Pin-up girl z Mistrzostwa makijażu. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże > Stylizacje

Notka

Stylizacje Pełne stylizacje i aranżacje w wykonaniu Wizażanek

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-07, 13:28   #31
kinia144
Rozeznanie

GG do kinia144
Dot.: Pin-up girl z Mistrzostwa makijażu.

Cytat:
Napisane przez idzkiewicz katarzyna Pokaż wiadomość
Tak się skłda że ja wygrałm mistrzostwa i tak bylam na takim konkursie 1 raz, nie miałam żadnego tatusia ale za to umiałam czytać regulamin,ponieważ wyraźnie pisało aby nie robić body-paintingu a temat byl sprecyzowany jasno a moze zstanowiłas się co w twojej pracy lub prezentacji bylo zle ......................... .......
Ja nie wiem czy mój makijaż to body-paintingu jak już to się to nazywa face-paintingiem co można by było powiedzieć o pracy essijo a na pewno nie mojej. Ja Po prostu uważam że jak na pierwsze miejsce to miałaś kiepska prace i do tego nie dopracowaną. Widziałam ja na zdjęciach z mega bliska i mogę to stwierdzić ale niech ci będzie. Co do tego czy konkurs był ustawiony to nie wiem ale kilka dowodów jest na to że był To nie był mój pierwszy konkurs i wiem że ten nie był sprawiedliwy. Ale gratulacje.
kinia144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 10:16   #32
soffie
Przyczajenie

GG do soffie

Cześć dziewczyny.Ja również byłam na konkursie.A więc chciałam powiedzieć,że według mnie same stylizacje niekórych uczestniczek były nietrafione.Fryzury zaliczały się do lat 30 bądź 70 ubiory również.Jest to błąd stylizacji nie makijażu tutaj się zgodzę.Pomysły były świetne aczkolwiek wybiegały poza interpretację pin-up.Sam makijaż pin-up jest makijażem awangardowym.Ja miałam dużą ochotę na szaleństwo w makijażu ale uznałam,że jeśli ma to być typowa pin-up trzeba trzymać się ścisłych zasad wykonania tego rodzaju makijażu.Dlatego wykonałam go w taki sposób.Pin-up w latach 50' nie posiadał żadnych fantazji jeśli chodzi o zdobnistwo na twarzy czy kolorystykę.Ubolewam nad tym bo jak już wspomniałam sama jestem miłośniczką "udziwnień" w makijażach.Mam nadzieję,że nikogo nie uroziłam moją wypowiedzią.Jeśli tak to przepraszam.Co do tego czy konkurs wiązał się z korupcją to nie wiem i nie chcę nikogo oczerniać bezpodstawnie.Wszystkim uczestniczkom gratuluję.

Oto ,moje wykonanie:

http://www.maxmodels.pl/index.php?t=...foto&u=2175781

Na stronie znajduje się więcej moich prac.Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez soffie
Czas edycji: 2010-01-19 o 10:09
soffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 04:01   #33
niezapomniane
Raczkowanie

pozytywnie
niezapomniane jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Stylizacje

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości