Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-21, 22:01   #1
sensuaal
Raczkowanie

Loki czy proste ? ;d

Witam, pewnie dużo było tego typu tematów . Ale w dalszym ciągu nie wiem na 100%. więc postanowiłam założyć wątek sama ;d Jakie u szczupłych na buzi dziewcząt z długimi za ramiona włosami wolicie fryzury proste czy kręcone? mam straszny dylemat, co do tego. Mam ciemno brązowe włosy . z grzywką . i nie mam pojęcia czy kręcić , bo naturalnie mam proste .
sensuaal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 22:29   #2
tossia
Raczkowanie

Dot.: Loki czy proste ? ;d

Cytat:
Napisane przez sensuaal Pokaż wiadomość
Witam, pewnie dużo było tego typu tematów . Ale w dalszym ciągu nie wiem na 100%. więc postanowiłam założyć wątek sama ;d Jakie u szczupłych na buzi dziewcząt z długimi za ramiona włosami wolicie fryzury proste czy kręcone? mam straszny dylemat, co do tego. Mam ciemno brązowe włosy . z grzywką . i nie mam pojęcia czy kręcić , bo naturalnie mam proste .
ja też mam proste i swojego czasu baardzo chciałam mieć kręcone ale tak podobno często jest, jak masz proste chcesz kręcone, a jak kręcone to chcesz proste xD jak podobasz się sobie w kręconych, to na fajne okazje możesz sobie pokręcić, ale proste wydaje mi się że też są fajne. Z prostymi włosami, masz pole do popisu A jeśli chodzi o kręcone, fajnie wyglądają rozpuszczone albo w kitce
tossia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 13:23   #3
gaddzinka
Raczkowanie

Ja mam krecone i wolalabym miec proste prostuje je ale wiadomo niszcza sie no i mam juz je za lopatki takze nawet nie da sie ich juz tak idealnie wyprostowac :P bardzo czesto slysze od roznych ludzi ze mam super wlosy, a chlopaki jak sie dosiadaja np w barze to zaraz mi gadaja mile rzeczy o nich :P ze takie piekne bo krecone. uwazam, ze jak od czasu do czasu pokrecisz to bedzie to robic duze wrazenie na Twoich znajomych, bo jak ja codziennie chodze w kreconych to kazdy sie juz przyzwyczail

książki wymiana: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post22479911
gaddzinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 14:30   #4
ever-dream
Wtajemniczenie

Mam proste i zdecydowanie wolę proste. Kręcone podobają mi się jedynie delikatnie loki, np. anglezy. Jednak nie podobają mi się mocne skręty
Stary 2009-11-22, 19:03   #5
grejpftutowa panna
Raczkowanie

ja mam kręcone, zazwyczaj mówie że chce mieć proste, ale jak przyjdzoe co do czego i koleżanka mi wyprostuje to czuje się tak łyso że po jakichś 2godzinach wracam do mojego naturalnego skrętu .

będzie ciężko...

grejpftutowa panna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 20:12   #6
agacia_cz
Zadomowienie

ja mam proste ale lubię sobie czasem pokręcić wklej fotkę to doradzimy co do twojej buzi najbardziej pasuje
agacia_cz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 22:36   #7
anka.d
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 15

ja po dlugim czasie kombinowania i obserwowania rowniez innych ludzi doszlam do wniosku ze najbardziej do twarzy jest nam w tym co nam dala natura

i kręcone - zachecam do podkreslania skrętu, a prostowlose do niekombinowania, bo szczerze wam mowie - w porownaniu do kreconych macie wlosy w wiekszosci bezproblemowe.

a krecone zapraszam tez tutaj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382142
anka.d jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości