Najwspanialsza Kobieta Świata-My Story of Fergusson - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-20, 11:09   #1
kkknnn
BAN stały

Najwspanialsza Kobieta Świata-My Story of Fergusson

Tak wiem tu jest mój makijaż.
Wiem jest jakich wiele.
Ale to pretekst/
Chciałam napisać o Fergusson i nie jest to off top bo dla mnie MM (serce MM) to Fergusson.O Niej nei ma off top"ów.
Fergusson maluje wiemy jak.
Fergusson jest piękna- mozemy to widzieć przez czas skradziony Jej życiu a to toczy się szybko.
Czas z weekendów, czas, który nie jest nadwyżką a był i jest dla Nas.
Ogladanie Fergusson dla mnie znaczy stanie się LEPSZĄ.
Jeśli jest mi głupio czasem za moje myśli czy odruchy to ze względu na Jej szlachetność.
Fergusson broni tych, którzy sie akurat nie mogą bronić sami.
Myślę, że oprócz interwencji Moderatora czymś oczywistym jest nasze poparcie.
FERGI to Dobry Duch.
To ktoś kto mimo, że sam robi coś doskonale NIGDY nikogo nie dotknął, nie obraził.
Mój chory makijaż i makijaż żegnający ten odcień włosów zrobiłam różowym cieniem Lancome i niebieskim pigmentem MAC i szminką Joli Rouge Clarins.
Buzia to tylko krem HydrAction Dior i nos m isie swieci jak latarnia, ale jeśli mój świecący nos byłby wyrazem szacunku dla Fergi to mogę uzyć nawet glittera.

Jest tu parę Osób, na których atakowanie nie mogę patrzyć spokojnie.
Na wojnę pyskówek też nie idę.
Więc tylko- chcę powiedzieć Fergi nie ma takiego makijażu w moim wykonaniu który pokazałby how wonderful You're.
kkknnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 11:53   #2
Nonah
Zakorzenienie

Dot.: Najwspanialsza Kobieta Świata-My Story of Fergusson

Jeśli ja się wzruszyłam czytając te piękne słowa, to jak wzruszy się sama Fergi? Jestem tu stosunkowo "nowa", ale już od dawna wiem, że każde słowo wypowiedziane tu przez Ciebie jest szczerą prawdą. Fergi to dobry duch naszego forum

Co do makijażu, nos wcale Ci się nie świeci, masz wspaniałą cerę. Pięknie podkreśliłaś usta - cudowny kolor! Jedynie na oczkach bardziej roztarłabym granicę
Nonah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 11:53   #3
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

No no Madzia to ci koleżanka `miło` pojechała
A swoją drogą przyłączę się do niej,bo Ty kochanie to nie tylko piękno zewnetrzne jakie się rzuca w oczko,ale jakże barwna jest i Twa dusza jak barwne ,stworzone Twą zręczną ręką makijaże

nawiązując do makijażu to jest ładny,taki dla mnie klimacik zimowy a kolorki dość odważne ,też cienie bym bardziej roztarła

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2009-11-20 o 11:55
emalia30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 12:02   #4
sylwia532
Zakorzenienie

Ty poetko nasza kochana
podoba mi się ten róż i wiem że nawet sam będzie ładnie wygladał
cera-marzenie
co do makijażu oczek-ciut rozetrzeć granice
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 12:10   #5
kkknnn
BAN stały

Dziewczyny Kochane Moje prawda jest taka, że gdyby nie Magda nie powstałoby kilka z moich prac.
Chciałam tylko napisać ile dla mnie znaczy Jej doświadczenie i rady.

Jak nos mi się nie świeci to Wasze monitory są łaskawe....
Stary 2009-11-20, 12:11   #6
madie
Zakorzenienie

średnio podoba mi się to połączenie kolorystyczne Zero uśmiechu
poprosimy o listę kosmetyków
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 12:14   #7
oLLeM
Zakorzenienie

Wzruszyłam się. Piękne słowa Zresztą , zawsze komentujesz tak pięknie , że jak komuś się coś nie uda , przeczyta to co napisałaś i od razu ma chęć próbować dalej Fergi na pewno się ucieszy , jest dobrą osobą z piękną duszą

A co do makijażu , dzieeewczyno jaką masz piękną cerę
I również roztarła bym nieco granicę
oLLeM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 12:16   #8
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
średnio podoba mi się to połączenie kolorystyczne Zero uśmiechu
poprosimy o listę kosmetyków
Madie Lista jest tylko nie tak staranna jak zawsze u mnie czyli wyodrębniona tylko wpisana w tekst, ale kosmetyki wymieniam.
Usmiechu zero no bo leci z nosa....
For you
I jeszcze lista porządna

Pigment MAC niebieski (nie odczytam nazwy)
Cień Lancome rózowy z palety Petite Fleur
Hypnose Drama Lancome
Joli Rouge Clarins
Krem Dior HydrAction

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Wzruszyłam się. Piękne słowa Zresztą , zawsze komentujesz tak pięknie , że jak komuś się coś nie uda , przeczyta to co napisałaś i od razu ma chęć próbować dalej Fergi na pewno się ucieszy , jest dobrą osobą z piękną duszą

A co do makijażu , dzieeewczyno jaką masz piękną cerę
I również roztarła bym nieco granicę

Si Fergi to imię szlachetności i dobra.
Chciałabym być do Niej podobna.
oLLem cieszę się że cera jakos się trzyma.
znalazłam blender, kot wtoczył pod szafkę.
Stary 2009-11-20, 12:40   #9
ferguusson
Zakorzenienie

hmm...

wzruszylam sie. Bardzo. I czuje ze zadnego slowa nie beda w stanie odzwierciedlic stanu mej duszy-choc wierze ze nalezy Wam sie wyjasnienie.

Ksiezniczka elfow zalozyla ten watek z mysla o naszej wczorajszej rozmowie..Z pewnoscia nie mialam swiadomosci ze urosnie to do takich rozmiarow-a staram sie uniknac burzy w szklance wody

Ma to zwiazek z makijazem jaki zamiescila tu niedawno Katosu oraz trolim atakiem na nia-Thanks Heaven opanowanym przez Madie..
Nie mam zamiaru tego roztrzasac tutaj i ciesze sie ze ten watek sie poniekad zakonczyl-i wiem ze glownym zalozeniem zlosliwej natury jest wzbudzenie rozglosu-tego nie chce jej ofiarowac....Tylko BOLI mnie, ze czas, energie i zaangazowanie jakie wkladamy w misje MM-bo traktuje to jako misje i wierze ze wielu osobom sie przydaje to co robimy i pomagamy-zostalo skwitowane niesprawiedliwym porownaniem do Vanity Fair. Ze komus moglo to wogole przejsc przez mysl i byc tak podlym. Wiem ze zdranione zwierze potrafi zadac wiele bolu ostatnim ciosem-ale ja odebralam to bardzo personalnie, i mimo ze nie wypowiadalam sie na watku katosu, by nie uznano to za pieniactwo-to jednak utknelo to we mnie. Jestem swiadoma ze wiele osob na nie zwrocilo uwagi nawet na wypowiedz trola-ale ja mam mocno obnizony prog wrazliwosci. I czuje sie zle w stosunku do katosu bo jest piekna, wartosciowa kobieta a nieznany osobnik ja atakuje bezpodstawnie.

Nie zmienia to faktu ze MM to moje ulubione miejsce w sieci i mimo ze bralam pod uwage znikniecie stad-to chyba jednak nie bede potrafila, bo tesknilabym za wieloma duszyczkami moimi

A makijaz? Dianko. Narysuj sobie kreta na twarzy a ja i tak Cie bede bostwic

edit.. W tym calym zamieszaniu zapomnialam o jednym z trzech najwazniejszych slow na swiecie.. DZIEKUJE..

MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-11-20 o 12:52
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 12:55   #10
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
hmm...

wzruszylam sie. Bardzo. I czuje ze zadnego slowa nie beda w stanie odzwierciedlic stanu mej duszy-choc wierze ze nalezy Wam sie wyjasnienie.

Ksiezniczka elfow zalozyla ten watek z mysla o naszej wczorajszej rozmowie..Z pewnoscia nie mialam swiadomosci ze urosnie to do takich rozmiarow-a staram sie uniknac burzy w szklance wody

Ma to zwiazek z makijazem jaki zamiescila tu niedawno Katosu oraz trolim atakiem na nia-Thanks Heaven opanowanym przez Madie..
Nie mam zamiaru tego roztrzasac tutaj i ciesze sie ze ten watek sie poniekad zakonczyl-i wiem ze glownym zalozeniem zlosliwej natury jest wzbudzenie rozglosu-tego nie chce jej ofiarowac....Tylko BOLI mnie, ze czas, energie i zaangazowanie jakie wkladamy w misje MM-bo traktuje to jako misje i wierze ze wielu osobom sie przydaje to co robimy i pomagamy-zostalo skwitowane niesprawiedliwym porownaniem do Vanity Fair. Ze komus moglo to wogole przejsc przez mysl i byc tak podlym. Wiem ze zdranione zwierze potrafi zadac wiele bolu ostatnim ciosem-ale ja odebralam to bardzo personalnie, i mimo ze nie wypowiadalam sie na watku katosu, by nie uznano to za pieniactwo-to jednak utknelo to we mnie. Jestem swiadoma ze wiele osob na nie zwrocilo uwagi nawet na wypowiedz trola-ale ja mam mocno obnizony prog wrazliwosci. I czuje sie zle w stosunku do katosu bo jest piekna, wartosciowa kobieta a nieznany osobnik ja atakuje bezpodstawnie.

Nie zmienia to faktu ze MM to moje ulubione miejsce w sieci i mimo ze bralam pod uwage znikniecie stad-to chyba jednak nie bede potrafila, bo tesknilabym za wieloma duszyczkami moimi

A makijaz? Dianko. Narysuj sobie kreta na twarzy a ja i tak Cie bede bostwic

Kreta...? Mogę, ale własnie kot rozpłatał mi palec. NAPRAWDĘ.

Założyłam ten wątek właśnie po to żeby pokazać jak piękna jest wrażliwość i wyczucie i na tym opiera się MM.
To nas różni od IKF czy innych forów.

Fergi jest tu dla mnie kimś Ważnym- Bardzo dużo sie nauczyłam dzięki Niej i naprawdę zdobi MM w sensie fizycznym i duchowym

.
Stary 2009-11-20, 14:14   #11
Moccari
Wtajemniczenie

makijaż jest w zimnej tonacji... a bije od niego TAAAKIE ciepło...

Dianko jesteś również niesamowita wiesz o tym, Fergi... ja już nie mam na nią słów, po prostu się w niej kocham unconditional love i tyle oczywiście wszystko co napisałaś jest przepiękne i Ona jak najbardziej zasługuje na takie słowa na forum cieszę się że Jej to zrobiłaś
a przepraszam, z jakim kolorkiem włosów się przywitasz?

Moccari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 14:27   #12
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
makijaż jest w zimnej tonacji... a bije od niego TAAAKIE ciepło...

Dianko jesteś również niesamowita wiesz o tym, Fergi... ja już nie mam na nią słów, po prostu się w niej kocham unconditional love i tyle oczywiście wszystko co napisałaś jest przepiękne i Ona jak najbardziej zasługuje na takie słowa na forum cieszę się że Jej to zrobiłaś
a przepraszam, z jakim kolorkiem włosów się przywitasz?
Nasza Charlize
Tak słowami trudno oddać pewne rzeczy, z drugiej strony makijażem też jak się ma fever i katar.
Jaki kolor.....? Nie taki jasny blond but blond
Stary 2009-11-20, 14:35   #13
Moccari
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Nasza Charlize
Tak słowami trudno oddać pewne rzeczy, z drugiej strony makijażem też jak się ma fever i katar.
Jaki kolor.....? Nie taki jasny blond but blond
Ty zawsze świetnie sobie radzisz ze słowami aż mnie zawstydzasz zazwyczaj, gdyż moje słownictwo jest takie skromne (taki to mój "urok" )

a wiesz że będziesz musiała nazwymyślać 365 makijaży dla "blond"
szkoda mi tego Twojego kolorku ale pragnę! zobaczyć ten blond

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

coś mi się wydaje że jak Cię zobaczę przekonasz mnie że "warto" być bladą blond

Moccari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 16:26   #14
zafascynowana1
Zakorzenienie

Ale mroźno..
Ślicznie Kochana
Wyglądasz bajecznie

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com

zafascynowana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 18:01   #15
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
Ty zawsze świetnie sobie radzisz ze słowami aż mnie zawstydzasz zazwyczaj, gdyż moje słownictwo jest takie skromne (taki to mój "urok" )

a wiesz że będziesz musiała nazwymyślać 365 makijaży dla "blond"
szkoda mi tego Twojego kolorku ale pragnę! zobaczyć ten blond

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

coś mi się wydaje że jak Cię zobaczę przekonasz mnie że "warto" być bladą blond
Warto, ale nie będę nawracała, bo kto to widział Charlize bez odrobiny brązera, bez subtelnego pocałunku słońca...To Hollywood by mnie chyba zadusiło

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Ale mroźno..
Ślicznie Kochana
Wyglądasz bajecznie
W domu gorąco
Bardzo mi miło
Stary 2009-11-20, 18:36   #16
Natek89
Zadomowienie

Jak miło się zrobiło ostatnio na MM Wyglądasz uroczo. Makijaż bardzo ładny. Taka królowa śniegu -z gorącym jak widać sercem

Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:18   #17
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Jak miło się zrobiło ostatnio na MM Wyglądasz uroczo. Makijaż bardzo ładny. Taka królowa śniegu -z gorącym jak widać sercem

Natek
Stary 2009-11-20, 20:22   #18
Candy Killer
Zakorzenienie

kuuurcze nie bylo mnie tu jakis czas a tu jakies widze akcje sie dzialy ;> musze nadrobic chyba heh

Baaardzo ladnie napisane o Fergi i chyba malo kto by sie z tym nie zgodzil

kkknnn Ty to jednak potrafisz tak napisac cos ze bierze za serducho nawet takiego malo wzruszalskiego potworka jak ja no moze inaczej...wzruszalska jestem na zywo bardzo ale do sieci podchodze z dystansem i malo mnie tu dziwi ,a Ty potrafisz milo zaskoczyc mnie

co do makijazu....ladnie..delik atnie

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:24   #19
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tymi słowami i chciałam tylko sprostować że na MM zawsze jest miło (poza troluchami które nas czasem tu atakują)
Pamiętam mój ogromny stres jak wstawiałam pierwszy swój makijaż a spotkało i spotyka mnie tutaj tyle miłych, ciepłych słów że zawsze MM można sobie humor poprawić.
A ty Kkknnn potrafisz osłodzić każdy zły dzień. Jak zwykle makijaż bardzo bardzo mi się podoba bo uwielbiam kolorki na twojej pięknej buzi

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:54   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Kkknnn, wzruszyło mnie to bardzo, pięknie napisane Ty nasza piękna kochana poetko

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:57   #21
olivia7
Zakorzenienie

GG do olivia7

podoba mi sie złotousta
olivia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:10   #22
agnesss25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tymi słowami i chciałam tylko sprostować że na MM zawsze jest miło (poza troluchami które nas czasem tu atakują)
Pamiętam mój ogromny stres jak wstawiałam pierwszy swój makijaż a spotkało i spotyka mnie tutaj tyle miłych, ciepłych słów że zawsze MM można sobie humor poprawić.
A ty Kkknnn potrafisz osłodzić każdy zły dzień. Jak zwykle makijaż bardzo bardzo mi się podoba bo uwielbiam kolorki na twojej pięknej buzi
zgadzam sie
jestem na tym forum od niedawna ale zawsze wchodze tutaj z ochota.panuje miła, ciepla kolezenska atmosfera, dziewczyny sie nie wysmiewaja z prac innych, a wrecz przeciwnie daja wskazowki, udzilaja rad, krytykuja ale pozytywnie.dzieki czemu dziewczyny nie boja si epokazywac swoich makijazy.nie na wszystkich forach tak jest..naprawde uwierzcie mi na rownoległym forum "paznokcie"panuje zawisc ze nie chce sie tam wogole wchodzic..nie wiem czemu, ale tam pokazac jakies swoje prace to naprawde trzeba byc specjalista zeby nie zostac wysmianym czy upokorzonym...
dlatego dziewczynki z forum MM nie zmieniajcie sie, jestescie kochane

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość

zgadzam sie
jestem na tym forum od niedawna ale zawsze wchodze tutaj z ochota.panuje miła, ciepla kolezenska atmosfera, dziewczyny sie nie wysmiewaja z prac innych, a wrecz przeciwnie daja wskazowki, udzilaja rad, krytykuja ale pozytywnie.dzieki czemu dziewczyny nie boja si epokazywac swoich makijazy.nie na wszystkich forach tak jest..naprawde uwierzcie mi na rownoległym forum "paznokcie"panuje zawisc ze nie chce sie tam wogole wchodzic..nie wiem czemu, ale tam pokazac jakies swoje prace to naprawde trzeba byc specjalista zeby nie zostac wysmianym czy upokorzonym...
jejku zapomnialam dodac ze Fergi jest cudowna osobka , wielu osobom pomogła, dodała odwagi ,jest sliczna ,cudowna ,kochana...
Fergi kochamy cie
agnesss25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:38   #23
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
kuuurcze nie bylo mnie tu jakis czas a tu jakies widze akcje sie dzialy ;> musze nadrobic chyba heh

Baaardzo ladnie napisane o Fergi i chyba malo kto by sie z tym nie zgodzil

kkknnn Ty to jednak potrafisz tak napisac cos ze bierze za serducho nawet takiego malo wzruszalskiego potworka jak ja no moze inaczej...wzruszalska jestem na zywo bardzo ale do sieci podchodze z dystansem i malo mnie tu dziwi ,a Ty potrafisz milo zaskoczyc mnie

co do makijazu....ladnie..delik atnie

Candy:c mok:

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Kasiu dziękujęObyśmy tu wogóle nie miały złych dni

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kkknnn, wzruszyło mnie to bardzo, pięknie napisane Ty nasza piękna kochana poetko

Aga aż mi głupio

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
podoba mi sie złotousta

Gracias piękna Olivio
Stary 2009-11-20, 21:40   #24
caya
Zakorzenienie

to mi się podoba w MM, tutaj jest po prostu swojsko
Mimo że mnóstwo tutaj miłych komentarzy - to są to komentarze szczere i motywujące, ktoś mógłby powiedzieć, że sobie strasznie słodzimy, a ja myślę że jest wręcz przeciwnie. Jest tu tyle wspaniałych kobiet, które naprawdę maja klasę, umieją dobrać słowa tak, żeby stworzyć tą wspaniałą atmosferę MM... i nie zapominajmy o najważniejszym - sporo z nas tutaj właśnie nauczyło się malować

kkknnn jesteś dobrym duszkiem MM maluj dla nas pięknie!
caya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:40   #25
ferguusson
Zakorzenienie

Dziewczyny, jesteście poprostu niesamowite..

kkknnn wiem że to Twoj watek księżniczko.. ale wiem ze ma podwojne dno..
drogie wizazanki-dziekuje Wam z calego serca, w imieniu swoim i Diany..

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:41   #26
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość

zgadzam sie

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

jejku zapomnialam dodac ze Fergi jest cudowna osobka , wielu osobom pomogła, dodała odwagi ,jest sliczna ,cudowna ,kochana...
Fergi kochamy cie

Na pazurkach pazury pokazująMnie się zawsze wydawało, że najtrudniej pokazać makijaż.
Ale cieszę się bardzo czytajac, że Ty dobrze tu się czujesz, jak najcześciej bywaj.
Chciałam podkreślić, że MM tworzmy wszystkie, każda w inny niepowtarzalny sposób, a dzisiejszy make up to wyraz mojego podziwu dla Fergi

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
to mi się podoba w MM, tutaj jest po prostu swojsko
Mimo że mnóstwo tutaj miłych komentarzy - to są to komentarze szczere i motywujące, ktoś mógłby powiedzieć, że sobie strasznie słodzimy, a ja myślę że jest wręcz przeciwnie. Jest tu tyle wspaniałych kobiet, które naprawdę maja klasę, umieją dobrać słowa tak, żeby stworzyć tą wspaniałą atmosferę MM... i nie zapominajmy o najważniejszym - sporo z nas tutaj właśnie nauczyło się malować

kkknnn jesteś dobrym duszkiem MM maluj dla nas pięknie!
Cayu malować będę (czy pięknie nie obiecam niestety)
Stary 2009-11-21, 10:56   #27
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Nie ma chyba tu takiej osoby, ktora by sie nie zgodziła z tym co napisałas o Fergi .

Czytajac Wasze posty doszło do mnie ze cos przegapiłam, wiec szybciutko nadrobilam zaległosci, i powiem Wam szczerze nie dziwi mnie to co tam przeczytałam, bo internet jest pełen anonimowych krytykantów, ktorzy maja odwage wypowiadac swoje zdanie tylko na forach, ktorzy pluja jadem wyzywajac sie na innych, ktorzy oskarzaja cały swiat za swoje zyciowe niepowodzenia.
I wiecie co- ich trzeba po prostu olac, niech sobie zyja tym swoim beznadziejnym zyciem.

A w Wizazu podoba mi sie własnie to ze tu nie ma (poza paroma przypadkami, ktore zdarzaja sie zaskakujaco rzadko) takich własnie troli, ze osoby ktore sie tu wypowiadaja wiedza co to znaczy byc taktownym. Bo kazda krytyke mozna powiedziec tak zeby była budujaca a nie rujnujaca. I własnie dlatego to jest jedyne forum internetowe w ktorym sie udzielam.... a uwiezcie mi czuje sie tu jak u siebie w domu

Z tego wszystkiego zapomniałabym o makijazu .
Podobaja mi sie kolory, ale połaczenie cieni nalezałoby troche razem rozetrzec. Niemniej makijaz ten dodaje Ci duzo uroku, jest taki mroźny.
PS. Co za kolor robisz na włosach?

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 14:57   #28
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Nie ma chyba tu takiej osoby, ktora by sie nie zgodziła z tym co napisałas o Fergi .

Czytajac Wasze posty doszło do mnie ze cos przegapiłam, wiec szybciutko nadrobilam zaległosci, i powiem Wam szczerze nie dziwi mnie to co tam przeczytałam, bo internet jest pełen anonimowych krytykantów, ktorzy maja odwage wypowiadac swoje zdanie tylko na forach, ktorzy pluja jadem wyzywajac sie na innych, ktorzy oskarzaja cały swiat za swoje zyciowe niepowodzenia.
I wiecie co- ich trzeba po prostu olac, niech sobie zyja tym swoim beznadziejnym zyciem.

A w Wizazu podoba mi sie własnie to ze tu nie ma (poza paroma przypadkami, ktore zdarzaja sie zaskakujaco rzadko) takich własnie troli, ze osoby ktore sie tu wypowiadaja wiedza co to znaczy byc taktownym. Bo kazda krytyke mozna powiedziec tak zeby była budujaca a nie rujnujaca. I własnie dlatego to jest jedyne forum internetowe w ktorym sie udzielam.... a uwiezcie mi czuje sie tu jak u siebie w domu

Z tego wszystkiego zapomniałabym o makijazu .
Podobaja mi sie kolory, ale połaczenie cieni nalezałoby troche razem rozetrzec. Niemniej makijaz ten dodaje Ci duzo uroku, jest taki mroźny.
PS. Co za kolor robisz na włosach?
Miło, że tak piszesz
Chće taki kolor jak ma Miranda Kerr
Nie jasny blond, ale ciemny.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości