Pytania i porady fryzjerskie - Strona 10 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-05-04, 12:00   #271
milla89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Smile precz ombre hair;)

Dziewczyny,
planuj w najbli窺zym czasie pozby si mojego hair ombre.dorad嬈ie mi jak tego bezpiecznie dokona zak豉daj帷,瞠 zrobi to sama w domu.zazwyczaj u篡wam farb cece...
milla89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-04, 19:14   #272
indonezyjkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witajcie dziewczynki, jak od篡wk mi polecicie 瞠by na這篡 po zafarbowaniu w這s闚 na blond?
i jak u篡wa 瞠by d逝瞠j utrzyma blond a nawet przez od篡wk je jeszcze troch poja郾ia??
od razu m闚i 瞠 do陰czonej do farby nie ma bo farby nie s drogeryjne tylko zamawia豉m profesjonalne.
Bardzo dzi瘯uj za pomoc i ka盥 odpowied!
indonezyjkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-06, 12:47   #273
Oluraa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

Witam serdecznie, prosz bardzo o odpowiedzi na nurtuj帷e mnie pytania. Jakie 7 miesi璚y temu robi豉m dekoloryzacj elgonem (軼i庵a豉m ciemn czerwie po這穎n na farbowane od 2 lat jasny blond), naturalne w這sy mam bardzo ciemny popielaty blond. Dekoloryzacja 鈔ednio wysz豉.. tzn po zmyciu dekoloryzatora mia豉m jasny 鄴速y blond, ale jak na to po這篡豉m alfaparf bardzo jasny popielaty blond to niestety czerwony barwnik z poprzedniej koloryzacji si utleni i wysz造 mi r騜owe w這sy.. kilka razy pr鏏owa豉m zakry to farbami bardzo jasny blond, ale niestety ten r騜 ca造 czas si pokazywa.. Aktualnie mam trikolor na g這wie tzn: odrosty: bardzo ciemny popielaty blond, nast瘼nie pasmo jasnego troszk 鄴速ego blondu no i od po這wy r騜.. ;/ chc w ko鎍u mie jednolity kolor w這s闚, wi璚 w ko鎍u znowu chc zrobi dekoloryzacj.. i teraz mam dylemat zwi您any z na這瞠niem elgonu, wyborem odcienia farby i oksydantu.. czy elgon na這篡 r闚nie na odrosty, czy tylko na r騜? Po dekoloryzacji po這篡 jednakow farb na ca貫 w這sy, czy na odrosty inn, jaki osydant z jak farb i na jak parti w這s闚? Zaznaczam, 瞠 planuj zakup farby firmy alfaparf i chc 瞠by w這sy mi wysz造 bardzo jasny popielaty blond (co w tym stylu: http://bi.gazeta.pl/im/5/11830/z11830425O.jpg)

By豉bym bardzo wdzi璚zna na odpowied.

Pozdrawiam serdecznie, Ola.

Oluraa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 18:31   #274
sheisnot
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 675
GG do sheisnot
Goldwell elumen

Cze嗆!!
Mam problem- na tutorialach pokazuj帷ych farbowanie farba elumen jest pokazane ze fryzjerka nak豉da elumen na wilgotne w這sy, a kto tu na forum pisa, ze na suche nak豉da- jak z tym jest- na suche czy wilgotne??

Poza tym pono grzebyczkiem nie nak豉da a zn闚 tutorial - fryzjerka nak豉da ...

Oszalec idzie...;/ prosz o pomoc.
sheisnot jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 22:03   #275
mmadzia1994
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
W這sy - ratunku!

Witajcie!
pokr鏒ce postaram si Wam wszystko stre軼i

a wi璚 od 1 klasy szko造 鈔edniej zacz窸am farbowa w這sy, tzn. tak na prawd ich po這w (sp鏚) br您y, czernie i ostatecznie czekoladowy br您 przy kt鏎ym d逝go zosta豉m ostatni raz w這sy farbowa豉m na swoj imprez 18-stkow czyli w sierpniu 2012. i wygl康a造 tak:

za陰cznik 1

Ale m康rej Madzi zachcia這 si zmian po tej 3-letniej rutynie. Wyrok: „Rubinowa Czerwie”. No i tak 2.05 si zacz窸o farbowanie „do逝”. Wysz這 – OKROPNIE! Tam gdzie by造 odrosty to rzeczywi軼ie wysz豉 rubinowa czerwie a na ko鎍ach br您o-czerwie! Za豉ma豉m si patrz帷 na to co! Wi璚 za telefon i do fryzjerki.

Wizyta 4.05. Zachcia這 mi si „ombre” wi璚 fryzjerka zacz窸a mi nak豉da farb na sp鏚 瞠by doj嗆 do koloru zbli穎nego do mojego naturalnego. Ale nic z tego nie wysz這. Wi璚 zosta: rozja郾iacz. Po 1. serii nic. Wi璚 2. + ciep貫 powietrze. Chyba ponad godzin siedzia豉m z tym na g這wie. By造 wszystkie kolory 鈍iata. No i wysz這 co takiego:

za陰cznik 2

Ludzie komentuj r騜nie. Jedni 瞠 im si rudy d馧 podoba, inni 瞠 g鏎a. Jedni, 瞠 d馧 nie 豉dny, inni 瞠 g鏎a na nie!

Jest a tak 幢e?

My郵a豉m 瞠by jako d馧 doprowadzi do naturalnego koloru i zrobi ombre takie jak "g鏎a" lub 瞠by blond ko鎍闚ki z g鏎y zafarbowa na podobny kolor do naturalnego i zostawi te rude z do逝. Sama ju nie wiem. Mama i przyjaci馧ka m闚i 瞠 fajnie to wysz這, ale do mnie to jako nie przemawia....

ps. Co do kondycji w這s闚 i ich aktualnego wygl康u - doprowadzam je do "normalno軼i" tony od篡wek, masek, jedwabiu zrobi豉m zam闚ienie na allegro na ponad 100 z na now dostaw specyfik闚 Zawsze wszyscy chwalili moje w這sy, 瞠 s b造szcz帷e, mi瘯kie i og鏊nie w rewelacyjnym stanie i do tego chc powr鏂i. Bo aktualnie mam na g這wie peruk! ;/

Jakie rady? Ch皻nie poczytam wskaz闚ki od fryzjerek

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg za陰cznik 1.jpg (44,6 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg za陰cznik 2.jpg (52,0 KB, 20 za豉dowa)
mmadzia1994 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 09:35   #276
Gusiasiusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119
Za du穎 aktywatora

W豉郾ie zabra豉m si za farbowanie w這s闚 farb inoa kolor 5.4. Kupi豉m ca造 zestaw. Tylko po wlaniu aktywatora i farby do miseczki i wymieszaniu, wysz這 strasznie rzadkie. Okaza這 si, 瞠 farby jest 60g a aktywatora 75 ml. Chyba pomylili si w sklepie, bo w instrukcji ka膨 da 1:1, a wysz這 1:1,5. Co mam zrobi? Na這篡 to na w這sy? Czy wywali? Co stanie si z moimi w這sami, czy efekt jest jaki przewidywalny? Prosz o szybka odpowied, bo stoj przygotowana o farbowania i nie wiem co robi...
Gusiasiusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 10:11   #277
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 28 479
Dot.: Za du穎 aktywatora

ja bym malowa豉 niekt鏎e farby po wyieszaniu s rzadsze inne g瘰tsze, nie ma si czym martwi
Stary 2013-05-14, 12:12   #278
sheisnot
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 675
GG do sheisnot

To nie jest 幢e, mi siostra kt鏎a jest fryzjerka do jakiej farby rozrabiala tez 鎴e 1 do 1.... Daj zna jak wysz這.
sheisnot jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 13:14   #279
Gusiasiusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Dzi瘯i za opinie. Zrobi豉m takim rzadkim, w豉軼iwie nawet lepiej si nak豉da這, tylko musia豉m uwa瘸, 瞠by ca貫j 豉zienki nie zachlapa. Kolor wyszed chyba taki jaki mia by, w這sy w normalnym stanie, chyba na efekcie nie ma 瘸dnej r騜nicy, wysz這 tak jak powinno. Aktywator mia 3% wi璚 stan w這sa raczej te bez zmian.
Gusiasiusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 15:25   #280
Ruda2211
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy Nier闚nomierne 豉panie farby pod spodem w這sow.

Witam !
Szuka豉m czy jest co w tym temacie ale nic odpowiedniego nie znalaz豉m dla siebie .
A wi璚 m鎩 problem tkwi w tym 瞠 ile 2 lata temu zafarbowa豉m si na czarno farb bez amoniaku i zmywalna na 24 mycie .
I od p馧 roku farbuje si na Marchewkowy Rudy , 豉pie mi ca貫 w這sy ale po 4-5 myciach kolor w dolnej partii w這s闚 automatycznie staje si Br您owy , bo taki mam naturalny kolor.Czy 瞠by wyszedl mi marchewkowy na dolne bo tylko tam zachodzi musz zastosowa De koloryzator? i po t dopiero zafarbowa rudy ? Dodam 瞠 u篡wam szamponu do w這s闚 koloru Rudego.
Co mam zrobi .
Dziekuj z g鏎y
Ruda2211 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 16:27   #281
ksrs
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Unhappy Lakier do w這s闚

Codziennie stosuje lakier TAFT na kr鏒kich w這sach. Od jakiego czasu po umyciu na w這sach pojawiaj si bia貫 kropki (nie 逝pie). Stosuje te head&shoulders ale nawet kilku krotne mycie nie pozwala pozby si tych kropek. Pr鏏owa貫m skr鏂i w這sy ale to nic nie da這. Jak si tego pozby?
ksrs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 22:57   #282
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 078
Dot.: Nier闚nomierne 豉panie farby pod spodem w這sow.

Dekoloryzator p逝cze z w這s闚 tylko nienaturalny farbowany pigment. Skoro wychodzi Ci Tw鎩 naturalny br您 to nic nim nie zdzia豉sz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 22:57   #283
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Lakier do w這s闚

Bia貫 kropki najcz窷ciej oznaczaj zniszczenie praktycznie nie do odbudowania.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-05-15, 18:39   #284
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam, mam wlosy do polowy plecow, dosc grube. Byly farbowane zawsze na granatowa czern (farba bo szamponetka mi nie lapie wlosow, a mam mimo mlodego wieku juz siwe co niektore :P ) lecz wychodzil poprostu czarny. Aktualnie nie farbowane (2-3 miesiace ? ) wygladaja jak ciemny braz z rudymi refleksami. :P Pragne uzyskac kolor jak na zalaczonym zdjeciu, mysle o jakiejs profesjonalnej farbie +ew. mixton.
Prosze o pomoc w wyborze odpowiedniej farby : ) Jesli profesjonalna to krotke wyjasnienie, ile sztuk i jakie aktywatory. Pyta豉m na innym watku ale niestety nie uzyskalam odpowiedzi a bardzo mi zalezy zeby jak najszybciej pofarbowac czupryne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5kkhzn.jpg (31,1 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6914638_f520.jpg (34,2 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: png AAAACw_BrlsAAAAAAU3NEw.png (39,4 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m5rs4yrGcl1rnbvibo1_500.jpg (23,8 KB, 3 za豉dowa)
oOxNaugtyAngelxOo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-24, 14:25   #285
jul16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Na這瞠nie"starej" farby.

Dziewczyny! Farbowalam wlosy jakies 3 tyg temu na br您. M鎩 naturalny kolor to jasny blond i po tych 3 tygodniach widoczne s ju odrosty ktore bardzo mi si nie podobaj. Kupilam wczesniej dwie farby i zu篡豉m p馧tora. Czy mog t pozosta陰 po堯wk na這篡 na odrosty?
Prosz o szybkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
jul16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-24, 14:36   #286
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 045
Dot.: Na這瞠nie"starej" farby.

Profesjonalna czy drogeryjna? I czy ju zmieszana z utleniaczem?
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-24, 14:42   #287
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 471

Je郵i nie jest zmieszana to tak

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-24, 16:21   #288
julisari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

kathy chcia豉m ci bardzo,bardzo podzi瘯owa. Dzi farbowa豉m w這ski Vitalitys - farba kt鏎 mi poleci豉. Nie mog wyj嗆 z zachwytu ;-) Kupi豉m w ko鎍u nr 1000 wyszed 豉dny ale pal sze嗆 kolor, jak ta farb si nak豉da no bajka poprostu. Ze sp逝kaniem zero problem闚, rozczesa豉m bez od篡wki co u mnie si nie zdarza. Dzi瘯uje Ci, 瘸逝je 瞠 tak p騧no pozna豉m t farb ;-) Oby kolor nie wyp逝kiwa si zbyt szybko do 鄴速ego i b璠zie idealnie

mama 3 cudownych c鏎eczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t逝szczykiem trwa nadal
julisari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-24, 16:31   #289
jul16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Zmieszana z utleniaczem... W豉sciwie to jest to ten krem koloryzujacy casting. A co mog這by si stac jesli na這zy豉bym tak zmieszan juz?
jul16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-24, 16:38   #290
calliope86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 508

wyrzu t mieszank do kosza

calliope86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-24, 17:27   #291
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez jul16 Poka wiadomo嗆
Zmieszana z utleniaczem... W豉sciwie to jest to ten krem koloryzujacy casting. A co mog這by si stac jesli na這zy豉bym tak zmieszan juz?
koloru w這s闚 nie zmieni na pewno, wyrzucaj takie rzeczy od razu po u篡ciu jak s zmieszane
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-24, 17:52   #292
SceneQueene
Zakorzenienie

je郵i nie miesza豉 i by豉 hermetycznie zamkni皻a- mo瞠sz. je郵i zmiesza豉 wszystko od razu to jedynie wyrzu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-05-25, 14:13   #293
mag12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

witam, chcia豉bym 瞠by軼ie doradzi造 mi jakie farby profesjonalne z blond闚. co z ch這dniejszych odcieni
mag12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-25, 17:28   #294
ReExtender
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128
Czy potrzebna prosta linia czo豉 w這s闚?

Witam. Jestem um闚iony na zabieg w HandsomeMen. Mam zakola dosy g喚bokie i za kilka dni b璠 mia zabieg na kt鏎ym zni膨 mi troszk lini czo豉 oraz mniejsz zakola. Pytanie, czy aby uzyska taki efekt w這s闚 jak na zdj璚iu zamieszczonym ni瞠j:

http://1.fwcdn.pl/an/49468/43537.9.jpg

ewentualnie przy lekko d逝szych

http://i43.tinypic.com/2vvribm.jpg

potrzeba mie r闚n lini czo豉? Pytam, bo b璠zie uzupe軟ianie nie ca貫go czo豉 do r闚nej niskiej lini, lecz tylko cz窷ciowe. Ni瞠j zamieszczam moje w這sy (w s豉bej jako軼i) wraz z narysowan przeze mnie lini w這s闚, jak b璠 mia po zabiegu. Prosz o odpowied, czy w這sy zamieszczone wy瞠j b璠 mo磧iwe do wykonania na moje nowe w這sy o takiej lini czo豉:

http://i43.tinypic.com/32zkyf7.jpg

W這sy b璠 d逝go軼i ok 2,5-3cm (lub na tym drugim zdjeciu troche d逝窺ze)

Pozdrawiam,
Daniel Wi璚kowski

Edytowane przez ReExtender
Czas edycji: 2013-05-25 o 17:30
ReExtender jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-25, 20:40   #295
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Hejj, prosz dorad嬈ie (kathy?) jak farb mog uzyska jak najbardziej zbli穎ny kolor do mojego naturalnego (->foto) ? Do嗆 ju mam farbowania
pzdr
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ffffff.jpg (13,9 KB, 8 za豉dowa)
uolcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-25, 22:39   #296
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Hejj, prosz dorad嬈ie (kathy?) jak farb mog uzyska jak najbardziej zbli穎ny kolor do mojego naturalnego (->foto) ? Do嗆 ju mam farbowania
pzdr
zacznijmy od tego 瞠 kolor z foty to 8.0 (50 ml)+9.0 (25ml) plus odrobina jasnych refleks闚 zrobionych samym 9.0 z dodatkiem oxydantu 9%.
je郵i ja bym schodzi豉 z czerni zrobi豉 bym tak:

1.dekoloryzacja (effasor loreal)
2.farbowanie w這s闚 w .w mieszank z oxydantem 6%(vitalitys, lub alfaparf, londa)
3.refleksy nak豉dane cienkimi pasmami, najwi璚ej przy grzywce.
4.pielengnacja po tego typu zabiegu tylko i wy陰cznie silikonowa i delikatny dziecinny szampon do mycia w這s闚 (od篡wka czerwona loreal do w這s闚 farbowanych, szampon linomag bez siarczan闚).

Uwa瘸j na dekoloryzator i najlepiej 瞠by kto go nak豉da, bo to ostra chemia.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez julisari Poka wiadomo嗆
kathy chcia豉m ci bardzo,bardzo podzi瘯owa. Dzi farbowa豉m w這ski Vitalitys - farba kt鏎 mi poleci豉. Nie mog wyj嗆 z zachwytu ;-) Kupi豉m w ko鎍u nr 1000 wyszed 豉dny ale pal sze嗆 kolor, jak ta farb si nak豉da no bajka poprostu. Ze sp逝kaniem zero problem闚, rozczesa豉m bez od篡wki co u mnie si nie zdarza. Dzi瘯uje Ci, 瘸逝je 瞠 tak p騧no pozna豉m t farb ;-) Oby kolor nie wyp逝kiwa si zbyt szybko do 鄴速ego i b璠zie idealnie
ciesz si 瞠 pomog豉m, je郵i kolor b璠zie robi si 鄴速y to zapieni trzeba szamponem typu silver fajnie si sprawdza - chyba wella ma go w swojej ofercie i na pewno te Joanna, s te r騜ne maski z pigmentem.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ksrs Poka wiadomo嗆
Codziennie stosuje lakier TAFT na kr鏒kich w這sach. Od jakiego czasu po umyciu na w這sach pojawiaj si bia貫 kropki (nie 逝pie). Stosuje te head&shoulders ale nawet kilku krotne mycie nie pozwala pozby si tych kropek. Pr鏏owa貫m skr鏂i w這sy ale to nic nie da這. Jak si tego pozby?

dodaj troch sody oczyszczonej do szamponu (1 造瞠czka) wymasuj i sp逝cz.
Pami皻aj 瞠by potem da dobrze zakwaszaj帷 mask bo soda sporo odchyli 逝sk w這sa.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-05-25 o 22:46 Pow鏚: dopis
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-26, 12:42   #297
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Czy potrzebna prosta linia czo豉 w這s闚?

Moim zdaniem powinno to by mo磧iwe

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-05-26, 12:44   #298
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mag12 Poka wiadomo嗆
witam, chcia豉bym 瞠by軼ie doradzi造 mi jakie farby profesjonalne z blond闚. co z ch這dniejszych odcieni
Wella Koleston
10.16 np. jest pi瘯ny.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-05-26, 14:26   #299
GuelderRose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

A mo瞠 kto b璠zie potrafi mi pom鏂? Zawsze mia豉m cienkie i kruche w這sy,ale kilka lat temu po ich obci璚iu to ju masakraTeraz s do嗆 d逝gie,a wog鏊e tego nie wida,bo jakie 10 cm od do逝 tak si kruszy,瞠 prawie nic tam nie mam... dodam,瞠 bardzo o nie dbam,nie farbuje,nie susz itd. czy s jakie sposoby 瞠by chocia troch powstrzyma to kruszenie?jakie olejki?(s造sza豉m,瞠 niekt鏎e powoduj kruszenie si w這s闚)czy powinnam wzmacnia cebulki?
GuelderRose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-26, 14:51   #300
meoww
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Cze嗆 !
Mog豉by kt鏎a z Was doradzi mi jak捷 dobr farb (w miar nie niszcz帷 w這s闚, kt鏎a daje 豉dny kolor i nie sp逝kuje si za szybko i nie sp逝kuje si w rudy kolor !) ? Zawsze farbuj w這sy u fryzjera, jednak ostatnio stwierdzi豉m 瞠 zamiast wydawa co 1,5 miesi帷a tyle kasy to mo瞠 dam rade sama si farbowa. Dodam 瞠 farbuj si na jasny br您.
meoww jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 00:00:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.