chętna na propozycje. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-21, 12:54   #1
grejpftutowa panna
Raczkowanie

chętna na propozycje.

temat wiadomy, prśba wiadoma. mój pis:

wzrost: 161cm
waga: 74kg
kolor oczu: zielony
kolor włosów: rudawy
kolor skóry: blay(można totak określić?) z różnymi "czerwonymi" przebarwiniami (czyt. syfoza :/)
ciekawostki: cóż, ubieram sie w luźnym stylu, ostatnio zaczęłam zakrawac na raczej elegancko. kocham kolczyki (47par) naszyniki (korale, łańcuszki i inne takie) i branzoletki (raczej drewniane). jako że jestem rudawa to oczywiście mam piegi na nosie. i niestety sylwetke w stylu "jabłka" czyli masywne uda, brzuszysko i ramiona. no i jakby nie było jako osoba puszysta (głupie określenie) mam okrągłą twarz jak księżyc w pełni...

no i wrzuce moje zdjęcia jak uda mi się rozgryźć jak mam to zrobić .
grejpftutowa panna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 13:47   #2
deser czekoladowy
Wtajemniczenie

Dot.: chętna na propozycje.

Zdjęcie wstaw.
Stary 2009-11-21, 13:58   #3
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez grejpftutowa panna Pokaż wiadomość

no i wrzuce moje zdjęcia jak uda mi się rozgryźć jak mam to zrobić .
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172106
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 14:25   #4
grejpftutowa panna
Raczkowanie

no to leca 4 zdjęcia.
2 mojej twarzy w prostych i kręconych (naturalne) włosach i dwa całej sylwetki. na zdjęciach całej sylwetki wyszłam szczuplejsza niz jestem naprawde, należy dodać jakies 5kg. niestety nie mam zjdęć w bardziej przyległym do ciała ubraniu, dysponuje tylko takimi...
Stary 2009-11-21, 15:23   #5
dottta
Zakorzenienie

Cytat:
no to leca 4 zdjęcia.
2 mojej twarzy w prostych i kręconych (naturalne) włosach i dwa całej sylwetki. na zdjęciach całej sylwetki wyszłam szczuplejsza niz jestem naprawde, należy dodać jakies 5kg. niestety nie mam zjdęć w bardziej przyległym do ciała ubraniu, dysponuje tylko takimi...
Mi się podobają Twoje kręcone rude włosy Można by podrasować ten kolor Za to ciuchy fatalne też lubię tenisówki ale Ty stanowczo powinnaś nosić obcasy, tuniki ( będą pasowac do etnicznej - drewnianej biżuteri i kolczyków ). Wyrzuc te spodnie w kratę bo są okropne
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 15:32   #6
grejpftutowa panna
Raczkowanie

te spodnie w kratkę to sa moje ulubine!
kocham tą zielona koszulę!
a moja zacna bluzka ze świtezianką...

właśnie taki mam styl ubierania. kurcze, próbowałam już chodziś na obcasach. wylądowałam ze zwichnięciem kostaki. druga próba zakończyła sie złamaniem małego palca u nogi... mój najwyższy obcas to 3cm (zimowe oficerki)...

tylko żeby nie było, szanuje wasze rady .

będzie ciężko...

Stary 2009-11-21, 15:49   #7
Aaliyah1981
Zadomowienie

po pierwsze masz super wlosy nie prostuj szkoda naprawde loczki sa naprawde sexy

moze cos z tych propozycji cie zaciekawi
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 15:54   #8
grejpftutowa panna
Raczkowanie

o, to z zieloną bluzka jest super
płaskie butki z tego co widze a i kocham zielony kolor .
zacny komplecik. mrrr...

będzie ciężko...

Stary 2009-11-21, 17:27   #9
karolanka
Raczkowanie

W kręconych włosach wyglądasz bosko! Tylko bym je jeszcze troche zapuściła i delikatnie nadała im kształt u fryzjera.
Okrągłą twarz mają nie tylko osoby "puszyste" (mam kilka kilo niedowagi, a buźkę jak księżyc w pełni a co do tej Twojej "puszystości, to też zaraz wrócę do tematu), ale wystarczy odrobina bronzera, albo różu (mam dosyć podobną karnację i kolor włosów do Ciebie i używam różu w kolorze brzoskwini-ładny efekt...). Co do "syfozy"-byłaś u dermatologa? A z kosmetyków polecam kurację effaklarem k z la roche posay-sporo jest osób, które się wyleczyły dzięki temu. I wybieraj podkłady i pudry bez różowego pigmentu, bo zaróżowiona twarz i rude włosy to jest ZŁO. Podkreślaj oczy, bo ładnie pomalowane oczy potrafią odwrócić uwagę od wszystkich niedostatków.
W temacie figury-nie jest wcale tak źle, jak Ci się wydaje. I możesz mi wierzyć, że lepiej mieć trochę kobiecych krągłości, niż siedzieć i spać na kościach. Odradzałabym tylko noszenie wzorzystych spodni, bo dużo lepiej wyglądają gładkie dżinsy z ciemnego denimu, dopasowane na pupie i udach, lekko rozszerzające się ku dołowi. Bluzki też lepiej dopasowane, z jakimś ładnym (ale nie za wielkim) dekoltem. I zwróć uwagę na to czy masz dobrze dobrany stanik-bo to też działa cuda dla figury.
No to tyle ode mnie
karolanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:21   #10
marta_super
Raczkowanie

GG do marta_super Send a message via Skype™ to marta_super

Co do sposobu ubierania - zgadzam się z przedmówczynią
Ja co prawda z tych wysokich i smukłych raczej (choć 5 kg tłuszczyku wokół talii muszę zrzucić ), ale też się kobieco (tzn. w sukienkach i spódnicach nie noszę)
Noszę dżinsy (nie wyobrażam sobie innych spodni) i do nich różnego rodzaju podkoszulki, bluzeczki, sweterki... a dla podkreślenia kobiecości - różnego rodzaju biżuteria - korale, kolczyki, bransolety...
Nie musisz się swojego stylu wyzbywać, tylko go zmodyfikować Ale spodnie polecam jednokolorowe, za to góry w kolorach dowolnych

Co do makijażu to się kompletnie nie wypowiem, bo sama się nie maluję na co dzień
W kwestii włosów - zacytuję samą siebie z innego wątku metamorfoz
Cytat:
Natomiast zapraszam Cię serdecznie do wątków z mojego podpisu - dla kręconowłosych - poczytaj o pielęgnacji (pierwszy post pierwszego wątku), żeby Twoje włosy jeszcze bardziej i ładniej się kręciły, może to też podkreśli i wydobędzie Twój naturalny kolor, bez potrzeby farbowania?
I pooglądaj przemiany włosów dziewczyn pod wpływem odpowiedniej pielęgnacji (drugi wątek) - daje motywację
Poczytaj, pooglądaj, może Ci inne dziewczyny kręconowłose podpowiedzą jak wydobyć wszystko, co najlepsze z Twoich włosów za pomocą jakiejś fryzury
Powodzenia!
marta_super jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 23:10   #11
melka81
Raczkowanie

hej. Czyżby ta chęć zmiany związana była z innym wątkiem dot. chłopaka? Jesli tak to dobrze, pokaz mu co moze stracic, ale do rzeczy... mnie sie bardzo podobasz na pierwszym zdjeciu ciemne i proste włoski, tak jakos bardziej dojrzało ale włoski bym troche podcięła a co do ubioru to faktycznie te ubrania Ci nie pasują. Do tych rudawych włosków pasuje taki sportowy styl ale w tych ciemnych włosach wyglądasz lepiej i pasowałby Ci bardziej elegancki styl. Jeansy lub inne gacie ale jednokolorowe, bluzki z dekoldem, wysokie kozaczki i krótkie bluzki tzn. nie odsłaniające pepek czy nerki ale tez nie takie za dupe... nawet jesli masz cos do ukrycia to nie zakładaj worków po ziemniakach bo to pogrubia jeszcze bardziej poza tym nie masz tego tłuszczyku az tyle, dalej bolerko lub krótsze sweterki, paski i jak najbardziej kolczyki, naszyjniki i te inne nasze swiecidełka
Stary 2009-11-22, 06:36   #12
natalalala
Zakorzenienie

nic na sile! jak ie nie czujesz sie w spodnicach itd, to won z nimi!
spodnie w kratke sa świetne! ja akurat wole styl elegancki, ale każdy ma swój, to zrozumiałe! a jak przyjdzie czas na szpilki, to bedziesz je nosic, jak nie, to nie bedziesz:P
moje rady- zdecydowanie ten jasniejszy kolor ci pasuje bardziej! mozesz go troche ozywic- przez to sie wyróznisz troche. krecone wloski jak najbardziej, tylko troche trzebaby zapuscic jeszcze.
na pewno jako dodatek-duze rozne kolczyki!beda pasowaly do twojego stylu,a dodadza ci kobiecości! jesli chodzi o ubior to zdecydowanie tuniki w kształcie A sa dla ciebie ( a nie ta twoja świtezianka w kształcie bombki!) bluzki w fasonie podcinanym pod biustem +dekolt(ale nie jakis przesadny) na lepsze okazje
natalalala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 14:07   #13
Ivy123
Zadomowienie

Masz bardzo ładną buźke. Próbujesz coś zrobić z wagą?, ćwiczysz coś?.
Ivy123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 17:47   #14
Patka007
Przyczajenie

Masz rewelacyjne loki (mój chłopak by oszalał z radości gdybym takie miała -jednak nawet lokówką swoich nie potrafie zakręcić) i pasuje Ci ten rudy kolorek bardzo sexi w parze z loczkami, buzie masz śliczną nie noś wzorzastych ciuszków bo pogrubiają bardzo ładnie wyglądasz w czarnych bluzeczkach (1 zdjęcie)
Patka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 17:50   #15
Pola103
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: chętna na propozycje.

Bardzo ładny kolor włosów, w ogóle fryzurka super. Ja także mam okrągłą twarz, a do tego krótka szyję więc noszę dekolty, Tobie też to radzę.
Jeśli nie lubisz chodzić na obcasach to w Deichmannie można dostać fajne buciki (raczej na wiosnę lub jesień) na bardzo małym obcasie, w stylu hiszpańskim. Bardzo wygodne, prawie jak w adidasach. Jestem przekonana że w tych bucikach na pewno nic sobie nie połamiesz ani nie zwichniesz.
Stary 2009-11-22, 19:23   #16
mol
Przyczajenie

Mnie również podoba sie Twoja fryzurka. Podoba mi sie także taki styl ubierania,więc nic nie będę radzić
mol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 19:57   #17
grejpftutowa panna
Raczkowanie

sama już nie wiem....
jedni mówią że włosy przyciemić inni że rozjaśnić...
że mój styl pasuje a inni że raczej elegancki...
że "świtezianka" pasuje drudzy że nie.
no i kość niezgody- moje ulubione spodie w kratke... tu już mam kompletny mętlik w głowie...

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez melka81 Pokaż wiadomość
hej. Czyżby ta chęć zmiany związana była z innym wątkiem dot. chłopaka? Jesli tak to dobrze, pokaz mu co moze stracic, ale do rzeczy...
tak, tego to dotyczy . chce mu pokazac że nie jestem taka do jakiej już zdążył się przyzwyczaić...

a co do zmiany...
wasze zdania są tak bardzo podzielone...
sama nie wiem co robić...

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
mozesz go troche ozywic- przez to sie wyróznisz troche. krecone wloski jak najbardziej, tylko troche trzebaby zapuscic jeszcze.
a co do włosów to jak są dłuższe to moje loki robią się wtedy takie nijakie, właśnie w takiej długości sa najlepiej wyeksponowane (przetestowałam).
i jej, dziękuje za komplementy dotyczące mojego koloru włosów . jest naturalny w 100000% .

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładną buźke. Próbujesz coś zrobić z wagą?, ćwiczysz coś?.
a co do wagi, staram się ale kurde, nie umiem. brak mi samokontroli co do jedzenia. najpierw się nawpycham a później żałuje bo wyglądam jak dorodne prosie...

będzie ciężko...

Stary 2009-11-22, 20:41   #18
melka81
Raczkowanie

no i masz dylemat. Zrób tak jak uwarzasz, włosy nie zęby-odrosną, kolor tez mozna zawsze zmienić. Popróbuj, zacznij od niewielkiej zmiany, najpierw zafarbuj, potem lekko podetnij u fryzjera a w razie czego zawsze moze skrócic bardziej lub jesli stwierdzisz ze to nie to poczekasz az odrosną.
Stary 2009-11-22, 22:45   #19
adorably
Rozeznanie

Hmm, a może przejrzyj wątek na Pielęgnacji włosów dotyczący pielęgnacji loków?
Widzę,że nie pierwsza Ci to proponuję na tym wątku Ale dziewczyny piszą tam dużo ciekawych rzeczy dotyczących pielęgnacji i nawet tego jak proszą fryzjerów i podcinanie swoich włosów, może udałoby Ci się nieco zapuścić włosy zachowując ich ładny skręt oraz fakturę?
Masz ciekawy styl ubierania,ale jeśli chcesz coś zmienić, bo po prostu potrzebujesz zmian i jesteś znudzona sobą możesz wprowadzić eleganckie ubrania, może na początek jakaś ładna prosta bluzka z dekoltem, tak żeby zobaczyć jak sama będziesz się z tym czuła no bo o to głównie chodzi.
Mam podobny kolor włosów do Ciebie (no może jaśniejszy) też jestem blada i sama chcę się "farbnąć" na jasny blond, ty zrób jak uważasz, jednak mi się wydaje,że raczej nie powinnaś mieć włosów ciemniejszych aniżeli masz obecnie. Jak już to możesz spróbować szamponetką na kilka myć pogłębic swoją rudość.

adorably jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 04:08   #20
grejpftutowa panna
Raczkowanie

właśnie boje się eksperymentowac z kolorem bo mamtaki innyniespotykany. na zdjęciu może tego nie widac ale mam różne odcienie, refleksy i inne bajerki i to wszystko naturalne....
boje sięże nawet po szamponetce może cos sie stac z naturalnym bajerkiem...

będzie ciężko...

Stary 2009-11-23, 10:11   #21
MaRtUhA
Zadomowienie

GG do MaRtUhA

śliczna z Ciebie dziewczyna, a rudych kręconych włosów baaardzo Ci zazdroszczę. Nie farbuj Także mam okrąglą buzię i uwierz, że róż i bronzer działa cuda. Odnośnie Twoich ulubionych spodni w kratę- powinnaś je nosić tylko z nieco wyższymi butami, w połączeniu z trampkami strasznie skracają nogi.
Stary 2009-11-23, 13:13   #22
adorably
Rozeznanie

Cytat:
właśnie boje się eksperymentowac z kolorem bo mamtaki innyniespotykany. na zdjęciu może tego nie widac ale mam różne odcienie, refleksy i inne bajerki i to wszystko naturalne....
boje sięże nawet po szamponetce może cos sie stac z naturalnym bajerkiem...
skoro tak to nie farbuj włosów. lepiej pokombinuj na innych polach, np. makijaż albo zmiana ciuszków.

adorably jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 14:26   #23
Ashira
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
I wybieraj podkłady i pudry bez różowego pigmentu, bo zaróżowiona twarz i rude włosy to jest ZŁO.
o przepraszam, jestem ruda farbowana, moja skóra ma różowy odcień a myślę, że wcale źle nie wyglądam

a wracając do grejpftutowej panny...
1. zapuść włosy - koniecznie! wycieniuje Ci je fryzjer i będą się kręcić, sama mam kręcone i wiem jak to działa ta długość jest dla Ciebie niekorzystna. i zostaw kolor
2. zaakcentuj mocniej oko, nie od razu czerń ale np. brąz lub szary, zależy w jakim kolorze lepiej się czujesz. kreska przy linii rzęs potrafi zdziałać cuda i tusz do rzęs (albo henna nakładana raz na jakiś czas). delikatnie wymodeluj buzię, do Twojego typu urody rzeczywiście bardziej pasuje brąz lub brzoskwinia
3. spodnie w kratkę - out! mi się też podoba wiele rzeczy jednak ich nie noszę bo wyglądam jak wielorybek w nich. skracają CI nogi, poszerzają Cię. niestety. podoba Ci się styl punkowy jak wnioskuję, etno może też? proste jednolite spodnie albo delikatnie rozszerzane typu szwedy. dopasowane (nie opięte) na pupie.
4. tuniki! ktoś pisał o krótkich bluzkach, absolutnie się nie zgadzam... nie jesteś wysoką osóbką, więc będą Cię skracały. ja jestem absolutnie za dłuższymi bluzkami. jednak też dopasowanymi, nie opiętymi! żadne worki.
mogą być do linii miednicy, wystarczy. a jeżeli założysz na to jakiś rozpięty sweterek/koszulę będziesz wyglądała dużo smuklej.
5. dekolt w serek, głębszy bo widzę, że jesteś wyposażoną dziewczyną wysmukli szyję i dekolt, i sprawi że sywetka ogólnie będzie wydawała się smuklejsza i 'lżejsza'

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 14:29   #24
eloi
Rozeznanie

Masz piękne loki , nie rusz ich
O podkreślaniu wyraźniejszym oka już było , o modelowaniu buzi bronzerami też , tak samo o tunikach i dobrze dobranych stanikach ... aaaa , brwi podkreślaj ( albo brązową henną u kosmetyczki , albo np. paletka do brwi Essence ) .
Odnośnie obcasów - to z autopsji wiem , że wygodniejsze do chodzenia są te od 4cm wzwyż Czasem warto wkładać do butów podpiętki lub np.żelowe pads'y ( w końcu każda stopa jest inna ).
Spodnie w kratę nie najlepszym są pomysłem
eloi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 19:52   #25
Calebia
Wtajemniczenie

Masz super włosy - nie farbuj !
Stary 2009-11-24, 20:14   #26
grejpftutowa panna
Raczkowanie

tylko wiesz eloi, po miom złamaniu i zwicjnięciu, jakos niemoge nawet patrzeć na obcasy.... hmm....

będzie ciężko...

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości