędzelkiem. Nie widzę na zdjęciu, malujesz kreskę nad czy pod rzęsami? Zdecydowanie polecam pod.
Wredonisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:56   #47
Olcia
Zakorzenienie

No wlasnie,mialas nie malowac kreski na dole i co?
Stary 2009-12-04, 11:34   #48
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx
Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Moja rada, nie maluj ciągłej kreski od kącika do kącika. zaakcentuj mocniej część zewnętrzną, niech kreska stopniowo zanika w kierunku nosa. I może zamiast czarnej kreski wybierz jasniejszą, może być też cień naniesiony wąskim pędzelkiem. Nie widzę na zdjęciu, malujesz kreskę nad czy pod rzęsami? Zdecydowanie polecam pod.
nad
pod nawet nie próbowałam i przyznam ,że troche sie boje

znalazłam juz powód dlaczego nie chca mi wychodzic kreski na górze ,mam za twarda kredke> Właśnie mam zamiar kupić miekka czarna a,co do fryzurki to mysle nad jakimś asymetrycznym cieciem może z jednej strony troche dłuższe a, z drugiej krótsze a,z tyłu krótsze i do tego krzywka na skos. podkład uzywam nadal z maybelline mineralny i tera juz nawet wiem ,że to ,że sie swiece to nie musi byc wcale wina fluidu a, to ,że nic po nim nie nakładam ,teraz uzywam specjalnego peelingu na swicaca sie twarz którego spłukuje a, pozniej krem nawliżajacy na twarz i wytrzymuje cały dzień.
[*]

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-01-28 o 22:40 Powód: post pod postem
Stary 2010-01-28, 15:43   #49
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx
Metamorfoza od zaraz..

Dziewczyny prosze was o pomoc w wyborze odpowiedniej fryzury dla mnie ,chciałabym żeby moja szczupła twarz wydawała sie wyraźniejsza a, zarazem eksponowała to co potrzeba ,wprawdzie za dużo czasu nie mam bo we wtorek wybieram sie do fryzjera.Wiem też ,że odstrasza was moja bladzizna i brak makijażu ale, chciałam żeby było naturalnie. a we włosach to najbardziej wkurzaja mnie te odstajace kłaczki na dole.

Moja photo
Załącznik 2822286
[*]
Stary 2010-01-28, 19:08   #50
Ewakuacja69
Rozeznanie

Dot.: Metamorfoza od zaraz..

ja bym zaproponowala jasniejszy kolor wlosow, zrobienie ukosnej grzywki i zapuszczanie wlosow

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 19:16   #51
kasiaen1
Zadomowienie

ja proponowałabym rozjaśnienie włosów , chociażby jakieś refleksy, przeczekanie okresu pomiędzy krótkimi a takimi chociażby do ramion, albo ścięcie za ucho, zrobienie boba, ale w obydwu przypadkach modelowanie na szczotkę , żeby dodac objętości- gwarantuje, że samo to zmieni buzie. coś jak w załączniku. do tego kreska na oku, lekki makijaż i jest pięknie
kasiaen1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 19:27   #52
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Rozjaśnij włosy albo przyciemnij oprawę oczu.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 22:21   #53
Holly85
Zadomowienie

moglabys miec wlosy brązowe, rude, ale na pewno nie tak ciemne jak teraz.. rozjasnij wlosy a twarz nabierze blasku
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:33   #54
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Rozjaśnij włosy albo przyciemnij oprawę oczu.
kupiłam sobie brazowa Henne do brwi i rzęs
i szampon z Nivea do włosów brązowych podobno troche spiera kolor ale, dla mnie to nawet lepiej bo stana sie jaśniejsze
[*]
Stary 2010-01-29, 10:37   #55
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Myślałam o takiej fryzurce choć oczywiste jest ,że na moich wyjdzie ona troche krótsza
Załącznik 2824321
[*]
Stary 2010-02-01, 18:20   #56
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Laseczki znalazłam w necie extra fryzurke i chyba zdecyduje sie na nia i może zrobie jakieś brązowe pasemka lub chociasz ,żeby mi takie ciemno rudawe wyszły pliss

Załącznik 2834923
[*]
Stary 2010-02-01, 18:31   #57
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

albo ta
tez fajna
Załącznik 2834991
[*]
Stary 2010-02-01, 18:33   #58
marronelle
Wtajemniczenie

Spróbuj zapuścić włoski na dłuższe, a jak już tego dokonasz to możesz je wystylizować na ładne fale lub loki

"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."

Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:13   #59
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Spróbuj zapuścić włoski na dłuższe, a jak już tego dokonasz to możesz je wystylizować na ładne fale lub loki
szczerze? to mam serdecznie dość czekania i zapuszczania ich zdecydowałam sie na krótka fryzurke
[*]
Stary 2010-02-11, 10:47   #60
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

dziewczyny przekonałam sie i jednak zapuszczam włoski
właśnie poszukuje czegoś co przyspiesza ich wzrostu myslałam o kompleksie odżywczym w ampułkach na porost włosów

ale, zwracam sie do was zpytaniem z jakiej farby wyjdzie mi taki kolorek jak na zdjeciu jeśli teraz mam sprany ciemny braz

Załącznik 2860122
[*]
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości