Pytania i porady fryzjerskie - Strona 16 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-09-30, 19:50   #451
Lillkaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 387
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Polly Inn Poka wiadomo嗆
Potrzebuje pomocy! moje wlosy sa rozjasniane juz od paru lat, najpierw u fryzjera, potem zaczelam sama malowac farbami ze sklepu. Ostatnio postanowilam zapuscic odrosty i powoli wracac do naturalnego koloru, jednak chcialam wszytsko troche przyspieszyc i uzylam farby olia 8.31 i teraz z mojego typowego ciemnego odrostu zostal rudy. Co teraz moge zrobic zeby byl to ciemny blond?
Mam praktycznie identyczn sytuacj w這sow, wieloletnie rozja郾ianie do ja郾iutkich, m鎩 odrost myszowaty mocno ciemny. Te jestem fank ch這dnych blond闚. I po這篡豉m olia 8.13 na ca這嗆. Wysz這 ok. Odrost po przyjrzeniu troszk si r騜ni, ale na 1 rzut oka nie. Wyszed mi naturalny ch這dny ciemny blond. Z pocz徠ku nawet wydawa這 mi si, 瞠 za ciemny i mega ch這dny a za popielaty. Po 3 myciach jest zupe軟ie ok. Po堯 jaki popiel, powinno pom鏂.

Lillkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-01, 13:27   #452
karma80
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Cze嗆 Dziewczyny drogie
Mam problem z kolorem w這s闚...ostatnio ,瞠by zniwelowa 鄴速o rude niewiadomoco na g這wie u篡豉m farb Loreal Island poziom7,1, no i wysz這 mi oczywi軼ie bardzo ciemno i popielato, ale popielato tylko tam gdzie by這 鄴速o...rude pozosta這 niestety.Farba si zmywa i teraz dla odmiany mam rudo軼i pomieszane z "glonami".Myj i czekam ,a troch zja郾iej,poniewa chc zafarbowa,瞠by uzyska造 kolor ciemny blond z be穎wym po造skiem, tylko nie wiem czy be瞠 mo積a k豉嗆 na popiel( 瞠by znowu nie wysz這 licho wie co ) i zastanawiam si nad poziomem jakiego powinnam u篡,瞠by znowu nie by造 czarne Farby drogeryjne maj to do siebie,瞠 mocno przyciemniaj, a ja bardzo bym chcia豉,瞠by od razu wyszed ciemny be穎wy blond.Czy w og鏊e jest to mo磧iwe? Dekoloryzacji si nie poddam, bo moje w這sy ju by tego nie prze篡造.Poradzicie co ? powiem szczerze ,瞠 jestem lekko zdesperowana, bo ostatnimi czasy mia豉m ci篹kie do鈍iadczenia z fryzjerami i ju im nie ufam cholipcia, wyda豉m kup kasy , a efekty w豉郾ie opisa豉m na samym pocz徠ku, szkoda gada
karma80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-01, 13:32   #453
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Napisane przez karma80 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny drogie
Mam problem z kolorem w這s闚...ostatnio ,瞠by zniwelowa 鄴速o rude niewiadomoco na g這wie u篡豉m farb Loreal Island poziom7,1, no i wysz這 mi oczywi軼ie bardzo ciemno i popielato, ale popielato tylko tam gdzie by這 鄴速o...rude pozosta這 niestety.Farba si zmywa i teraz dla odmiany mam rudo軼i pomieszane z "glonami".Myj i czekam ,a troch zja郾iej,poniewa chc zafarbowa,瞠by uzyska造 kolor ciemny blond z be穎wym po造skiem, tylko nie wiem czy be瞠 mo積a k豉嗆 na popiel( 瞠by znowu nie wysz這 licho wie co ) i zastanawiam si nad poziomem jakiego powinnam u篡,瞠by znowu nie by造 czarne Farby drogeryjne maj to do siebie,瞠 mocno przyciemniaj, a ja bardzo bym chcia豉,瞠by od razu wyszed ciemny be穎wy blond.Czy w og鏊e jest to mo磧iwe? Dekoloryzacji si nie poddam, bo moje w這sy ju by tego nie prze篡造.Poradzicie co ? powiem szczerze ,瞠 jestem lekko zdesperowana, bo ostatnimi czasy mia豉m ci篹kie do鈍iadczenia z fryzjerami i ju im nie ufam cholipcia, wyda豉m kup kasy , a efekty w豉郾ie opisa豉m na samym pocz徠ku, szkoda gada
A lekka k徙iel rozja郾iaj帷a? Je郵i masz nierownomierny kolor, ciep這-zimny, to chyba b璠zie to najlepsze rozwi您anie. A po幡iej najlepiej po這篡 farbe fryzjersk, one wychodz normalnie.
Stary 2013-10-01, 14:21   #454
karma80
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
A lekka k徙iel rozja郾iaj帷a? Je郵i masz nierownomierny kolor, ciep這-zimny, to chyba b璠zie to najlepsze rozwi您anie. A po幡iej najlepiej po這篡 farbe fryzjersk, one wychodz normalnie.
Witaj Lady_Caroline Dzi瘯i za odzew.Tylko pewnie wyg逝pi si pytaniem...a jak zrobi t k徙iel ? i czy te moje i tak zniszczone ju masakrycznie w這sy nie znikn z mojej g這wy na amen po tej k徙ieli ? Na g這wie mam kolorowe siano niestety .No i jaka farba?
Stary 2013-10-01, 21:34   #455
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083

K徙iel- rozja郾iacz+oxydant+szamp on

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-01, 23:57   #456
Otero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 220

Hej dziewczyny, jutro mam um闚ion wizyt u fryzjera a komletnie nie wiem co zrobi z tymi w這sami ? Jestem naturaln jasn blondynk moje w這sy od zawsze by這 badzo cieniutkie, rzadkie i wysokoporowate... Co gorsza jakie 10 miesi璚y temu z powodu anemii wypad這 mi ich bardzo bardzo du穎! (co wida na zdj璚iu). Nie chc drastycznego ci璚ia, wygl康am okropnie w kr鏒kich w這sach, mog je skr鏂i ale nie za du穎. W這sy s po warkoczu normalnie nie s kr璚one, po deszczu pojawiaj si delikatne fale ale wynika to chyba z ich s豉biutkiej strukty (jak w這sy dziecka). Nie zale篡 mi na podkre郵eniu tych fali lepiej czuj si w prostych w這sach. Lepiej 軼i望 na prosto/ od linjki czy delikatnie w kszta販ie litery U,wszelkie cieniowanie przy takich pi鏎ach odpada ;D! Dzi瘯i za porady !

Nie mam zniszczonych/rozdwojonych/suchych ko鎍闚ek, najgorsze jest to przerzedzenie kt鏎e jest skutkiem nadmiernego wypadania ... wiem wiem, 瞠 najlepiej by這 uciacha te wszystkie ogonki, skr鏂i o dobre 15-20cm ale szczerze m闚i帷 nie jestem na to gotowa, robi wszystko by przy酥ieszy porost ale i tak rosn bardzo wolno ...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這syy.jpg (58,4 KB, 12 za豉dowa)
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robi貫m

Edytowane przez Otero
Czas edycji: 2013-10-02 o 00:09
Otero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-02, 00:16   #457
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Otero Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, jutro mam um闚ion wizyt u fryzjera a komletnie nie wiem co zrobi z tymi w這sami ? Jestem naturaln jasn blondynk moje w這sy od zawsze by這 badzo cieniutkie, rzadkie i wysokoporowate... Co gorsza jakie 10 miesi璚y temu z powodu anemii wypad這 mi ich bardzo bardzo du穎! (co wida na zdj璚iu). Nie chc drastycznego ci璚ia, wygl康am okropnie w kr鏒kich w這sach, mog je skr鏂i ale nie za du穎. W這sy s po warkoczu normalnie nie s kr璚one, po deszczu pojawiaj si delikatne fale ale wynika to chyba z ich s豉biutkiej strukty (jak w這sy dziecka). Nie zale篡 mi na podkre郵eniu tych fali lepiej czuj si w prostych w這sach. Lepiej 軼i望 na prosto/ od linjki czy delikatnie w kszta販ie litery U,wszelkie cieniowanie przy takich pi鏎ach odpada ;D! Dzi瘯i za porady !

Nie mam zniszczonych/rozdwojonych/suchych ko鎍闚ek, najgorsze jest to przerzedzenie kt鏎e jest skutkiem nadmiernego wypadania ... wiem wiem, 瞠 najlepiej by這 uciacha te wszystkie ogonki, skr鏂i o dobre 15-20cm ale szczerze m闚i帷 nie jestem na to gotowa, robi wszystko by przy酥ieszy porost ale i tak rosn bardzo wolno ...
Moim zdaniem ci璚ie proste by這by dla nich lepsze. Wydawa造by si optycznie g瘰tsze. A obcie豉bym z 5 cm. W這sy pewnie rosn swoim tempem, a nie wida tego na d逝go軼i, bo si krusz. Ja te mia豉m piorkowate ko鎍owki, obcie豉m z 7 cm, mo瞠 nawet i wi璚ej, a w這sy od razu od篡造 i zacz窸y si lepiej uk豉da. W這s nie r瘯a - odro郾ie.
Stary 2013-10-02, 06:44   #458
karma80
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
K徙iel- rozja郾iacz+oxydant+szamp on
Dzi瘯i Wczoraj troch poczyta豉m o tej k徙ieli...zdaje si,瞠 na niedawno dekoloryzowane nie mo積a...moje w這sy s w kiepskim stanie...my郵a豉m my郵a豉m i chyba jednak polez ze skulonym ogonem do fryzjera , ale wypatrzy豉m dobrego ( podobno) ,mam nadziej ,瞠 nie zawiod si po raz kolejny.Tylko musz troch odczeka.Dzi瘯i raz jeszcze i pozdrawiam
Stary 2013-10-02, 10:55   #459
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

czy kto mia mo瞠 do czynienia z farbami Ducastel?

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-02, 13:17   #460
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karma80 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i Wczoraj troch poczyta豉m o tej k徙ieli...zdaje si,瞠 na niedawno dekoloryzowane nie mo積a...moje w這sy s w kiepskim stanie...my郵a豉m my郵a豉m i chyba jednak polez ze skulonym ogonem do fryzjera , ale wypatrzy豉m dobrego ( podobno) ,mam nadziej ,瞠 nie zawiod si po raz kolejny.Tylko musz troch odczeka.Dzi瘯i raz jeszcze i pozdrawiam

Zdekoloryzowane w這sy mo積a podda k徙ieli. Je郵i jednak fryzjer b璠zie dobry- to jeszcze lepiej. Trzymam kciuki.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-10-02, 16:44   #461
karma80
Przyczajenie

Cytat:
Zdekoloryzowane w這sy mo積a podda k徙ieli. Je郵i jednak fryzjer b璠zie dobry- to jeszcze lepiej. Trzymam kciuki.
Dzi瘯i dzisiaj ...z pewn nie鄉ia這軼i... posz豉m si um闚i. Dopiero na koniec m-ca( kolejki) .W豉軼iwie , to nawet dobrze, niech si sp逝kuj te "glony" Pozdr闚ka
Stary 2013-10-02, 17:51   #462
SceneQueene
Zakorzenienie

Daj zna jak si uda這

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-10-03, 11:59   #463
karma80
Przyczajenie

OK
Stary 2013-10-03, 19:56   #464
epikoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

Hej potrzebuje porady jestem w trakcie schodzenia z ciemnego koloru do blondu. Juz nawet mysle ze w ponad polowie drogi. I ch c ialabym delikatnie zmienic odcien, pozbyc sie delikatnej rudosci ktora jeszcze tam gosci I moje pytanie dotyczy zapienienia wlosow. Mam obawy co do zapienienia ich samym golebim popielem joaski ze przyciemni mi ona wlosy a I tak gore mam jasniejsza, na swoich odrostach. Pare dni temu nakladalam joaske perle I zloty piasek. Na moich odrostach jest fajnie tylko dol I tyl przeswitg rudego pod slonce. Czy uzyc mieszanki perly I golebiego popielu czy jak moge delikatnie ochlodzic ten dol? Z gory dzieki za pomysly
epikoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-03, 23:26   #465
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka wiadomo嗆
Hej potrzebuje porady jestem w trakcie schodzenia z ciemnego koloru do blondu. Juz nawet mysle ze w ponad polowie drogi. I ch c ialabym delikatnie zmienic odcien, pozbyc sie delikatnej rudosci ktora jeszcze tam gosci I moje pytanie dotyczy zapienienia wlosow. Mam obawy co do zapienienia ich samym golebim popielem joaski ze przyciemni mi ona wlosy a I tak gore mam jasniejsza, na swoich odrostach. Pare dni temu nakladalam joaske perle I zloty piasek. Na moich odrostach jest fajnie tylko dol I tyl przeswitg rudego pod slonce. Czy uzyc mieszanki perly I golebiego popielu czy jak moge delikatnie ochlodzic ten dol? Z gory dzieki za pomysly
My郵, 瞠 mo瞠sz. A z這tego piasku radz ju nie u篡wa, bo wybije rudy.
Stary 2013-10-04, 08:25   #466
epikoo
Raczkowanie

Dzieki Lady Caroline a zapienic popielem samym Czy pol na pol z perla? Czy sam popiel starczy? I nie przyciemni przy tym
Stary 2013-10-04, 14:32   #467
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka wiadomo嗆
Dzieki Lady Caroline a zapienic popielem samym Czy pol na pol z perla? Czy sam popiel starczy? I nie przyciemni przy tym
Zmiesza, sam popiel przyciemni odrosty i mo瞠 wyj嗆 buro.
Stary 2013-10-04, 14:59   #468
ssijmaua
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92
Nirvel ArtX

witajcie! kupi豉m ostatnio farb firmy Nirvel ArtX w odcieniu 12/1, czyli popielaty blond. bardzo chcia豉bym wiedzie, jak go rozcie鎍zy? chcia豉m zrobi sobie pasemka tym odcieniem, ale nie wiem, czy jest on w豉郾ie z bardzo rozja郾iaj帷ej gamy, czy normalnej. czy wystarczy, jak rozcie鎍z farb z wod utlenion 9% w stosunku 1:1,5?
Stary 2013-10-04, 18:13   #469
morelle
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 479
Dot.: Nirvel ArtX

Dwunastka to raczej superrozja郾iaj帷y poziom.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-04, 18:34   #470
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805

Rozcie鎍za? Chyba mia豉 na my郵i miesza. T farb mieszasz z utleniaczem w stosunku 1:2 czyli przyk豉dowo 60ml farby z 120ml wody utlenionej, nak豉dasz i trzymasz 30 minut

http://www.fryzjerstwo-loka.pl/artx-...cja,artx-farba
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-04, 21:12   #471
ssijmaua
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

c騜, dla niekt鏎ych "rozcie鎍zanie" i "mieszanie" farb znaczy to samo, wi璚 dlaczego niekt鏎zy maj z tym problem? je郵i chodzi komu o to samo, a inni to rozumiej, to mo積a si odczepi, prawda?
dzi瘯uj za odpowied.
Stary 2013-10-04, 21:23   #472
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805

Cytat:
Napisane przez ssijmaua Poka wiadomo嗆
c騜, dla niekt鏎ych "rozcie鎍zanie" i "mieszanie" farb znaczy to samo, wi璚 dlaczego niekt鏎zy maj z tym problem? je郵i chodzi komu o to samo, a inni to rozumiej, to mo積a si odczepi, prawda?
dzi瘯uj za odpowied.
A ja nie rozumiem dlaczego jeste opryskliwa... Rozcie鎍zanie to zmniejszanie st篹enia, zwykle tutaj ludzie pytaj jak rozcie鎍zy wod utlenion, o rozcie鎍zaniu farby wod utlenion pierwszy raz s造sz. Ja kilka dobrych minut siedzia豉m i rozkminia豉m o co chodzi z tym rozcie鎍zaniem
Je瞠li sama sobie tworzysz definicj, to nie dziw si, 瞠 kto mo瞠 mie problem z ich rozszyfrowaniem. Mniej mi zaj窸o znalezienie informacji, kt鏎ej szuka豉, Google naprawd nie gryz

Powodzenia z farbowaniem

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-10-04 o 21:29
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-04, 23:21   #473
rudaa66
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Hej.Mam jedno pytanie.Na jaki kolor moge przefarbowac moje niebieskie wlosy? Chce dodac, ze wykluczam kolejne rozjasnianie i dekoloryzacje. Bede wdzieczna za wszelkie porady i sugestie.
rudaa66 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-05, 12:23   #474
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rudaa66 Poka wiadomo嗆
Hej.Mam jedno pytanie.Na jaki kolor moge przefarbowac moje niebieskie wlosy? Chce dodac, ze wykluczam kolejne rozjasnianie i dekoloryzacje. Bede wdzieczna za wszelkie porady i sugestie.
Na br您y, od poziomu 5 wzwy. 4 powinna wyj嗆 Ci na spokojnie. Je郵i profilowe jest Twoje- nie baw si w czernie, pasowa Ci nie b璠.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-10-05, 17:37   #475
epikoo
Raczkowanie

Hej. Wiec zapienilam popielem I perla I sciemnialy mi wlosy czy jest szansa ze to sie wyplucze czy wrocilam do punku wyjscia? Co z tym teraz moge zrobic? Help...
Stary 2013-10-05, 19:54   #476
SceneQueene
Zakorzenienie

Wyp逝cze si. Ponowna koloryzacja czym ja郾iejszym.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-10-05, 20:13   #477
epikoo
Raczkowanie

Myslisze ze 3 lub 4 mycia starcza?:/
Stary 2013-10-05, 22:28   #478
rudaa66
Przyczajenie

aha.to moje zdjecie.aktualnie splukuje kolor i jest teraz jasniejszy z zielonymi tonami.obawiam sie ze braz wyjdzie w dziwnym odcieniu przez ta zielen wczesniej mialam czerwone i dobrze sie w nich czulam wiec moze jakas czerwien??? a jesli chodzi o farby to rekomendujesz jakas marke farby i konkretny kolor?bardzo by mi to pomoglo.dodam tylko ze mieszkam w uk.
Stary 2013-10-05, 23:08   #479
SceneQueene
Zakorzenienie

epikoo, my郵, 瞠 tak. Je郵i nie- co zaradzimy.
rudaa66, to mo瞠 napisz jakie farby masz tam u siebie dost瘼ne. ζtwiej b璠zie co dobrac.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-10-05, 23:31   #480
rudaa66
Przyczajenie

Cytat:
epikoo, my郵, 瞠 tak. Je郵i nie- co zaradzimy.
rudaa66, to mo瞠 napisz jakie farby masz tam u siebie dost瘼ne. ζtwiej b璠zie co dobrac.

Wszystkie loreale,kilka odcieni live xxl,garnier.najwiekszy wybor oferuje jednak loreal czyli feria,prefference,casting itp
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.