Pytania i porady fryzjerskie - Strona 15 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-09-18, 07:26   #421
magwro
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: domowe farbowanie po dekoloryzacji

A co to s te oxy? Przepraszam...by mo瞠 zadaje g逝pie pytanie, ale ja nie znam si na takich zabiegach. Mysla豉m, 瞠 zwyk豉 farba ze sklepu te by pomog豉
magwro jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-18, 15:53   #422
littlei
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Hej, kole瘸nce chodzi這 o oksydant, czyli utleniacz, kt鏎y musisz doda do farby fryzjerskiej, je郵i kupujesz profesjonaln np. w hurtowni fryzjerskiej. Farby dost瘼ne w drogeriach maj utleniacz ju w zestawie, kt鏎y musisz tyko wymiesza z kremem koloryzuj帷ym, a do profesjonalnej farby kupionej w hurtowni lub przez internet musisz osobno dokupi oksydant i tu w zale積o軼i od tego jakiego efektu oczekujesz, wybierasz odpowiedni moc utleniacza, np. 3% lub 6% (ale s te inne st篹enia).
littlei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-18, 16:01   #423
magwro
Przyczajenie

A czy zwyk豉 farba do w這s闚 z drogerii pokry豉by m鎩 aktualny kolor w這s闚?
Stary 2013-09-19, 08:40   #424
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez magwro Poka wiadomo嗆
A czy zwyk豉 farba do w這s闚 z drogerii pokry豉by m鎩 aktualny kolor w這s闚?
Ciemny br您 pewnie tak, ale sklepowa mo瞠 wyj嗆 zbyt ciemno, wi璚 spr鏏uj 鈔edni br您. Ale na pocz徠ku lepsza b璠zie pigmentacja
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-19, 14:52   #425
magwro
Przyczajenie

Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam. Moze tutaj uzyskam rozwi您anie mojego problemu. Otoz m鎩 naturalny kolor to br您...od kilku lat farbowalam na czarno. Potrzebna byla mi zmiana i fryzjer dokonal dekoloryzacji moich wlosow. Mialam br您, ale dekoloryzacja przebijala sie przez farb. Teraz niestety nic z tym nie robilam, posiadam juz sw鎩 odrost, ale chce mie br您 na wloskach. Dodam ze od g鏎y mam cos ala karmelowe, a nast瘼nie br您 z wisnia. Czy zwykla farba z drogerii uzyskam sama br您owe wlosy? Pytam o taka farb, poniewaz na fryzjerskich sie nie znam.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

A jak zrobi ta pigmentacje?

Edytowane przez magwro
Czas edycji: 2013-09-19 o 14:50
Stary 2013-09-19, 15:08   #426
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 058

Pozwol sobie zacytowa jeden z artyku堯w: "Pigmentacja w salonach fryzjerskich mo瞠 nosi r騜ne nazwy: repigmentacja, dopigmentowanie, prepigmentacja itp. jest to jednak瞠 nazwa tego samego zabiegu wst瘼nego.
Jej celem jest wprowadzenie do w這s闚 brakuj帷ych barwnik闚. Wykonuje si j na w這sach rozja郾ionych lub siwych, je郵i maj by one barwione na odcienie ciemniejsze o 2 tony lub wi璚ej. Do zabiegu wykorzystuje si farby tzw. NATURY na poziomie docelowego koloru. Czyli je郵i klientka chce przyciemni wlosy do poziomu jasnego z這tego blondu 8.3 , najpierw nale篡 zapigmentowa jej w這sy farb 8.0.
Farb miesza si z wod z kranu (odrobinka) albo niskim oksydantem 1.8% i rozprowadza na suchych w這sach. Barwniki wbudowuj si w puste przestrzenie w這sa. Po 5-10 minutach na takie w這sy pokryte mieszank nak豉damy farb w 膨danym odcieniu z oksy 6% i trzymamy okre郵ony czas.
Nie sp逝kujemy mieszanki pigmentuj帷ej z w這s闚 przed na這瞠niem wybranej farby! Nak豉damy jedn na drug!"

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-21, 14:16   #427
undefined90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 428

Hej, nie wiem czy w dobrym dziale umieszczam pytanie...
Ot騜 mam problem. 3 tygodnie temu mia豉m robion lekk dekoloryzacj (mia豉m czarne w這sy - farbowane, chcia豉m uzyskac br您). No i wyszed br您, tyle, 瞠 od g鏎y do po這wy mam du穎 jasniejsze w這sy ni na dole - na dole jest taki ciemny br您, na g鏎ze to ju przypomina bardziej jasny br您. Tak zrobiono w salonie fryzjerskim. Za jakie 2 tygodnie b璠 chcia豉 troch wyr闚na kolor i uzyska taki br您ik, tylko nie wiem jeszcze dok豉dnie jaki, 瞠by znowu w這sy nie zczarnia造, bo mi bardzo szybko ciemniej i nie wiem co na這zy. Na pewno zakupi na allegro farb fryzjersk, my郵a豉m o farbie Matrix SoColor, ale nie wiem czy kupowa mokk (mysla豉m o odcieniu 6M, 瞠by nie wyszed zbyt ciemny) albo mo瞠 ciep造 br您 (5 lub 6). Problem jest taki, 瞠 nie wiem czy na t ja郾iejsz cz窷 w這s闚 nalo篡 farb z ni窺zym st篹eniem oxydantu, na pozosta陰 cz窷 mo瞠 farbe z wy窺zym st篹eniem oxydantu? A mo瞠 w og鏊e ufarbowa tylko po這w wlos闚, tylko obawiam si, 瞠 znowu wyjdzie inny odcie... do salonu ju na pewno nie p鎩d bo ostatnio na dekoloryzacj + kolor + podciecie wyda豉m juz sporo kasy i na pewno nie b璠zie mnie sta co miesi帷 na fryzjera, zw豉szcza, ze oni sami nie wiedz jaki kolor wyjdzie z jakiej farby... Tak瞠 je郵i kto m鏬豚y poradzi, co w takiej sytuacji robi by豉bym wdzi璚zna
undefined90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-21, 17:05   #428
Jelatomania
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Exclamation Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam dziewczyny

Zwracam si do Was z wielk pro軸 o porad. Od wielu lat rozja郾iam w這sy (naturalne mam ciemny, popielaty blond) i potrzebuj zmiany! Zawsze fryzjerzy doradzali mi rudy kolor ale strasznie si przed tym broni豉m. Pami皻am jednak, 瞠 maj帷 14 lat zrobi豉m sobie w wakacje szamponem koloryzuj帷ym bordo, kt鏎e wysz這 rude i wszystkim si podoba這 r闚nie mnie. Teraz zdecydowa豉m si na ten rudy ale nie chc, 瞠by to by taki nachalny i ra膨cy rudy bo taki nie podoba si mojemu narzeczonemu i mi r闚nie nie. Mam tutaj zdj璚ie Byonce i dziewczyny, kt鏎a prowadzi bloga, oraz link do jej bloga bo tam jest wi璚ej zdj耩. Bardzo bym chcia豉 mie taki kolor jest wr璚z idealny ewentualnie kolor Byonce. Dziewczyna z bloga m闚i, 瞠 pofarbowa豉 w這sy pralin z Schwarzkopf na rozja郾ione blond tyle, 瞠 ona ma naturalny jasny blond a ja mam ciemny, popielaty odrost i rozja郾ione w這sy jak na swoim zdj璚iu, kt鏎e doda豉m. Mo瞠 macie jaki pomys jak uzyska taki kolor, 瞠by wyszed na moim ciemnym odro軼ie i jasnej reszcie? Albo jak ten co ma Byonce bo te kolory naprawd s pi瘯ne i chyba nie chc 瘸dnych innych i jak uwa瘸cie dobrze mi b璠zie w takich? Mam zielone oczy i jestem jesieni. Zdj璚ie moje poni瞠j. Posz豉bym od razu do fryzjera ale boj si, 瞠 wezm kup kasy a i tak zrobi co czego w og鏊e te kolory nie b璠 przypomina造. Z g鏎y dzi瘯uj wszystkim za odpowiedzi
http://www.photoblog.pl/liberateme1/135156079
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rude1.jpg (52,9 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rude2.jpg (14,9 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1394.jpg (96,9 KB, 29 za豉dowa)

Edytowane przez Jelatomania
Czas edycji: 2013-09-21 o 17:07 Pow鏚: B喚dy
Jelatomania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-21, 17:58   #429
SceneQueene
Zakorzenienie

ζdnie Ci w blondzie, ale moim zdaniem taki stonowany rudy b璠zie Ci pasowa. Polecam Ci Syoss Oleo 6-76 ciep造 miedziany. Wyszed mi niemal瞠 identycznie jak dziewczynie na drugim zdj璚iu jak ju ciut si spra. Nie jest dziki, tylko stonowany, cieplutki. Polecam

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-09-21, 19:51   #430
Jelatomania
Przyczajenie

SceneQueene

Dzi瘯uj Ci bardzo za rad Ch皻nie bym z niej skorzysta豉 tylko powiedz mi jakiego koloru by造 Twoje w這sy gdy k豉d豉 farb i czy mia豉 odrost? Bo ja si boj, 瞠 b璠zie du瘸 r騜nica mi璠zy odrostem a tymi rozja郾ionymi i 瞠 to nie wyjdzie :/
Stary 2013-09-21, 21:59   #431
SceneQueene
Zakorzenienie

Ot騜 wcze郾iej mia豉m br您- zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷 i zosta mi taki lekki kurczakowaty blond. Odrosty mi si do嗆 r騜ni造- by造 ja郾iejsze ni reszta w這s闚. Efekt po Syossie- https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/...65600433_n.jpg

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-09-22, 00:50   #432
Jelatomania
Przyczajenie

Kolor super Ale zaczynam si troch ba... Bardzo chcia豉m co zmieni bo tyle lat ju nosz to samo na g這wie ale chcia豉m te, 瞠by by to kolor, w kt鏎ym gdybym si 幢e czu豉 to mo積a by by這 go z powrotem rozja郾i jak teraz a przy tej miedzi to si chyba tak nie da I tak sobie my郵, 瞠 mo瞠 zrobi na pocz徠ek delikatniejsz zmian w kierunku blondu co jak na zdj璚iach, kt鏎e doda豉m no chyba, 瞠 naprawd si odwa輳 na ten rudy - chcia豉bym
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 21564.jpg (69,7 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fc3d05bb0843654194233eb9c5789cba,62,37.jpg (20,1 KB, 9 za豉dowa)
Stary 2013-09-22, 12:08   #433
SceneQueene
Zakorzenienie

Wszystko da si zmieni. Ale metoda ma造ch kroczk闚 te jest dobra. Powodzenia

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-09-22, 13:33   #434
_lillian
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Hej dziewczyny, mam pytanie natury technicznej

U篡wam farb Joico i przegl康aj帷 ich ofert natkn窸am si na 'intesyfikator koloru' (czerwie, farbuje na rudo, przyda豚y mi si jakie wzmocnienie odcienia). Jak takiego intensyfikatora u篡wa? Szuka豉m w internecie i 瘸dnych konkretnych porad. Dodawa go do gotowej mieszanki farby i utleniacza? Czy miesza go za utleniaczem? Nak豉da na w這sy ot tak? B璠 wdzi璚zna za pomoc.
Ca豉 literatura o mi這軼i to, jak dot康, tylko wspania貫 g闚no. C騜 to ma wsp鏊nego z mi這軼i. Bo瞠 m鎩 drogi. Chcia豚ym cokolwiek przeczyta o sobie i o swoich uczuciach, kiedy le輳 dwudziest noc bez snu i patrz w sufit.
_lillian jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-24, 21:29   #435
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 914
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Odp: Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez _lillian Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, mam pytanie natury technicznej

U篡wam farb Joico i przegl康aj帷 ich ofert natkn窸am si na 'intesyfikator koloru' (czerwie, farbuje na rudo, przyda豚y mi si jakie wzmocnienie odcienia). Jak takiego intensyfikatora u篡wa? Szuka豉m w internecie i 瘸dnych konkretnych porad. Dodawa go do gotowej mieszanki farby i utleniacza? Czy miesza go za utleniaczem? Nak豉da na w這sy ot tak? B璠 wdzi璚zna za pomoc.
w wi瘯szo軼i dodaje sie do farb.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-25, 18:32   #436
malutka20068
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 118

Witam,
Na wst瘼ie zaznacz 瞠 nigdy nie farbowa豉m w這s闚 dlatego mam takie jedno podstawowe pytanie do Was: Czy przy obecnym kolorze w這s闚 uda mi si uzyska efekt blondu jak na zdj璚i (b康 kolor w podobie) w domowych warunkach? Czy przy obecnym kolorze niezb璠ne b璠zie rozja郾ianie w這s闚 i u篡wanie tych wszystkich zabieg闚 fryzjerskich? Czy jest jaka opcja oszcz璠zaj帷a w這sy? W za陰czeniu zdj璚ie z moim naturalnym obecnym kolorem w這s闚.
http://www.we-dwoje.pl/files/Image/g...we_dwoje_3.jpg
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (104,9 KB, 15 za豉dowa)
Stary 2013-09-25, 19:37   #437
SceneQueene
Zakorzenienie

Moim zdaniem na spokojnie mog豉by spr鏏owa Welli Koleston, poziom 12. To farby rozja郾iaj帷e do blondu. By mo瞠 kolor rozja郾i豚y Ci si wtedy lekko i 瘸dne zabiegi nie by造by potrzebne. Albo Palette C10.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-09-26, 09:52   #438
melodyy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

No to mam problem. Zaczn od tego 瞠 od roku rozja郾ia豉m w這sy., p騧niej mia豉m popielaty., nast瘼nie troch ciemniejsze. Wczoraj pomalowa豉m w這sy na jasny kolor i wysz造 fioletowe!!! Natychmiast pojecha豉m do sklepu., kupi豉m farbe ciut ciemniejsz i g鏎na cz窷 w這s闚 wysz豉 szare., a odrosty miodowy!!! Wygl康am jak 7nieszcz窷!!! Zastanawiam si czy jak u篡je farby ciemniejszej to pokryje ona kolor siwy/szary.?
melodyy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-26, 10:28   #439
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Napisane przez melodyy Poka wiadomo嗆
No to mam problem. Zaczn od tego 瞠 od roku rozja郾ia豉m w這sy., p騧niej mia豉m popielaty., nast瘼nie troch ciemniejsze. Wczoraj pomalowa豉m w這sy na jasny kolor i wysz造 fioletowe!!! Natychmiast pojecha豉m do sklepu., kupi豉m farbe ciut ciemniejsz i g鏎na cz窷 w這s闚 wysz豉 szare., a odrosty miodowy!!! Wygl康am jak 7nieszcz窷!!! Zastanawiam si czy jak u篡je farby ciemniejszej to pokryje ona kolor siwy/szary.?
Powinna przykry, ale nie wybieraj z這tej, bo wyjdzie ziele, we raczej natur. Z w豉snych do鈍iadcze wiem, 瞠 taki odcie niweluje p逝kanka rumiankowa. Niestety nie od razu, ale lekko gasi ten kolor.
Stary 2013-09-26, 16:10   #440
JaneSparrow
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Talking Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam,
Chcia豚ym zrobi sobie pasemka u fryzjera i mam w zwi您ku z tym pewien problem, poniewa m鎩 obecny kolor jest jaki taki jasno br您owy(farbowany) ale mam spore odrosty swoich naturalnych "mysich" w這s闚 i w zwi您ku z tym mam pytanie : czy przed udaniem si do fryzjera na pasemka, mam pofarbowa odrosty, czy zostawi tak jak jest? ... obawiam si, 瞠 odrosty, jako 瞠 to naturalny kolor, wyjd ja郾iejsze... jak my郵icie ?
JaneSparrow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-26, 20:14   #441
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie, dobry fryzjer sam t r騜nic zniweluje. Mia豉m tak kiedy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-09-27, 09:46   #442
JaneSparrow
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dzi瘯i
JaneSparrow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-28, 12:42   #443
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-09-29, 09:57   #444
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 484

mam pytanko. Od wielu miesiecy farbuje wlosy Wella Illumina 5/0. Teraz weszla nowosc 5/81 (jasny perlowo-popielaty braz wg producenta).
Czy ten kolor bedzie mocno sie roznil od naturalnej 5?

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-29, 10:05   #445
Zilka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

hej, mam pytanie...czy pigmentacje w這s闚 trzeba robi koniecznie natur? Czy mo積a u篡 farby z numerkiem po przecinku?
Zilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-29, 13:48   #446
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zilka Poka wiadomo嗆
hej, mam pytanie...czy pigmentacje w這s闚 trzeba robi koniecznie natur? Czy mo積a u篡 farby z numerkiem po przecinku?
najlepsze jest zero. odpisa豉m Ci na pw

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
mam pytanko. Od wielu miesiecy farbuje wlosy Wella Illumina 5/0. Teraz weszla nowosc 5/81 (jasny perlowo-popielaty braz wg producenta).
Czy ten kolor bedzie mocno sie roznil od naturalnej 5?
moim zdaniem b璠zie ch這dniejszy i bardziej "鈍ietlisty" ni 5/0, ale wielkiej r騜nicy nie b璠zie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-09-30, 10:47   #447
Polly Inn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Potrzebuje pomocy! moje wlosy sa rozjasniane juz od paru lat, najpierw u fryzjera, potem zaczelam sama malowac farbami ze sklepu. Ostatnio postanowilam zapuscic odrosty i powoli wracac do naturalnego koloru, jednak chcialam wszytsko troche przyspieszyc i uzylam farby olia 8.31 i teraz z mojego typowego ciemnego odrostu zostal rudy. Co teraz moge zrobic zeby byl to ciemny blond?
Polly Inn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-30, 11:19   #448
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Polly Inn Poka wiadomo嗆
Potrzebuje pomocy! moje wlosy sa rozjasniane juz od paru lat, najpierw u fryzjera, potem zaczelam sama malowac farbami ze sklepu. Ostatnio postanowilam zapuscic odrosty i powoli wracac do naturalnego koloru, jednak chcialam wszytsko troche przyspieszyc i uzylam farby olia 8.31 i teraz z mojego typowego ciemnego odrostu zostal rudy. Co teraz moge zrobic zeby byl to ciemny blond?
Najlepiej by這by, gdyby po這篡豉 8.2. Ja przyciemnia豉m platyne farb Cece 8.23 i wyszed 鈔edni blond popielaty, z lekko z這tawym po造skiem w s這鎍u, ale wygl康a jak moj naturalny. A mam popielaty blond z refleksami.
Stary 2013-09-30, 11:22   #449
Polly Inn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

ja wlasnie nie chce miec zlotych refleksow, chce miec chlodny odcien, nie mam pojecia co nalozyc na ten rudy zeby to nie wygladalo jeszcze gorzej. A ten 8.2 z oxy 6% ? dodam jeszcze ze reszte wlosow mam na poziomie 10 po wczesniejszych rozjasnianiach. Nie nakladalam teraz na nie tej farby i zostaly jasne

Edytowane przez Polly Inn
Czas edycji: 2013-09-30 o 11:25
Polly Inn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-30, 11:43   #450
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Polly Inn Poka wiadomo嗆
ja wlasnie nie chce miec zlotych refleksow, chce miec chlodny odcien, nie mam pojecia co nalozyc na ten rudy zeby to nie wygladalo jeszcze gorzej. A ten 8.2 z oxy 6% ? dodam jeszcze ze reszte wlosow mam na poziomie 10 po wczesniejszych rozjasnianiach. Nie nakladalam teraz na nie tej farby i zostaly jasne
Ten 8.2 mog豚y naprawi sytuacj, za jaki czas mog豉by po這篡 popiel na ten odrost.

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.