Pytania i porady fryzjerskie - Strona 11 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-05-26, 15:18   #301
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Odp: Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez GuelderRose Poka wiadomo嗆
A mo瞠 kto b璠zie potrafi mi pom鏂? Zawsze mia豉m cienkie i kruche w這sy,ale kilka lat temu po ich obci璚iu to ju masakraTeraz s do嗆 d逝gie,a wog鏊e tego nie wida,bo jakie 10 cm od do逝 tak si kruszy,瞠 prawie nic tam nie mam... dodam,瞠 bardzo o nie dbam,nie farbuje,nie susz itd. czy s jakie sposoby 瞠by chocia troch powstrzyma to kruszenie?jakie olejki?(s造sza豉m,瞠 niekt鏎e powoduj kruszenie si w這s闚)czy powinnam wzmacnia cebulki?
olejek silikonowy na ko鎍e, chroni r闚nie przed otarciami: gliss kur i green pharmacy i syoss maja dobre, albo inne bez alkoholu w skladzie.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-26, 15:59   #302
GuelderRose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
Dot.: Odp: Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

ok,spr鏏uj.Dzi瘯i
GuelderRose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-26, 16:49   #303
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
zacznijmy od tego 瞠 kolor z foty to 8.0 (50 ml)+9.0 (25ml) plus odrobina jasnych refleks闚 zrobionych samym 9.0 z dodatkiem oxydantu 9%.
je郵i ja bym schodzi豉 z czerni zrobi豉 bym tak:

1.dekoloryzacja (effasor loreal)
2.farbowanie w這s闚 w .w mieszank z oxydantem 6%(vitalitys, lub alfaparf, londa)
3.refleksy nak豉dane cienkimi pasmami, najwi璚ej przy grzywce.
4.pielengnacja po tego typu zabiegu tylko i wy陰cznie silikonowa i delikatny dziecinny szampon do mycia w這s闚 (od篡wka czerwona loreal do w這s闚 farbowanych, szampon linomag bez siarczan闚).

Uwa瘸j na dekoloryzator i najlepiej 瞠by kto go nak豉da, bo to ostra chemia.
Dzi瘯uj Kathy! Cho przyznam 瞠 obstawia豉m jaki blond na poziomie 7 .. z這ty? be穎wy? Jak patrz w necie na farby 8.0 to wydaj si ja郾iejsze od tego mojego ze zdj璚ia.... tak czy siak zaryzykuj z t mieszank, kt鏎 mi poda豉 ..jeszcze raz dzi瘯i
uolcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-27, 16:17   #304
PierwotneZuo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Exclamation Pomocy!

Witam. Przede wszystkim nie mam poj璚ia, czy pisz w odpowiednim dziale itp. jednak szuka豉m, szuka豉m i ten wyda si najbardziej stosowny. Je郵i podobny w徠ek ju by, to r闚nie przepraszam, ale nie znalaz豉m satysfakcjonuj帷ej mnie odpowiedzi. Przejd do problemu.

Ot騜 miesi帷 temu samodzielnie robi豉m ombre (od g鏎y br您, stopniowo schodz帷y w blond), wysz這 genialnie. Jednak chcia豉m po jakim czasie to troche jeszcze rozja郾i, nieco wy瞠j. I takim sposobem wczoraj zrobi豉m sobie z w這s闚 nie wiadomo co. Wygl康am jak plamiasta krowa. Niekt鏎e kosmyki s jasnobr您owe, inne prawie bia貫 lub 鄴速e, chocia nak豉da豉m rozja郾iacz r闚nomiernie i trzyma豉m odpowiedni ilo嗆 czasu na danym kosmyku. Pomijam fakt, 瞠 w這sy s prawie spalone, bo nie ma co si dziwi, ale g逝piemu sie nie przet逝maczy. Przechodz do pyta. Mianowicie - czy je郵i za oko這 tydzie pomaluj g鏎e w這s闚 na br您/czer, to bardzo je zniszcz? Nie wypadn mi, czy cokolwiek? Rozja郾iacza ju nigdy sama nie tykam, to pewne. W dodatku czy maluj帷 na ten br您 wyjdzie mi kolor, je郵i mam 鄴速e/jasnobr您owe/blond kosmyki i odrosty, kt鏎ych nie rusza豉m? Jak powinnam to robi? I na koniec - polecacie co, co mog這by w jakikolwiek spos鏏 od篡wi moje w這sy? Ju podci皻e s, b璠 robi豉 to regularnie. Zale篡 mi na dobrych maskach i od篡wkach. Z g鏎y dzi瘯uj za wszelk pomoc...
Stary 2013-05-27, 18:02   #305
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Odp: Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez PierwotneZuo Poka wiadomo嗆
Witam. Przede wszystkim nie mam poj璚ia, czy pisz w odpowiednim dziale itp. jednak szuka豉m, szuka豉m i ten wyda si najbardziej stosowny. Je郵i podobny w徠ek ju by, to r闚nie przepraszam, ale nie znalaz豉m satysfakcjonuj帷ej mnie odpowiedzi. Przejd do problemu.

Ot騜 miesi帷 temu samodzielnie robi豉m ombre (od g鏎y br您, stopniowo schodz帷y w blond), wysz這 genialnie. Jednak chcia豉m po jakim czasie to troche jeszcze rozja郾i, nieco wy瞠j. I takim sposobem wczoraj zrobi豉m sobie z w這s闚 nie wiadomo co. Wygl康am jak plamiasta krowa. Niekt鏎e kosmyki s jasnobr您owe, inne prawie bia貫 lub 鄴速e, chocia nak豉da豉m rozja郾iacz r闚nomiernie i trzyma豉m odpowiedni ilo嗆 czasu na danym kosmyku. Pomijam fakt, 瞠 w這sy s prawie spalone, bo nie ma co si dziwi, ale g逝piemu sie nie przet逝maczy. Przechodz do pyta. Mianowicie - czy je郵i za oko這 tydzie pomaluj g鏎e w這s闚 na br您/czer, to bardzo je zniszcz? Nie wypadn mi, czy cokolwiek? Rozja郾iacza ju nigdy sama nie tykam, to pewne. W dodatku czy maluj帷 na ten br您 wyjdzie mi kolor, je郵i mam 鄴速e/jasnobr您owe/blond kosmyki i odrosty, kt鏎ych nie rusza豉m? Jak powinnam to robi? I na koniec - polecacie co, co mog這by w jakikolwiek spos鏏 od篡wi moje w這sy? Ju podci皻e s, b璠 robi豉 to regularnie. Zale篡 mi na dobrych maskach i od篡wkach. Z g鏎y dzi瘯uj za wszelk pomoc...
Proponuje wella color touch lub loreal casting, po ok 2-3 farbowaniach kolor powinen coraz mniej sie wyplukiwac. Wybierz kolor na poziomie 6, bi wychodxa ciemniej. W twoim przypadku tylko dobra mask bedze assusi 3 minuts miracle, do tego jedwab na konce syoss z olejkiem arganowym, 瘸dna pielegnacja naturalna na spalonych w這sach sie nie sprawdzi.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Proponuje wella color touch lub loreal casting, po ok 2-3 farbowaniach kolor powinen coraz mniej sie wyplukiwac. Wybierz kolor na poziomie 6, bo wychodza ciemniej. W twoim przypadku tylko dobra mask bedze assusi 3 minuts miracle, do tego jedwab na konce syoss z olejkiem arganowym, 瘸dna pielegnacja naturalna na spalonych w這sach sie nie sprawdzi.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-05-27, 19:50   #306
PierwotneZuo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Dzi瘯i wielkie za odpowied. A jak my郵isz, kiedy znowu moge robi zabieg fryzjerski? Zale篡 mi na tym, by szybko zamaskowa ten kolor...
Stary 2013-05-28, 00:27   #307
dzasta944
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
Odst瘼 pomi璠zy farbowaniami

Hej!
Ostatnio zdecydowa豉m si na pierwsze farbowanie. Postanowi豉m zrobi to u fryzjerki, kt鏎a rozja郾i豉 mi cz窷 w這s闚 o jakie 2 tomy za pomoc pasemek (m鎩 naturalny kolor to 鈔edni br您). Jednak chcia豉bym je pomalowa na jeszcze bardziej ja郾iejsze i dodatkowo w domu. Po jakim czasie od tamtej koloryzacji mog to zrobi?
dzasta944 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-28, 10:11   #308
_Tinkerbell
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 853
GG do _Tinkerbell
Dot.: Odst瘼 pomi璠zy farbowaniami

Jaki masz kolor pasemek i czym robione? Tzn jak farb?
Stary 2013-05-28, 19:15   #309
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Odp: Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez PierwotneZuo Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i wielkie za odpowied. A jak my郵isz, kiedy znowu moge robi zabieg fryzjerski? Zale篡 mi na tym, by szybko zamaskowa ten kolor...
My郵 瞠 mozesz juz teraz.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-05-28, 19:44   #310
dzasta944
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
Dot.: Odst瘼 pomi璠zy farbowaniami

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Poka wiadomo嗆
Jaki masz kolor pasemek i czym robione? Tzn jak farb?
Farb fryzjersk. W sumie to nie umiem okre郵i koloru tych pasemek. M鎩 naturalny kolor to 鈔edni br您, a pasemka s o jakie 3 tony od nich ja郾iejsze
dzasta944 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-28, 20:55   #311
BlueFairy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Powa積y problem!

Dziewczyny! Mam do was bardzo wa積e dla mnie pytanie. Czy mog zmiesza utrwalacze farb do w這s闚 r騜nych marek? I jakie ewentualne dzia豉nia niepo膨dane, opr鏂z uczulenia naturalnie, mog si pojawi? Jakich sk豉dnik闚 lepiej ze sob nie miesza?

Prosze, to dla mnie bardzo wa積e, a nie chc, 瞠by w razie czego co mi si sta這...
BlueFairy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-30, 09:26   #312
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Odp: Dot.: Powa積y problem!

Cytat:
Napisane przez BlueFairy Poka wiadomo嗆
Dziewczyny! Mam do was bardzo wa積e dla mnie pytanie. Czy mog zmiesza utrwalacze farb do w這s闚 r騜nych marek? I jakie ewentualne dzia豉nia niepo膨dane, opr鏂z uczulenia naturalnie, mog si pojawi? Jakich sk豉dnik闚 lepiej ze sob nie miesza?

Prosze, to dla mnie bardzo wa積e, a nie chc, 瞠by w razie czego co mi si sta這...
Jesli masz na mysli dodanie innej firmy utleniacza do farby permanentnej to odp.jest ,,tak,,

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-05-30, 14:35   #313
meoww
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
Dot.: Odp: Dot.: Powa積y problem!

Pisa豉m wcze郾iej, ale nie uzyska豉m zadnej odpowiedzi, sprecyzuj si mo瞠 bardziej.
Farbuj w這sy od d逝窺zego czasu kolorem na poziomie 5 - 鈔edni br您 (ci篹ko mi okre郵i). Chcia豉m zacz望 farbowa w這sy sama jaka drogeryjn farb. S jakie w dobre kt鏎e nie zniszcz mi w這s闚 ? I jaki kolor wtedy wybra 瞠by by podobny a nie wyszed mi ciemny ?
Czy lepiej si ju farbowa zawsze u fryzjera (jednak chcia豉bym troszk zaoszcz璠zi).
meoww jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-31, 10:54   #314
justka5
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: Odp: Dot.: Powa積y problem!

Cytat:
Napisane przez meoww Poka wiadomo嗆
Pisa豉m wcze郾iej, ale nie uzyska豉m zadnej odpowiedzi, sprecyzuj si mo瞠 bardziej.
Farbuj w這sy od d逝窺zego czasu kolorem na poziomie 5 - 鈔edni br您 (ci篹ko mi okre郵i). Chcia豉m zacz望 farbowa w這sy sama jaka drogeryjn farb. S jakie w dobre kt鏎e nie zniszcz mi w這s闚 ? I jaki kolor wtedy wybra 瞠by by podobny a nie wyszed mi ciemny ?
Czy lepiej si ju farbowa zawsze u fryzjera (jednak chcia豉bym troszk zaoszcz璠zi).
Witaj, nie jestem fryzjerk, jednak z do鈍iadczenia (od lat farbuj swoje w這sy) wiem, 瞠 farby drogeryjne z regu造 do嗆 mocno si przyciemni, dlatego ja zawsze kupuj o 2 a nawet 3 tony ja郾iejsz. Co do firmy farb, ja mam uprzedzenia do Palette, bo zawsze wychodzi mi smolisty czarny. Casting z zasady szybko si zmywa, ja jestem zadowolona z L'oreal professional
justka5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-31, 12:06   #315
laura91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Red face koloryzacja a w這sy po keratynie

Witam. Bardzo przepraszam je郵i za鄉iec forum, aczkolwiek potrzebuj szybkiej porady. No wi璚 dwa lata temu wykonywa豉m dekoloryzacj. Zesz豉m z czerni na m鎩 rudy blond, aczkolwiek w這sy uleg造 zniszczeniu, z czego schodz do dzi dzie. Aczkolwiek kolor przesta si wyp逝kiwa i rok temu zaprzesta豉m zupe軟ego farbowania, mimo to ich kondycja wo豉 o pomst do nieba, w dodatku kolor nie jest jednolity, ko鎍闚ki s bardzo jasne, aczkolwiek nie jest 幢e, bo odrostu nie ma, ale rudo軼i mi si znudzi造. W lutym wykona豉m zabieg prostowania keratynowego, kt鏎y utrzymuje si na moich w這sach do dzi dnia, mimo to, musz je co jaki czas podcina, bo mniej wi璚ej do brody mam zdrowe w這sy, z reszt mam problem. Ostatnio marzy mi si jaki jednolity kolorek, w dodatku na dniach wyje盥瘸m do mojego T畝 i chcia豉bym wygl康a po prostu dobrze. Kupi豉m szamponetk Marion Ciemny Blond, w sobot mam um闚ion wizyt u fryzjera, ale tylko na modelowanie. Czy mog豉bym tu przed fryzjerem na這篡 szamponetk i tak do niego i嗆, a on j po prostu zmyje? Jaki by豚y optymalny czas trzymania tej farbki na moich w這sach (po這wa zdrowa, po這wa jeszcze po dekolorze, dlatego boj si, 瞠 dekolor mo瞠 wyj嗆 ciemniejszy)? Jakiego szamponu u篡 przed szamponetk? Normalnie u篡wam Hipp, jednak on strasznie pl帷ze w這sy, wi璚 czy nie b璠zie problemu z na這瞠niem farby? Natomiast szampony z sol nie s zalecane do w這s闚 po keratynie. Bardzo prosz o pomoc i dzi瘯uj.
laura91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-31, 15:13   #316
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 471
Dot.: koloryzacja a w這sy po keratynie

Cytat:
Napisane przez laura91 Poka wiadomo嗆
Witam. Bardzo przepraszam je郵i za鄉iec forum, aczkolwiek potrzebuj szybkiej porady. No wi璚 dwa lata temu wykonywa豉m dekoloryzacj. Zesz豉m z czerni na m鎩 rudy blond, aczkolwiek w這sy uleg造 zniszczeniu, z czego schodz do dzi dzie. Aczkolwiek kolor przesta si wyp逝kiwa i rok temu zaprzesta豉m zupe軟ego farbowania, mimo to ich kondycja wo豉 o pomst do nieba, w dodatku kolor nie jest jednolity, ko鎍闚ki s bardzo jasne, aczkolwiek nie jest 幢e, bo odrostu nie ma, ale rudo軼i mi si znudzi造. W lutym wykona豉m zabieg prostowania keratynowego, kt鏎y utrzymuje si na moich w這sach do dzi dnia, mimo to, musz je co jaki czas podcina, bo mniej wi璚ej do brody mam zdrowe w這sy, z reszt mam problem. Ostatnio marzy mi si jaki jednolity kolorek, w dodatku na dniach wyje盥瘸m do mojego T畝 i chcia豉bym wygl康a po prostu dobrze. Kupi豉m szamponetk Marion Ciemny Blond, w sobot mam um闚ion wizyt u fryzjera, ale tylko na modelowanie. Czy mog豉bym tu przed fryzjerem na這篡 szamponetk i tak do niego i嗆, a on j po prostu zmyje? Jaki by豚y optymalny czas trzymania tej farbki na moich w這sach (po這wa zdrowa, po這wa jeszcze po dekolorze, dlatego boj si, 瞠 dekolor mo瞠 wyj嗆 ciemniejszy)? Jakiego szamponu u篡 przed szamponetk? Normalnie u篡wam Hipp, jednak on strasznie pl帷ze w這sy, wi璚 czy nie b璠zie problemu z na這瞠niem farby? Natomiast szampony z sol nie s zalecane do w這s闚 po keratynie. Bardzo prosz o pomoc i dzi瘯uj.
Czyli planujesz na這篡 szamponetk i p鎩嗆 w niej do fryzjera? moim zdaniem za duzo kombinujesz. Zreszt na pewno b璠zie r騜nica w kolorach. Jesli juz musisz robi co z kolorem, to zdaj si lepiej na wiedz i produkty fryzjera.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-31, 19:29   #317
Nic gorszego
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Bia貫 pasemka

Hej jestem tutaj nowa, zarejestrowa豉m si by si dowiedzie co mog zrobi z moimi w這sami. Mam 20 lat i nigdy nie robi豉m z nimi nic, odwali這 mi teraz i chcia豉m mie blond refleksy (m鎩 naturalny kolor to ciemny blond), ale niestety fryzjerka mnie nie zrozumiala i wyszly mi BIAΒ PASEMKA! Wygladam okropnie, b豉gam o pomoc !
Nic gorszego jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-31, 19:54   #318
kisza1988
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Dot.: Bia貫 pasemka

A zdj璚ie? mo瞠 nie wygl康aj tak 幢e ja uwielbiam siwe i bia貫 pasemka wygl康aj bardzo kobieco
kisza1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-31, 21:57   #319
laura91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Dzi瘯i za odpowied. Problem w tym 瞠 chcia豉m co takiego zrobi, aczkolwiek fryzjerka nie mia豉 ju termin闚 w tym tygodniu, a zale篡 mi 瞠by mie ten kolor na niedziel. Jednak dzwoni豉m do niej w tej sprawie i powiedzia豉, 瞠 mam tak zrobi, jak my郵a豉m - na這篡 samodzielnie w domu i do niej przyj嗆 (cho wola豉m 瞠by ona to zrobi豉, a ona ma ju wszystko zaj皻e) w celu wymodelowania w這s闚 (w sobot mam IMPREZ). :p Oczywi軼ie na modelowanie umawia豉m si przed pomys貫m polepszenia koloru. C騜, robi pr鏏 "pasemkow" i zobacz jak to b璠zie.
laura91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-31, 22:24   #320
xcatwomanx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Talking Farbowanie zniszczonych w這s闚

Witam
Mam 鈔ednio zniszczone w這sy, do tego stopnia 瞠 mog wyrywa ko鎍闚ki ( i tak jest dobrze, od jakiego czasu nie prostuj w這s闚 ).
Na wakacjach chcia豉m pofarbowa w這sy na rudo szamponem koloryzuj帷ym Casting Creme Gloss z Loreala .
Moje pytanie brzmi: czy farba za bardzo si nie przyjmie na moich zniszczonych w這sach i nie b璠zie chcia豉 zej嗆 po ok 28 myciach (jak pisze na opakowaniu)? Gdzie czyta豉m 瞠 zniszczone w這sy bardziej przyjmuj farby.
xcatwomanx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-31, 22:59   #321
narvia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 438
GG do narvia
Dot.: Farbowanie zniszczonych w這s闚

rudy, czyli czerwony pigment generalnie nie zejdzie z wlos闚, bo wnika bardzo g喚boko. A szampon do 28 my to jak normalna farba. Mo瞠 na bardzo ciemne w這sy by si co wyp逝ka這, ale jak masz jasne to przygotuj si na trwa造 kolor
narvia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-01, 10:56   #322
Belushi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152

Ja castingiem swoje w這sy w kolorze mysiego blondu farbowa豉m na rudo, p騧niej przesz豉m przez br您y i sko鎍zy豉m na czerni i nigdy mi nie schodzi z nich kolor, wi璚 my郵, 瞠 nie powinna si nastawia 瞠 Tobie zejdzie Raczej potraktuj t farb jako trwa陰.

Piotru
Belushi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-01, 13:28   #323
martuchaOo7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

Kiedy kiedy jeszcze nami皻nie farbowa豉m w這sy, mia豉m z ta farb przygod. Jest trwa豉 jak wszystkie inne farby Nie nastawiaj si na szybkie zmycie, ale na odrosty. Z tego co pami皻am ostatnie farbowanie mia豉m t farb, odrosty m璚zy豉m ponad rok, teraz mam po ponad p馧torej roku zr闚nany kolor.Dodatkowo tak samo wypadaj po niej w這sy jak po innych, mimo, 瞠 niby jest "korzystniejsza" dla w這s闚
martuchaOo7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-01, 18:00   #324
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 064

Je郵i swoje masz ciemniejsze- narzu blond farb tak, jaki kolor chcesz mie. Na pozosta造ch b璠zie ciemniejszy blond, na pasemkach ja郾iejszy i po sprawie. Tylko nie trzymaj za d逝go.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-02, 10:21   #325
Nic gorszego
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

W豉郾ie nie chce ju farbowa bo si boje co mi wyjdzie.. ;D dzi瘯i za pomoc, ale chyba jednak poczekam a te pasemka troch z鄴趾n i mo瞠 co z tego wyjdzie. No w豉郾ie, co my郵icie. One mog troch zmieni kolor czy ca造 czas b璠 takie "siwe" ?
Nic gorszego jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-02, 11:19   #326
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

No to nie do konca rozumiem, po co zakladasz watek z pytaniem, co robic z pasemkami.

Nie chcesz ich niszczyc, a chcesz, by nie byly takie siwo-biale... jak one sa takie jasne, niestety, same z siebie nie zzolkna.

Czy te pasemka po myciu nie sa gumowate , takie ciagnace sie? Jesli tak, to sa spalone i lepiej jedynie szampon rumiankowy stosowac, co troche kolor ociepli. Jak sa ok, to na chwile mozesz dac farbe. Co do blond farby - mozesz kupic jakas nature (ew. nature z odrobina rudosci) z poziomu 9 czy 8 i zmieszac z woda utleniona 3 proc (slaba) i dac na jakies 10-15 minut. Chwyci tylko te pasemka, ciemniejsza reszte praktycznie nie ruszy.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-06-02 o 11:23
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-02, 18:37   #327
hektorowna12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Post Jak odfarbowac wlosy bez niszczenia ich?

Od okolo dwoch lat farbuje wlosy tak co 4 miesi帷e w skutekt czego s zniszczone i nie chce ich juz farbowac a tez dziwnie wyglada chodzenie z odrostami. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond i nawet gdy na taki pofarbuje zmywa mi sie on po miesiacu do jakiegos jasno rudego koloru i odrosty znow zaczynaja byc widoczne. Powiedzcie mi co mam zrobic zeby ich juz nie farbowac i odrosty nie byly widoczne. Slyszlam o sciaganiu farby u fryzjera ale podobno to strasznie niszczy wlosy a moje juz zniszczone obawiam sie ze by to bardzo zle zniosly. Macie jakies pomysly????
hektorowna12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-02, 19:06   #328
martuchaOo7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148
Dot.: Jak odfarbowac wlosy bez niszczenia ich?

Po prostu czekaj a odrosn i nie kombinuj ze sci庵aniem koloru bo mo瞠sz tego 瘸這wa.
Stary 2013-06-02, 19:43   #329
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 064

Mo瞠sz spr鏏owa dekoloryzacji, kt鏎a nie niszczy. Mo瞠sz to zrobi sama w domu. Fryzjerzy cz瘰to m闚i, 瞠 robi deko a tak naprawd po prostu rozja郾iaj i niszcz w這sy, wiem, bo sama si z tym spotka豉m. Mo瞠sz te czeka a Twoje w這ski odrosn i je od篡wia- ombre dalej w modzie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-02, 21:03   #330
ChocolateWithHeroin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 479

Mam tak samo jak Ty..
Pr鏏owa豉m k徙ieli rozja郾iaj帷ej, tak gor帷o polecanej na wiza簑. Efekty? Nie wida zmiany koloru w這s闚 farbowanych, za to odrosty niesamowicie. A w這sy zniszczone strasznie, ko鎍闚ki sianowate, brak po造sku, utrata oko這 2 cm z ko鎍闚ek. Odpad這.

Chyba jeste鄉y skazane na czekanie na odrost w這s闚...

Co za ponury absurd... 疾by o 篡ciu decydowa za m這du, kiedy jest si kretynem?

Wymiana
ChocolateWithHeroin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.