Pytania i porady fryzjerskie - Strona 13 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-07-10, 15:24   #361
Lucja Gasior
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

a czego by si chcia豉 dowiedzie? na forum z pewno軼i kto Ci pomo瞠
Lucja Gasior jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-11, 08:23   #362
xpalinkax
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Ot騜, mo瞠cie mi powiedzie jaki kolorek by mi pasowa? Chcia豉bym chocia lekko przyciemni w這sy, ale nie wiem co wybra, bo wszystko mi si sp逝kuje.
http://3.bp.blogspot.com/-Doy7I9lOyw...0/DSC00153.JPG
xpalinkax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-11, 14:18   #363
Adziak123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Mam ogromny problem!!! Wczoraj pofarbowa豉m w這sy Castnig creme gloss 743 Ognisty bursztyn ale na moich w這sach wyszed dos這wnie marchewkowy. Wcze郾iej mia豉m ciemny/鈔edni blond. Czy mog co zrobi, 瞠by ratowa ten kolor?
Wr鏂i do ciemnego blondu lub cokolwiek innego 瞠by ten kolor nie by taki pomara鎍zowy?
Adziak123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-13, 15:18   #364
imy
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 452

Cytat:
Napisane przez xpalinkax Poka wiadomo嗆
Ot騜, mo瞠cie mi powiedzie jaki kolorek by mi pasowa? Chcia豉bym chocia lekko przyciemni w這sy, ale nie wiem co wybra, bo wszystko mi si sp逝kuje.
To zdj璚ie jest z貫, wklej normalne zdj璚ie to mo瞠 uzyskasz jakie porady.
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydz

imy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-14, 09:11   #365
xpalinkax
Przyczajenie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a75cb68bf.html
[http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a75cb68bf.html
Stary 2013-07-15, 12:41   #366
Kornelia1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
Czym rozja郾i ciemny blond?

Cze嗆,
szukam porady odno郾ie rozja郾ienia w這s闚. Mam 鈔edni / ciemny blond wlosy, nie farbowane. Chcia豉bym je jednak o 2-3 tony rozja郾i w domu, najlepiej czym zmywalnym. Czy mo瞠cie m co poleci? Je郵i nie ma takich szampon闚 koloryzuj帷ych (np do 28 my), to ostatecznie mo瞠 by farba, tylko bez amoniaku. Na rynku jest sporo r騜nych marek, ja kompletnie si nie znam, bo nigdy nie farbowa豉m, licz na wasze do鈍iadczenie.
Kornelia1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-15, 13:50   #367
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 471
Odp: Dot.: Czym rozja郾i ciemny blond?

Cytat:
Napisane przez Kornelia1234 Poka wiadomo嗆
Cze嗆,
szukam porady odno郾ie rozja郾ienia w這s闚. Mam 鈔edni / ciemny blond wlosy, nie farbowane. Chcia豉bym je jednak o 2-3 tony rozja郾i w domu, najlepiej czym zmywalnym. Czy mo瞠cie m co poleci? Je郵i nie ma takich szampon闚 koloryzuj帷ych (np do 28 my), to ostatecznie mo瞠 by farba, tylko bez amoniaku. Na rynku jest sporo r騜nych marek, ja kompletnie si nie znam, bo nigdy nie farbowa豉m, licz na wasze do鈍iadczenie.
Nie rozjasnisz w這s闚 na chwil, tego nie da si juz odwr鏂i. Spr鏏uj moze odcienie 9.0 albo 10.0 z Garnira Olia, jesli juz ma byc koniecznie bez amoniaku.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-15, 17:08   #368
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez xpalinkax Poka wiadomo嗆
je郵i wszystko si wyp逝kuje, potrzebna jest prepigmentacja, w這sy masz porowate poniewa rozja郾ia豉 i wysuszy豉 w這sy jednocze郾ie pozbywaj帷 ich pigmentu. Proponuje natur 7/0+8/0 p馧 na p馧 plus woda 6% - do prepigmentacji tak samo 7/0 i 8/0.
My郵 瞠 powinna celowa w kolory bardziej naturalne nieco ciemniejsze.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-16, 00:39   #369
xpalinkax
Przyczajenie

o, dzieki
Stary 2013-07-16, 11:26   #370
lexy109
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

witam, chcia豉bym si poradzic. obecnie m鎩 kolor w這s闚 to ciemny br您 i zastanawiam si o zmianie koloru na ja郾iejszy. Dodaje swoje zdj璚ie i zdj璚ie koloru w這su jaki chcia豉bym miec, doradzcie prosze czy b璠zie mi pasowa waszym zdaniem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1329.jpg (103,0 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg beauty-blond.jpg (59,3 KB, 32 za豉dowa)
lexy109 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-16, 13:02   #371
Kornelia1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
Dot.: Odp: Dot.: Czym rozja郾i ciemny blond?

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka wiadomo嗆
Nie rozjasnisz w這s闚 na chwil, tego nie da si juz odwr鏂i. Spr鏏uj moze odcienie 9.0 albo 10.0 z Garnira Olia, jesli juz ma byc koniecznie bez amoniaku.

Dzi瘯uj ale czyta豉m troch o tych farbach i dziewczyny pisz, 瞠 nawet te odcienie najja郾iejsze nie rozja郾iaj wi璚 mo瞠 inna marka?
Kornelia1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-16, 13:48   #372
vanilla246
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63
Wpisy w blogu: 1

Cze嗆 !
Mam pewien problem i licz na pomoc. Do niedawna nie farbowa豉m w og鏊e w這s闚, jednak zdecydowa豉m si na ten krok. Kuzynka mojego ch這paka jest fryzjerk, wi璚 postanowi豉m si odda w jej r璚e. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond/jasny br您. Wybra豉m sobie jeden z odcieni farb Artego 8.3 (jasny z這cisty blond). Fryzjerka doda豉 do farby wod 6% i 9%. Efekt farbowania by straszny. Kolor jaki mi wyszed to jaki z這to rudy, wi璚 postanowi豉 mi ratowa w這sy pasemkami zrobionymi rozja郾iaczem i wygl康a to o wiele lepiej. Jednak mam ju odrost i jest on do嗆 ciemny. Chcia豉bym zafarbowa ca貫 w這sy na jaki jasny blond. Czy zwyk豉 farba dost瘼na w sklepie z豉pie ?? Czy odrost b璠zie si bardzo odr騜nia ?? Co mam zrobi w tej sytuacji ?? Bardzo prosz o pomoc
vanilla246 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-17, 23:57   #373
youandme19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Hej

Hejka !!
Wiecie mo瞠 czy farba wellaton 8/74 zawiera amoniak? Bardzo podoba mi si ten kolor, ale mam cieniutkie w這sy i boj si 瞠 amoniak mo瞠 je zniszczy.
youandme19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-18, 08:15   #374
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 854
Dot.: Hej

Heh, oczywi軼ie ze zawiera amoniak bo to farba trwa豉,u篡wa豉m tego odcienia jaki czas temu i nie zniszczy jako嗆 szczeg鏊nie w這s闚.

Moja wymiana:

ciuchy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post63914746

Perfumy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post65543291
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-18, 08:44   #375
youandme19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Dzi瘯uj za pomoc
Ja zwykle u篡wa豉m farb Naturia Slodkie Cappucino, ale po tej farbie strasznie mi wlosy wypada造 i by造 zniszczone

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
Heh, oczywi軼ie ze zawiera amoniak bo to farba trwa豉,u篡wa豉m tego odcienia jaki czas temu i nie zniszczy jako嗆 szczeg鏊nie w這s闚.
youandme19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-18, 12:05   #376
Laguna05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

Mam okr庵陰 twarz i w d逝gich w這sach mi nie 豉dnie wi璚 chodz w koku albo zwi您uje w這sy w ko雟ki ogon, czy b璠zie mi 豉dnie w kr鏒kich w這sach ? Mo瞠 tak mniej wi璚ej 軼i望 je a za ucho? Teraz mam w這sy za 這patki ale naprawd nie nadaj si do eksponowania, no i ci庵le mi wypadaj
Stary 2013-07-19, 13:23   #377
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 703

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
Julita, masz mo瞠 zdj璚ia po niej?
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-26, 00:21   #378
cold one
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 262

hej, znowu si do Was zwracam czy mog u篡 farby opalizuj帷ej np. majirel 9.22 lub 8.2 na moich w這sach? czy wyjdzie ziele?

d捫 do be簑, co jak na drugim zdj璚iu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (23,7 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cd.jpg (26,1 KB, 12 za豉dowa)
cold one jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-13, 14:59   #379
hopefulness24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam, mam pewien problem z ko鎍闚kami... ot騜 moje w這sy by造 wycieniowane, wyr闚na豉m ju ty, jednak z jednej strony g這wy zosta這 jeszcze kilka kosmyk闚, s du穎 kr鏒sze od reszty w這s闚, a do tego strasznie zniszczone.. Wygl康a to nieestetycznie, reszta w這s闚 jest zdrowa i r闚na.. Nie wiem co mam zrobi, troch szkoda mi 軼ina gdy reszta w這s闚 jest d逝ga i zdrowa a te kosmyki si璕aj mi ledwie ramienia.. Czy jest jakie rozwi您anie na to 瞠by 軼ina tylko ko鎍闚ki tych zniszczonych w這s闚 i czeka a si zregeneruj? Czy jedyne wyj軼ie to obci璚ie wszystkich w這s闚..
hopefulness24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-13, 16:09   #380
LoveMessages
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 841

Czy kto wie co oznaczaj litery alfabetu na farbach? Przyk豉dowo L'Oreal Excellence Creme Haircolor, Medium Ash Blonde 7 1/2 A
LoveMessages jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-13, 20:12   #381
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 471
Odp: Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka wiadomo嗆
Czy kto wie co oznaczaj litery alfabetu na farbach? Przyk豉dowo L'Oreal Excellence Creme Haircolor, Medium Ash Blonde 7 1/2 A
Oznaczaj odcie, w tym przypadku A to Ash w豉郾ie

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-19, 20:57   #382
natasiaa115
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Blond rude w這sy pomocy

Witam. Jakie 3 tygodnie temu rozja郾i豉m w這sy z koloru ciemny br您 i wysz造 rude , po czym pofarbowa豉m na ciemny blond i dalej by造 rude. W ci庵u tych trzech tygodni jeszcze raz rozja郾i豉m w這sy,i dwa razy farbowalam na naturalny blond,ale i tak nic to nie da這 i mam nadal rude w這sy!!! Ju niewiem co mam dalej robi z tymi w這sami,chcia豉bym wr鏂ic do mojego naturalnego blondu. Prosz , dorad嬈ie mi co mam jeszcze zrobic aby te w這sy wkoncu by造 blond..
natasiaa115 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-19, 22:00   #383
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: Blond rude w這sy pomocy

Witam. Po pierwsze nale瘸這 przeprowadzi dekoloryzacj nie za rozja郾ianie. Dobry dekoloryzator wymy豚y barwnik do granic mo磧iwo軼i. W豉軼iwie mo積a by to przeprowadzi i teraz, ale odradzam z uwagi na to co ju zosta這 w這som zrobione, bo wyobra瘸m sobie w jakim s stanie. Rozja郾iacz zrobi co m鏬 i zatrzyma si na barwniku z jakim ju sobie nie radzi- przy rozja郾ianiu jest to zazwyczaj odcie czerwony/rudy. 畝dna farba rozja郾iaj帷a ju wi璚ej nie zdzia豉, a tym bardziej farba blond tego nie pokryje, z prostej przyczyny- ja郾iejszy barwnik nie pokryje ciemniejszego.
Wyj軼ia z tej sytuacji s takie: wariant desperacki i ryzykowny- odczekasz kilka tygodni, zobaczysz w jakim stanie s w這sy i je zdekoloryzujesz ( aczkolwiek zaznaczam, 瞠 efekt b璠zie zale瘸 od tego jakimi farbami farbowa豉 , jak d逝go, jak mocno wnikn掖 barwnik we w這s). Przy tej opcji, bior帷 pod uwag co juz zosta這 zrobione, na pewno zniszczysz w這sy i nieodzowne b璠zie te ich podci璚ie.
Inna mo磧iwo嗆- farbujesz w這sy kolorem o ton ciemniejszym niz ten, kt鏎y uzyska豉 po zabiegach i poprostu czekasz a w這sy odrosn ( mo瞠sz te nie farbowa i czeka).
Prawda jest niestety taka, 瞠 na tym poziomie bez dalszych drapie積ych dla w這s闚 zabieg闚 innych efekt闚 nie obecne nie uzyskasz i musisz odpowiedzie sobie czy warto. Rudego barwnika po rozja郾ianiu, jak ju wspomina豉m, nie naruszy ani 瘸dna farba rozja郾iaj帷a, ani p逝kanka itp, mo瞠 jedynie nieco zblakn望.

Marilyn Monroe

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2013-08-19 o 22:01
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-21, 18:56   #384
pudrowaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
farbowanie rudego

Witam. Mam w這sy farbowane w kolorze miedziany rudy, taki troch w zasadzie z這cisty rudy mo積a powiedzie. Kupi豉m sobie farb w kolorze bardzo bardzo jasny blond. Czy kto si orientuj co z tego mi wyjdzie? Czy w這sy si du瘸 rozja郾i i b璠zie taki blondo-rudy czy raczej taki nadal rudy tylko troch ja郾iejszy? Pozdrawiam
pudrowaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-21, 19:12   #385
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: farbowanie rudego

W najlepszym wypadku w這sy rozja郾i si o ton, je郵i zakupi豉 farb blond rozja郾iaj帷. Niemniej nie zmyje to miedzianego barwnika i efekt b璠zie ledwo widoczny.
Je郵i chcesz mie blond a kolor jaki masz jest do嗆 jasny "wystarczy" w這s rozja郾i, je郵i jest ciemniejszy nieodzowna b璠zie dekoloryzacja, w obu przypadkach kondycja w這sa ucierpi.

Marilyn Monroe
Stary 2013-08-23, 17:07   #386
Elly08
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
Angry jaka farba na rude wlosy

Witajcie
mam problem z kolorem moich wlosow.
Na pocz徠ku farbowa豉m wlosy szamponetka firmy Marion na kolor 'kasztan'. Wszystko by這 fajnie, do momentu kiedy kolor zaczal si wyplukiwac i pojawily si rude przeb造ski. Zrozpaczona usilowalam je rozjasnic, aby pozby si tego rudego odcienia. Niestety, wlosy zrobily si jeszcze bardziej rude ! Kolor jest teraz zbli穎ny do marchewki. Boje si, ze kolejne rozja郾ienie mo瞠 sprawi, ze b璠 coraz bardziej rude.

Jak si pozby tego koloru ?
Chcialabym pofarbowa wlosy na ciemny blond farba bez rozja郾iacza, 瞠by ju nie niszczyc wlosow. Jaka farbe polecacie, kt鏎a idealnie pokrylaby m鎩 rudy kolor ?

Nie chce by ju ruda ;c
Elly08 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-24, 18:24   #387
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797
Dot.: jaka farba na rude wlosy

A istniej w og鏊e farby chemiczne bez rozja郾iacza?
Z tego co mi wiadomo, nadtlenek wodoru jest w ka盥ej.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-24, 19:07   #388
Mariti
Wtajemniczenie

Lisabeth wydaje mi si, 瞠 autorce chodzi o co innego

Ellyo aby przykry rudo軼i musisz wybra kolor przynajmniej 2 tony ciemniejszy ni posiadasz obecnie, niemniej barwnik czerwony jest bardzo mocny i zapewne b璠zie wida w trakcie wyp逝kiwania si farby ciep貫 refleksy. Je郵i wybierzesz odcie ciemny blond w tonacji takiej samej jak masz obecnie efekt przykrycia b璠zie si utrzymywa do pierwszych my , lub w og鏊e.

Marilyn Monroe
Stary 2013-08-24, 21:00   #389
n_a_g_i_n_i
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 168

Cytat:
Napisane przez Elly08 Poka wiadomo嗆
Witajcie
mam problem z kolorem moich wlosow.
Na pocz徠ku farbowa豉m wlosy szamponetka firmy Marion na kolor 'kasztan'. Wszystko by這 fajnie, do momentu kiedy kolor zaczal si wyplukiwac i pojawily si rude przeb造ski. Zrozpaczona usilowalam je rozjasnic, aby pozby si tego rudego odcienia. Niestety, wlosy zrobily si jeszcze bardziej rude ! Kolor jest teraz zbli穎ny do marchewki. Boje si, ze kolejne rozja郾ienie mo瞠 sprawi, ze b璠 coraz bardziej rude.

Jak si pozby tego koloru ?
Chcialabym pofarbowa wlosy na ciemny blond farba bez rozja郾iacza, 瞠by ju nie niszczyc wlosow. Jaka farbe polecacie, kt鏎a idealnie pokrylaby m鎩 rudy kolor ?

Nie chce by ju ruda ;c

A pr鏏owa豉 p逝kanek o srebrnym odcieniu? .

n_a_g_i_n_i jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-25, 20:13   #390
Elly08
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Cytat:
Napisane przez Mariti Poka wiadomo嗆
Lisabeth wydaje mi si, 瞠 autorce chodzi o co innego

Ellyo aby przykry rudo軼i musisz wybra kolor przynajmniej 2 tony ciemniejszy ni posiadasz obecnie, niemniej barwnik czerwony jest bardzo mocny i zapewne b璠zie wida w trakcie wyp逝kiwania si farby ciep貫 refleksy. Je郵i wybierzesz odcie ciemny blond w tonacji takiej samej jak masz obecnie efekt przykrycia b璠zie si utrzymywa do pierwszych my , lub w og鏊e.
dziekuje Ci bardzo za odpowiedz
a czy moglabys polecisz mi dok豉dnie jakas sprawdzona firme ?

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez n_a_g_i_n_i Poka wiadomo嗆
A pr鏏owa豉 p逝kanek o srebrnym odcieniu? .
nie, nie probowalam, ale jakos nie wierze, ze mi one ten rudy zdemaskuj.. a w ogole o jakie p逝kanki chodzi ? slyszalam o nich, ale nigdy nie widzia豉m na oczy. Nie wiem nawet jakiej to firmy.. czy moglabys mi wyslac link tej p逝kanki ? bylabym bardzo wdzieczna

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

post na tym blogu na pewno przeczytam
Elly08 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:04:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.